NEPCon sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o NEPCon sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zuzanna
 Opinia

Jak pracuje się w NEPCon w Toruniu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z Was takowe posiada? Zachęcam do dodawania swoich opinii - z pewnością każda z nich będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w NEPCon.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy NEPCon sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o NEPCon sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEPCon sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.