Nova Trading S.A.

Opinie o Nova Trading S.A.

Katarzyna

Jak często i w jaki sposób mierzy się wyniki pracy w Nova Trading? Zastanawiam się, czy sumienni pracownicy są należycie nagradzani. Informacje zostawcie w komentarzu pod postem.

@Katarzyna

Pani Katarzyna to administrator GOWORK... Witamy:) Zarzuciła profil pytaniami...

Karol
@aa

Co jest złego w pytaniach o firmę? Chyba od tego jest to forum, prawda? ;) Sam pracujesz w Nova Trading i zechcesz coś powiedzieć o tej firmie? Każdy wpis się przydaje potencjalnym kandydatom, więc warto dodać coś od siebie...

Maniek
@Karol

Ten portal już dawno jest niewiarygodny a większość wpisów to piszą pracownicy GW. Odnośnie NT bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie fajna załoga dobre podejście do pracownika pensja jak na Toruń też dobra.

Aleksandra
@Maniek

Hej Maniek, a jak dawno temu pracowałeś w Nova Tradingu? Na jakim stanowisku? Opiszesz dokładniej pensje? Podasz np. widełki wynagrodzenia, na które można liczyć w firmie? Czy zdarzały się podwyżki lub premie? :)

aaa
@Aleksandra

Pani Aleksandro, administratorze Gowork, widełki wynagrodzeń są dostępne np. na OLX w ogłoszeniach o pracę. Tyle w temacie...

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Nova Trading S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Z takich samych jak w każdej innej firmie. Go Work juz nie macie o co pytać i zadajecie takie bzdurne pytania.

Były

Sztuczne potrzymanie dyskusji, a może ktoś coś złego napisze. To będzie szansa na czek od NT

Jaka stawka dla operatora i spawacza ?

@Zainteresowany

500dnówka, zadzwoń do kadr wszystkiego się dowiesz.

@Marek

Cześć @Marek, to chyba całkiem dobrze? Nie ma doświadczenia, powiedz, czy stawki w Nova Trading są konkurencyjne na rynku pracy?

gdzie ta etyka

firma rozdaje kodeks etyczny a od roku pandemii nie ma żadnych rozwiązań dla ochrony zdrowia pracowników, pracy zdalnej, rotacyjnej, chorzy chodzą do pracy, a w razie choroby szefostwo każe ściemniać w sanepidzie że sie nie miało z nikim kontaktu... i tak już połowa firmy pozarażana, gdzie ta etyka?? płyn do rąk to za mało by miec czyste sumienie

MNIEJ JADU
@gdzie ta etyka

Ile trzeba mieć w sobie jadu, żeby usiąść w Wielkanoc przed kompem i pisać takie rzeczy zamiast spędzać czas z rodziną… Smutne… Ktoś tu jest bardzo nieszczęśliwy… Nie mogę czytać tych bzdur i pozostawić to bez komentarza. Ile by firma nie zrobiła, to zawsze będzie źle - a to za ciepło, a to za zimno, a to za szybko, a to za wolno… Ktoś pisze o pracy zdalnej – stąd wniosek, ze pracuje w biurze. Jeżeli firma wysłałaby go rok temu na pracę zdalną, to teraz napisałby pewnie tak: „Od roku jestem na pracy zdalnej. Firma nie poczuwa się, żeby dopłacić mi do rachunków za prąd i wodę, a powinni jeszcze zapłacić za wynajęcie ode mnie kilku metrów kwadratowych mieszkania na biuro!”, „Siedzę w domu z depresją – to przez nich. Gdzie tu etyka! Powinni zapewnić mi psychologa! Pytam: gdzie ten psycholog?! Inne firmy zapewniają!”. Już chyba ta żółć z wątroby padła komuś na wzrok, bo trzeba być ślepym, żeby pewnych rzeczy nie widzieć. Albo tak podłym. Jeżeli pracujesz w biurze, to nie widzisz, że firma stara się pozyskać nowe pomieszczenia, żeby rozsadzić ludzi i zapewnić im bezpieczne odległości, a przy okazji poprawić warunki pracy? W zeszłym roku jedno piętro dodatkowo, a w tym roku kolejne (i w zeszłym roku nie było zatrudnianych dodatkowych osób – firma zrobiła to tylko ze względu na zapewnienie bezpiecznych warunków obecnym pracownikom). Czy ktoś może wskazać inną firmę, która zrobiła podobny krok, że wydała grube pieniądze na zakup i remont dodatkowych pomieszczeń, żeby zapewnić ludziom bezpieczne warunki pracy? I to w czasach niepewnych, gdy raczej ogranicza się wydatki… Łatwiej chyba byłoby wysłać ludzi na pracę zdalną. Byłoby taniej… Akurat NT poszła w tym kierunku – inne firmy w pracę zdalną czy rotacyjną, a czy to uchroniło ich od zachorowań na covid? Nie koniecznie… Ludzie i tak chorują, bo zarażają się nie tylko w pracy. A z tego co wiem, to są w naszej firmie przypadki, kiedy to kierownictwo wyrażało zgodę na pracę zdalną (mimo, że oficjalnie pracowaliśmy stacjonarnie) – jeżeli była wyjątkowa sytuacja u kogoś w domu, to na wniosek pracownika dostawał on zgodę na pracę zdalną. I nie były to tylko pojedyncze przypadki, a więc firma – wbrew temu co jest napisane w jadowitym wpisie powyżej – zachowała się jak trzeba. A co do chorych, którzy przychodzą do pracy – to już niestety decyzja samego pracownika i jego poczucia odpowiedzialności za kolegów z pracy. Tylko on wie jak się czuje i czy powinien przychodzić do pracy. Kierownictwo nie zmusza, żeby chorzy przychodzili do pracy – jaki miałoby to sens?... żeby zarazić pozostałą część załogi? Ktoś już popłynął na fali hejtu. Jeżeli tak jest, to nie jest to wina firmy, bo zasady są proste – czujesz się źle, to zostań w domu. Przynajmniej tak było przekazane w moim dziale. Wracając do pracy zdalnej - tylko 10% wszystkich pracowników zatrudnionych w Polsce pracuje zdalnie i jak pokazują badania nie są z tego zadowoleni. Polecam przeczytać artykuł – tam są twarde dane a nie gdybanie: https://www.money.pl/gospodarka/na-pracy-zdalnej-jest-10-proc-polakow-ich-motywacja-siada-6614101678332480a.html

@gdzie ta etyka

Co się dzieje z pracownikami, którzy faktycznie zachorują na Covid? Czy Nova Trading wypłaca im za okres chorobowy wynagrodzenie? Chciałabym również wiedzieć na jaką umowę mogę liczyć rozpoczynając współpracę z firmą.

Marek.K

Witam!Mam pytanie odnośnie maszyn laserowych Trumpf,czy jest zapotrzebowanie w firmie na maszyny plazmowe Trumpf?Jakich zarobków można się spodziewać,oraz jakie warunki pracy oraz jaki system pracy obowiązuje?Bardzo proszę o opinie oraz wiadomości związane z pracą na tych maszynach!Mam 9letnie doświadczenie na tych maszynach i szukam dobrego zatrudnienia.Dziękuje bardzo oraz pozdrawiam.

@Marek.K

Firma poszukuje operatorów lasera. Ogłoszenie jest na OLX. Jest tam numer telefonu, pod który można zadzwonić i dowiedzieć się o szczegóły. Link do oferty: https://www.olx.pl/oferta/praca/operator-linii-lasera-nova-trading-sa-torun-CID4-IDIYVQA.html#446067881b;promoted

Marek.K

Pracownik!Dziękuję bardzo za info!A coś więcej możesz mi powiedzieć na ten temat.Dziękuje i pozdrawiam.

Kris
@Marek.K

To chyba do kadr pytanie a nie na forum GW

MM
@Marek.K

Widać, że kolega troluje dla Gowork. Nic się nie dzieje na forum, no to trzeba podpuścić. Słabe to. Jeżeli naprawdę kolega chce wiedzieć więcej to niech zadzwoni tak jak ktoś odpisał wyżej.

Mm
@MM

Nie kolego nic nie troluje!Z tego co się orientuje to właśnie po to jest forum żeby się coś dowiedzieć,ale i tak dzięki za info,wysłałem Cv i zobaczę co będzie.Pozdrawiam

Kris
@Mm

Zadzwoń z cv wysłanymi różnie bywa. Pzdr.

Katarzyna

Hej, ja znalazłam ofertę pracy na stanowisku Magazyniera w Nova Trading. ( https://www.nova-trading.com/pl/vrecruitment/list) Masz jakieś informacje na temat warunków pracy na tym stanowisku, czy jako kobieta mam szanse?

magfol

I tak najlepsi są na gentarce od roku robią po 12h a tak naprawdę może przepracują 7 godzin resztę czasu siedzą oglądają mecze chowają się za regałem. Ktos ich po godzinie 14 sprawdza pilnuje ? przzez takich jak oni i ich naciąganie na nadgodziny magazyn nie ma podwyżek !!

@magfol

Hej, napisałeś, że dział magazynu w Nova Trading nie ma podwyżek. Czy pracownicy innych działów takie dostali? Jeżeli inne działy firmy oferują lepsze warunki, czy można zgłosić przełożonym chęć przeniesienia?

Largo

Masakra w tej firmie się dzieje . Na magazynie same prostactwo i alkoholicy. Na maszynach też nikt niechce robić . Na ctl wspomniany miły operator, na sliterze exoperator podpierdziela wszystkich o wszystko. 0podwyzek a obowiązków coraz wiecej. Maskara . Trzeba zmieniać pracę i tyle !

@Largo

Podwyżki dostanie magazyn. Praca jest stresująca więc zdarzają się gorsze dni każdemu.

Junior
@Kk

Niby kiedy mają być te podwyżki?

@Junior

W marcu.

Aleksandra
@Kk

A czy napiszesz mi proszę jak aktualnie wygląda wynagrodzenie w Nova Trading S.A.? I ile będą wynosiły wspomniane podwyżki? Bardzo jestem ciekawa na jaką stawkę można liczyć w firmie i będę wdzięczna za odpowiedź.

@Aleksandra

Konkretnej stawki nie podam bo będzie ocenzurowane. Ale na pewno na początek kilkaset złotych więcej niż najniższa krajowa. Jak duża będzie podwyżka nie wiadomo, według informacji każdy ma być zadowolony.

Obs
@Aleksandra

Widzę że chyba Gowork sztucznie chce napędzić komentarze na firmę.

Starszy magazynier

Dobre czasy tej firmy się skończyły zero podwyżek od ponad 3 lat, wogule nie szanują dobrego i stażowego pracownika. Za wszelką cene szukają oszczędności. Szkoda czasu i nerwów bo to firma bez przyszłości.

Ktos
@Starszy magazynier

Ogłoszenia do tej firmy nie schodzą z portali ogłoszeniowych ,np stanowisko magazynier ale nie ma się co dziwić ((usunięte przez administratora)). To jest jakiś rzart? To jest tzw tygodniówka,pozdrawiam ludzi co na nich robią i się pytam jak wy żyjecie za (usunięte przez administratora)? Przy dzisiejszych cenach...

Alfa
@Starszy magazynier

Chyba coś się zaczęło ruszać w sprawie podwyższenia pensji pracownikom magazynu oraz produkcji u nas w Toruniu. Pierwsze osoby dostały, mówią że są zadowolone. Może w końcu pracodawca przejrzał na oczy, bo coraz więcej osób mówiło o swoich odejściach.

Magazynier

W tamtym roku nie dali podwyżek bo niby wielki kryzys bo pandemia a robota cały czas jest nie widać że kryzys. Teraz nowy rok się zaczoł roboty w (usunięte przez administratora) tony stali wyjeżdża i co dalej będą mówić że kryzys bo co trzeba odrobić nowy magazyn. Pandemia owszem jest ale to nie tyczy się tej branży.

Hejter

Gdzie są te podwyżki? Tony stali wyjeżdżają a oni mówią, że kryzys... paranoja

Tego
@Hejter

Nikt nie wie.

EX MAGAZYNIER

Dali co na Święta w tym roku?

Tak
@EX MAGAZYNIER

Dali ale mniej niż rok temu.

Rozczarowany

We firmie od bardzo długiego czasu nie dzieje się niestety dobrze. Przełożeni w ogóle nie liczą się ze zdaniem podległych sobie pracowników. Jeżeli pracownik próbuje zgłaszać co kolwiek, co nie jest wygodne dla przełożonego, to otrzymuje informację, że jak coś się jemu nie podoba to dorga wolna, dodając że Nova Trading to nie jedyna firma na rynku pracy. Panuje powszechna znieczulica na problemy pracowników i udawanie, że nie ma problemu. Brak obiecanych podwyżek, a jedynie wyrównanie do stawek nowych pracowników dla tych, którzy zarabiają najmniej. Za egzaminy podnoszące uprawnienia, które wykorzystuje pracodawca, trzeba płacić z własnej kieszeni. We firmie panuje ogromna niesprawiedliwość finansowa, są ogromne rozbieżności w wynagrodzeniach. Nikt nie chce rozmawiać z pracownikami, wszyscy udają że nic się nie dzieje. Wymagania coraz większe, stawki rozczarowujące. Przedsiębiorstwo na prawdę ciekawe, ale niestety firma się prężnie rozwija, ale nie daje możliwości rozwoju pracownikom, poza "wybrańcami". Przykry jest brak szacunku dla zwykłych ciężko i sumiennie pracujących ludzi dzięki, którym firma ma zyski...

Prawda
@Rozczarowany

Tak jest. Podwyżki są dla tych co dużo zarabiają, jako pracownik nie masz prawa się pomylić, nikogo nie obchodzi, że pracujesz za kilka osób ( są braki pracownicze). Jak jest jakiś problem to nie chce się zgłaszać bo i tak to nic nie da albo się ciągnie kilka miesięcy wyjście z sytuacji. Nowo zatrudnieni zarabiają więcej niż starzy pracownicy.

Maciej
@Rozczarowany

A może by tak się firma pochwalila swoim nowym klubem?! Kolejny po biegach i rowerach niepotrzebny klub na którego pieniążki są ale dla pracowników to już ciezko

@Rozczarowany

W Nova Traiding zawsze tak bylo, jest to tz typowy przyklad kapitalizmu, i wyzysku pracownikow. Kiedys rozbieznosci finansowe miedzy pracownikami pracujacymi na tych samych stanowiskach byly jeszcze wieksze, a prawo rozwoju bylo reglamentowane przez kierownikow, i zarzad (tylko dla wybranych), jesli zas pracownik chcial podzielic sie z konstruktywną acz krytyką na niektore dzialania firmy, to byl wrecz z niej usuwany.

Ruuufi
@Maciej

taka działalność jest częścią każdej dużej firmy którą znam , zacznij biegać, jeździć lub morsować to zaczniesz korzystać z tego benefitu - drzwi do klubów są otwarte dla wszystkich pracowników.

Obrońca poszkodowanych

Witam wszystkich:)...odnośnie podwyżek,to tylko dla wybranych z niewiadomego powodu. Na jednym magazynie wybrani dostają, a na innym mimo zwiększonej pracy mówi się o problemach w Niemczech ( brak słów). Odnośnie wybrańców, obiecanki przenosin na Nova Metale podjęcia pracy w nowym miejscu i jednakowe podwyżki dla wszystkich okazały się kłamstwem. Wybrańcy dostali umowy i podwyżki po ok 30%, natomiast inni mimo obietnic nawet połowę mniej, a jeszcze inni jak się okazało pozostali bez podwyżek i mają pracować na starych zasadach (brak słów). Pracownicy wieloletni, doświadczeni, na których wiedzy i umiejętnościach głównie realizowana jest praca są często pomijani, nie docenieni, ani finansowo, ani stanowiskowo. Przyjmuje się ludzi z ulicy, którzy często bez doświadczenia, a nawet odpowiedniego wykształcenia w szybkim czasie dostają dobre stanowiska i płace, Na magazynie B pewnie już jest więcej koordynatorów i kontrolerów jakości, niż pracowników magazynowych ciężko pracujących, których brakuje. Tak, to jest jak docenia się tylko wybranych, a pozostali są pomijani, bo opinie szybko roznoszą się i przy takim zarządzaniu firma codziennie traci swoją renomę, pozdrawiam:)

@Obrońca poszkodowanych

Kiedys bylem zwyklym magazynierem w tej firmie, poszedlem po rozum do glowy zrobilem inzynierke, juz tam nie pracuje. To jesli chodzi o prawo rynku, pracownika. Jesli zas chodzi o drobna rade od niegdysiejszego pracownika polecam lean manufacturing engineering, nie jest to tylko ulepszanie procesu produkcyjnego, czy jakosci, ale takze zarzadzania, a takze wyluskanie problemow w zarzadzaniu, wiadomo ludzie sa tylko ludzmi, ale jesli stosowane jest windowanie pewnych osob na zasadzie znajomosci, lub przyjazni miedzyludzkiej, a nie rozpatrywane jest to na zasadzie kompetencji, umiejetnosci, i doswiadczenia to niestety cos tu nie gra, i w takim wypadku kierownictwo powinno byc wymienione dla dobra Nova.

Praca jako spawacz

Jak się pracuje jako spwacz? Wato czy nie

zyski

a nie ludzie, to się liczy w tej firmie, zadowoleni to są chyba tylko dyrektorzy i zarząd. Nie polecam.

Magazynier

Znowu o podwyżkach cisza. Nowi na wejściu mają co doświadczeni pracownicy . Kpina. (usunięte przez administratora)

przykra prawda
@Magazynier

niestety w firmie nie umieją zadbać o pracowników, starzy zaczynają odchodzić, jesli sie nic nie zmieni to odejść będzie więcej, a nowi sobie sami nie poradzą.

@Magazynier

A nawet więcej jeśli nie płacą podatku od dochodu, dobre czasy się skończyły w tej firmie. Tutaj jest się robolem a nie współpracownikiem.

@Kk

Skąd ta wiedza na temat braku płacenia podatków? Jakaś totalna bzdura... Może być to potraktowane jako pomówienie - z wszystkimi konsekwencjami prawnymi.

zzz
@Kk

U nas sami spece od zarządzania, organizacji, księgowości, finansów i podatków. Wszyscy znają sie na wszystkim... A moze w innych firmach was potrzebują?

zgoda
@zzz

Dokładnie po co być robolem i jeszcze dodatkowo bardzo niezadowolonym z wypłaty. Nie ma obowiązku pracy w tej firmie trzeba wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę na temat zarzadzania, podatków, wynagrodzeń. Przecież jest rynek pracownika droga wolna. W obecnej sytuacji braku jakiegokolwiek dochodu wielu ludzi to nie fair tak narzekać.

@aa

Osoba która nie ukończyła 26 lat jest zwolniona z podatku.

bbb
@zzz

jak widać po ostatnich odejsciach kolejni ludzie chcą sie przekonać gdzie jest lepiej niż w NT, parę lat temu to bylo nie do pomyślenia, nie dzieje się dobrze.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nova Trading S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

aaa

Pozdrawiamy administratora Gowork. Znowu sztuczne podtrzymanie dyskusji na forum...

Obs
@aaa

Przecież gowork bierze kasę od form więc na rękę jest im dyskusja o to najbardziej negatywna

Kk

Zależy o jaki dział pytasz.

Basia

Jak pracuje się w biurze ?

DJ
@Basia

Polecam pracę w biurze w szczególności w Dziale Jakości. Ludzie mili, życzliwi, pomocni, przyjacielscy i bardzo dużo pomagają i doradzają. (usunięte przez administratora)Polecam i pozdrawiam

Emanuel

Drodzy Państwo schowajmy dumę do kieszeni i idźmy na przód. A teraz z innej beczki. Polecam pracę w Nova Trading szczególnie na produkcji na zmianie z Łukaszem. Bardzo miły i sympatyczny operator Pozdrawiam .

Czy Nova Trading S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

zzz

Co za pozbawione sensu pytanie od administratora Gowork... A jakie mają być w firmie produkcyjnej pracującej na zmiany?... Każdy ma przychodzić jak chce? Sztuczne podtrzymywanie dyskusji na forum...

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Trading S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Nova Trading S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Trading S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Trading S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nova Trading S.A.?

Kandydaci do pracy w Nova Trading S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nova Trading S.A.