Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

shakira

Mam pytanie, dlaczego nadzor produkcji ciagle miesza ludziom zmiany? Czy Wy nie rozumiecie, ze ludzie maja wlasne zycie i jakos sobie je do zmian ustalają? Mając swoją zmianę mozna sobie naprzód cos zaplanowac, ale widać nie w tej firmie, ludzie sami robicie bałagan. Komus ciagle sie nie podoba ze ludzie ze soba sie dogaduja, wiadomo jak pracuja ze soba dluzej to tak jest i zawsze tak bedzie. W innych firmach ludzie latami pracuja na tych samych zmianach i nie ma problemu. Nie stwarzajcie nie potrzebnych problemow i nie robcie ciagle balaganu

To jest specyficzna firma. Tutaj grzyby na produkcji rosną a pensje pracowników nie. Przeciętny operator wsadu ma dwa razy większą wiedzę i doświadczenie na temat tego co robi niż kierownik produkcji. Jedyna firma farmaceutyczna w Polsce, w której mistrz produkcji nie musi mieć wykształcenia wyższego farmaceutycznego, (usunięte przez administratora)

anty-prowokator

słaba prowokacja a poziom c (usunięte przez administratora) stwa się zwiększa. Co to za firma, która wzbudza tyle emocji.

Ass

Pawle z pakowni ! A gdzie mam przyjść, by Cię spotkać ?? W którym śmietniku teraz grzebiesz ?? Ass

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
piasek piaseczny

ted kaczynski - 2012-05-06 18:10:20 synonimy (niemiecki) dla "Dreck": Schmutz Unrat Müll Abfall Scheiß, do pozbywania tego, z określonych okolic ciała używa się papieru toaletowego. Panie Drektorze. Oczywiście można się o polemikę pokusić tylko po co. Płycizna taka, można sobie łeb porysować w pia (usunięte przez administratora) i nic więcej. Się Pan nie denerwuje tylko ślizga dalej, jakoś to będzie.wymoderowane zostało słowo "pia (usunięte przez administratora) " - niektórym to się kojarzy zaraz, szczególnie tym co maja kłopoty z czytaniem. Prewencyjna cenzura poszła za daleko, nawet z J na końcu to nie bad word.

Paweł z pakowni

Ass - 2012-05-02 18:50:15 Do użytkownika posługującego się nickiem \\\"ted kaczyński\\\" Dyrektor nosi jak najbardziej słowiańskie nazwisko, jeśli tego nie zauważyłeś - to znaczy, że jesteś na tyle prostym człekiem (bo na miano człowieka nie zasługujesz) , by w pełni zasłużyć na wykopanie z firmy... Jeśli masz na imię Paweł, to nie dziwię się, że taki, a nie inny los cię spotkał. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać twoje ostatnie podrygi na pakowni - dziwię się, że sam potrafiłeś pojąć, trudną przecież i skomplikowaną sztukę trafiania jedzeniem do otworu, którym dźwięki wydajesz. Możemy sukces osiągnąć, ale niestety - tylko pozbywając się ograniczonych osobników. AssTakich internetowych napinaczy olewam,masz coś do mnie przyjdź i mi to powiedza jak nie to zamknij ryj komputerowy bohaterze.

ted kaczynski

gonzo

Ass - 2012-05-02 19:03:44 Do użytkownika posługującego się nickiem "gonzo" Zadam pytanie czysto retoryczne : miałeś kiedykolwiek, w swym zapewne krótkim życiu, okazję rozmowy z osobą na tym poziomie i na tym stanowisku ?? Zapewne nie. Stąd zapewne te wypociny się wzięły. Ale, pomimo instynktownej niechęci do osobników twego pokroju - zapytam : - bałagan ?? - sprzątaj przynajmniej sam po sobie ! - nieudolność ?? - a ty udolny jesteś ? - czy tak prosty osobnik pojąć potrafi zarządzanie takim przedsiębiorstwem ?? Łopatę potrafiłbyś obsłużyć ? AssDo użytkownika posługującego się nickiem Ass Panie z pełnym szacunkiem Assie, akurat pomimo "instynktownej niechęci do osobników twego pokroju" na takim poziomie i takim stanowisku jak ty mam nieprzyjemność rozmawiać codziennie. Widze,ze bola Cie te wypociny. Bałaganu po sobie nigdy nie zostawiłem, w przeciwienstwie do Ciebie, Ty go robisz cały czas, do tego nie nie masz honoru i szacunku do siebie, nie mówiąc o innych. Nieudolność, akurat na swoim stanowisku jestem bardzo udolny, robie dobrze to co potrafie i do czego zostalem przeszkolony, w przeciwienstwie do niektorych ktorzy biora sie za cos o czym nie maja zielonego pojecia. Moze i prosty, ale jakos daje rade i jakos mi wychodzi, a jak trzeba bedzie to i łopate obsłużę z całym dla niej szacunkiem. A Ty dalej liż od spodu swoich Panów i uważaj żebyś po sobie zbyt wielkiego bałaganu nie zostawił........

Ass - 2012-05-03 10:24:16 Do osobnika \\\\\\\\\\\\\\\"były pracownik\\\\\\\\\\\\\\\". Na własnym przykładzie widzisz, firma potrafi pozbywać się śmieci... AssGdyby firma potrafiła pozbywać się śmieci to Ass byłbyś pierwszy za burtą. Wartościowi ludzie odchodzą a zostają same assy. Gdybym nie miał innego wyjścia to może zabawiłbym się w jakąś gnidę typu ass i został ale miałem inną możliwość i z niej skorzystałem. Całe szczęście bo jak miałbym pracować z takimi ......Kto to jest?

psw z sggw

Prawie byłbym zapomniał. Nie ass ale pain in the ass, the worst U can picture. To taka krótka charakterystyka niewolnika. Naczelnego sługusa, co z angielskiego można byłoby przetłumaczyć jako prime wallah. w skrócie PW. Ale to nie koniec tytułów, przecież został nam punkawallah, tym razem z hinduskiego-angielskiego, co robi za wiatrak machając liściem nad głową.... Nie nad swoją dodam, dla porządku rzeczy!!! W innym razie pozostałby człowiekiem z liściem na głowie.

inny

"Ass" Rozumiem że twój nick pochodzi od miejsca ktore miziasz codziennie na kolanach swojemu hinduskiemu panowi ?! Bo to że Polaków potrafisz poniżać codziennie widzimy.

psw z sggw

No proszę jak się naczelny lub któryś z jemu podobnych i sprzyjających się zezłościł. Ale to dobrze, pokazuje to tylko jak czuje się on coraz słabszy i słabszy......

Ass

Do użytkownika posługującego się nickiem \\\"ted kaczyński\\\" Dyrektor nosi jak najbardziej słowiańskie nazwisko, jeśli tego nie zauważyłeś - to znaczy, że jesteś na tyle prostym człekiem (bo na miano człowieka nie zasługujesz) , by w pełni zasłużyć na wykopanie z firmy... Jeśli masz na imię (usunięte przez administratora) , to nie dziwię się, że taki, a nie inny los cię spotkał. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać twoje ostatnie podrygi na pakowni - dziwię się, że sam potrafiłeś pojąć, trudną przecież i skomplikowaną sztukę trafiania jedzeniem do otworu, którym dźwięki wydajesz. Możemy sukces osiągnąć, ale niestety - tylko pozbywając się ograniczonych osobników. Ass

gonzo

Patrzac na bałagan i nieudolność osób zarządzających naszą firmą, którzy chca zrobić cos z niczego, aby tylko wypaść jak najlepiej w oczach pana dr., ktory tez nie ma za wielkiego pojęcia o zarządzaniu takim przedsiębiorstwem nasi pracownicy już nie są chętni ani zdolni do wydajnej pracy i generalnie maja na wszystko wywalone, po prostu ręce i nogi sie uginają, no ale nie mozna narzekac bo podobno na nasze miejsca czekaja setki chetnych, ciekawe gdzie i na jak długo.

inny

Trzy czwarte polskich firm ma strukturę podobną do XVII-wiecznego folwarku - twierdzi znany psycholog Jacek Santorski z Grupy Firm Doradczych Values. Dlaczego? Bo obowiązuje tam hierarchia i panuje despotyczny model przywództwa. Menedżerowie sprawują władzę poprzez wyznaczanie "targetów" i wymuszanie ich realizacji. http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90445,11533596,Emocje_rzadza_swiatem.html Miłej lektury!!

ted kaczynski

Mam pytanie czy Pan Drektor ma jeszcze dużo rodziny, bo już się miejsca w pracy kończą. Zatrudnił na razie najlepszych wybrańców z rodziny, ale został jeszcze drugi gatunek, który też chce żyć. Panie Drektorze ( to z niemieckiego chyba) niech się Pan pospieszy na pewno jakaś fucha, żeby popatrzeć w okno się znajdzie, okien jest w firmie pod dostatkiem. Wtedy obok komedii, która zapewni odbywa się codziennie, będzie można nakręcić "najlepszy z najlepszych 18". Jesteście skazani na sukces --- zapomniał dodać bracia, siostry i kuzynki Strach tylko, żeby cała rodzina na bezrobociu nie skończyła kiedy się wagonik wykolei ;-).

Z okazji Świąt życzę pracownikom Strides zdrowia, szczęścia, pomyślności w drodze do lepszego jutra, dużo pracy, bo uszlachetnia i mało kasy, bo pieniądze szczęścia nie dają. Wesołych jaj, Alleluja i do przodu. Uwaga! Praca w święta zapobiega pijaństwu i obżarstwu.

zalamany

http://cleanrooms.pl/ tak sie robi pomieszczenia sterylne, a nie poprzez firme pana gienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10