Opinie o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jastim Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jastim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jastim Sp. z o.o. w Warszawa

Ruffi

Cześć, czy szukają do was spedytorów obecnie?

tatar
@Ruffi

patrzyłem po necie, ale nic nie znalazłem żeby kogoś szukali. W zasadzie to na razie nie ma żadnych ogłoszeń. Może to też dlatego, ze dopiero pierwszy miesiąc nowego roku, każdy się jeszcze organizuje i pewnie to kwestia czasu jak zaczną zastanawiać się nad przyjmowaniem pracowników. Polecam czuwać lub ewentualnie iść zanieść CV osobiście, moze juz mają zatrudnienia w planach, tylko nie przenieśli tego do internetu? powodzonka

Roru
@Ruffi

Myślę że jakbyś im zaimponowal to na kraju jest trzech bardzo dobrych spedytor ów ale może i dla 4 miejsce by się znalazło. Dwóch na mlochowie ledwie sobie radzi a siedzibie jest tylko jeden także próbuj bo naprawdę warto. Pozdro dla prezesa bardzo porządny facet

tatar
@Roru

jakby zjechać na dół to ktoś pisał we wrześniu, że było ogłoszenie na spedytora

Ebi

ile w trasie za granicą?

kier
@Ebi

po dwa tygodnie zazwyczaj

ebi
@kier

super, dzieki

Gutek
@Ebi

Nie zazwyczaj tylko reguła i absolutne minimum. Ale pieniążki na czas i nowe auta.

xyz
@Gutek

a jakie auta macie?

xyz

dzięki za odp

Bartek

Świetny pracodawca, z przyjemnością się tu pracuje, oby więcej było takich firm, polecam.

śliwa
@Bartek

no polecam i ja ogólnie, moze niektórzy narzekają, ale naprawdę jest nieźle

Tomo
@Bartek

potwierdzam, dobre pieniadze, dobre warunki, fajnie sie pracuje. pozdrawiam wszystkich w trasie

:D

ja wpadłem tylko pozdrowic :D

kier
@:D

dzięki, wzajemnie :D

urwisek
@kier

to dołączam

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
nNa

nie szukacie moze kogos do biura?

masło
@nNa

ojjj nie wiem, sprawdz w inetrnetach, moze cos jest

alladyn
@nNa

no wejdz najlepiej na strone tam raczej powinny byc aktualne

m.a.
@alladyn

a jaki system pracy jest w biurzE?

Malfoj
@m.a.

nie wiem dokładnie o co pytasz ale w biurze jest standardowo, godziny stałe itd

m.a.
@Malfoj

a jaka umowa?

linux
@m.a.

umowa o prace, ja juz nie pracuje ale raczej nic sie nie zmieniło. Potwierdz u źródła!

Zainteresowany 1234

Jak wygląda zarejestrowanie w firmie? Na najniższą krajową? czy coś wiecej?

jjj

xD
@jjj

Wpisz sobie w googla :D

@xD

dzięki, no nie wpadłbym :D chodziło mi o to gdzie rozmowa sie odbywa ale jak tam, to ok- już wiem

tyka
@999

dokładnie rozmowa jest w biurze

Dawid

Witam. Jakie są szanse na przyjęcie młodego kierowcy z 6 miesiecznym doświadczeniem ?.

indyg
@Dawid

startuj, spokojnie

numi
@Dawid

ja sie zatrudniłem tez z niewielkim stazem wiec mysle, ze to nie problem jak ogarniasz

port

Mam kilkuletnie doświadczenie w spedycji i widziałem ogłoszenie o prace, wie ktoś czy jest to aktualne i jak z zarobkami?

mnbv
@port

Czy aktualne to nie mam pojęcia, chyba najlepiej sprawdzić u źródła, a z zarobków no zależy ile oczekujesz. Ja byłem zadowolony ale uznałem, że a co- ide dalej no i teraz w innej firmie zarabiam tyle samo ale warunki ogólne mam dużo gorsze, więc no nie ma co sie zastanawiac

trop
@mnbv

dzięki, właśnie słyszałem raczej dobre rzeczy ale wolałem sie upewnić

mmmmmm
@trop

spokojnie, możesz działać, ja pracuje co prawda nie spedycja ale firma na prawde jest w porzadku

arizona
@port

spedycje polecam, ja byłem zadowolony

hey

ja wpadłem tylko pozdrowić ekipe!

Czołem
@hey

dołączam !

mordka
@hey

ekipa najlepsza, wiadomo

Gokard

Witam! Nie potrzebujecie przypadkiem dodatkowego kierowcy?

vir
@Gokard

przypadkiem albo nie ale potrzebujemy, wejdź najlepiej na strone firmy i tam jest ogłoszenie, powodzenia

gok
@vir

patrzyłem tam ale wolalem sie upewnic ze aktualne, dzieki

Franciszek
@gok

Możecie napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku kierowcy w firmie Jastim? Przede wszystkim interesuje mnie to, ile można zarobić.

monk
@Franciszek

no kolego, o zarobki dokładne to pytaj na rozmowie. Tutaj moge ci powiedziec ze jak pracowalem juz w 3 innych firmach tak tutaj jestem najbardziej zadowolony, a czy ty bedziesz to sprawdz i spytaj u źródła, pozdrawiam

Niezyndyfikowanu
@Franciszek

Kolego zależy jak będziesz jeździć od 5500 do 9000zl tylko na tą drugą kwotę to najlepiej jak w ogóle nie będziesz wychodzić z kabiny

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jastim Sp. z o.o.?

modżajto

podstawowych;)

Franciszek
@modżajto

Coś więcej jesteś w stanie napisać o całym procesie rekrutacyjnym? Mnie przede wszystkim ciekawi, czy pracodawca weryfikuje w jakiś sposób wiedzę i umiejętności potencjalnego kandydata.

kunder
@Franciszek

na jakie stanowisko chcesz aplikować? bo to zależy od tego...

olio77
@Franciszek

no chyba wiadomo ze losowych osób z ulicy nie wezmą ale tez nie ma sie czym stresowac mocno

Helo

Jakieś rekrutacje są/szykują się?

kwe28
@Helo

wejdź na strone firmy tam wszystko jest

Joker

nie pomyślałem, dziekji

Czym jeździcie?

Dżon
@321

chyba ktoś już pytał wcześniej, jeździmy Volvo

@Dżon

ale jakim Volvo? Chodzi mi o to czy coś nowszego czy nie

Baron

Dużo też plywamy

AK

na początek tez nowe dostajemy?

jaguar
@AK

Tak, dostajesz nowe, wrakami nikt tu nie jeździ ale czy to aż takie ważne?

@jaguar

No dla mnie tak, dzięki za odp

AK

Witam panowie! Doczytałem sie że przyjmujecie cały czas kierowców, jak warunki i sama praca? Da sie wyżyć?

Łucja
@AK

Również widziałam, że firma Jastim Sp. z o.o. prowadzi ciągły nabór do pracy na stanowisko Kierowca. Na ich stronie internetowej możesz znaleźć formularz kontaktowy poprzez który możesz dopytać o szczegóły rekrutacji: http://www.jastim.pl/praca#txt-2col-146835 Dlaczego zainteresowała Cię akurat praca w firmie Jastim Sp. z o.o.? Słyszałeś dobre opinie?

mmmm
@AK

ja już jakis czas jeżdże i polecam. W porządku ludzie, praca jak praca no siedzisz za kółkiem wiec nic ciekawego sie nie dzieje ale z firmy jestem zadowolony. To już trzecia w której jestem i nie planuje zmieniać

Alan

Nie szukacie może akurat kierowców?

ful
@Alan

Oj kolego na razie ful więc nie ale pilnuj ogłoszeń, powodzenia!

@ful

no chyba musze zacząć częściej sprawdzać, pracuje teraz w innej firmie i czasem mnie nie ma w domu po 6 tygodni więc widze, że w Jastimie jednak fajnie macie

Analny
@Alan

Nie słuchaj ich bo cie wkrecaja. Przyjmują do roboty na kraju i zagranicy. Chyba lepsza kasa na kraju jednak

@Analny

o, to rewelacja bo nie widziałem ogłoszeń. Dzięki za cynk!

Markopolo
@Alan

dobrze wiedziec tez sie czaje na kraj od jakiegos czasu, moze sie w koncu uda :D

między...

Jak wygląda system w międzynarodówce? Ile w trasie?

Wrona
@między...

Po dwa tygodnie w trasie i dom

Polakmały

Witam czy obsługujecie transport krajowy i łatwo sie dostac czy tylko międzynarodówki. Chciałbym zmienic firme ale kraj mnie tylko interesuje

Orzeł
@Polakmały

Krajowy też jak najbardziej

Fahrer
@Polakmały

I krajowy i zagraniczny ale dostać się nie tak łatwo bo jak już ktoś zacznie jeździć to prędko nie rezygnuje. Więc warto śledzić ogłoszenia, powodzenia!

Szukam

Wie ktoś może czy wciąż szukają kogoś do księgowości?

Bird
@Szukam

Z tego co kojarzę to już nie ale najpewniej zadzwonić sprawdzić u źródła

Znów ja
@Bird

No to znów się spóźniłam :D no nic, może kiedyś

Ruda

macie jakieś opinie dotyczące pracy w księgowości?

Bella
@Ruda

Co dokładnie chciałabyś wiedzieć?

Butterfly
@Bella

Ja polecam. Wiadomo, do pracy przychodzisz pracować, a nie na ploteczki i 4godzinne "lancze", ale nie ma dużego ciśnienia typu "pracuj jak mrówka". Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest naprawdę dobre porównując z takimi stanowiskami w innych firmach. Reszta- praca od 8-16 czyli tradycyjnie. Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało. ;)

Ruda
@Butterfly

Dziękuję, to mi wystarczy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jastim Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jastim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jastim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jastim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jastim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jastim Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jastim Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 144
    02-305 Warszawa