Opinie o Axel Springer Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Axel Springer Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Axel Springer Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axel Springer Polska w Warszawa

Co jaki czas w Axel Springer Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Na jakie wsparcie w Axel Springer Polska mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Aga Nowy wpis

Nie polecam.... W sprzedaży po macierzyńskim zwolniono dziewczynę. nie przedłużono jej umowy.

leon0007 Nowy wpis

tragedia, reklama na najniższym poziomie, zero skuteczności, stracone pieniądze!!!

mewa ewa

oczwyiście, nawet studenci dostają szansę by u nich w windykacji pracować, to wielka szansa moim zdaniem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Axel Springer Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ajbah

hey, jak pracuje sie obecnie w Gdansku na stanowisku sprzedawcy telefonicznego lub przedst handl? na jakie zarobki mozna liczyc i jakie sa premie (prowizje)? dzieki za odp

Ax

5500 zł ? Czy Ty się dobrze czujesz? :) Byłeś/łaś kierownikiem?

Elka

Dno. Przecież oni wyzyskują pracowników. Plany sprzedażowe są naprawdę ogromne, po 120.000 zł na kwartał, a prowizja przy takiej realizacji to około 10 tys. na kwartał. Gdzie pozostałe 100 kawałków??? Uciekajcie do konkurencji, oni przynajmniej lepiej dbają o pracowników

Paniena

Witam mam pytanie. czy mogłaby się wypowiedzieć osoba która ma doświadczenie w dziale telemarketingu w tej firmie? najlepiej z poznania. mam okazję rozważyć pracę właśnie w tym dziale i zastanawiam się jak z warunkami pracy zarówno jeśli chodzi o same obowiązki jak i atmosferę. Nie chodzi mi o charakter pracy bo akurat rzetelna sprzedaż telefoniczna mi odpowiada. Będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam

ogólnie w tej firmie pracuje się tylko dla pieniędzy (niestety nie ma standardowych stawek, wszystko trzeb indywidualnie wynegocjować); problemem jest totalny brak szacunku dla pracownika ze strony kadry kierowniczej - ryba psuje się od głowy, poza tym zwalniają zawsze od dołów nigdy nie obcinając wynagrodzeń szefostwu

Słowa kojarzące się z Axel Springer Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ciężcy . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5500 netto Najbardziej podobało mi się w Axel Springer Polska: Najbardziej nie podobało mi się w Axel Springer Polska:

Zostaw merytoryczną opinię o Axel Springer Polska - Warszawa

Axel Springer Polska