PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak

Częstochowa

Opinie o PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak

Karolina

@Nie polecam a możesz powiedzieć czy przed podpisaniem umowy z PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak wiedziałeś ile godzin tygodniowo będziesz pracował? @Robson zarobki to zazwyczaj kwestia indywidualna i pracodawca ustala je w stosunku do Twojego doświadczenia, kwalifikacji i konkretnego stanowiska. Może jeżeli jesteś zainteresowany pracą to wyślij zgłoszenie do pracodawcy i na spotkaniu wypytaj o szczegóły?

Nie polecam

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy. Niestety to co tam spotkałem zmusiło mnie do szukania innej roboty. (usunięte przez administratora) to najtrafniejsze słowa które mogę napisać. Pomijając nieład na magazynie, warunki w jakim są przechowywane towary, utylizacja produktów i wiele, wiele innych rzeczy, to najbardziej odepchnęły mnie ilość godzin przepracowanych w ciągu tygodnia a o dodatkowych premiach za nadgodziny można zapomnieć. NIE POLECAM

Robson
@Nie polecam 24.10.2017 21:38

A jakie były zarobki i po ile godzin?

Karolina

@Janosik a czemu nie polecasz firmy PH TARA jako pracodawcy? Czy powodem jest szefowa? Warto swoje wypowiedzi argumentować, ponieważ mogą na forum zaglądać osoby, które przed rekrutacją chcą poznać opinię o pracodawcy, a tak krótka wypowiedź nic im nie mówi.

Janosik

Nie polecam pracodawcy... Chytra baba z Radomia przy szefowej Tary to mały pikuś !!!

jk

ooo chyba ktoś usunął setki negatywnych komentarzy o firmie. Ktoś próbuje zataić prawdziwe oblicze Tary. NIE POLECAM !!!

erf

Zastanawia mnie jednak to jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć, wiecie może? Chętnie bym znalazł zatrudnienie, bo wypłata jest pewnie u nich terminowa.

Zostaw opinię o PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH TARA Sp.j.Jolanta i Artur Olak