Opinie o M&L Delikatesy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie M&L Delikatesy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M&L Delikatesy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&L Delikatesy w Warszawa

krysia

Witajcie.Obowiązków cała masa trzeba być w ciągłym ruchu,nawet jako kasjer nie należy siedzieć przy kasie tylko biegać po sklepie.Zarobki łatwo obliczyć 7 zł za godz. 14zł w weekendy tj. 4 soboty i 2 niedziele(w niedzielę 9 godz) trzeba pracować czyli zostają tylko dwie niedziele jako dni wolne.Brak moż. liwości odbioru dni ustawowo wolnych.Żeby naprawdę zarobić te 2 000 trzeba pracować calutki miesiąc bez dnia wolnego!!!!SZATNIA ZAMKNIĘTA mimo tego że szafki są zamykane :-( NIE POLECAM :-(

Sklep na Łukowskiej jest super. Tylko w ML robię zakupy :)

Oferty Pracy

OPERATOR BAZ DANYCH M&L Delikatesy 2015-11-19 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) M&L Delikatesy, rozwijająca się sieć handlu detalicznego w Warszawie i okolicach,  oferuje pracę w nowo otwieranym sklepie na stanowisku: OPERATOR BAZ DANYCH Miejsce pracy: Warszawa, ul. Topiel 11 Nr referencyjny: OBD/GW Obowiązki: - Wprowadzanie danych do systemu - Rejestracja faktur przychodzących - Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych

Grażyna
@Oferty Pracy

Sklep wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie obsługa na dziale mięsnym bardzo miła ale brak doświadczenia w krojeniu i zapytania klijęta z jaką grubością kroić daną wędlinę lub ser. Zapytanie mam czy nadal jest pobór do pracy na dział mięsny/kase. Posiadam 25 letnie doświadczenie w tym zawodzie. Proszę o kontakt e-mail kamkam1916@wp.pl Pozdrawiam.

Basia

Nareszcie będziemy mieli fajny sklep w pobliżu. Mmmmmmmmmmmmmm, kocham was

Czy kandydat na stanowisko Praca w sklepie spożywczym w Zakopanem w firmie M&L Delikatesy ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
mieszkaniec

Po prostu brak słów,sciana w ściane 2 sklepy,delikatesy Aga i ML na łukowskiej,własciciel ma chyba nie po kolei w głowie i jest zwykła świnia

mieszkaniec 2
@mieszkaniec

Zgadzam się, to ŚWIŃSTWO, a nie uczciwa konkurencja. Tak się nie robi. Sklep Aga zniszczyli. Wszystko im wolno, niszczą teren wokół bloku, nagle można było zmienić trawnik na miejsca parkingowe... Wstyd!

z osiedla
@mieszkaniec 2

Pracownicy z AGA mówili że będą pracować w ML. Oni ze sobą współpracują. To nie jest żadna konkurencja

@z osiedla

W jakim M&L będą pracować? chyba ma pan złe info. Pracownicy z Agi są porozdzielani po innych sklepach pani Agnieszki włascicielki sklepów AGA. M&L nie ma ze sklepami AGA i Panią Agnieszką nic wspólnego.

kierownik

wielkie otwarcie sklepu ml ul.łukowskiej 46 lok.5 w dn.21 11 2015r zapraszam

kierownik

wielkie otwarcie sklepu ml ul.łukowskiej 46 lok.5 w dn.21 11 2015r zapraszam

dostawca

moze p.Kapela zrobi porzadek z paniami z Kombatantow albo niech sam przyjmuje towar ,co za chamstwo ,czlowiek czeka na przyjecie a panie na papieroska a ty czekaj ,najgorsza firma jaka tylko moze byc !!!!!!!!!

Aga

Tak prawie 2000 jak pracujesz 28 - 29 dni w miesiącu ;) ;) ;)

pracownik la

Witam.pracuje w ml na stojsku miesno wedlinierskim.pracy duzo kqsy malo dodam ze coraz mniej placa.sa rowni i rowniejsi.dzwiganie skrzyneki itp.kolejki bo oczywisie jest nas zbyt malo a klientow duzo.zamykane szstnie i socjalny.coraz mniejsze pensje.jedyny plus ze umowa 1 na okolo miesiac zlecenie a potem juz normalna o prace.ogolnie nie polecm.tez szukam nowej roboty.

Witam. Pracuję w tej firmie. Pracownicy są wporządku, choć zdarzają się wyjątki. Za te pieniądzę jest zbyt duzy nakład obowiązków, nadgodziny nie sa wypłacane. Jest duży problem z dniem wolnym oraz urlopem. Generalnie cała firma jest śmiechu warta

monek

Zarobki dla pracownika magazynowego są tragiczne. 50zł dniówki na umowe zlecenie

nikola

Witam! pracował ktoś jako operator baz danych? jak tak to jaka jest pensja? obowiązki? pracuje się od pon do piątku? w jakich godzinach? Z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam

Anja

Migotka
@Anja

Jeśli chodzi o kierownictwo to, to zależy kto nią jest. Nie powiem niektórym uderza władza do głowy ale u mnie jest ok

zyczliwy55

a co do ochrony -kierowniczka z kombatantow zawsze cos wymysli zeby kogos zwolnic jak sie jej ktos nie spodoba,tak sie chyba nie postepuje badzmy ludzmi,zyjmy w zgodzie jak zespół ale niestety nie w tym sklepie tak wiec zakupy mozna zrobic ale pracować NIE -szkoda zdrowia

prawdaaaa

zyczliwy

Do kierowniczek M&L Sulejówku na Dworcowej to bez kija nie podchodź!

gość234

Czy Kierowniczki M&L Delikatesy mają prawo zwracać uwagę ochronie (która jest z zewnątrz )zwracać się mało kulturalnie (kliencji nie mają uwag)wręcz stają po stronie ochrony która często jest obrażana przez kierowniczki sklepów. Stare przysłowie mówi - szanuj drugiego człowieka tak jak byś chciał aby ciebie traktowano.

CZARNY

aka-ZATRUDNIJ SIĘ W TEJ FIRMIE I WSZYSTKO WYJDZIE CI BOKIEM,KIEROWNICZKI BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA ,NAWET W ZIME JAK ZIMNO NA TYCH SKLEPACH TO NIE MOŻNA SIĘ NAPIĆ GORĄCEJ HERBATY BO ZAMYKAJ NA KLUCZ DRZWI,A SAME DUPY GRZEJĄ NA FOTELU I NON STOP COŚ JEDZĄ ,TO JAKIŚ OBÓZ TO JAKIŚ ŻART.NIE POLECAM ZA 1500ZŁ

lojalna

WITAM SERDECZNIE SKLEP ŚMIECHU WARTE ,ZAROBKI PORAŻKA,SZEF MA WSZYSTKO W NOSIE PRZEDE WSZYSTKIM LUDZI A KIEROWNICZKI Z DWORCOWEJ I KOMBATANTÓW W SULEJÓWKU TO WIEŚNIARY JAKICH MAŁO NIE SZNUJĄ LUDZI A UDAJĄ WIELKIE PANIE ;)

Zostaw merytoryczną opinię o M&L Delikatesy - Warszawa

• Jak się pracuje w M&L Delikatesy?

Zobacz opinie na temat firmy M&L Delikatesy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M&L Delikatesy