Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

TakBedzie

W calach profilaktycznych dadzą nam wolne na 2 miesiące, wypłacą po 3 pensje na witaminy, leki i prywatną opiekę medyczną

Pulchna

Wszystko w rękach naszego rządu miejmy nadzieję że nas ochroni od wyzysku i chciwości daj Boże żeby była całkowita kwarantanna przecież duże zakłady stać żeby zapłacić ludziom jak nie pracują miejmy nadzieje że prezydent nas uchroni

Wirus

Powinien być nakaz pracy w maskach

Korona
@Wirus

Najlepiej jak by pracownicy zostali w domach i przeczekali ten trudny dla nas wszystkich okres

Kinder niespodzianka

Maska tutaj nic da te firma jest nnie poważna nie patrzą na pracownika mają go głęboko w ... Najważniejsze żeby metry się zgadzały poprostu szok żeby w tak ciężkiej sytuacji nie wygasić produkcji to poprostu w głowie się nie mieści

Wieus

Jest zakaz zbędnego przemieszczania się, a oni tak jak zawsze łażą po zakładzie bez celu

Wirus

I jak? dostałeś maskę i płyn?

Obserwator
@Korona

Tak powinno byc ale zrozumncie ze elpar to prywatna firma a nie budzetowka A potem płacz że poszedł im cały urlop albo są na bezpłatnym i nie ma za co rachunków zapłacić. Nie pracujesz nie zarabiasz .

Kondzio
@Obserwator

Jutro :) e tam !!! Firma to moja miłość hahhaah jak inni

Cisowianka

I jak sytuacja w firmie jest bezpiecznie?? Proszę o odpowiedź mam małe dzieci i nie chce ryzykować

Laskowska Wytlaczanka

Niech wygasza produkcję ludziom niech zapłacą przestojowe i niech każdy siedzi w domu to dla naszego dobra ludzie kiedy to zrozumiecie

@Laskowska Wytlaczanka

Jak będziemy mieć drugie Włochy, to wtedy dopiero każdy chapę otworzy.

@ja

Kwestia czasu jak w pracy będzie się zarażać jeden od drugiego ... We Włoszech tak mają bo zakłady tam normalnie pracują i mają to co mają

Mistrz Skrecarek

Poważnie?? Z tego to niema co robić żarów bo jeżeli to prawda to mógł zarazić innych ludzi

Miernik

W innych szanujących się firmach pracownicy przed wejściem do pracy mają sprawdzana tempeature a tutaj??

Logistyka
@Miernik

Kierowcy obcych spedycji wjeżdżający na zakład, na bramie powinni mieć nakaz dezynfekcji dłoni oraz zakładania maseczki ochronnej na twarz. A w toaletach na firmie oprócz taniego mydła powinien być środek do dezynfekcji dla pracowników. Tak to wygląda w innych firmach.

Wytlaczanka
@Logistyka

Zero myślenia w tej firmie narażają pracowników jak tak mogą robić

Mistrz Skrecarek

To co się na Polnej dzieje to masakra jakaś nie stanęli na wysokości zadania strach iść do pracy bez kitu to już nie robi sie śmieszne a Pan z okienka ma to gdzieś...

Promil

Czy może ktoś się orientuję czy w związku z tym całym wirusem zakład wstrzyma pracę?? Bo szczerze powiem strach chodzić to duże zgromadzenie ludzi proszę o konstruktywną odpowiedź

@Promil

zgadzam się.Firma powinna być zamknięta,za duże skupisko ludzi,podejrzewam że ok.400 pracowników ,rzeczywiście trochę strach,cholera wie gdzie kto łazi i z kim ma kontakt .

Wytlaczanka
@ja

Okaże się czy zarząd stanie na wysokości zadania i pomyśli o zdrowiu lub życiu swoich pracowników...

Miernik

Proponuję wyposażyć ochronę w termometry co by mogli mierzyć pracownikom na wejściu temperaturę...

Królowa Skrecarek

To jaką wy macie stawkę na drumie ze nawet na papierosy nie macie??

Król Meltecha

Hahahaha dobre masz zapalić daj zapalić ja mam ale elektronicznego haha

Mistrz skrecarek

Ja tu pracuje kopę lat i jeszcze nikogo nie zaraziłem,,,,,,

Mistrz skrecarek

Znaczy że co zakład będzie miał kwarantannę??

ePracownik
@Mistrz skrecarek

Pomyśl logicznie. Niby skąd ta osoba przywlokła by korono wirusa? Musiała by mieć bliskie kontakty z brudasami z Włoch lub trasami z Niemczech.

Dział Personalny FK Elpar

Informujemy, że w chwili obecnej żaden z pracowników FK Elpar Sp. z o.o. nie jest objęty kwarantanną. Z poważaniem Dział Personalny Fabryki Kabli Elpar Sp. z o.o.

Król meltecha
@Dział Personalny FK Elpar

Oooo Jezu dzięki za informacje ja już chciałem nie przychodzić do pracy uff..

Gripex
@Dział Personalny FK Elpar

A jak zarząd firmy jest przygotowany na ewentualną walkę z wirusem i czy wogole jest?

Król meltecha

Hahaha dobre ten pan od Dimera odniesie sukces haha bo jak narazie mu nie idzie..

Imbryk

A w radio mówią że można pracować zdalnie hmmmm... A Jak ja będę ciągał druta zdalnie??

Korona

A Jak faktycznie ktoś zachoruje? To co zakład zostanie podjęty kwarantannie??

Koronawirus

Jak tam boicie sie koronawirusa? Lepiej nie podawać sobie ręki na przywitanie, bo nie wiadomo kto gdzie był i z kim się spotykał

Nielegal

Siemanero na Polnej można jeszczesze dostać bimber lub jajka??

Obserwator

Chciałem zameldować że na Meltechu kończy się Dimer trzeba by domówić drogi panie...

employee

Tutaj pracują same krokodyle - malutkie łapki do roboty a wielkie paszcze do narzekania

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar