Opinie o WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o w Wrocław

WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o
counter
2 30 53 5 1
Niezbyt zadowolony pracownik

Jedna wielka niekompetencja. Odkąd moja firmę "przejęło" FC, to nie mogę doprosić się paska płacowego, wypłaty są źle rozliczone, dostaję wypłatę podzieloną na kilka części, a Panie kadrowe umywają ręce... Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle...

Tak9Nie
niestety przejęta przez FC
@Niezbyt zadowolony pracownik

Potwierdzam! Wysyłają po kilka przelewów miesięcznie np kilka i kilkanaście złotych. Wcześniej wypłata zasadnicza, premia, nadgodziny i inne dodatki były wypłacane raz w miesiącu. Bezsensu w ogóle. Do tego system premiowy zmienili nam tak, że tracimy miesięcznie na tym po kilkaset złotych. Większość wieloletnich pracowników SCB myśli o zmianie pracy , lub już to zrobiło po przeniesieniu do FC.

@niestety przejęta przez FC

Prawda. Wiele osob przymusowo przeniesionych do FC zwolnilo sie w ciagu ostatnich 2 miesiecy - pozostali, ktorzy dalej tam pracuja to ludzie, ktorzy nie znalezli zatrudnienia w innych firmach przed wybuchem pandenii koronawirusa. Osobiscie ostatnia premie dostalam w lutym, bo w marcu juz mi nie wyplacili (a pracowalam caly miesiac bez przerwy) - oczywiscie bez uzasadnienia. Od znajomych wspolpracownikow wiem, ze premii po 500zl nikt nie dostal. Premie w dziale e-commerce byly od 1 do 300 cos zlotych brutto.

Lolek

Pewni jestecie, że firma nie zasługuje na pozytywną opinię? Miałem chęć aplikować stąd pytanie.

Dinozaur
@Lolek

ja jestem pewna

@Lolek

Zdecydowanie. Odkad czesc pracownikow dzialu posprzedazowego przeszla do e-commerce przez Finance Care caly czas sa problemy z wynagrodzeniem, bo nagle mamy zle wyliczone godziny, brak premii/dodatkow - porazka.

Amatsu
Nazwa działu: Finanse

Bardzo odradzam pracę w tej firmie, firma całkowicie nie dba o pracowników jest nastawiona wyłącznie na wyzysk. Trzeba pilnować czy naliczy prawidłowo wynagrodzenie i nadgodziny. Obecnie w czasie koronawirusa nie zaopatruje pracowników w maseczki i żel, nadal zmusza ludzi do pracy po 10 godzin w punktach kredytowych narażając ich na kontakt z dużą liczbą osób odwiedzających sklepy. Nie reaguje na uwagi pracowników w tym zakresie Praca jest nisko opłacana bez szansy na jakieś bonusy i korzystne przedłużenie umowy.

Sasanka
@Amatsu

Jak działają POKi skoro sklepy są teraz zamknięte?

@Amatsu

W pelni sie zgadzam z ta opinia. W CC dodatkowo proponuja nadgodziny. Po wybuchu pandemii nagle zaopatrzyli firme w mydlo i zele antybakteryjne (smiech na sali - takie rzeczy powinny byc dostepne zawsze, nie tylko teraz) na tydzien lub mniej. Wszystko sie pokonczylo i nikt nie pilnowal by uzupelniac braki.

Iga Nowy wpis

@Amatsu a więc trzeba tu dokładnie pilnować swoich godzin bo się mogą pomylić?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sasanka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć na jaką stawkę może liczyć starszy doradca w POK?

Kinia
Nazwa działu: Finanse

Bardzo odradzam tę pracę firma (usunięte przez administratora) ludzi na wszystkim teraz już nawet premii nie ma bo wliczają ją w minimalną, a nie ma możliwości zrobić jej tyle żeby zostało coś ponad minimalna pensję. Ogólnie obiecują coś innego a w praktyce jest wielka lipa. Poza tym bardzo słabe szkolenie na start.

Kamil
@Kinia

Z tego co piszesz premia jest wypłacana tylko wliczana od razu do podstawy pensji. Czy dodatkowe benefity takie jak bony świąteczne lub dofinansowanie do wypoczynku dostają wszyscy pracownicy? Chętnie się tego dowiem.

Dinozaur
@Kamil

no cóż o takich dobrach możesz jedynie w tej firmie pomarzyć... żylą na czym tylko mogą

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o? Oddzwaniają zawsze?

Nazwa działu: Finanse

Fajna praca na początek! Szybka rekrutacja, porządne szkolenia i wszystko w oparciu o umowę o pracę. Elastyczne grafiki, możliwość zmiany wymiaru etatu w trakcie pracy, fajna atmosfera. Wynagrodzenie nie powala, ale jest adekwatne do rodzaju pracy. Polecam studentom.

Tak1Nie3
Zośka
Nazwa działu: Finanse

Pracowałam w CC we Wrocławiu. FC przejęło nas w lutym 2019. Było w porządku - telefony odbierali, pieniądze były na czas, na wszystkie prośby reagowali jak należy, kompetentnie udzielali informacji. Generalnie nie było źle.

Tak1Nie1

Czy można liczyć w WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Nie. Jedyne na co mozna liczyć to ubezpieczenie grupowe i marne wynagrodzenie.

Ania Bania

Zarobki to jakaś kpina! Minimalna krajowa do tego extra premie.....

Elżbieta
@Ania Bania

@Ania Bania Możesz konkretnie napisać, ile wynoszą premie w WORK SERVICE? Dzięki

@Elżbieta

Premie wynoszą minimum 150zł brutto jesli jest dużo ludzi to można między 300 a 500zł brutto wyciągnąć i to jest wszystko.....

Nazwa działu: Handlowy
@Ania Bania

Mówię o stanowisku Młodszy Doradca POK

kandydat
Nazwa działu: Finanse

Aplikowałem na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Back Office w Toyota Bank, a nie zamieszczam tej opinii w dziale rozmów kwalifikacyjnych, bo rozmowa odbyła się przez telefon. Zadają mnóstwo szczegółowych pytań, a nie mamy pewności, z kim rozmawiamy. Ja rozmawiałem z jakąś dziewuszką, która nie ma zbyt dużego doświadczenia, bo zadawała głupie pytania, właściwie nie dotyczące stanowiska. Chciałbym przed tym przestrzec.

Mieczysław
@kandydat

Po zakończonej przez Ciebie telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałeś od pracodawcy propozycję pracy? Nie dodałeś, jak zakończył się cały proces.

bankier
Nazwa działu: Finanse

Co do prośrednika-agencji pracy,to muszę przyznać,że to jedna z gorszych tego typu firm. Panuje u Nich chaos i ogolny brak komunikacji. Pani,ktora dzwoni odnośnie podpisania umowy wie niewiele(to mozna zrozumiec-dowiesz sie od pracodawcy). Ale aby cos załatwic np urlop lub zaswiadczenie,to jednen wielki dramat. Gubia dokumenty(dobrze ze maile sa potwierdzeniem) sami nie wiedza czy potrzebuja wersje papierowa czy wystarczy skan. A co do rozliczen,to chyba najstarsza ksiegowa sie nie doliczy. W skali od 1 do 10 zdecydowane 2,5

Monia
Nazwa działu: Finanse

Witam. Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do santander jako pracownik biurowy. Zatrudnienie przez finace care. Mam pytanie co do stawki godzinie oraz premi... ile mniej więcej wynoszą. Ciekawi mnie również czy jest szansa że kiedyś z umowy zlecenie przejdę na umowę o pracę, czy Bank przejmuje pracowników. Pytam ponieważ nie wiem czy warto zawracać sobie tym głowę... Pani z którą rozmawiałam mówiła o stawce 14 zł ale nie mam pojęcia czy to brutto czy netto. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Xxx
@Monia

Niestety brutto...

Xxx

Praca w finance care w POKu santandera to praca za najnizsza krajowa, premie rzedu 300zl brutto. Szału niestety nie ma.

myslący

Może dowiemy się na czym ten wyzysk polega? Dla mnie w pracy trzeba pracować.

Dorota

zwyczajny wyzysk

Natalia

@Norbert, oczywiście, jednak firmy powinny dbać nieustannie o podnoszenie jakości swojej pracy. Profesjonalizm, to najlepsza wizytówka firmy na rynku. Czy interesuje Ciebie praca w firmie WORK SERVICE S.A./ Finance Care? Może mała aktywność na forum wynika z satysfakcji z warunków pracy?

Tak3Nie1

Norbert

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Szkoda, że nikt nie pisze jak się z nimi pracuje?

Leszek

Pracownicy tej agencji myla adresy pracowników oraz serie i numery dowodów, a później trzeba to odkręcac. Niekompetencja.

Tak3Nie

Jakie są mocne strony pracodawcy WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Tak10Nie
Waldi

Tak sporadycznie piszecie na forum. Czy jest jakiś powód?

MPB

Mam od kilku lat umowę zlecenie obsługiwaną przez Finance Care we Wrocławiu. Co roku są problemy z PIT-em rocznym, przesyłają z opóźnieniem. W tym roku to już pobili wszelkie rekordy. Przysłali PIT za 2017 rok "już" 4 kwietnia (!) i to dopiero jak zagroziłam złożeniem skargi do urzędu skarbowego. I co się wczoraj (tj. 8 maja) okazało? Otóż przesłali PIT z wykazanym dochodem jedynie za pół roku! Oczywiście nie oni to zauważyli, tylko ja. Teraz walczę, żeby mi jak najszybciej przesłali PIT za drugą połowę. Jeszcze napisali, że powinnam złożyć wniosek, żeby mi ten PIT łaskawie wysłali! Ciekawe kiedy go dostanę?

Tak4Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

krzysiek

........a jakieś szkolenia? wprowadzają w zakres obowiązków? czy tak na "żywca" ???????????????

Referent ds obslugi klienta

Witam, pracowałam ponad półtora roku w punkcie obsługi klienta na ternie sklepów castorama, zatrudnienie właśnie przez agencje Finanse Care. Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy, ludzie całkiem ogarnięci, udzielają wszelkich informacji w sprawach organizacyjnych i zatrudnienia spoko. Jedyne do czego można sie doczepić to marne wynagrodzenia, ciężko doprosić się o podwyżki, chociaż sami jako pośrednicy dostają pewnie dużo od firm (w moim przypadku od Credit Agricole), było to widać gdy nagle brakło obstawy w pracy - zaczęły się sypać wysokie premie (w granicach nawet 500zł) za przyjście dodatkowy dzień do pracy, chociaż zastępstwa szukali tego samego dnia rano.... Jeśli chodzi o wymagania to raczej nie było żadnych, brali każdego kto byl dyspozycyjny, a z czasem samo się weryfikowało czy dany pracownik się nadaje, jak nie to z reguły sam rezygnował - umowa zlecenie, można przestać przychodzić do pracy z dnia na dzień bez żadnych konsekwencji finansowych.

Suka Sandra

Pracowałam od 2016-2017, jako konsultant ds. Monitoringu wierzytelności. Jeśli ktoś lubi pracę za minimalna za rok 2017 to idealne miejsce +premia šrednio 300-600 zł. Praca dla tych którzy lubią mieszkać ze starymi, bo za taką kasę przy takim obłożeniu umów (średnio 3 tys połączeń miesięcznie) to o wiele za mało. W postepowaniu rekrutacyjnym nic nie wymagają i nie oczekują aby kandydat się wypowiadał. Nie licz przez rok bądź 2 na podwyżkę podstawy, a nawet w ogóle. Pracownicy w CC to Ludzie w wieku ponad 30 lat, są nawet pracownicy z astmą, którzy dorabiają do emerytury. Zdarza się też student, ale zawsze mięknie gdy sesja w drodze i odchodzi z roboty. Duża rotacja wynika z wypalenia pracowników (gadanie w kółko Macieju o jednym i tym samym) jak i kierownictwa (słuchanie tego samego w kółko), które manipuluje wynikami aby zatrzymać młodych i naiwnych a sami trzepią kasę pierdząc w stołek, odsłuchując rozmowy pracowników, bądź udają (nie dałoby rady skontrolować całości- na jednego prac przypada miesięcznie 3 tys rozmów). Szkolenie CC przerysowane - zamiast krótkiego 20 str skryptu dają jakieś 200 str andronów. Nikt nie wie po co? Tylko szkoda drzew. Program w CC ma błędy, więc należy uważać przy interpretacji umów. Błędy nie są zmieniane przez speców a samych pracowników liniowych (z oszczędności) . Są obowiązkowe testy produktowe - nie wiadomo po co skoro i tak pozwalają ściągać. A pytania dotyczą pierdół i nie dot praktyki pracy. Stąd zespół sprzedaży traktuje windykatorów jak idiotów, którzy jak syntezatory bezmyślnie wypytują kiedy klient wpłacił. Za dwa oblane testy pisane w miesiącu jest potrącenie premii. Za błędne podanie kwoty, złe wyjaśnienie mimo błędów programu również. Wszystko żeby zmniejszyć premie. Nie ma szans na podwyżki w podstawie, bo mówią o niby dużej prowizji. Praca w tej firmie jest dla ludzi po przejściach i chcą dożyć spokojnej emerytury. Dla młodych dobre na początek - poprawia dykcje i logiczne formułowanie zdań (tylko na rok). Praca bardziej dla kobiet, które wychowują dzieci. Nie ma problemu aby jednocześnie pracowały. Dla zdolnych szkoda czasu. Jak ktoś ma kompleksy i niską samoocenę i lubi być dymany że o rany to jak najbardziej polecam. Szef windykacji jest facet. Jedna koszula na cały miesiąc aby pokazać że klepie biedę razem z całym CC z minimalną podstawą a sam dojeżdża Mercedesem. Nie zdziwiłbym się gdyby rżnął te pracownicę za awans bądź podwyżkę. Trzyma krótko kobiety i dostaje info zwrotne od kierowników zespołów o problemach pracownikach aby trzymać ich krótko i szantażować wypowiedzeniem.

Tak12Nie

bies

Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na te firmę w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Z mojej perspektywy i kontaktu z nimi work service warty jest polecenia

yoga

Ja mam niemile przejscia z p. Dominikiem - spoznia sie, nie szanuje czasu drugiego czlowieka, wyraznie zaniedbuje swoje obowiazki. Umawia wiecej niz jedna osobe na te sama godzine a sam przychodzi pol godziny pozniej, slabo orientuje sie w warunkach zatrudnienia ktore proponuje (uslyszalam m.in. inne godziny pracy niz naprawde). Sama umowa sporzadzona przez FC Sp. z o. o. jest bardzo ogolna, brakuje tam konkretnych informacji nt. obowiazkow pracownika, nie zabezpiecza pracownika w zaden sposob. Ciesze sie, ze dzieki temu ze trafilam poprzez FC do fajnej firmy, wszystkie sprawy z p. Dominikiem zalatwia za mnie moje "prawdziwe" kierownictwo, bo ich ten pan traktuje powaznie.

ona

Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i porażka totalna. Pan powiedział, że będę zarabiać stawkę 12 na godzinę na rękę, okazało się, że to była kwota brutto, a się go kilka razy pytałam czy netto mi podaje czy brutto i on twierdził, że netto więc pierwsza wypłata była zaskoczeniem. Wskazał mi też inny adres gdzie znajdowała się firma, w której miałam wykonywać pracę. Ogólnie nie polecam, na wszystko trzeba brać poprawkę.

heh
@ona

Trzeba czytać umowy :D

TakNie

Zostaw opinię o WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WORK SERVICE S.A./ Finance Care Sp.z.o.o