Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

PhOK

Jak sie starasz i robisz swoje to jest ok, firma ma akurat dobry towar w dobrej ceniw. Te wszystkie przeplaty i niby walki o ktorych sie slyszy, to sa wtedy kiedy sie kupuje sama koldre za 1500, 2000zl! Teraz tak juz nie ma, jest taka konkurencja ze firmy sprzedaja duzo taniej, czesto bardzo po kosztach! Pozdrawiam.

krzysztof

zapraszam zainteresowanych pracą, za 2h do 1500 zł telefon kontaktowy (usunięte przez administratora)

Z

Jestem zainteresowana pracą przedstawiciela. Czy ktoś może napisać konkretnie na temat ; chodzi mi o narzędzia do pracy, wypłaty ,samochód, system wynagradzania gospodarzy pokazów domowych....

krysia
@Z

byłam na prezentacji w Pruszkowie... tak nachalnego nakłaniania jeszcze nie widziałam. Takie wywieranie wpływu na ludzi, że aż naprawdę chamskie. Zamiast pięknych ręczników dostaliśmy ściereczki, a pary małżeńskie miały obiecane zestaw śrubokrętów, ale nie dostali nic oprócz ręczników. Przez telefon było powiedziane, że każdy dostanie lanolinę, a na prezentacji była lanolina, ale na sprzedaż. Kłamcy, oszuści i powinni być karani za taki proceder.

gość

Dzisiaj byłam na pokazie firmy Farma snu w Zawierciu. Na sali przeważnie ludzie w bardzo podeszłym wieku nie za bardzo potrafiący poradzić sobie z technikami psychomanipulacji stosowanymi przez prowadzącą panią Anne . Obserwowałam tych " szcześliwcow " ktorzy niby w losowaniu kuponow mieli szczeście wylosować zestawy produktow po bardzo promocyjnych cenach , jak przerażeni niemal ze łzami w oczach przyjmowali gratulacje prowadzącej czy raczej może wpychającej a potem byli doprowadzani do asystentow prowadzącej. Kto sie nie wybronił został sprytnie wmanipulowany w przymusowy zakup . Jeżeli chodzi o prezenty gwarantowane w podziekowaniu za przybycie na pokaz to wielkie oszustwo - bo jak można inaczej to nazwać jeżeli piekne duże ciepłe koce pokazane w zaproszeniu okazują sie jakąś małą ściereczką czy recznikiem z nadrukiem a komplet śrubokretow w walizce jakimś chińskim komplecikiem w pudełeczku rodem z Chin , ktory można kupić w chińskim sklepiku za 3 zł? Miny obdarowywanych bezcenne , szczegolnie kobiet jak patrzyły na te kawałki materiału z nadrukiem i w żaden sposob koca a nawet kocyka dojrzeć nie mogły. No coż - przykład kłamstwa obliczonego na głupote oszukiwanego.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
gość

Dzisiaj miałam przyjemność być na prezentacji. Pani, która prezentowała produkty miała gadane. Owszem produkty bardzo fajne i przydatne. 98% sali to emeryci po 70 roku życia. Do tego z emeryturami najprawdopodobniej około 1.000,- zł. Mata masująca 4.900,- zł. W sklepie tą samą można kupić za jedyne 430,- zł. Poduszka masująca za 3.500,- zł. W sklepie podobną można kupić w cenie 190,- do 380,- zł. Wełniana pościel z materacem i 2 poduszkami za 6.500,- zł. Garnki Giuliano Romani za 8.400,- zł. Piecyk za 2.900,- i kuchenka indukcyjna za 1.000,- zł. Najfajniejsze było końcowe losowanie. Ponieważ nie było chętnych na te produkty wylosowano 4 "szczęśliwców", którzy te produkty dostali za około 2/3 ceny. Oczywiście były gratulacje i oklaski dla tych osób. Kto chciał mógł sobie zrobić zdjęcie z panią prezenterką. Ponieważ żadnemu emerytowi raczej po kieszeni nie lata ponad 4.000,- zł panie od razu podpisywały ze "szczęśliwcami" umowy kredytowe. Pani prezenterka roześmiana od ucha do ucha, że złowiła 4 osoby i wyrobiła swoją normę. Po prostu żenada. Żal mi tych emerytów, którzy teraz za niepotrzebne im rzeczy będą płacić przez 3 lata raty po kilkaset zł. Oczywiście nikt im nie powiedział, że wcale nie muszą tych umów podpisywać. Mam tylko nadzieję, że ktoś z rodziny napisze pismo odstępujące od zawarcia umowy kredytowej. Mają na to 10 dni

Emkaaa
@gość

Witam, niestety ostatnimi czasy na takim pokazie była moja babcia. nie muszę wspominać co za tragedia... Firma nękała moją babcię, pisała do niej, dzowniła, żeby nie zrywała umowy. Pracownik z tej firmy pisał smsy do STARSZEJ OSOBY, która nie czyta smsów z informacją, że już wysłał dodatkowo elementy RZEKOMO ZA DARMO... KPINA!! fimra oszukuje ludzi. Ceny mają 5 razy większe niż są warte. ceny ich są wręcz śmieszne, proponowałabym obejrzeć produkty, które są milion razy lepsze i posiadają inną cenę. I CHCIAŁABYM ZAZNACZYĆ, ŻE NIE NA TAKIE POKAZY W WIĘKSZOŚCI CHODZĄ STARSI LUDZIE I OBOWIĄZKIEM I ''MISJĄ'' PRZEDSTAWICIELA JEST ŻEBY JAK NAWIĘCEJ WCISNĄĆ I PÓŹNIEJ STARSI LUDZIE NIE RADZĄ SOBIE Z TYYM WSZYSTKIM. CHYBA, ŻE MAJA KUMATE DZIECI, OSOBY BLISKIE, KTÓRZY SZYBKO ZAREAGUJĄ. POZDRAWIAM SERDECZNIE TYCH, KTÓRZY WIDZĄ JAKA TO JEST NAPRAWĘ FIRMA I CO MA TAK NAPRAWDĘ NA CELU.

tygrys

super pytanie zadał arjb78 i szkoda że pozostało bez odpowiedzi. powinien ktoś tutaj na forum opisać jak wygląda przykładowy dzień pracownika w Farmie Snu i jakie przykładowo projekty się realizuje, to wiele by wyjaśniło i każdy by wiedział czy chce taką pracę czy nie, prawda? a szukają może kogoś teraz?

ewelina

jest rewelacyjnie, przekonaj się sam :)))

krychna

obiecujący system wynagradzania, to wszawe grosze, płaca niegodna normalnego człowieka. I niech nikt tu nie chromoli o obijaniu się, bo każdy się stara jak może, ale... oprócz głupich mróweczek są jeszcze osoby uprzywilejowane, które chwalą się wysokimi zarobkami, bo najlepsze prezentacje są dla nich. Im wolno wszystko.

baza

Niedługo ten obiecujący system wynagradzania odbije się wszystkim czkawką. Jeśli chodzi o kupony, to szerokie pole manewru dla firmy, handlowców i prelegentów (bo tylko ich szanują)(usunięte przez administratora)

baza

tel.... pogadamy za miesiąc i zobaczymy czy będziesz taka happy :)

ola
@baza

Porządek? Chyba zartujesz?

tel

bzdury opowiadasz... baza... pracuję niedługo, a już jest super. Przełożona mega, mega, mega. Jeszcze nigdzie nie spotkałam sie z taką atmosferą. Pracuję po 6-8max i wypłata zapowiada się obiecująco. Wyniki na czas, zebrania w terminie, praca zorganizowana ok. Oby wszędzie panował taki porządzek.

baza

uważaj żebyś się nie przejechała na tym obiecującym systemie wynagradzania. Chaos, brak organizacji. Pewnie pracujesz 11 h na dobę i nie robisz przerw w pracy, tylko klepiesz na okrągło te głupie regułki i całkowicie zrezygnowalas z życia prywatnego. Ogólnie mówiąc - wyścig szczurów.

tel

czytam i nie dowierzam... szczególnie temat zarobków w telemarketingu. Jak ktoś się opieprza i ma słaba skuteczność nie zarobi nigdzie. Właśnie zaczynamy z nowym systemem naliczania w tele i brzmi obiecująco!!! Ale jak ktoś jest kiepski niech siedzi w domu, a nie pisze dyrdymały w necie

krychna

Przestańcie obrażać ludzi, cały zespół jest ok. Firma się stara jak może. To nie desperaci są pracownikami, lecz profesjonaliści, którzy utracili pracę nie z powodu nieudolności, ale z powodu upadłości byłych firm. PRZETRWAMY, bo tego chcemy !!! każdy się stara jak może. Szefostwo jest sympatyczne i kulturalne, pracownicy biurowi i cała reszta też ok.

krychna

Firma bardzo się stara, a praca w telemarketingu to nie przestępstwo. To bardzo trudny rynek zbytu, szefostwo sympatyczne, miła atmosfera. Jak wiadomo - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

aaa

smieszna firma szefostwo to idioci zwlaszcza krzysiu welna i gary mizernej jakosci welna sprzedawana za 4000 a kupowana w welnolandzie lub tego podobnym za 300 zl.

Niekompetentni w rekrutacji, i ta pani z miesięcznym stażem i Robert D. Szef. Bazują na plotkach o ludziach a nie na cv. Całe szczęście że udało mi się w porę wycofać asystentkę, której poleciłem firmę. Druga została przyjęta, ale już zaczyna przeglądać na oczy. Może ta opinia jest stronnicza, bo mnie tak potraktowano, ale na temat sprzedaży bezpośredniej i rekrutacji do nich wiem prawie wszystko. Stanowczo odradzam po swoich doświadczeniach z w/wym. osobami.

janina
@ja

dziaj bylam na prezentacjii w Glogowie,ja nie pracuje i nie mam emerytury,w czerwcu koncze 60lat,pan usilnie mnie namawial na zakup kolder,a ile prezentow jeszcze do tego chcial dac,?przekonywal mnie z 20 minut na korytarzu,nawet proponowal mi ze ma znany bank ze wystarczy moj pesel,lecz ja bylam konsekwentna,ze nie skorzystam a on wkurzony.Przez internet kupuje i nie przeplacam.

Grześ
@janina

racja. Dzisiaj byli na prezentacji nie daleko Pszczyny. Ulotki o pokazie piecyków za uczestnictwo dostaniesz komplet śrubokrętów na fotce wyglądała walizeczka śrubokrętów na około 20zł. Moja mam poszła naiwna starsza kobieta 70lat. I wciśli jej komplet garnków,kuchenkę indukcyjną i jakieś koce (pseudo wełniane). Wystarczyło podpisać umowę dane dopiszą , umowy nie dostała. komplet kosztował 2700zł ale stara śpiewka ( że dzisiaj jest promocja) to jest taniej o 300zł. I już za jedyne 2400zł jest twoje, wpłacasz 300zł gotówki i myślisz ze zostało ci na raty 2100. okazuje sie że umowa z bankiem jest na kwote 2800zł i w treści (pościel wełniana). oszuści i naciągacze. kazaliśmy przyjechać to odebrac i zwrócić 300zł, zobaczymy.

roberto

firma ta nie jest zetelna obecnie bank wyjasnia jaim cudem dano mojej malzonce kredyt na towary przez ta firme proponowane i zawyzone.zona nie pracuje nie ma dochodu a w umowie wpisano ze jest emerytka o dochodzie 1200zl.ktos sfalszowal dokumenty bo jak to rozumiec.inaczej nie bylo by kredytu.wyjasniaja zobaczymy.

Kama

Pracowalam w tej firmie 2 miesiace, i niestety nie najlepiej wspominam. Szefowie nie maja pijecia o organizacji. Firma z tego co wiem to upada. Teraz pracuje w konkurencyjnej firmie od roku i jestem zadowolona, szef jest super i szanuje,docenia praciwnikow.

diablik

Firma jedna z lepszych w jakich pracowałem, z szefami idzie się dogadać, wypłaty są zawsze na czas. Nie ma śmiesznych kar, ani niesprawiedliwego wyliczania wypłat. Kto nie wierzy niech sam się przekona zatrudniając się w firmie a nie wyrabia sobie opinii głupimi komentarzami, która z prawdą nie mają wiele wspólnego. Najlepiej się kogoś oczernia siedząc w domu przed komputerem. pozdrowienia dla konkurencji, która stara się podbierać pracowników :)

Kama
@diablik

To jak jest taka super to czemu juz tam nie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6