Opinie o Tulcon S.A. w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tulcon S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tulcon S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tulcon S.A. w Ostrzeszów

Dominika

@Prawda, czy to potwierdzone informacje? Jesteś pracownikiem w Tulcon? Chętnie poznam więcej szczegółów odnośnie tego co się dzieje w firmie. @Gutek, czy pracujesz w Tulcon? Może mógłbyś powiedzieć czy informacje użytkowników poniżej są zgodne z prawdą?

Gutek

Skąd takie rewelacje macie?

Dawid

Tulcon to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może przestańcie pisać bzdury!!

Prawda
@Dawid

Tulcon ma problemy finansowe,nie placi, nie odbiera tel, nie odpisuje na pisma

Adi

Oszusci.. Nie polecam nikomu tej firmy.. Na pieniadze czekam juz 2 miesiące. Do dzwonic sie to graniczy z cudem. Po co im telefon jak i tak nie odbierają. Pracowalem w Klippan kierownik beznadziejny oszust i kretacz .

pomarańczowy

to prawda

Jarek SWEBIT AB

PROSZE o kontakt ze man

dna
@Adi

trzymają kasę nie wiadomo czy wypłacą!! firma (usunięte przez administratora)

Zbrojarz

Za zatrudnienie w moim przypadku odpowiadał kierownik.Nic ciekawego jak wszędzie tylko o szczerości za dużo mówił.Widać ze szuka kabli wśród pracowników

Ile pracuje w zawodzie i numer buta

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zamierzam zacząć współpracę z tą firmą? Warto? Jest na prawde aż tak źle jak mówicie?

Łukasz

Nie polecam

@Nowy

Ale konkrety panowie! O co tam dokładnie chodzi?

Swiadek
@Nowy

Idz sie przekonaj, polak mądry po szkodzie, jak nie masz kasy i dobrego adwokata to jestes na przegranej, zrobisz wszystko tzn podpiszesz wszystko aby dostac ochlapy tak wielu podwykonawcow bylo do tego zmuszanych,żerowania na malych rodzinnych podwykonawcach

PROSZE o kontakt ze mna SWEBIT AB tel. 0046762357908

dna
@Nowy

nieeeeeeee nie płacą na czas!!!!!!!!!!!!

Xxx

Kierownik wymyślił że idąc na urlop trzeba napisać wypowiedzenie choć ma się umowę na rok jakaś dziwna praktyka i nie wiadomo skąd się wzięła

pomarańczowy Piotr
@Xxx

kierownik był jeden umiał rozmawiać z ludźmi trzeba postawił w weekend ale jak powiedział słowo praca szła pozdrawiamy Bernackiego Pawła takich ludzi już nie ma

www.Bernacki.pl
@pomarańczowy Piotr

Ja nie byłem kierownikiem tylko fizycznym w roli brygadzisty więc nie piszcie tak o mnie

@www.Bernacki.pl

Widzę że to prawda dziś koledzy z klippan przesłali mi skany że ktoś się podszywa pod moją osobę .pozdrawiam tą osobę kierownikiem byłem i z tego co widzę również szacunek

@Bernacki Paweł

I dodaje że namierzyć tą osobę która się podszywa pod moją osobę to żaden problem więc spotkamy się w sądzie pozdrawiam

@Bernacki Paweł

PROSZE o kontak ze mna w sprawie Klippan

@Jarek

Bernacki Paweł jeśli się ktoś chce skątaktowac za mną 605400926

Jarek

Wszystkich ktorzy zostali oszukani przez firma Tulcon S.A. - Ostrzeszów na projekcie Klippan Szwecja prosze o kontakt ze szwedzką firma SWEBIT AB. Kontakt Jarek 0046762357908 lub mail info@swebitab.se

Wykonawca

Oszuści , krętacze i (usunięte przez administratora) !!!! Firmą wykonawczym stanowczo odradzam-mało brakowało do bankructwa !!!!

Podwykonawca
@Wykonawca

W pełni się zgadzam. Ta firma naprawdę oszukuje, nie płaci ostatnich faktur, a ugody kończą się na niekorzyść słabszego czyli powykonawcy.

@Wykonawca

dziwię się kadrze Tulconu, że jeszcze pracują dla takiego krętacza Tulcon w końcu ktoś może nie wytrzymać nerwowo, czy warto dla kasy tak traktować ludzi? Ile za to macie, za krzywdzenie firm i ich rodzin?

kik
@Wykonawca

Proponuję pikietę z zaproszeniem mediów może w końcu Inwestor dostrzeże jak Tulcon traktuje i oszukuje podwykonawców, niech ten co ma kupić od Inwestora nieruchomość w końcu się dowie na jakiej krzywdzie ludzkiej daną nieruchomość nabędzie realizowaną przez Tulcon. Inwestorze zainteresuj się losami podwykonawców nim będzie za późno i głośno medialnie.

Pracownik służby BHP
@Wykonawca

Po przeczytaniu wszystkich informacji z ww. oraz niżej wymienionych komentarzach, najlepszym rozwiązaniem jest napisanie pisma, e-maila (może być) anonimowo do odpowiednich instytucji Państwowych opisując całą sytuację. W przypadku problemów finansowych najlepiej sprawę zgłosić policji skarbowej.

@Wykonawca

Panie sowa okna wstawiać trzeba umieć Jak się ma dwie lewe ręce do roboty to pozostał panu płacz na forum

@Pracownik służby BHP

Ciężko zgłosić jest na policję coś czego nie było Jak się nie czyta umów i nie ma podstawowych narzędzi oraz pracowników to pozostaje płacz na forum

@anonymous

anonymous pamiętaj, ze nigdy nie wiesz na kogo możesz trafić, ktoś w końcu może nie wytrzymać nerwowo i stanie się konieczne powiadomienie policji i prokuratury, czego nie życzę nikomu, tulcon działa nieuczciwie nawet do tych wobec tych co mają zaplecze finansowe, kadrę pracowniczą i wysoką jakość usług.

Podwykonawca
@Pracownik służby BHP

Juz zglaszamy i Gw i Inwestora

Bartek

Niestety wszystkie negatywy to prawda, a pozytywny piszą podstawione osoby. Banda oszustów, złodziei i naciągaczy !!! Każda inna firma w która współpracowałem przez 14 lat prowadzenia firmy jest lepsza niż Tulcon i jego załoga !!!

majteczek
@Bartek

prawda

podwykonawca
@Bartek

potwierdzam opinię Bartka Tulcon omijać szerokim łukiem, każda robota u nich kwalifikuje się i zakończy procesem sądowym, jak nie masz kasy na adwokatów i czekanie na kasę to twoja sprawa ,że ktoś się godzi na ochłapy i bezprawne wzbogacanie się Tulconu. Tym razem na forum w niedługim czasie pojawią się prawdziwe dowody na nieuczciwe praktyki Tulconu, będzie to przestroga dla innych, OSTRZEGAM, jeśli chcesz się przekonać, że piszę prawdę to podpisz z nimi umowę, zaczynają, ZACZNĄ firmy schodzić z budowy będą potrzebować kogoś do zakończenia inwestycji CZYLI obiecają WSZYSTKO, dużo tzn NIC, NA PAPIERY BĘDZIESZ TAK DŁUGO CZEKAC ,ZE PO SKOŃCZONEJ ROBOCIE POWIEDZĄ TAK , MASZ NA TO DOWODY? ALE GONIĆ CIĘ , STRASZYĆ BĘDĄ licząc na to ,ze machniesz ręką odbierzesz ochłapy, ale są takie firmy który nie odpuszczą i o swoje walczyć będą, dzięki takim firmom, które znają swoja wartość i będą walczyć w sądzie TY dowiesz się jak działa TULCON

Andrzej Kołobrzeg
@podwykonawca

och pana od dachów witamy sam jest oszustem

joanna
@podwykonawca

jestem w Szwecji w Klippan jako podwykonawca siedem miesiecy i nie nazekam

Wyjadacz
@joanna

Po twojej opinii wynika ze jestes firmą dająca sie wyzyskiwac, przy pierwszym potknięciu giniesz finasowo i znikasz.

Ciekaw
@joanna

Pracownicy i inni w Tulcon ponizej piszą odwrotnie ,ze tulcon oszukuje w klippan czyli udajesz robola podszywajac sie za podwykonawce ,opinie negatywne sa prawdziwe i przestroga dla tych zeby wiecej nie oszukiwali malych firemek ktorych nie stac na czekanie, walke o kase i adwokatow, pracy jest duzo, tulcon wyzyskuje ludzi bezprawnie bo wiedza ze ich nie stac na sady.Stac cie na sady , adwokata i lata procesow jak nie dostaniesz kasy za robote? Czy raczej zgodzisz sie na ochlopy bo cię nie stac na walkę?

Telewizja

Inwestycje, ktore priwadzi Yulcon we Wroclawiu omijac szerokin lukiem, zwlekaja z odbiorami, odbiory sa niezgodne, zwlekanie z platnosciami, tam nie ma zadnej organizacji pracy i kadry znajacej sie na projektach, wszystko robione jest kosztem wyzysku podwykonawcow,dziwie sie deweleperowi ze na to pozwala, chyba ze zarzad nie wie co sie tam dzieje.Wazne ze sie sprzedaje nie wazne ze na krzywdzie ludzkiej

roots-georg

Jeżeli chodzi o rozliczanie podwykonawców to mam swoje odrębne zdanie zdanie będąc bezpośrednio kierownikiem robót z ramienia Tulcon . Inwestorzy zlecający Tulcon-owi roboty polują tylko na wszelkie potknięcia terminowe i jakościowe . Wybrani przez nas podwykonawcy w znacznej przewadze na samym początku oferują swoje usługi z góry zakładając że " jakość to będzie " . Potem się okazuje się , że potencjał wykonawczy tych firm jest na poziomie co najmniej żenującym [ Zaczynają się problemy z brakiem płynności finansowej i kadrą ] Skutkiem jest szukanie nowych podwykonawców , gdy kończą się terminy zakończenia robót . W efekcie cały ciężar wykonania umowy [ kary za przeterminowania , usterki itp. ] spoczywa na firmie Tulcon. I jak można mówić o nieuczciwości ?

@roots-georg

twoja wypowiedź jest kłamstwem, kierownik w Tulcon ma wytyczne jak utrudniać wykonawcy realizację budowy tak aby cedować na podwykonawców kary umowne kiedy sam jest dalece w zwłoce wobec Inwestora i robi się to tak: zaniża się przerób, nie płaci się podwykonawcy za faktyczny przerób, wymusza się na podwykonawcy roboty dodatkowe za które nie chce płacić, wstrzymuje sam realizacje poprzez błędy organizacyjne na budowie przez co podwykonawca nie może realizować swojej umowy, nie odpisują na wystosowane pisma, nie odbierają telefonów, na podstawie faktycznych i prawnych dowodów nie przedłużą umowy z winy Tulcon. Czy mam udostępnić tutaj dowody , zdjęcia , pisma i inwestycję na której nikt nie chce robic a podwykonawcy schodzą z budowy?

swiadek
@roots-georg

Czy wskazać inwestora do które skarżą się podwykonawcy na nieuczciwe I CELOWE działania TULCONU? Czasy się zmieniły, pracy jest duzo , jak tak bedzie traktowac ludzi to żadnej inwestycji dalej nie zrobicie, wieści szybko się rozchodzą. Zapominasz, że każdy podwykonawca ma prawo zgłosić problemy Inwestorowi jak nieuczciwie działa Tulcon!

@Świadek

chetnie zobaze te dowody bo negocjujemy umowe na podwykonawstwo....

taka prawda
@anonymous

jaką umowę byś nie podpisał to i tak Ci to nic nie da , jedynie w sądzie jak masz czas i kasę o ile firma nie zdąży zbankrutować, chyba, ze masz zabezpieczenie wypłacalnego i uczciwego Inwestora. W życiu jest tak ,ze taki Inwestor pomimo solidarnej odpowiedzialności nie płaci wszystkiego lu w ogóle może nie zapłacić.

taka prawda
@anonymous

jedynie co pozostaje i nie dać tym co liczą na wydłużenie płatności poprzez sąd czy w ogóle braku jej zapłaty takie samo potraktowanie cwaniaka jak zdemontowanie swoich wykonanych robót za które nie dostałeś kasy ale medialnie, żeby w końcu pokazać jak prawo działa dla nieuczciwych i bezpodstawnie wzbogacających się cwaniaków , myślę, że rozumiesz o czym piszę.

zniesmaczony

Tylko polscy kierownicy, pożal się Boże, mogą tak znęcać się nad pracownikami polakami, wchodząc jednocześnie szwedom w tyłek . Chcesz sprawdzić na własnej skórze zapraszam do Klippan Szwecja . Powinna się tym zając prokuratora .

Pracownik tulkon- Klippan

Banda oszustów, oszukuja na kazdym kroku, Te same liczby godzin, a roznice stawki kolosalne, Szwedzkie zwiazki powinny się wziąć za tą firme...

kierownik tulcon
@Pracownik tulkon- Klippan

Szweckie związki już o tym wiedzą,jednak się nie zimują gdyż zgłoszenie musi być zbiorowe, nikt nie należny do Szweckich związków,ale w szczególnych wypadkach podejmują działania gdy sprawa dotyczy grupy osób

Dominika

@Ryszard K widać, że masz dobrą opinię o Tulcon S.A. jako pracodawcy. Wspominasz, że mogłeś liczyć na wsparcie kadry kierowniczej i terminową wypłatę, to ważne czynniki wpływające na jakość pracy i poczucie stabilizacji. Mógłbyś napisać jak zaczęła się Twoja przygoda z tym pracodawcą? Jak wyglądał proces rekrutacyjny i zaoferowane warunki współpracy?

kosa
@Dominika

praca w Szwecji dobre za 240 godzin odebraliśmy 6000 tyś kadra do (usunięte przez administratora) jeszcze chciało się pracować za czasów kierownika Bernackiego Pawła miał podejście do ludzi i poszanowanie .a obecna kadra żenada pl nie polecam nikomu

••KONSULTANT GENERALNY RP•• OCHRONA PRAW PRACOWNICZYCH W SZWECJI +46850570561 Czynne: poniedziałek, środa, piatek

Darek

Dzień dobry . Czy mógłby ktoś napisać coś na temat budowy w Klippan / koło Malmo / w Szwecji ? Czy tam też praktykują takie "standardy " jak w Polsce ? Proszę o informacje . Dziękuję Darek

@Darek

Ja pracuję i nie narzekam. Wypłata a czas warunki bardzo dobre

Adi

Jak do tej pory wypłata na czas 10 każdego miesiąca. Warunki pracy wporzadku. Jestem zadowolony. Z pracy w Szwecji.

Ryszard K

Pracowałem na budowie w Klippan ( Szwecja ) wypłata była zawsze 10 go bez opóźnień Wszystkie godziny naliczane prawidłowo . Kadra kierownicza pomocna i wyrozumiała . Chętnie bym tam nadal pracował jednakże z powodów rodzinnych musiałem wrócić do Polski . Z tego co wiem w styczniu 2018 rozpoczynają następną budowę niedaleko Stockholm Mam nadzieję na ponowne zatrudnienie w Tulcon SA

Bartek

Dominika ty idiotko czytaj ze zrozumieniem. Naszczescie nie pracowałem u nich 14lat, a proawdze firmę od 14 lat i przez cały ten czas nie spotkałem większej zakały jak Tulcon. Pijawki, chamy i złodzieje !!! Teraz rozumiesz, pustaku !?

Dominika

@Bartek, a może każdy ma własne i inne zdanie, może tą kwestię trzeba wziąć pod uwagę ? Wypowiadasz się negatywnie a jednak pracowałeś w niej 14 lat , to bardzo długo, więc coś jednak musiało Cię w niej trzymać, może wypłata?

Zostaw merytoryczną opinię o Tulcon S.A. - Ostrzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tulcon S.A.?

Kandydaci do pracy w Tulcon S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tulcon S.A.
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kościuszki 20
    63-500 Ostrzeszów