Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

bolek

Witam pracuje już sporo i jeszcze nie było sytuacji żeby na święta nie było bonu. Nie wierze w to. Jest kilka osób w firmie które chodzą i roznoszą niepotwierdzone plotki. Prawda też jest taka że ktoś z kadr powinien odnieść się do tych informacji. Zawsze przed świętami jest zamieszanie. nikt nic nie wie o kasie, nikt nie wie do kiedy pracujemy itd. Zawsze z informacjami czekane jest do ostatniej chwili. (a na koniec jeszcze proszą żeby przyjść na dodatek i pomóc ze zdaniem towaru) Środki czystości czy passaty to inna bajka. Każdy kto pracuje to powinien wiedzieć że produkcja wzrosła ogromnie. jak produkcja to i zarobek. Jak zarobek to i koszty potrzebne (....i są passaty). Mi to nie przeszkadza. Ktoś nas reprezentuje i niech te auta służą. Co do kasy świątecznej: My do pracy przychodzimy i pomagamy w zarobku dla firmy to i firma powinna nas uszanować.

@bolek

Kadry się odnoszą tylko z polecenia niema polecenia to siedzą cicho (usunięte przez administratora)

@bolek

Ja też tu parę ładnych lat jestem i co roku był karp aż do ostatnich świat karpia zabrakło więc wszystko możliwe

Karp
@Mistrz skrecarek

Brak karpia był niezależny od firmy. Przepisy nie pozwalają na dystrybucję żywych zwierzat bez odpiwiednich warunków.

Cudak
@bolek

@Bolek działy są że sobą powiązane. Sama produkcja cudów nie zadziała. Mozesz naprodukować 10000 km kabla ale to trzeba jeszcze naszykowac, sprzedać, wywieźć. Każdy liczył na bony i szkoda że ich nie ma. Póki co cieszę się że mam gdzie pracować.

Król Meltecha

Panie dyrektorze z Polnej napisze pan gdzie są nasze socjalne pieniądze?? W panu nadzieja.

gie

co do bonów.... widać kto tu krótko pracuje (mistrz skręcarek) , bo bony kiedyś właśnie były...

@gie

Nie bony a talony człowieku wiem co było kiedyś nie myl panie zagadnień

Doświadczony młotek

Dajcie spokój z tym zamykaniem i przestojowym normalne że póki nie ma wykrytych przypadków wirusa to trzeba pracować bo kasa na wypłaty z nieba nie spadnie jak ktoś się posypie to jeszcze sie nasiedzimy na kwarantannie . Co prawda niektóre sprawy związane z pracą i higieną roboli mozna by bardziej pilnować . A co do kasy na świeta to nie bardzo tego rozumiem przez to z socjalu idzie , ciekawe czy i reszty też będzie ciężko się doliczyć

Bony

Co z Bonami na Święta?Podobno ma nie być?

Passat
@Bony

Nie będzie Ale są Nowe pasaty

Martynka

No To niezły pomysł jestem za...

Król Meltecha

Zaraz będzie że firmy na to nnie stać itd otóż jest sposób na wypłaty przestojowe dla pracowników zamrozić pensję dyrektorów i zarządu i będzie pieniądz dla ludzi co generują zyski czyli dla nas utrzciwych pracowników

Buuu
@Król Meltecha

Nie pasuje praca zwolnij się. Dlaczego mają dyrektorom zarażać pensję? Co to nie ludzie? Najlepiej brać kasę za nic. Gdyby to miało trwać 2 tyg to myślę że szefostwo by może i rozwazylo taki scenariusz ale jeżeli myślisz że do czerwca będziesz siedział na postojowym i po powrocie będzie jak w puchu to myślę , że niezbyt przykladales się do nauki. Zacznijcie przykładać się do odkazania i pracy A nie rozliczać innycg z kasy!

@Buuu

Js mówię o krótkim okresie żeby chociaż trochę przeczekać nie zdajecie sobię sprawy że jak ludzie zachorują to już całkiem nie będzie komu robić??

Buuu
@Król Meltecha

Tu nie ma krótkiego okresu zrozum to szczyt zachorowań będzie za ok 2, 3 tyg. A później długą drogą. Kiedy mają ci zrobić to postojowe? Zacznijcie myśleć o tym co będzie za 2, 3 miesiące A nie dziś. Odkazajmy się i pracujmy. Na to mamy wpływ

@Buuu

Zgadza się róbmy co możemy naprawdę trzeba podejść solidnie do tego wszystkiego to może wytrzymać pracę jak będzie największe natężenie tego świństwa?

Mistrz skrecarek

Niech zapłacą przestojowe i zostańmy w domu

Miernik

Jedyna i skuteczna droga do walki z tym paskudztwem jest całkowita izolacja

Skończcie już pier.. starają się hak mogą. Płyny do dezynfekcji macie, rękawiczki też, sprzątaczki latają i ciągle szorują, pycują, pot po (usunięte przez administratora) im płynie. Nie chcecie pracować zwolnijcie się- źle wam ? Dostajecie pensje na czas podatki i dusimy odprowadzane. Paczki dla szanownego państwa też złe, wyprawki też nie cacy. Ogarnijcie się do jasnej chol... bo jak zamkną to pojedziecie na zasiłek i chleb Bedziecie że smalcem żreć i tylko wspominać że może trzeba było (usunięte przez administratora) bardziej scisnac. Każdy się boi, przestrzegajcie zasad to bedzue w porządku

Tak

Racja, nikt nikogo na siłe tu nie trzyma

Szatnia

Będzie zakaz korzystania z szatni, bedzemy do domu wracać w ubraniach roboczych?

@Szatnia

No cudowny pomysł haha i wszystkie zarazki będziemy nosić do domu?? To chyba jakaś kpina?? Ja bym proponował zrobić przebieralnie tam gdzie urzęduje pan z okienka...

Były

Naprzyjmali dziadostwa dali toyty wcześniej rowerem jeździło a wy róbcie za grosze sam prezes miał trabanta

Cisowianka

Ciekawe który to tak dłubię hahaha

Mniejszy

Ogolnie dzisiaj widac ze co drugi łazi i kaszle zero masek, brak jakich kolwiek srodkow do dezynfekcji rak na produkcji, po zakladzie chodza ludzie z zewnetrznych firm nawet na ten czas tego nie ograniczyli, ludzie nie zachowuja bezpiecznych odleglosci. Ogolnie brak jakich kolwiek racjonalnych srodkow bezpieczenstwa. Czlowiek od BHP był i sie zmyl. Jedyne co to na wejsciu raczki oskarżają jakims zelem i wyznaczyli pole zeby nie podchodzic tak ze szybciutko cos ktos naniesie do firmy. Tak ze powodzenia nam Elparowcom.

@Mniejszy

Tragedia i nikt nic nna to nie reaguje to się może skończyć bardzo źle ...

@Mniejszy

Zero masek bo 1000 dali do szpitala!!!! Hehehe a myjeta rece?

Mistrz skrecarek

Taaa tu na szpital dali żeby się wypromować a dla nas pracowników nie mają żenada

Pantofelek

Taaaa tam jeden pan Dyrektor to już nie jednego pracownika wykończył...

Byly

A jak tam sie miewa man matwiej? Dalej szaleje i ściga PUSZKOWCOW :)

Seciurity
@Byly

Już dawno nie pracuję tam prawie się chlopina wykończył nerwowo

Spinacz

Ejjjj co jest s tymi grafikami na Polnej? To jakaś kpina chyba któż to tak je robi masakra jakaś

Obserwator

Wystarczy niech jedna osoba zachoruję i cała zmiana idzie na kwarantannę niee mówiąc już o tym że mogą zarażać się jedni od drugich

Mistrz skrecarek

Mam nadzieję że zaraz wprowadzą całkowitą kwarantannę

@Mistrz skrecarek

Takie rzeczy nie w rej firmie

Kwarantanna

Witam serdecznie czy mógłby mi ktoś mądry powiedzieć czy jak bym się niedaj Boże zaraziła w pracy to czy zakład zapłaci mi i mojej rodzinie odszkodownie? Proszę o odpowiedź z góry dziekuje.

@Kwarantanna

Zapłacą najwyzej co to 80% bo na chorobowym będziesz xd

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar