Windplast

Malbork

Opinie o Windplast

bagira
użytkownik zarejestrowany

a możecie mi powiedzieć dokładniej o co chodzi z tą "stroną klientów windplast"? to nie jest tak naprawde prowadzone oficjalnie przez firmę czy jak to wygląda?

lajko

Pracowałem tam dwa dni ze starymi pracownikami ale tyle co się nasłuchałem od klientów i pracowników to dziękuje bardzo nigdy nie widziałem takiego cyrku na kółkach teraz podobno jest już 4 brygada po naszej więc...

Zosia
@lajko 24.11.2015, 09:23

Trzeba pracować , a nie gadać koleś. Jakby pracownicy byli rzetelni to firma funkcjonowałaby inaczej. Dwa dni pracy !!!! Koleś, ciekawe jakbyś się znalazł w latach 70 tych, 80 tych. Wtedy dopiero była harówa i nikt się nie pytał czy dasz radę!

franiu
użytkownik zarejestrowany

też mi wielka renoma. Co to za zaszczyt dla pracownika fizycznego pracować w Windplaście czy w innej tego typu firmie , skoro czy tu czy tu będzie robił to samo tymi samymi narzędziami. Ważne dla takiego pracownika są inne sprawy, takie jak umowa, wynagrodzenie czy też atmosfera w pracy. To się dla nich liczy

Paweł

To jest jakaś pomyłka a nie firma. Ten Pan to kłamca.szczery oszust. to jest jakiś dramat. słodki głosik a ch..a robi. ściemnia na każdym kroku.Zgłoszone usterki do poprawy już 2 lata się ciągną. życzę temu Panu upadłości firmy i oby nigdy się nie podniósł w biznesie po tym jak traktuje konsumentów.

Nunka

Odradzam szczerze , zaliczka wpłacona termin minął ,towaru brak.Właściciel Irek Wiktorczyk kłamca i krętacz -do dziś nie jest w stanie mi podać terminu dostawy i montażu drzwi .Poszłam dziś zanieść wypowiedzenie , powiedział mi w oczy że nie przyjmie..(usunięte przez administratora)

okbyz

Jestem zadowolony z usług tej firmy. MOntażysta świetnie poprawił niedoróbki po poprzedniej firmie. Szczerze polecam .

klient

POD ZADNYM POZOREM NIE WPŁACAĆ ZALICZEK, OGÓLNIE UNIKAĆ FIRMY. FACET BIERZE ZALICZKI ŻEBY MIEĆ NA ZLECENIA, [usunięte przez moderatora] . ODRADZAM WSZYSTKIM KTÓRZY MOGĄ SIĘ JESZCZE WYCOFAĆ LUB ROZMYŚLIĆ

Przekazowy Człowiek

P O R A Ż K A !!! OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM ŁUKIEM. DOBRZE RADZE.( usunięte przez administratora )

Klakier

Firma tragiczna! Pracodawca zatrudnia co chwilee nowych pracownikow.Nikt tam nie wytrzymuje i nikt nie bedzie pracowal za takie grosze. Premia...?- jaka premia?w tej firmie nikt premii na oczy nie widzial.( usunięte przez administratora ).Pozdrawiam.

Adam

ogólna wielka porażka nie polecam a nawet szczerze odradzam w żadnym wypadku proszę nie wpłacać zaliczek pan od pomiarów nie zna się na rzeczy( usunięte przez administratora )

xx

potwierdzam opinie, od prawie roku nie moge doprosic sie o przyjecie reklamacji. Zglosilem problem bezposrednio do produceta, ktory bez problemu przyjal reklamacje, ( usunięte przez administratora ) Nie polecma firmy.( usunięte przez administratora ) Jesli ktos chce ich wziac niech sie dobrze zatsanowi.

anonim - 2010-01-14 12:08:17 Dodaj opinie o Windplast - Malbork. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. super

Zostaw opinię o Windplast - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Windplast