Opinie o Moventum Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Moventum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moventum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moventum Sp. z o.o. w Warszawa

Wilk

Jedyny plus pracy w tej firmie to wynagrodzenie na czas i tylko to.

glass_onion

Odradzam pracę w tej firmie. Tak jak wspominali wszystko po taniości. Mimo pandemii duża część osób zmuszona do chodzenia do biura(jedyny plus to to że można było otrzymać laptopa służbowego, ale też nie każdy miał to szczęści). Okres szkolenia był cyrkowy- czytaliśmy średnio potrzebne nam materiały, ponieważ management był zajęty i niekompetentny,więc nawet nie mógł nas przeszkolić z merytoryki wykonywanych przez nas zadań. Czas spędzony na owym 'szkoleniu' przydał się jak książka ślepemu. Do tego firma jest bardzo źle zarządzana i zoorganizowana(mówie o dziale obsługi klienta) wszelkie procedury są zdektualizowane, nie ma wspólnych folderów gdzie można zajrzeć i znaleźć potrzebne informacje, tylko każdy musi szukać sobie sam, no cóż widocznie nie wpadli na takie rozwiązanie. Osobny akapit warto poświęcić kierownikom. co do kierownika działu jest on dobrym podejśćiem, trudno mu zarzucić złe podejście do pracownika,ale sprawia wrażenie osoby która nie pasuje do stanowiska zarządzania ludźmi. Hitem jest jego zastepczyni, ta kobieta nie posiada żadnej wiedzy merytorycznej na tematy jakimi zajmuje się team, bardziej pełni rolę bulldoga, i stara się dyscyplinować zespół co przychodzi z trudem kierownikowi. W praktyce to ona trzyma tam władzę, ale jak wspominałem nie ma wiedzy i pojęcia czym się zajmujemy a jej opinie są wynikiem jej widzimisię. Co do sciezek awansu, rozwoju , to firma nie przeprowadza nawet rektrutacji wewnetrznej więc tutaj jakiekolwiek standardy korporacyjne. Klimat w porządzku-ale brak w tej firmie ładu i składu i porządnego zarządzania oraz zainwestowania chociażby w sprzęt ponieważ jestes zmuszony do siedzenia na najtanszych krzeslach i korzystania z monitorów z odzysku.

Katarzyna

Ta firma to kwintesencja byle jakości... Pod każdym względem.

Olga
@Katarzyna

A jednak - trudno się domyślić, pod jakimi względami jesteś niezadowolona z Moventum. Jesteś niedoszłą inwestorką? Byłą lub aktualną pracownicą? W każdym z przypadków Twoja obszerna opinia pomoże komuś, kto szuka tu informacji, czy powierzać im swoje pieniądze, bądź czy składać aplikację na podany na stronie adres mailowy. Może wnieść niezwykle cenny wkład w to forum.

Katarzyna
@Olga

Racja. Z drugiej strony niewiele nowego wniosę, patrząc na poprzednie opinie dotyczące tego pracodawcy. Jestem była pracownicą. Poziom zarządzania w tej firmie jest mizerny (największy minus) , brak przejrzystości, ciągłe niedomówienia, kiepski socjal, brak szkoleń, brak podwyżek, kiepska stawka. Wszyscy stąd uciekają - to chyba dobitnie świadczy o tym co się tutaj dzieje. Odpływ pracowników jest duży.

Kontrahent

Zostalismy (usunięte przez administratora) przez ta firme i nie zostalo nam wyplacone wynagrodzenie za zrealizowana usluge z powodu kompletnego niezrozumienia tego co sie zamawia. Przez 3 lata prowadzenia firmy nigdy nie mielismy klienta, ktory by nam nie zaplacil. (usunięte przez administratora) i zenujace podejscie do biznesu, z pewnoscia nie polecamy. Szczegolnie, ze kwota samej uslugi byla smiesznie niska.

Moventum
@Kontrahent

Proszę o kontakt bezpośrednio z firmą w celu wyjaśnienia sprawy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Moventum Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kandydat

Jako kandydat mogę napisać tylko tyle, że po dwóch etapach ponad godzinnych rozmów zero informacji zwrotnej, nawet podziękowania za zainteresowanie się ofertą pracy w tej firmie, nie mówiąc już o poświęconym czasie, co wszystkie inne instytucje mają w swoim standardzie-także na dzień dobry brak profesjonalizmu.

Jakie wartości są cenione w Moventum Sp. z o.o.?

Retal

Powiedziałbym że żadne.. Brak tam jakiegokolwiek ładu i składu

Skarbiec

Ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego na temat tej firmy. Chyba jedynie to że wynagrodzenia są na czas. Brak szkoleń, bardzo mierny poziom zarządzania, stary sprzęt do pracy, wszystko z odzysku. Ciągłe zmiany decyzji, niestabilność i jeszcze raz bardzo słaba kadra managerska.

Moventum

Szanowny Panie, Pana komentarz nie dotyczy bezpośrednio pracy w Moventum, a raczej kwestii biznesowych. W celu wyjaśnienia Pana sprawy będziemy wdzięczni za kontakt za pośrednictwem strony www.moventum.com.pl.

Cezary

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?

@Cezary

Szkoda słów, dlatego nikt nie pisze. Jak sposób myślenia Dyrektorów o swoich pracownikach się nie zmieni to firma nie będzie miała kim pracować. Brak podwyżek, brak premii, brak szkoleń, brak narzędzi, wszystko z odzysku, typowe zarządzanie polskiej firmy która stosuje wciąż praktyki jak te wykorzystywane 15 lat temu. Rynek się zmienił, Warszawa się zmieniła, konkurencja się zmienila, pracownicy się zmieniają, ale ta firma się nie zmienia!

Takich mamy Menadżerów w PL

Niestety nasze kadry menadżerskie są słabe i nastawione na szybki zysk i roczne premie

@Takich mamy Menadżerów w PL

Próbowaliście może podzielić się waszymi opiniami z przełożonymi Moventum Sp. z o.o.? Czasem dialog może zdziałać cuda. Napiszcie, jak obecnie wygląda sytuacja w tej pracy.

Uno
@Joanna

Nic się nie zmieniło, jak dyrektor odchodzi z firmy i reszta lepszych pracowników to wiesz że nie masz na co liczyć w tej firmie. Brak szacunku dla osób z zewnątrz, siedza "panie" i olewają nowych pracowników bo się boją stołka stracić i ruszyć D do pracy. Każda czynność jest nadmiernie wydłużana "jakby tu zrobić żeby się nie narobić". Brak przestrzegania jakichkolwiek zasad higieny pracy i warunków umów. Odradzam z czystym sumieniem pracę w tej firmie.

@Uno

Piszesz o nieprzestrzeganiu zasad BHP i warunków umów w Moventum Sp. z o.o. A co dokładnie masz na myśli, możesz podać konkretne przykłady? Brzmi to odrobinę niepokojąco.

Kaj

Zmieńcie kolesia od javy. Na razie ten projekt jest pośmiewiskiem w mieście.

@Uno

Też jestem ciekawy odpowiedzi na stwierdzenie "Brak przestrzegania jakichkolwiek zasad higieny pracy i warunków umów". Jakieś konkretne przykłady ?

Uno

Nie przestrzegają okresu wypowiedzenia, falszuja listę obecności, praktycznie ostatni miesiac pracowalem za pol darmo, bo szanowna pani kierowniczka (ktorej nie bylo wtedy nawet w firmie bo byla na urlopie) stwierdzila ze w pracy sie nie pojawilem. Za nadgodziny Ci nie zapłacą, na zleceniu oczywiście. Komfort pracy? Siedzisz na najtanszym krześle, monitor masz 20 cm od twarzy na jakims ledwo poskrecanym biurku.. Szkoda gadac, jest tego tyle...

@Uno

A umowa zlecenie była zawarta z Moventum czy z agencją pracy na wykonanie konkretnego zlecenia dla Moventum ?

Bożena
@Uno

@Uno, Twoje wrażenia odnośnie współpracy z firmą są cenną informacją dla aplikujących. Czy są może jednak jakieś plusy zatrudnienia się w tej firmie? Może to dobre miejsce na start, żeby zdobyć doświadczenie?

Cambio
@Kaj

To chyba jedyna firma gdzie podczas rekrutacji słyszy się od osób wypełniających dokumenty, że "tutaj to albo ludzie nie przechodzą okresu próbnego albo sami odchodzą".

Jak z zarobkami na stanowisku operacyjnym ?

cudak

Jeśli ktoś nie ma pojęcia jak prowadzić firmę to niech nie rzuca swoich pomysłów.

Joanna

@Misio, a aplikowałeś już na to stanowisko, czy dopiero masz taki zamiar? Chętnie zobaczę, jaka jest Twoja opinia na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego w Moventum Sp. z o.o. :) Firma nie poszukuje aktualnie osób na konkretne stanowiska, ale zainteresowanych prac zachęca do kontaktu - więcej tutaj: https://www.moventum.com.pl/kariera. Dajcie znać jeśli zamierzacie aplikować!

Misio

Cześć, powiedzcie proszę na jakie zarobki może liczyć specjalista w dziale obsługi klienta? Dzięki z góry.

Stefan

Czy Moventum nie ma nowych ofert pracy? Słyszałem o firmie sporo dobrego i chciałem dostać się do pracy. Może ktoś słyszał o jakichś przyjęciach osób?

Nie jestem robotem
@Stefan

Jak programujesz w javie to czekaj bo tam jest ciągła rotacja od lat .

Celnik
@Nie jestem robotem

Dopóki Wozz będzie prowadził projekt to sytuacja się nie zmieni .

Zostaw
@Nie jestem robotem

Póki Wozz będzie prowadził projekt to się niewiele zmieni .

Scyzoryk
@Zostaw

No zapuścił system cwaniaczek ...

Joanna

@Szewczyk obecnie firma Moventum Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. W ofercie napisali, że zapewniają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, opiekę medyczną i kartę sportową, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Czy nie zastanawiasz się nad aplikowaniem na to stanowisko?

Szewczyk

Widzę, że Moventum nie ma zupełnie nowych ofert pracy. Na forum niektórzy są niezadowoleni z pracy w firmie ale nie rezygnują! Może to już taki nawyk żeby narzekać to niektórym lepiej się pracuje, czy tak?

Wacek

Gdyby było w firmie tak źle jak tu sugerujecie to z całą pewnością byłoby dużo opinii. Rzadko piszecie dlatego tak wnioskuję. Ale swoją drogą mógłby ktoś od czasu do czasu coś napisać dla młodych chętnych?

TrigonFighter

Super firma !!! FA jest super !!!

Skwarek

Nie ma ludzi niezastąpionych, być może na początku jest trudniej ale to kwestia dopracowania tematu i wszystko wraca do normy. Po co robicie z tego tematu tragedię? Czy ktoś was inspiruje do negatywnych opinii? Może to konkurencja tak pilnie działa?

kaja

Ile na poczatek dostaje sie w DOR lub dziale rozliczen?

nn
@kaja

nie ma czegoś takiego jak DOR tylko WOR

Zostaw merytoryczną opinię o Moventum Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Moventum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moventum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moventum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moventum Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 69 ocen.

Moventum Sp. z o.o.