Opinie o M&L Delikatesy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie M&L Delikatesy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M&L Delikatesy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&L Delikatesy w Warszawa

Czy w obrębie jednego działu w M&L Delikatesy są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje :/

Krzysztof

Firma aktualnie oferuje trzy stanowiska pracy http://www.mldelikatesy.pl/praca Czy zmieniło się coś w firmie od czasu ostatnich opinii? Jak to teraz wygląda?

Anonimus
@Krzysztof

Tragedia. Więcej ludzi się zwalnia i słusznie. Problemy z otrzymaniem wynagrodzenia za ostatni miesiąc, brak towaru na pułkach, chyba wszystko w tym roku padnie.

Były Pracownik Nowy wpis
@Krzysztof

Spółka zakończyła (zawiesiła?) działalność handlu detalicznego, sklepy zostały zamknięte lub przeniesione do innych sieci. Tym samym nie ma już tak licznych ofert pracy w delikatesach....

Czy pracownicy M&L Delikatesy chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były Pracownik Nowy wpis

Oczywiście! Ale we własnym zakresie :)

Co wchodzi w socjal M&L Delikatesy?

Były Pracownik

Kiedyś, jak sieć była w dobrej formie, były karty rabatowe na -2% zakupów. Nie było to zbyt dużo ale zawsze coś... Kilka lat temu wprowadzono też podstawowy pakiet medyczny ENEL-MED co umożliwiało umówienie się na wizytę przez aplikację, a także raz w roku zrobienie sobie bezpłatnych badań. Niestety jest to już nieaktualne...

Czy kandydat na stanowisko Praca w sklepie spożywczym w Zakopanem w firmie M&L Delikatesy ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Daria

Warte podkreślenie jest to, ze firma jest po prostu dobrym pracodawcą i wystarczy lubić handel żeby być zadowolonym.

Pomocna

Bardzo chętnie -;)

Czy M&L Delikatesy organizuje staże dla studentów?

Izza

Nie tej firm6 juz nie ma...

Szefowie to ludzie zyjacy w innym swiecie. Dla nich pracownicy to tania sila robota. Oni oplywaja w luksusach a na pensje zaluja. To ludzie ktorzy nie traktuja ludzi jak rownych sobie. Bardzo to przykre ale niestety tak jest.

sly

Witam, w imieniu właściciela szukam auta rolls royce, rej. WU6969C. Proszę o pomoc w lokalizacji.

Ewelina
@sly

Nie za bardzo wiem, jak mam zareagować na taki komentarz. Wydaję mi się jednak, że to forum nie jest odpowiednim miejscem na wpisy tego typu. Tutaj skupiamy się przecież na dyskusji o warunkach pracy w M&L. Jesteś pracownikiem w tych delikatesach?

Bywalec

Sklep w Warszawie przy Łukowskiej 42 to czysta tragedia. Puste półki lub zastawione butelkami z wodą jednej firmy. W zasadzie nawet nic nie ma do picia. Nabiał prawie nie istnieje i koniecznie trzeba sprawdzać daty ważności bo z tym są też problemy. Personel na pytania co się dzieje nabiera wody w usta. Zresztą personelu prawie już nie ma. Tego sklepu nikt nie lubił bo w bezczelny nie cywilizowany sposób właściciele tego sklepu zniszczyli mieszczące się za ścianą bardzo dobre delikatesy AGA. Tym delikatesom pomimo ze są większe niby nowocześniejsze daleko do zniszczonego sklepu AGA. Szkoda mi pracowników bo są to miłe osoby ale nie będzie mi żal jak sklep upadnie. Na jego miejscu powstanie nowy lepiej zarządzany.

Ewelina
@Bywalec

Dziękuję za opinię o usługach M&L Delikatesy. A jak oceniasz obsługę sklepu? Mam też nadzieję, że wypowiedzą się na forum osoby, które mają doświadczenie z pracą w tej firmie.

24 060209

chcialam kupic wiazke przypraw do kiszenia ogorkow , byly 2 ale zgnile , innych nie bylo,pani przy kasie powiedziala , ze skoro mi sie nie podoba to moge nie kupowac ,ta odpowiedz bardzo mnie zdenerwowala , mam pytanie do Dyrekcji sklepu , kto tu jest dla kogo? ogolnie w sklepie jest o.k ,choc bardzo malo miejsca do poruszania sie ,towar stoi wszedzie ,czesto sa promocje co niweluje wysokie ceny , jeszcze jedna uwaga wycieraczka przed drzwiami odstrasza i jest bardzo niebezpieczna . cae zajscie bylo wczoraj czyli 24 czerwca okolo godz. 10 . pozdrawiam i czekam na zmiany , oby na lepsze .

pozdrawiam
@24 060209

to znowu ja , wycieraczka zniknela , nie wiem tylko czy zwial ja wiatr czy to reakcja na moja krytyke , czekam na reakcje ze strony kierownictwa ,pozdrawiam .

Roksi90£

(usunięte przez administratora) kierowniczka lata w krotkich majtach .

Martin

Praca w branży nie jest lekka, ale jesli już ktoś ją wybrał to nie narzeka.

interprecjusz

Totalny wyzysk, zero zachęt, bonifikat, brak chęci zapłaty za wykonaną pracę i straszenie karami. Odradzam wszystkim! Moje sugestie dla M&L Delikatesy: Więcej płacić, nie oszukiwać, nie wyzyskiwać.

Ulka

Pracując w niedużej firmie nie ma potrzeby wąskiej specjalizacji bo ruch nie wymaga tego.

W tej firmie każdy pracuje wszędzie Kierownik na kasie na wedlinach na warzywach przyjmuje dostawy jest magazynierem Braki personalne i jedna osoba robi za 3 A pensje większe nie są A jeszcze wymagania mają Niech Panowie od kontroli pracują chociaż tydzień w takich warunkach

Kamil

Witam W przyszłym tygodniu ide na rozmowe o pracę na zastępcę kierownika. Ktoś wie ile tam można zarobić na tym stanowisku?

Krzysztof

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują jedno a dzieje się drugie! Niestabilne zatrudnienie, wymagania wyższe niż obejmuje umowa! Firma na skraju upadłości, sami dostawcy mówią o braku zapłaty za dostawy, kwestia czasu aż zabraknie pieniędzy na wypłaty dla pracowników. Stawka też śmieszna za pracę 28 dni w miesiącu. Nie polecam, omijać trzeba tą firmę szerokim łukiem!

@Były pracownik, a długo już nie pracujesz w firmie? Może od tego czasu coś się zmieniło. Czy zarobki są takie same na wszystkich stanowiskach? Możesz powiedzieć, czy grafik można dopasować do swojej dyspozycyjności?

@anonymous, jesteś osobą zatrudnioną w firmie M&L Delikatesy? Co rozumiesz przez sformułowanie "gnębi pracowników"? Rozwiń proszę ten komentarz. Możesz opowiedzieć nieco więcej o pracy w firmie, wysokości zarobków? Czy pracownicy otrzymują zniżki na produkty z oferty?

@Karolina

Więc tak zarobki w M&L to koło 2 tyś zł , zniżek pracownicy oczywiście nie mają , pracują 13 dni z rzędu później mają dzień wolny (niedziela) Obecnie gdy są niedziele bez handlu wolnego jest zapewne więcej ale raczej kosztem zarobków.

Zostaw merytoryczną opinię o M&L Delikatesy - Warszawa

• Jak się pracuje w M&L Delikatesy?

Zobacz opinie na temat firmy M&L Delikatesy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042