Opinie o Tulcon S.A. w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tulcon S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tulcon S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tulcon S.A. w Ostrzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tulcon S.A.?

Jaka umowa obowiązuje w Tulcon S.A. podczas okresu próbnego?

ANDLAM Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze istnieje?

Ja Nowy wpis

Zgłaszać do prokuratury, syndyk teraz puka z pismami do firm którym tulcon nie zapłacił, że to te firmy poszkodowane są winne kasę tulconowi, te sfałszowane pisma o karach umownych trzeba oddać, czy ten syndyk nie czyta tego?czy nie chce tego czytać, podejrzewam wspólne działanie, czy ktoś już to zglosil do prokuratury lub do mediów?

windykacjaterenowa1@gmail.com

Osoby z zaległymi płatnościami zapraszam do kontaktu pod numerem +48 519 730 786, chętnie pomogę.

Zbrojarz

Za zatrudnienie w moim przypadku odpowiadał kierownik.Nic ciekawego jak wszędzie tylko o szczerości za dużo mówił.Widać ze szuka kabli wśród pracowników

Ile pracuje w zawodzie i numer buta

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
świadek

Inwestycje prowadzone przez Tulcon dla Archicom we Wrocławiu należy zgłosić do prokuratury. Inwestor wiedział o kłopotach z Tulcon na prowadzonej swojej inwestycji od 2016 r, Inwestor nie reagował na zgłoszenia podwykonawców Inwestor nie chciał regulować i nie uregulował płatności na wezwanie do solidarnej odpowiedzialności, przeciągano sprawę do momentu naliczenia lichwiarskich kar umownych nienależnych niewinnym podwykonawcom i ogłoszenia upadłości

Romek
@świadek

Prosze zglaszac wszystkie swoje wierzytelnosci do prokuratury we Wroclawiu.Zarzad Tulcon powinien odpowiedziec gdzie sa pieniadze wierzycieli,gdzie miliony kaucji zatrzymanych przy kazdej inwestycji? Sprawa jest oczywista i powinna byc doglebnie zbadana przez prokurature,a pozniej przez sad.Prosze,nie odpuszczajmy,nie dopuscmy,aby Ci ludzie wkrecali nastepnych naiwnych w swoje interesy.Walczmy o sprawiedliwosc i stosowna kare.

519 730 786

Nie polecam, trzeba podjąć radykalne kroki zeby odzyskać od nich pieniądze. Bardzo nieprofesjonalne zagrania, jak ktoś potrzebuje to chętnie podpowiem co trzeba zrobić zeby ich ścignąć.

tak to działa
@519 730 786

wiesz jak to działa?, a tak,ze juz wyprowadzili majatek skoro jest syndyk to to sa już ochłapy.Po drugie Inwestor nie reagował na zgłoszenia podwykonawców, tulcon naliczył wysokie kary podwykonawcom- fikcyjne wiadomo aby Inwestor nie musiał odpowiadac solidarnie. Takie sytuacja to nie pierwszy raz dzieja się na inestycjach u dewelopera A z wrocławia. Niezakończone budowy przejmuje A , mydli oczy podwykonawcom , nie chce mi sie tutaj opisywać jak to działa. Ten deweloper A ma tylko ok 400 tys zabezpieczenia na prowadzonych milionowych inwestycjach, jesli nie bedzie zarabiał, metody sa rozne to w upadłości która dotyczy tylko docelowej spółki utworzonej na ten cel , ma ich kilka, ludzie pracy czyli podwykonawcy tez nie dostaną kasy. Tak to mniej wiecej działa.

Świadek

Czy jest w Polsce jakas odwazna prokuratura?ktora zajmie sie i zakonczy, ukroci (usunięte przez administratora)popelniane przez deweloperow dzialajac w zmowie z generalnymi wykonawcami,beszczelnie bogacacymi sie na podwykonawcach?Czy raczej panstwo polskie nie ma kasy, narzedzi na walke z tzw (usunięte przez administratora) deweloperska?

Detektyw

Czy ktos z Was posiada informacje o jakis powiązaniach zarządu/pracownikow Tulconu z zarządem, pracownikami Archicomu?.Czy po naliczeniu wygórowanch kar umownych przez Tulcon dla podwykonawców Inwestor Archicom wypłacił zaległe zobowiązania podwykonacom, czy raczej powołał się, odmówił zapłaty na podstawie wystosowanych przez Tulcon kar umownych?Podejrzewam, że jeden i drugi chce się bezpodstawnie wzbogacić.

WWW
@Detektyw

W Katowicach też Tulcon naliczył podwykonawcom kary.Czy Tulcon ma jeszcze jakieś inwestycje,czy teraz będzie śćiągał kary od biednych ludzi?Odważny człowiek z pana T. Jest to próba zniszczenia wielu ludzi,dziesiątki dramatów,gdyż nie mają nawet środków na pozwy przeciwko Tulconowi.Skrzywdził mnie pan T. także,zabrał mi wiele nie przespanych nocy,biorę leki,mam stan przedzawałowy i ciągle myślę o tym panu.Jak najgorzej!!!

Kiki
@WWW

To nie ludzie to potwory,nie zapacili mlodemu chlopakowi ostatniej faktur, naliczyli niezasadnie kary w wysokosci 100 tys zl, ten mlody czlowiek ma rodzine i niepelnosprawne dziecko ktore potrzebuje nie tylko rehabilitacji ale bardzo duzej kwoty na przestrzep,to jest wielka tragedia tej rodziny, Inwestor ktory solidarnie odowiada w ogole tez mu nie pomogl.Stało sie tak, ze Archicom odstapil od umowy z Tulcon, a ten scedowal wszystkie swoje zobowiazania,kary na podwykonawcow w wygorowanych kwotach, tak to zrobili, ze Archicom nie musi placic, bo to podwykonacy maja zwrocic biednemu Tulconowi kase.

Swiadek
@Detektyw

W tym Archicom podejrzanie wygladaja upadlosci firm GW,pewnego czasu mieli nawet takich cwaniaczkow co wyludzali kase na odbiorach, tam podwykonawca mial (usunięte przez administratora) do powiedzienia zabierali kase bez prawa obrony, prawo dzungli, nawet material tego samego producenta, ktory mogles kupic 20%taniej byl blokowany , nalezalo kupic drozej,czemu tak sie dzialo to juz kazdy sie domysla, widocznie ktos cos musial brac po drodze innego wytlumaczenia nie ma.

poszkodowany

Rozmawiałem z windykacją terenową.Najpierw należy zapłacić opłatę wstępną,podpisać umowę,a potem czekać. Umowa jest bardzo dziwna,prawnik mi zdecydowanie odradził podpisywania,więc zrezygnowałem.

Swiadek

Archicom albo tulcon oddajcie ludziom pieniadze,informuje przyszlych kupcow mieszkan we Wroclawiu, ze kupujecie mieszkania wybudowane na krzywdzie ludzkiej,tragedii rodzin.

Do wiadomości zarządu Tulcon SA Art 286 KK Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.” Pozdrawiam Piotr Wyszatycki

Podwykonawca

Potwierdzam, że Tulcon S.A. jest firmą, która obecnie wyłudza od wszystkich firm kwoty za rzekome opóźnienia w realizacjach, nie reguluje żadnych należności, brak jest kontaktu z kimkolwiek z Zarządu. Panie(usunięte przez administratora), że Pan się nie boi ? To, że dla nie których moralność nie istnieje już nie dziwi, ale Pan ją przekroczył w sposób tak bezczelny, że mam nadzieję że sprawiedliwość Pana dosięgnie lub przynajmniej karma dokona w całym Zarządzie "odpowiedniej przemiany?

@Podwykonawca

proponuję dzwonić pod nr (usunięte przez administratora)

Protest
@Podwykonawca

Czy to problem rozebrac co nasze nie zaplacone lub zoorganizować pikietę z zaproszeniem mediòw?Podwykonawcy są siłą napędzającą realizację GW dla Inwestorow, bunt moze spowodowac brak zakonczenia jakiejkolwiek inwestycji,ci co świadomie tak czynią, są mogą być wspòlnie w zmowie by obrzucać siê na wzajem odpowiedzialnością kosztem podwykonawcow, dostaców materiałów, tacy mogą zostać pożarci przez swoją chciwość od tych co kupili mieszkania, zaciągneli kredyty i nie mogą na czas otrzymać swojego lokum.To się nazywa bezpodstawne wzbogacenie się lub nawet celowe działanie w przypadku braku walioryzacji cen przy rosnących wynagrodzeniach oraz podwyżkach cen materiałòw.

KRS
@Podwykonawca

Zapamietajcie nazwiska calego zarzadu, maja kilkanascie spolek, sprawdzajcie w krs z kim juz nigdy nie warto pracowowac, z nikim kto ma jakieskolwiek powiazania z tymi osobami, oszusci zawsze znajda slupa.

@Podwykonawca

Do ja podaj nr gdzie dzwonic I kto to jest ta broniaca tulco p dominika? go wymazala.

Niluk
@Podwykonawca

Szanowni Państwo, ja również potwierdzam , iż Tulcon S.A. nie reguluje należnośći wobec podwykonawców, nie odpowiada na wezwania do zapłaty, brak kontaktu z kimkolwiek !!! Będąc w Klippan (Szwecja) na zadaniu-obiekcie DELL 5 do dnia dzisiejszego nie posiadam protokołu odbioru prac ( kierownictwo budowy uciekło !!!) a będąc w Centrali Tulcon S.A. nie było osoby kompetentnej do wystawienia protokołu odbioru prac. !!! To jest bardzo nie poważna firma ! OSTRZEGAM ! Obecnie sprawa została skierowana do Sądu oraz Prokuratury.

PODWYKONAWCA

Poszukuję pokrzywdzonych firm , pracowników przez Tulcon, świadków nieuczciwych metod stosowanych przez Tulcon, wykonawców, którym nie zapłacono faktur, nie przystąpiono do odbiorów, wymuszono do podpisania niekorzystnych rozliczeń, naliczono kary umowne lub zastępstwa niezgodne z prawdą i stanem faktycznym jako potrącenia z należnych faktur. Proszę pisać na maila annaharley@wp.pl

Lucjan
@PODWYKONAWCA

A może razem złożymy wniosek o upadłość tej firmy

@Lucjan

A my w związku z brakiem zapłaty przygotowujemy się do: W przypadku braku zapłaty całkowitej kwoty przewidujemy możliwość odstąpienia od umowy z firmą Tulcon i odebrania naszej własność (odkleimy z elewacji), którą jest napis reklamowy „ZINKPOWER WSCHÓD” umieszczone na elewacji północnej, południowej i zachodniej  wschodniego oddział firmy ZinkPower w Janowie Lubelskim. Chyba że ZinkPower zapłaci nam z kaucji gwarancyjnej Tulconu.  Jednocześnie zawiadomimy prokuraturę o dokonaniu przez Was szalbierstwa na naszą szkodę -  art. 286 kk oraz o udziale w paserstwie – art. 291 kk przez firmę ZinkPower Sp. z o.o. Poprosimy też prokuraturę o sprawdzenie czy nastąpiły już okoliczności z art. 586 ksh, z powodu nieogłoszenia w terminie upadłości, z powodu czego popełniane są przestępstwa z art. 291 kk

w kupie siła
@Anonim

Uważam ,ze nastał czas aby demontować swoje wykonane prace, zrobic manifestacje przed kazda inwestycją Tulconu z zaproszeniem mediów. Działania sądów , prokuratury = czas korzystny dla Tulconu, cwaniaków i oszustów, co nam z wyroków jak firma już może być bankrutem, otworzy kolejna 30 spółkę i znów zacznie (usunięte przez administratora) ludzi. Tylko tak mozemy wiele zmienić. Koniec z cwaniakami.

Podwykonawca

Od jakiego miasta zaczynamy?Proponuje inwestycje we Wroclawiu.

Paw
@PODWYKONAWCA

Wykonywaniem u nich dach w Ostrzeszowie dwie faktury zapłaciło trzecia już miesiąc po terminie w poniedziałek oddaje do windykacji

Wyszatycki.com

Dotyczy pracowników budowy Klippan Gdyby ktoś z was chciał podać Tulcon SA do sądu pracy za ich przewinienia ( wypłaty , koszta noclegów itp) , oraz osoby , które zostały zwolnione, a na tym wypowiedzeniu widnieje mój podpis i chcą podważyć to wypowiedzenie, a tym samym otrzymać odszkodowanie proszę o kontakt Chętnie będę świadczył przed sądem pracy mówiąc prawdę mój email : p.wyszatycki@gmail.com KAPUSIE JUŻ DONIOSŁY O MOIM WPISIE ? I CO PANI NA TO dyr. ANETO GRZĄBKA ? PROSIŁEM ŻEBY ZE MNĄ WALKI NIE PROWADZIĆ !

@Wyszatycki.com

Zapraszam na kątakt telefoniczny (usunięte przez administratora)

Świadek

Oswiadczam, ze osoby odpowiedzialne w Archicom za inwestycje Tulcon nie chialy reagowac kiedy podwykonawcy zglaszali z nimi problemy od ponad roku czasu, dzis te osoby ktore oddalay problemy, obiecaly rozwiazanie w ogole nie odbieraja telefonow, podejrzewam wspolne dzialanie na nie korzysc poszkodowanych podwykonawcow.

Elekt

No i stało sie. Archicom jednak zareagował. Dziś dowiedziałem sie że firma tulcon S. A. Została wyrzucona przez Archicom z budowy we Wrocławiu. Budowe ma przejąć inny GW i za nich domończyć. Archicom by zachować twarz ma ponoć popłacić podwykonawcom za faktury wystawione Tulconowi za prace na ich inwestycji.(podobno)

Harley Davidson
@Elekt

Czekany na zapłatę od Archicomu, jest solidarna odpowiedzialność więc musi zapłacić

Ciekaw
@Elekt

Archicom mogl odstapic od umowy z tulcon po to by uniknac roszczen od podwykonawcow?

Poszkodowany

Uwaga na oszustów! Współpraca kończy się wyłudzeniami rzędu 500%wartosci umowy.

Podwykonawca

Jesli w waznej sprawie potrzebne sa dowody na to ze Tulcon oszukuje podwykonawcow, prosze pisac na annaharley@wp.pl

Inwestor

Uwaga !!! Tulcon SA z Ostrzeszowa Ogłasza wystąpił o upadłość , Sąd odmówił , są w olbrzymich tarapatach . Ewakuować się z ich budów czym prędzej . Moje sugestie dla Tulcon S.A.: (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pieniądze podwykonawcom

Detek

Firma ktora wystawiala lewe faktury za tzw usuwanie wad, usterek w okresie gwarancji, rejkomi za tzw slaszowany dokument od Tulconu o rzekomym braku przystapienia podwykonawcow do ich usuwania, bojcie sie wszyscy Ci co brali w tym udzial,kryli oszustow, brali lapowki, dzielili sie kasa, juz niedlugo wyjdzie to na swiatlo dzienne

Zostaw merytoryczną opinię o Tulcon S.A. - Ostrzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tulcon S.A.?

Kandydaci do pracy w Tulcon S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tulcon S.A.
2.6/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kościuszki 20
    63-500 Ostrzeszów