M&L Delikatesy
counter
2 171 110 5 1

Popularne opinie

24 060209

chcialam kupic wiazke przypraw do kiszenia ogorkow , byly 2 ale zgnile , innych nie bylo,pani przy kasie powiedziala , ze skoro mi sie nie podoba to moge nie kupowac ,ta odpowiedz bardzo mnie zdenerwowala , mam pytanie do Dyrekcji sklepu , kto tu jest dla kogo? ogolnie w sklepie jest o.k ,choc bardzo malo miejsca do poruszania sie ,towar stoi wszedzie ,czesto sa promocje co niweluje wysokie ceny , jeszcze jedna uwaga wycieraczka przed drzwiami odstrasza i jest bardzo niebezpieczna . cae zajscie bylo wczoraj czyli 24 czerwca okolo godz. 10 . pozdrawiam i czekam na zmiany , oby na lepsze .

Tak2Nie2
koool

Pracujesz za dwoje , jakie 4 tys? 1700 . Kierowniczka na Kombatantów siostra szreka, chamka isłoma z butów wychodzi. Pracuje bo mam taka sytuacje wolne wakaty jak najbardziej... no i Czarny.. zal...

Tak15Nie

playa posse

pracowałem na marszałkowskiej jakiś czas temu.pracuje tam obcy element ludzie o zużytych twarzach.moniśia no.1 i moniczka no.2 przewarznie siedzą w biurze na facebooku. (usunięte przez administratora)

interprecjusz

Totalny wyzysk, zero zachęt, bonifikat, brak chęci zapłaty za wykonaną pracę i straszenie karami. Odradzam wszystkim! Moje sugestie dla M&L Delikatesy: Więcej płacić, nie oszukiwać, nie wyzyskiwać.

Tak13Nie

Wszystkie opinie

Pomocna Nowy wpis

Bardzo chętnie -;)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Czy pracownicy M&L Delikatesy chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pytanie Nowy wpis

Czy M&L Delikatesy organizuje staże dla studentów?

Izza Nowy wpis
@Pytanie

Nie tej firm6 juz nie ma...

Ewa

Szefowie to ludzie zyjacy w innym swiecie. Dla nich pracownicy to tania sila robota. Oni oplywaja w luksusach a na pensje zaluja. To ludzie ktorzy nie traktuja ludzi jak rownych sobie. Bardzo to przykre ale niestety tak jest.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

sly

Witam, w imieniu właściciela szukam auta rolls royce, rej. WU6969C. Proszę o pomoc w lokalizacji.

Ewelina
@sly

Nie za bardzo wiem, jak mam zareagować na taki komentarz. Wydaję mi się jednak, że to forum nie jest odpowiednim miejscem na wpisy tego typu. Tutaj skupiamy się przecież na dyskusji o warunkach pracy w M&L. Jesteś pracownikiem w tych delikatesach?

Bywalec

Sklep w Warszawie przy Łukowskiej 42 to czysta tragedia. Puste półki lub zastawione butelkami z wodą jednej firmy. W zasadzie nawet nic nie ma do picia. Nabiał prawie nie istnieje i koniecznie trzeba sprawdzać daty ważności bo z tym są też problemy. Personel na pytania co się dzieje nabiera wody w usta. Zresztą personelu prawie już nie ma. Tego sklepu nikt nie lubił bo w bezczelny nie cywilizowany sposób właściciele tego sklepu zniszczyli mieszczące się za ścianą bardzo dobre delikatesy AGA. Tym delikatesom pomimo ze są większe niby nowocześniejsze daleko do zniszczonego sklepu AGA. Szkoda mi pracowników bo są to miłe osoby ale nie będzie mi żal jak sklep upadnie. Na jego miejscu powstanie nowy lepiej zarządzany.

Ewelina
@Bywalec

Dziękuję za opinię o usługach M&L Delikatesy. A jak oceniasz obsługę sklepu? Mam też nadzieję, że wypowiedzą się na forum osoby, które mają doświadczenie z pracą w tej firmie.

Krzysztof

Firma aktualnie oferuje trzy stanowiska pracy http://www.mldelikatesy.pl/praca Czy zmieniło się coś w firmie od czasu ostatnich opinii? Jak to teraz wygląda?

Anonimus
@Krzysztof

Tragedia. Więcej ludzi się zwalnia i słusznie. Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc, brak towaru na pułkach, chyba wszystko w tym roku padnie.

24 060209

Tak2Nie2
pozdrawiam
@24 060209

to znowu ja , wycieraczka zniknela , nie wiem tylko czy zwial ja wiatr czy to reakcja na moja krytyke , czekam na reakcje ze strony kierownictwa ,pozdrawiam .

Roksi90£

(usunięte przez administratora) kierowniczka lata w krotkich majtach .

Martin

Praca w branży nie jest lekka, ale jesli już ktoś ją wybrał to nie narzeka.

interprecjusz

Tak13Nie
Ulka

Pracując w niedużej firmie nie ma potrzeby wąskiej specjalizacji bo ruch nie wymaga tego.

TakNie1

W tej firmie każdy pracuje wszędzie Kierownik na kasie na wedlinach na warzywach przyjmuje dostawy jest magazynierem Braki personalne i jedna osoba robi za 3 A pensje większe nie są A jeszcze wymagania mają Niech Panowie od kontroli pracują chociaż tydzień w takich warunkach

Tak12Nie
Kamil

Witam W przyszłym tygodniu ide na rozmowe o pracę na zastępcę kierownika. Ktoś wie ile tam można zarobić na tym stanowisku?

TakNie3
Krzysztof

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują jedno a dzieje się drugie! Niestabilne zatrudnienie, wymagania wyższe niż obejmuje umowa! Firma na skraju upadłości, sami dostawcy mówią o braku zapłaty za dostawy, kwestia czasu aż zabraknie pieniędzy na wypłaty dla pracowników. Stawka też śmieszna za pracę 28 dni w miesiącu. Nie polecam, omijać trzeba tą firmę szerokim łukiem!

Tak8Nie
Karolina

@Były pracownik, a długo już nie pracujesz w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło. Czy zarobki są takie same na wszystkich stanowiskach? Możesz powiedzieć, czy grafik można dopasować do swojej dyspozycyjności?

Karolina

@anonymous, jesteś osobą zatrudnioną w firmie M&L Delikatesy? Co rozumiesz przez sformułowanie "gnębi pracowników"? Rozwiń proszę ten komentarz. Możesz opowiedzieć nieco więcej o pracy w firmie, wysokości zarobków? Czy pracownicy otrzymują zniżki na produkty z oferty?

@Karolina

Więc tak zarobki w M&L to koło 2 tyś zł , zniżek pracownicy oczywiście nie mają , pracują 13 dni z rzędu później mają dzień wolny (niedziela) Obecnie gdy są niedziele bez handlu wolnego jest zapewne więcej ale raczej kosztem zarobków.

anonymous

Delikatesy M L są okrutne stary towar przyjeżdza kierownik regionalny każe to sprzedawać żeby był obrót finansowy i swoim zachowaniem gnębi pracowników p Mariusz

Tak3Nie

Jakim firma M&L Delikatesy jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

jaaa

ML jest nieuczciwym pracodawcą. Co jakiś czas, mniej więcej co 2 miesiące lub nawet częściej wymieniają część osób. Obiecują stała pracę, ale to fikcja. Przykład: przyjmuja na umowe zlecenie na miesiąc. Poźniej ma byc umowa o etat. Mówią po miesiacu że nie masz badań, więc albo cię wywalają (nie przedłużaja umowy) albo znów jestes na umowie zlecenie. Potem wylatujesz, bo jest za dużo pracowników. Tak ci mówią, w tym czasie dają ogłoszenie, że przyjmują nowych.

Tak8Nie

ehhh
@jaaa

Jakieś głupoty piszesz :( nie wiesz a piszesz żal pierwsza umowa to umowa zlecenie a następna jest już umową o pracę czasami zdarza się że pracownik zwleka z badaniami konczy mu się umowa a niema badan i dlatego druga umowa jest umową zlecenie na kolejny miesiąć ludzie ale głupoty tu wypisujecie jak komuś się niechce pracować to niech siedzi w domu

Czaaaarna ????
@ehhh

Zgadzam się z tobą ja pracowałam na kinowej i wcale nie jest źle ????

Zostaw merytoryczną opinię o M&L Delikatesy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

M&L Delikatesy