Den-Med Centrum Stomatologii Tomasz Apanowicz

Zielona góra

Opinie o Den-Med Centrum Stomatologii Tomasz Apanowicz

lekarka

Miałam olbrzymią przyjemność pracować w Centrum Stomatologii Den Med i mogę się wyrażać o moim pracodawcy w samych superlatywach. Pacjenci odwiedzający to centrum mogą być spokojni i bezpieczni, gdyż dobro pacjenta jest tam najważniejsze. A jak ktoś szuka pracy w Den Med Zielona Góra to z całą odpowiedzialnością polecam.

mateusz

Bardzo dobra obsługa i podejście do pacjenta! Polecam i zachęcam innych jeśli mają dosyć czekania w kolejkach :)

Zostaw opinię o Den-Med Centrum Stomatologii Tomasz Apanowicz - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Den-Med Centrum Stomatologii Tomasz Apanowicz