Opinie o TNS Polska Sp. z o.o. w Opole Krakowska 31 lok. 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TNS Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TNS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TNS Polska Sp. z o.o. w Opole Krakowska 31 lok. 1

Tomek 1978

Pszyjechałem do T&S razem z moją żoną w kwietniu 2013 roku mając w kieszeni 20 euro, zaplanowano mnie do pracy , pokazałem że chcę pracować tak samo było z moją żoną i pracujemy do tej pory mając wspaniały dom , elegancki samochód ,oszczędności i przez ten cały czas nie mieliśmy żadnych problemów ani z solarisami ani z wypłatami czy opiekunami, Mieszkałem na Dromgardzie 7 miesięcy i widziałem jakie podejscie mają niektóre osoby do pracy , piątek alkochol-spidd w sobote i niedziele poprawka w poniedziałem nie zdolny do pracy czyli bumelka no i tak raz drugi i dla takiego gościa nie ma już pracy , chodzi potem po dromgardzie nakręca i marudzi innym że kasy niema bo pracy niema . Więc pytam czyja tu wina !

Jędras

Co do pracy to jest różnie .Pracuję już 5 lat w Herzlake i nie narzekam. Oczywiście jest dużo minusów. Nie pamiętam żeby przez te lata była jakaś podwyżka a zdała by się ile lat można pracować za tą samą stawkę jeszcze trochę to opiekunki będą zarabiały więcej niż my. Z urlopami też zagrywają zamiast wysyłać na własny a przecież należy nam się to wysyłają na bezpłatny choćby na święta a co z naszym urlopem przecież mamy 26 dni a wybieramy tylko 14 w lecie co z resztą.Może ktoś się za to wezmie i wyjasni. Jesteśmy tutaj aby zarobiać traktujcie nas jak ludzi a nie jak tanią siłę robocza.

"po prostu macie tam słaby przepływ informacji i komunikacji, zgadza się? myśle, że nad tym mozna jeszcze spokojnie popracować i bedzie lepiej, także jakaś nadzieja na to jest jak najbardziej. Jak mozna sporo zarobić, to super, bardzo się ciesze, bo sam chce aplikowac do nich i troche się wahałem jak to będzie z kasą. " Cóż, trzeba uderzyć się w pierś:) Z przepływem informacji bywa różnie. Przede wszystkim chodzi o nadmiar spraw, a zbyt mały personel. Często narzekacie na zajęte linie telefoniczne i brak odzewu na maile. Po prostu nie ma możliwości by zająć się wszystkim na raz. Staramy się to jednak usprawnić. Ostatnio powiększyliśmy zespół i mocniej skupiamy się na opiniach (choćby takich, jak te na forum). Z wypłatami rzeczywiście nie ma żadnych problemów - nie trzeba się obawiać:) Ideału osiągnąć się nie da, ale działamy by zmierzać w jego stronę. Pozdrawiamy serdecznie!

Kruger

Witam, pracuje w TNS juz prawie pół roku i jest to całkiem niezła agencja, pieniądze prawie zawsze są na czas, jest tak jak napisał dzikus. Jesli chodzi o negatywy to najwiekszym jest to że często i gęsto nie można dodzwonić sie do opiekunek, a na odpowiedz przez sms lub email czeka sie w nieskończoność. Mieszkałem w kilku lokalizacjach zdecydowanie najlepiej jest w guldenbergu chociaż i tu są niedociągnięcia takie jak strasznie niestabilny internet lub 2 pralki na 40 osób. Ogólnie polecam jak ktoś chce pracować i niespodziewa się mieszkania w pałacach, choć 92 euro na tydzień to troche wygórowana cena.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
cyga

a ten tzw- lolek z ram jeszcze robi -to była (usunięte przez administratora) nawet sprzedawał tych co z nimi robił-konfident

Dawid

Tak u nich wszystko zdarza sie pierwszy raz, bo to przeciez taka za je bi sta firma!! Z wielkimi mozliwosciami rozwoju, kokosy sie u nich zarabia! Zwykle zlodziejstwo..

Łukasz

Dostałem solarisa po długim okresie oczekiwania i jest źłe policzony, stawka brutto mi zmalała. Solarisa dostałem po telefonie do biura. Zadzwoniłem jeszcze raz bo się nie zgadza znowu. Pani z którą rozmawiałem powiedziała, żebym zadzwonił w poniedziałek a na pytanie czemu w poniedziałek się rozłączyła. A chciałem zapytać o zwrot zaliczki, której nie otrzymałem na konto a potrącono mi ją na poprzednim solarisie. Zaraz ktoś z tns napisze, że to się nigdy nie zdarzyło i że to jest pierwszy raz :D

@Łukasz

Łukasz i Dawid piszą o opóźnieniach w wypłatach. Rzeczywiście były, ale już na samym początku wysłaliśmy pracownikom maile, żeby się nie martwili, bo pieniądze na pewno wkrótce do nich dotrą. Chodziło o sprawy czysto techniczne. Przepraszamy za to małe zamieszanie. Pamiętajcie, że w umowie przedwstępnej są podane wszelkie informacje, które pomogą Wam sprawnie wyjaśnić problemy i zgłosić ewentualne reklamacje. Stawka brutto mogła zmaleć w wypadku gdy osoba przeszła do innej pracy lub zmieniła pracodawcę. Jak na całym świecie, różne firmy i zakłady płacą inaczej. Uprzedzamy o tym jeszcze przed wyjazdem. Panie Łukaszu, prosimy wybaczyć naszej pracownicy rozłączenie się przy pytaniu „dlaczego w poniedziałek?”. Na pewno nie zrobiła tego bo pana nie lubi; być może po prostu... nie znała odpowiedzi:) To opiekunki od pracy, a nie od płacy. W niektórych sprawach same muszą zasięgnąć języka u kogoś z zupełnie innego działu. Jeśli doliczyć do tego stres, dziewczynom mogą czasem zdarzyć się takie sytuacje (choć oczywiście nie powinny). Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi:) Jeszcze raz prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że sprawa jest już wyjaśniona. Pozdrawiamy serdecznie

Dawid

prace z tym biurem skończyłem w zeszłym miesiącu, do tej pory nie dostałem pieniędzy które mi się należą(niewykorzystany urlop, wakacyjne plus 2 tygodnie które jeszcze przepracowałem)! "Opiekun" raczył odpisać po którejś próbie kontaktu z mojej strony że pieniądze dostanę w tym tygodniu, więc poczekam jeszcze do jutra!!! jak nie zgłaszam to do inspekcji pracy

Tanio Najlepiej Szybko

Nie polecam tej firmy

Łukasz

Byłem w Tns i nikomu nie polece tego pośrednika. Solarisy liczą tak im pasuje, bierzesz zaliczki to się nie rozczaruj że nie będzie wypłaty tylko minus na solarisie. Potrafią odciągać za dom mimo, że się pracowało jeden dzień w tygodniu co nie jest zgodne z holenderskim prawem. Camping na Droomgaard to getto dla Polaków, pare dni temu jeszcze tam byłem. Najśmieszniejsze jest to że po ponad miesiącu nie dostałem wszystkich swoich pieniędzy. Odliczali mi jakieś zaliczki, których nie dostałem bo im wsiąknął mój numer konta. Musiałem podać jeszcze raz, wiadomość dostałem na maila bo Ewelinie W. nie chciało się zadzwonić w końcu na Droomgaardzie "wszedzie jest" internet. Numer podałem, pożniej dostałem pytanie od Eweliny W. smsem czy konto jest w euro, odpowiedziałem, że tak. Później jeszcze mail żeby potwierdzić mailowo :O. Potwierdziłem. Tak samo z zaliczkami, których nie chciałem dostawać. Znowu po rozmowie telefonicznej Ewelina W. chciała potwierdzenie mailem. Oczywiście je dostała. Solarisa sprawdzali w związkach zawodowych i się dziwili tym rozliczeniom i dlaczego po miesiącu dostałem dwutygodniowe rozliczenie chociaż na solarisie był wpisany okres czterech tygodni. Jednym słowem te solarisy są źle liczone na niekorzyść pracownika. Wysyłajcie je pod ten mail polski@bg.fnv.nl i zgłaszajcie nieprawidłowości to wtedy oni szybciej wejdą do akcji albo skierują sprawę do inspekcji pracy.

T&S Group
@Łukasz

Salarisy z początku mogą wyglądać na skomplikowane jednak w rzeczywistości to nic strasznego:) W skrócie wygląda to tak, że wynagrodzenie wypłacane jest co 4 tygodnie przy czym na jego poczet pracodawca będzie wypłacał Wam cotygodniowe zaliczki (następuje to już po potrąceniu kosztów zakwaterowania czy ubezpieczenia zdrowotnego). Rzadko zdarzają się jakiekolwiek opóźnienia. Zwykle winny jest w takich wypadkach brak numeru SOFI na który czasem trzeba poczekać 2-3 tygodnie lub błędny numer konta. Jeśli w tym wypadku rzeczywiście ktoś z obsługi zapodział Pana numer, przepraszamy. Wcześniej nic podobnego się nie zdarzało. Mała rada dla osób jadących za granicę po raz pierwszy - warto wziąć na wszelki wypadek nieco gotówki na pierwsze tygodnie, w razie gdyby oczekiwanie na nadanie numeru SOFI się przedłużało. Zdarza się to czasem w okresie letnim gdy do urzędu wpływa najwięcej wniosków. Jeśli na pasku wypłaty znajdziecie jakieś błędy lub coś wyda Wam się niezrozumiałe, można śmiało dzwonić do swojego opiekuna (jego namiary znajdziecie w „welcome book-u”) lub kontaktować się bezpośrednio z biurem w Waalwijk (można rozmawiać po angielsku lub niemiecku). Mamy nadzieję, że choć trochę rozjaśniliśmy sytuację. Pozdrawiamy!

@T&S Group

Skróty wyglądają zawsze lepiej niż konkrety i precyzyjne sformuowania, działają jak marketing a wiadomo czym jest marketing. Jedynie techniką sprzedaży i wciśnięcia czegoś. Tak wynagrodzenie dostałem po 4 tygodniach ale za 2 tygodnie a nie za 4. Kolejna zagadka to od jakiej kwoty odlicza się zakwaterowanie brutto czy netto, to samo z ubezpieczeniem :D

przykra firma

Nie stety nie jestem zadowolony z tej firmy, dadzą ci 2 dni pracy a trzeba płacić za wynajem a to nie jest urlop przecież tylko praca ...

nie podaruję

nie wiem od czego by tu zacząć... kilka dni temu właśnie skończyłem współprace z tą niby "firmą". rozliczenia nie dostalem do tej pory! wielka pani manager patrycja nie śmie nawet odebrać telefonu! zakwaterowanie jakie proponuje tns nie spełnia podstawowych standardów(robaki, sypiące sie ściany, zepsute krany w zlewach, popleśniałe domki które niby były niedawno remontowane) i za to wszystko odciągaja prawie 400euro/msc! zdecydowanie odradzam każdemu! w tej chwili zebrała się już grupa osób do pozwu zbiorowego! jeśli ktoś jest chętny do dołączenia się do pozwu zapraszam do kontaktu na maila: karolina16.16@tlen.pl! mamy sporo dowodów przeciw firmie(maile, smsy, zdjęcia, dokumenty) które według kancelarii prawniczej wystarczą aby uzyskać od tns spore odszkodowania! NIE PODARUJE!!!!

Dzikus

Powiem tak czytjąc te opinie chce mi sie smiac bo 3/4 tego to klamstwa i brednie ja sam pracuje przez agencje tns i niemam na co narzekac mieszkam w hotelu goldenberg pracuje jako operator wozkow widlowych i pieniadze sa zawsze na czas czy to zaliczki czy tez wyrowniania w piatek lub najpozniej w poniedzialek jesli ktos posiada polskie konto. Nie czytajcie wogole tych bredni bez kitu!!!! Warunki mieszkaniowe sa ok pokoje 2 max 3 osobowe praca jest. To sa opinie nierobow ktorzy mysla ze w holandi jest chleb o trzech skórkach !!!!

L
@Dzikus

Ciekawe, bo taki przykład... Solarisy miały być w czwartek tj 24.07.2014r a jest niedziela i nikt nie dostał solarisów... A ja np mam konto holenderskie...

@Dzikus

Dziękujemy Dzikusowi za rozsądna opinię. To, że jest tutaj w mniejszości wcale nie znaczy, że nie ma więcej zadowolonych pracowników. Prawda jest taka, że fora służą częściej wyrażaniu negatywnych emocji niż tych dobrych. Szkoda tylko, że na ich postawie wyrabiają sobie opinię osoby, które nigdy z naszą agencją pracy nie miały do czynienia. Często tracą przy tym szansę na zmianę w życiu. Oczywiście każda opinia się liczy, także ta najgorsza - dla nas to sygnał by coś zmienić. Piszcie, postaramy się reagować i wyjaśniać. Pozdrawiamy serdecznie, zespół T&S Group Polska.

David
@Dzikus

HAHAHAHAHAHA dobre to Ty myslisz ze ja jestem 12 letnia dziewczynka???

Mnich

Gdzie wypłata!! Czy to są jaja,kwaterujecie nas w legowisku gorszym niż zwierzęta,z transportem do pracy czysta komedia,rozmowa z menadżerem masakra,lyca za 10€ nie wystarczy żeby sie dogadać z tym gościem,i wypłata hahaha jak zwykle problem.obiecujecie dużo,a mało robicie taka prawda.

Michal

Pytacie o tą firmę to wam opisze jak było ... Przyjechaliśmy rano o 6 dzwonimy do managera która miał nas przyjąć ... Pan Grzegorz mówi że jest wczorajszy (gościu strasznie się jąka ) i żebyśmy mu dali chwile żeby się ogarnął ... ok przyszedł po 20 minutach coś tam po jąkał zaprowadził nas na camping i zostawił klucze . Camping brak słów... pleśń na 4 osoby mała lodóweczka 3 półki bez zamrażalnika i nic więcej nie ma (sorry był tv z 2 polskimi kanałami stary, ekran mniejszy niż w laptopie..) i ponoć dobrze trafiliśmy.. bo inni mieli dziury w podłodze np pod prysznicem albo spłuczka od wc nie chodziła za ten rarytas biorą 92,50 euro tygodniowo ! co inne firmy biorą po 82 euro i to za mieszkanie w mieszkaniach lub domach ! który mamy wiek a tam nie było pralek ! (sorry były w 1 miejscu na żetony po 3,5 euro ! ) najlepsze jest to że za campingi jest 1 tydzień wypowiedzenia przez pierwszy miesiąc a po 1 miesiącu 4 tyg okres wypowiedzenia najmu ! Dzwonie do tego Grzesia ... i pytam się o której mam wyjazd do pracy bo na liście nie ma tej firmy . Mówi że zaraz da znać dzwoni 6 50 na parkingu mam pytać się ludzi kto jedzie na firmę inter sprint ... pełno ludzi wychodzi kpina jakaś ... tydzień przepracowałem 1 tydzień w domu ... to w niedziele już przeszedłem do innej normalnej firmy z wypowiedzeniem z winy pracodawcy ... Zostaje mi tylko zawiadomienie inspekcje pracy (polska ) i belasting (holandia)

@Michal

Zdolności językowe Grzesia rozwalają, szczególnie angielski. Do mnie przyszedł do campingu z jakimś typem, bo sam pewnie się bał, że mam się wyprowadzać :D oczywiście się nie wyprowadziłem. Innym razem dwóch litwinów przechodziło koło jednego campingu i któryś rzucił butelką w okno aż szyba pękła. Grzesiu zjawił się po półgodziny i próbował z nimi rozmawiać po angielsku. Tak był wystraszony że nie mógł się wysłowić. Ostatecznie wieczorem Grzesiu często chodził po Droomgaardzie w obstawie jakiegoś typa :D

Jeśli widzicie na portalu ogłoszeniowym naszą ofertę, najlepiej przejść na naszą stronę tnsgroup.pl i tam wejść w zakładkę „oferty pracy”. Przy każdej z ofert będzie widniał niebieski przycisk „aplikuj” - tam znajdziecie krótki formularz zgłoszeniowy. Jeśli coś Wam nie działa, można zadzwonić +48 77 456 16 05, +48 77 456 16 06 lub jeśli macie tel. stacjonarny: 0 800 88 77 66, 0 800 88 20 20 (bezpłatna infolinia). Wypełnione formularze weryfikujemy i czekamy na wiadomość od naszych holenderskich partnerów. Gdy jest miejsce, a Wy spełniacie wymogi, oddzwianiamy. Wszystkiego dobrego:)

Dżon

ja sie rejestrowalem wczoraj i przeszlo bez problemow, pewnie cos zle robisz. Teraz dzwonic czy sami sie odezwa?

anonimo

witam zna ktoś jakiś adres mailowy do tego biura ,wrzucają ogłoszenie żeby aplikować przez formularz który nie działa właściwie.

ANGELA

a jak to jest z platnoscia wakacyjnych? Kiedy sa wypacane pieniadze?

Witajcie. Pochodzę z Podlasia. Poszukuję pracy jako ankieter terenowy czy możecie polecić mi koordynatora, do którego powinnam się zgłosić. Może znacie kogoś, nie tylko Z TNS, ale z innej firmy badawczej? Z góry dziękuję za podpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o TNS Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w TNS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TNS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TNS Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TNS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TNS Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TNS Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 158 ocen.

TNS Polska Sp. z o.o.