Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Firma ta nie organizuje opieki swoim klientom w miejscu pracy (tzn. za granicą), jak tylko znajdzie się ktoś chętny, aby zatrudnić Polaka to wysyłają człowieka tak naprawdę nie wiedząc co go czeka na miejscu.

Witam. Ale najlepiej niech napisze ktoś kto juz pracowal za posrednictwem tej agencji. Wtedy bedziemy mieli jasnosc sytuacji. Prosze piszcie, poniewaz interesuje mnie wyjazd za granice i praca z aposrednictwem, a mam pewne obawy jak zreszta pewnie wiekszosc wyjezdzajacych. No z tego co tu na razie piszecie wiekszosc tych opini to raczej domysly niestety, a ja wole znac szegoly, ktore juz kiedys zaistanialy. Bez obrazy dla wsztystkich, tez jakos im nie ufam (czlowiek w Polsce zreszta z natury taki juz jeste nie ufny:P ), ale nie ma sie co dziwic , roanie sie tu u nas dzieje. Piszcie prosba . Moze jest ktos kto pracowal za ich posrednictwem? Jesli tak to napiszcie prosba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Swoja droga to dziwne ,z efirma istniejaca od lat na rynku nie ma zadnych opinii konkretnych hm.... Czyzby "pic na wode" , Fotomontaz?

poprostu szukają chyba jak najwięcej zainteresowanych aby wrazię jakiej kolwiek oferty pracy mieli z czego wybierać. Ja jak tylko coś będzie to skożystam,chociaż szukam pracy w Danii ale ciężko jest coc znależć,a agencje przez kture planowałem wyjehać do Danii to jest tak o nihc opisane że hej!!!

Ja wlasnie mialem wyjehac ale nic z tego nie ywszlo chociasz nabor byl ciagly i mialem kwalifikacje. po co wiec sa te oferty ciagle aktywne?

Ja miałem wyjechać przez panpol we wrześniu 2008 ale wyjehałem wcześniej przez inną agencje ponieważ jej oferta była szybsza. Z tego co mówil mi pan Kamil z kturym omawialem szczegóły wyjazdu to wypłaty są tam co tydzień,mówię o pracy w Holandii za spawacza,więc już po tygodniu można się przekonać czy pracodawca(panpol i holenderski)to oszuści czy nie. A ktokolwiek kto krytykuje jaką kolwiek agencje bez wcześniejszej wspulpracy z nia to poprostu [usunięte przez moderatora] ktury nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacjii,ponieważ Wielu ludzi hcących wyjechać za granice pzreczyta opinię napisaną przez takiego imbecyla i rezygnuje z wyjazdu przez taką czy inną agencje. Owszem opinie o pracodawcach są potrzebne bo nieuczciwych agencjii w dzisiejszych czasach nie brakuje. Ja z mojego wyjazdu do holandii niemam złyh wspomnień i nic złego na temat agencjii przez kturą wyjehałem nie pisze.

To jest wiadomość, którą dostaliśmy od firmy PanPol Agencja Pracy. W związku z prośbą o sprostowanie ww. opini zamieszczamy wypowiedź Prezesa tejże firmy. Wierzę, że opinia ta wyjaśni wiele spraw. Z poważaniem [usunięte przez moderatora] "Witam, W odpowiedzi na zamieszczoną przez Pana[usunięte przez moderatora], Prezesa Zarządu Panpol Sp. z o.o. w Lubinie opinię - krytykę dotyczącą naszej firmy na www.gowork.pl z dnia 19 listopada 2008 r. o następującej treści: "Szanowna Agencjo PanPol. Prosze w swoich annonsach zamieszczać dane kontaktowe.(tel. adres el. itp). Jestem Prezesem firmy Panpol Systemy Budowlane sp. z o.o. i codziennie otrzymuję liczne c.v. i telefony w sprawie pracy za granicą. Przez Waszą nierzetelność wielu ludzi czeka bezskutecznie na odpowiedź . Trochę profesjonalizmu . Pozdrawiam Prezes Zarządu Panpol Sp. z o.o. w Lubinie Ryszard Rawski" chcielibyśmy Państwa poinformować, iż jako firmy o nazwie PanPol zostaliśmy założeni w tym samym roku. My 7 sierpnia 1993. Odnośnie otrzymywania przez Państwa licznych CV. i telefonów w sprawie pracy za granicą nie jest to wynikiem naszej nierzetelności i braku profesjonalizmu, gdyż gdybyśmy tak postępowali to nie utrzymalibyśmy się na rynku od 1993 r. Fakt otrzymywania przez Państwa CV lub / i telefonów od poszukujących pracy za granicą, jest wynikiem pewnego rodzaju "nadgorliwości" kandydatów, którzy sądzą, że jeśli zamiast złożenia CV na ofertę pracy za pośrednictwem portalu www.infopraca.pl, złożą CV bezpośrednio do firmy lub / i dodatkowo zadzwonią do niej to "wzmocnią" swoje szanse zatrudnienia. Niestety nic bardziej mylnego. Tak jak wspomniałem, wszystkie nasze oferty pracy zamieszczamy na portalu www.infopraca.pl. W tych ofertach, w związku z regulaminem www.infopraca.pl nie wolno podawać nam żadnych danych teleadresowych lub adresów e-mail !!! Każdy zainteresowany może aplikować na naszą ofertę bezpośrednio na tym portalu. Dodatkowo, poprzez pytania selekcyjne zawarte w ogłoszeniu, dokonujemy wstępnej selekcji kandydatów w wyniku czego kontaktujemy się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają minimum wymaganych umiejętności. My szukamy wybitnych specjalistów w określonych zawodach i system pytań selekcyjnych w znacznym stopniu ułatwia nam pracę. Dlatego też, w naszych ofertach, prosimy o składanie kandydatury bezpośrednio za pośrednictwem www.infopraca.pl i odpowiedzieć na pytania selekcyjne tam zawarte. Na portalu www.infopraca.pl, w informacjach ogólnych o naszej firmie, ALE NIE W OFERCIE PRACY, możemy umieścić adres naszej strony internetowej. W okresie, w którym dostawaliście Państwo CV i telefony od osób poszukujących pracy za granicą nasza strona była w gruntownej przebudowie i jak się okazało "zapobiegliwi" informatycy odcięli do niej całkowicie dostęp nawet łącznie z danymi teleadresowymi na czas przebudowy (...). Prezes Zarządu [usunięte przez moderatora] PanPol sp. z o.o. "

Witam, Wszystkie nasze oferty pracy zamieszczamy na portalu www.infopraca.pl W tych ofertach świadomie i celowo nie podajemy naszych danych teleadresowych gdyż można aplikować na naszą ofertę bezpośrednio na tym portalu. Dodatkowo, poprzez pytania selekcyjne zawarte w ogłoszeniu, dokonujemy pre-selekcji kandydatów w wyniku czego kontaktujemy się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają minimum wymaganych umiejętności. W przeciwnym bowiem wypadku musielibyśmy odpowiadać na niezliczone telefony i e-maile osób nie spełniających wymagań danej oferty co w znaczny sposób opóźniłoby proces rekrutacji właściwych osób. Generalizując, czas to pieniądz. A my szukamy bardzo często wybitnych specjalistów w określonych zawodach i system pytań pre-selekcyjnych w znacznym stopniu ułatwia nam pracę. Dlatego też, prosimy o składanie kandydatury do oferty, która Pana / Panią interesuje za pośrednictwem www.infopraca.pl i odpowiedzieć na pytania selekcyjne tam zawarte. Tak, a propos, pięknie nagranej "sekretareczki", to mam wrażenie, że się Panu coś z czymś pomyliło, gdyż na sekretarce firmowej jest nagrany głos męski, nota bene Prezesa Zarządu, podający tylko i wyłącznie dni i godziny otwarcia biura. Mamy nadzieję, iż nasze intencje zostaną zrozumiane i odebrane pozytywnie. Prezes Zarządu [usunięte przez moderatora] PanPol sp. z o.o.

Robert

Uważajcie na firmy szczególnoie Agencje które nie podają telefonów i adresów

olciaaa

www.panpol.com.pl

olciaaa

Czy ktoś wie cos na temat agencji PanPol? dajcie znać to pilne !

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol