Opinie o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

amaze

Mnie to bardziej zastanawia jaka aktualnie panuje atmosfera w firmie, wie ktoś? W końcu dbanie o dobre stosunki jest bardzo dla mnie ważne, zwłaszcza teraz.

Jacys

Idioto masz napisane jakie sa premie Baranie po co pytasz

Jacys

Idioto masz napisane jakie sa premie Baranie po co pytasz

josef

Niedawno miałem przyjemność być na rekrutacji w tej firmie.Zostałem zaproszony na jeden z regionów.Spróbuje opisać krótko cała sytuacje.Rozmowa przebiega dość sympatycznie.Osoba która przeprowadzala rekrutację(chyba kierownik albo dyrektor)wydawała się być osobą której można zaufać.Wszystko było ok do momentu kiedy dowiedziałem się o zarobkach w firmie,sposobie wypłacania premii braku jakichkolwiek benefitów braku umowy na czas nieokreślony.Osoba która przeprowadzała ze mną ta rekrutację dała mi jasno do zrozumienia że aby zarobić muszę popracować conajmniej ROK czasu aby zarobić jakieś lepsze pieniądze(około 2,5 tyś netto z PREMIĄ !!!!!! )Myślę że nie warto podejmować tam pracy,mało konkretów a ogromne oczekiwania.Zresztą komentarze powyżej na pewno nie są wyssane z palca.

wujek dobra rada

Dla wszystkich których interesują warunki,podstawa to 1700 netto,na "gębę" po okresie próbnym 2000 netto ale pod warunkiem że będą wyniki..normalne jaja.Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Oczywiście po okresie próbnym ściemniają że słabe wyniki więc zapomnij o tym co było na rozmowie.Samochód Mercedes klasa A,super choć wolę śmigać Pandą ale żeby kasa sie zgadzała a tam niestety nigdy się nie zgadza.Premia pod warunkiem że zrobisz pełny target a jak zabraknie Ci kilka stów...zapomnij o prowizji tzw system 0-1.Zero motywacji do pracy,na dodatek szefostwu zaczynają się chyba mylić branże techniczna ze spożywczą tzn udziały pułkowe,lokalizacje..z małym wyjątkiem że w spożywce płaci się za pułki.Odszedłem z dobrej firmy bo chciałem odpocząć od korpo. Skusili mnie wysokimi zarobkami,premiami świątecznymi po kilka tysięcy ,a finalnie dwie stówy w kopercie. Najlepsze jest to że nigdy nie dostaniesz UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY !!! Dla wszystkich zastanawiających się nad CX-80....omijać szerokim łukiem!!!Chyba że chcesz szukać pracy po kilku miesiącach...

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
Pawlito

Niestety ale większość postów poniżej to prawda.Pan prezes jest dobrym szefem,inteligentną osobą i normalnym człowiekiem ale ma bardzo słabych ludzi którzy mu doradzają.Uważam że jeśli więcej słuchałby ludzi którzy pracują w terenie (handlowców)inaczej by to wyglądało.

borys

@kurak dlaczego piszesz że "jeszcze zarabiają niezłe pieniądze" idą zmiany?

Kurak

Można już próbować aplikować. Pewnie już niedługo z firmy odejdą kolejni pracownicy,więc nowi będą potrzebni.Zostaną tylko "stare wygi" którzy jeszcze!!!! zarabiają niezłe pieniądze.

tramp

z tej firmy na pewno ciekawych nie będzie

Rudek

Borys.Pamiętaj że klienci handlują i współpracują z PRZEDSTAWICIELEM nie z firmą. Niektórzy jednak chyba tego nie wiedzą.Takich CX-ów na rynku jest od groma,produkt się nie różni od konkurencji niczym, a baza zostaje. Ogólnie zdecydowanie odradzam,proponuję popytać kolegów ile osób się przewinęło przez ostatni czas i dlaczego a wszystko będziecie wiedzieć.

borys

to jak to się kreci ?

Magister

Słuchaj Bartos.Proponuje poczytać komentarze poniżej które bardzo trafnie oceniają firmę i wyciągnąć wnioski a potem odpuścić temat i szukać innej pracy.(miałem przyjemność pracować dla CX przez okres kilku miesięcy jednak w porę doszedłem do wniosku że praca nie dla mnie) pozdrówka

bartos

a jak wygląda sprawa z szukaniem odbiorców dostaję pewien/jakiś teren , czy szukam w ciemno ??

bartos

za ile trzeba sprzedawać w miesiącu żeby wyrabiać limit ? jeżeli taki jest

zarobiony

Jeździsz se mietkiem za 1700 zł miesięcznie. Żyć nie umierać.

Boczeck

jakie firmy sa najbardziej konkurencyjne, dokuczliwe dla cxa? I czy jakość cxa jest faktycznie taka zaj....a?

Boczeck

Jak jest u nich z autem. Czy można kożystać do celów prywatnych, czy mają gps?

Eco

Tak sobie czytam te wypowiedzi i mam pytanie do osób które pracowały lub pracują lub były na rekrutacji proszę podajcie jaką podstawę netto proponuję firma.Bo jeśli firma chwali się tym że jest producentem chemii technicznej, że jeździ Mercedesami, że daje umowy o pracę etc.to chyba podstawa netto(na rękę)jest conajmniej 3 tyś zł. + premia A jeśli jest inaczej proszę o odpowiedź.

@Eco

heheheh Eco, podstawa wynosi..... i tu uwaga... 2500zł :) BRUTTO!!! Mercedesy w leasingu, i masz powiedziane że trzeba pracować bo leasing się sam nie opłaci, zapomnij o ekwiwalencie urlopowym, nie ma w tej firmie czegoś takiego, a jeśli weźmiesz L4 to od razu jeste (usunięte przez administratora) i kombinator :) umowa jest, na czas określony :) same superlatywy.... Radzę każdemu odpuścić sobie ten temat.

śmieszek
@Eco

buahaha. w biedronce też dają umowy o pracę i większe kwoty :D

Dave

Opiszę krótko.Nie tak dawno byłem na rozmowie w firmie CX -80.Pierwsze co mi się nie spodobało albo raczej zastanowiło to ogłoszenie o pracę gdzie pracodawca podaje markę auta którą jeździ PH. (czyżby mieli tylko jeden argument?)I jednak jak zwykle miałem rację,niestety ale warunki pracy tj.wynagrodzenie, sposób wypłacania premii, narzędzia do pracy etc. spowodowały że z oferty nie skorzystałem. Praca dla młodych nie dla doświadczonego PH. Zdecydowanie odradzam no chyba że ktoś potrzebuje "przetrwać" parę miesięcy.

Drogi kolego zuwik.W firmie CX żeby osiągnąć sukces i zarobić trzeba być przebojowym, sprytnym i pozytywnie kombinować, skoro Ty nie potrafisz znaleźć ogłoszenia o pracę do CX która widnieje na stronie ogólnej firmy od 2 lat to znaczy jesteś cienki i nie nadajesz się do niczego to po pierwsze.Po drugie jeśli uważasz że plany są osiągalne to chyba Cie ktoś oszukał np.na rozmowie kwalifikacyjnej lub telefonicznej. W każdej firmie handlowej plany są do realizowania to normalne ale z tego co ja wiem to plany w CX są bardzo wysokie w stosunku do wielkości katalogu i jest nieźle główkowanie przez miesiąc .Autka mają naprawdę sprytne to prawda ale przecież autko to nie wszystko.

Bednar

To zastanawiające że firmy cały czas szuka nowych ph. Ale w sumie nie ma się co dziwić skoro jeszcze więcej ludzi się zwalnia. Różne opinie chodzą o tej firmie w Polsce ale raczej te negatywne.Wystarczy porozmawiać z osobami które coś wiedzą na temat działania firmy i jej polityki a szybko dochodzimy do wniosku że praca nie dla nas.CHWAŁA BOHATEROM że tak się trzymają ale Monte Casino też wkońcu padło i żołnierze odeszli.Dobrze się zastanówcie osoby które tu chcą aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. - Toruń

• Jak się pracuje w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Kandydaci do pracy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.
  • łęgowa 8
    62-800 Toruń

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.