KRAKINFORM SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o KRAKINFORM SP. Z O.O.

likaa

Mają całą masę fajnych książek, komisów, wiele promocji na różne książki. Weszłąm na ich strone internetowa sprawdzic czy prowadza jakies kiermasze z ksiazkami ale widze że na stronie mozan sobie wszystko wyszukac i sprawdzic ksiazki ktore nas interesuja i ceny sa duzo niższe.

też kiedyś pracownik

Nic dodać... nic ująć

kama

Warunki pracy makabryczne, brak klimatyzacji, ogrzewania praktycznie brak, w zimie praca w kurtkach w lecie leje się pot, barak nie miejsce pracy! Pensja najniższa możliwa, czysty wyzysk pseudo zarządu składającego się z wiekowego małżeństwa, którzy już nawet nie widzą nic dziwnego w wykorzystywaniu ludzi dosłownie do wszystkiego za marne grosze! "Szef" o niczym nie ma pojęcia a najwięcej chce mieć do gadania, przez to wychodzą kuriozalne sytuacje, nie porozumienia z klientami itp. a dostaje się za to pracownikowi. Zdecydowanie odradzam prace w tej "firmie".

Zostaw opinię o KRAKINFORM SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAKINFORM SP. Z O.O.