Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Latający Holender .

Jak kochasz mocno to nie puszczaj do Holandii ...Tam szybko o grzech i wszędzie czeka pokusa ..Piwo dobre wódka tez ,piękne wysokie Holenderki przede wszystkim Cafe Shopy ..

spawacz

Nie odbiera bo często jet ''uzerty ''

Czesław

Zastanawiam się czy ktoś z Was kiedykolwiek pracował w Firmie Pan-Pol . Pracowałem dla nich przez okres około 2 miesiecy i wszystko było zgodnie z umowa. Kasa była na czas płacona co tydzień mieszkanie opłacone plus samochód służbowy. Wiadomo wymagali znajomość języka angielskiego. Ja pracowałem u nich na remoncie Global 1200 . Oczywiście Pan-Pol jest tylko pośrednikiem ale nie pobiera za to żadnej stawki od nas. Stawki które były uzgodnione zostały wypłacone co do euro. Moja rada panowie uczcie się języka i negocjujcie bo jedziecie do pracy nie znaci języka podpisujecie każdy papier a potem macie pretensje.

prawda

Monterzy izolacji to tłuki bez szkoły marzy im się wyjazd do RPA za 20euroh. u Panachuja ludzie do szkoły i do normalnych firm

sufler

Dla tych co niewiedzą.Agencja pracy Pan Pol jako taka nie istnieje.Gościu to zwykły naganiacz do innych firm,między innymi do firmy inaxtion w Holandii.Bierze kasę za zwerbowanego a dalej martw się sam.Mój brat pojechał właśnie przez tą pseudo agencję do pracy w Holandii jako spawacz i okazało się na miejscu że mieli przyjechać ale tydzień później.Zakwaterowanie nie było załatwione i musieli wracać do kraju.Właściciel agencji Pan Pol oczywiście nie odbierał telefonu no bo jak ktoś dzwoni z zagranicy to na pewno ma jakiś problem a problemów należy unikać.Po przyjeżdzie do kraju jeszcze próbował się skontaktować z Pan Polem ale w dalszym ciągu facet nie odbierał telefonu.Na tym się skończyło.Inny znajomy który rzeczywiście pracował przez tą agencję również jej nie poleca ale dla tych nie znających języka.Musisz znać język bardzo komunikatywnie żeby dogadać się na miejscu bo na Pan Pol nie masz co liczyć.Gościu tylko tyle że wysyła cię do pracy za granicę i zapomina o tobie.

Krzysiek S.
@sufler

Bajkopisarz i kłamca jesteś, ot co. Ja pracuję przez PanPol od kilku lat. Bylem przez nich w pracy w Holandii w kilku agencjach i na 100% wiem, że od 2013 roku nie współpracują już z Inaxtion, bo też tam przez nich pracowałem wcześniej. TO JAKIM CUDEM TWÓJ BRAT POJECHAŁ DO INAXTION PRZEZ PANPOL W 2015 ???

gosc

Maja, ty się zastanów co piszesz. Jak mogą specjalnie nikogo rekrutacji? ?! Co za tapet.

Wiesio

Jak ich nie ma jak ja przez Panpol jestem na projekcie od lutego w Holandii do tej pory ?? Jest nas 8 spawaczy w tej samej firmie a ma jeszcze dojechać kilku. Jak spełniasz wymagania i znasz angielskiego to masz szanse. Mnie powiedzieli, żeby mnie nie wysłać na "wycieczkę turystyczną" to muszą mnie prześwietlić na wylot. I prześwietlili, jak rentgenem. Mnie się udało i pracuje non stop. Agencja nie bierze żadnej kasy za to. A jak miałem grypę to pomogli znaleźć lekarza. Od spawaczy jest Pani Ania i zna się na spawalnictwie lepiej niż niejeden spawacz.

nowy

panowie wie ktos cos o rpa kiedy ruszaja izolacje bo pojawiaja sie oferty pracy a jak przyjdzie co do czego to nikt nic nie wie a telefony milcza?

jo

do rpa pojedze kto zna jezyk a kto tam bedze pracowal jak nie patrza na kwalifikacje tylko tymaczy potrzeba kto bedze pracował

jedrula

czy ktos wie cos na temat ogloszenia firmy do pracy do RPA monter izolacji

Dragonxxx

Witam ! Panowie mam pytanko... In action? czym się zajmuje ta firma? Mam duże doświadczenie w produkcji, serwisie ,montażu rurociągów, Zbiorników z Tworzywa Wzmocnionego Szkłem... Chętnie zmieniłbym pracodawce chętnie zagranica... Macie jakiś konkretny namiar na solidną firmę??

kris
@Dragonxxx

in axtion ,zajebista firma, koniec, pracuje z nia juz 2 lata ,wszystkie benefity, platne przerwy po 2 godz , koniec

raider23
@kris

ja pracuje w in axtion juz ponad cztery lata i zlego slowa nie powiem ani na pan pol ani in axtion

Angol

raider. A ty(usunięte przez administratora) za kogo sie masz?! Myślisz ze robisz 13 lat za granica to co jestes taki fachura po byku??!! Dobrze, ze co dzien pod biurkiem musiales siedziec. Pracowałem w Panamie 5lat z takimi tukami ze szok

bzyk457
@Angol

Bo wchodzisz na zla strone...ich strona to www.euroworker.pl

Mat

Jeżeli ktoś rzeczywiście jest zainteresowany współpracą z PanPolem to podejmie taki trud i wysiłek i dowie się czegoś na temat tej firmy. Najgorsze jednak jest to, że nie można w żaden sposób uzyskać od nich informacji, ponieważ strona jest w modernizacji http://www.panpol.com.pl/ Co prawda są numery telefonów więc można próbować dzwonić.

Bytom

Interesuje mnie wyjazd do Niemiec na kopalnie czy ktoś ma dla mnie jakieś wiadomości.Proszę. O Info. ponawiam

ziotek

raider23

posty pewnie wpisywal ktos niezadowolony bez kwalifikacji i doswiadczenia pewnie rowniez nie znal jezyka obcego oprucz rosyjskiego i sie nie zakwalifikowal a takich nawet teraz do zbioru truskawek nie chcam brac.ja na Panpol nie narzekam zalatwili mi raz kontrakt w wenezueli na platformie o od trzech lat pracuje dla jednej agencji w holandii pieniazki ok ludzie rowniez czego wiecej chciec od zycia jest stabilizacja stale przelewy i zyje sie spokojniej i bez stresu.Ja od siebie mogie tylko polecic firme PanPOL (usunięte przez administratora)

derrrrrrrrr

gdzie robiłeś huet/bosiet?

zbyś

Nie będę się tu rozpisywał.Ludzie!!!Omijać szerokim łukiem tą ,,firmę''!!!

Stawki oferowane w tej DZIWNEJ firmie ( telefon komórkowy + notes w Kielcach )sa nie realnie niskie.

On

Co to za firma która nie podaje numeru telefonu na swojej stronie internetowej ? Albo nie odbiera telefonow ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol