Opinie o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Mezo

Wytłumacz to państwu N i ich cichemu doradcy , oni uważają ze o ich chemie wszyscy sie biją.

gość

Zgadzam się z A - klasa. Aż dziw, że takie firmy istnieją i ludzie tam pracują. No choć jak widać z ciągłej rekrutacji to chyba nie. To jest praca dla początkującego handlowca - który na wszystko się godzi bo najzwyczajniej jest świeżyna w tym zawodzie. Doświadczona PH tu nie pracuje bo wynagrodzenia i praca wyglądają jak na początku lat 90tych. Jeśli nastawiasz się na kilkumiesięczne szkolenia zdobycie wiedzy i doświadczenia to nie ten adres. Tu to abstrakcja:)

A-klasa

hah, znowu ktoś z właścicieli wchodzi na gowork i komentuje własną firmę :) żałosne... jaki system prowizyjny, jakie prowizje?? o czym mowa :) bez jaj, trochę więcej ambicji życzę Państwu N.

korpo

zgadzam się z kolegą...na rozmowie obiecują cuda..czy to łysy,czy metroseklualny...razem obiecują cuda...RZECZYWISTOŚĆ to 1700 netto.Pozdrawiam właścicieli...wyobraźnie trzeba mieć:-)

A-Klasa

Posłuchajcie! Jaka normalna firma prowadzi przez okres ponad 12 miesięcy ciągłą rekrutację? Brakuje mi słów na postępowanie Prezesa oraz podległego (jego kolegi) - dyrektora. Wygląda to tak: Polecam pracę wszystkim, którzy chcą się nauczyć handlu przez, są po liceum bądź bez doświadczenia handlowego. Zarobisz 1700 pln netto mając spoko mercedesa, ale po miesiącu musisz zbierać kasę od klientów i sprzedawać z samochodu bo w przeciwnym razie nie będziesz miał na ropę, nie mają kart flotowych. A nikt Tobie zaliczki nie przeleje na rope bo powiedzą, ze masz sprzedawać z samochodu a jak nie sprzedasz to jesteś ciota i tyle w temacie! Było 2 liderów przemysłu i chyba już nie pracują, każdy kto ma łeb na karku nie da się robić w konia! Zero wspracia z biura, rozmawiasz z dyrektorem i Ciebie zlewa jakby był pępkiem świata! Dla mnie to chora sytuacja jak mozna wypuszczac ludzi w teren bez zadnej wiedzy, tymbardziej dyrektora! W przemysle sa oczekiwania, zeby robic 30.000 netto miesiecznie bez bazy klientów, na produktach zarabiaja około 70%, wiec rachunek jest prosty. Nie zrobisz planu to Ciebie wyrzuca a kiedy zrobisz plan to zrobia specjalnie tak, zebys tej wypłaty nie dostał bo powiedzą, ze towar nie wyjechał z magazynu... i to nie ich wina... Wszyscy źle mowia o Bernerze i Wurthcie aczkolwiek tam jest system prowizyjny, jest jakas struktura firmy, jest marketing? A tutaj? Nie ma nikogo od marketingu, W niedziele o 7 rano dostajesz @ gdzie jest parkowany samochód, inwigilacja. Tak się chwala, ze nie maja GPS a codziennie sprawdzaja gdzie loguje sie Twoj telefon. Zachorujesz i pojdziesz na chorobowe to daja Tobie wypowiedzenie bo oni nie choruja, oni tylko jezdza na wakacje co 2 tygodnie i ich nie ma prawie cały tydzien. Proszę nie wierzyc nikomu z CX, nawet handlowcowi który na lewo za połowe sprzeda Tobie Auto/Weld`a! Mają jeszcze jedną marke (Repatec)- konkurencja do CX. Syn prezesa ma wizje zwojowania całej Polski z produktem o połowe gorszym i połowe tanszym, ale cos mu nie idzie. Z taką elokwencją raczej trudno "wygęgać" argumenty wsrod kupców. O każdej firmie są opinie, lepsze badz gorsze ale tutaj wszystko negatywne! Pana Prezesa wysyłam na lekcję interpunkcji - zero ortografii przy pisaniu @, o zasadach pisowni wsród innych osób z biura nie wspomnę. Zróbcie test: zadzwoncie w jezyku angielskim, chcecie zamowic towar i ciekawe jaka bedzie reakcja hahahaha. Prywaciarze, nic wiecej. Zero korporacji, maksymalny zysk i pracownik na samym koncu.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Podlasiak

O jakich informacjach piszesz które można przekuc w atut? Sprecyzuj proszę. Bo nie rozumiem jakim atutem będzie wiedzą omtym że firma współpracuje z koncernami zagranicznymi i ma znany produkt.

były pracownik CX80

Oleńka.. powyżej napisałem jak wygląda system prowizyjny ;) a raczej jak nie wygląda. Sprawdzone i przetestowane, zasad gry dowiadujesz się w trakcie. Tyle w temacie. Jeszcze raz podkreślam, omijać tą firmę szerokim łukiem. Ciągła rekrutacja o czymś świadczy, przy zatrudnieniu 30 osób rotacja pracowników jest bardzo wysoka. Przez ostatni rok w dziale przemysł przewinęło się kupę ludzi, i każdy szybciej odszedł niż przyszedł.

były pracownik CX80

Nie polecam nikomu, dno, dno, dno i jeszcze raz dno, handlowiec uważany za najgorszą "rzecz" i tu podkreślę stwierdzenie "rzecz" jaka się właścicielom przydarzyła. Nie ważne co robisz, premii nie ma, jeśli zrobisz plan to się przypadkiem dowiesz że to nie zamówienia wpisane a zrealizowane się liczą :) i jakimś dziwnym trafem nie wyszło wszystko dlatego premia się nie należy, masz planu przykładowo 50tyś, zrobisz 49,5... premii nie ma, ani złotówki, goła podstawa. Mając 40 produktów nie są w stanie zapewnić ciągłości dostaw. Paczki realizowane w terminie minimum dwóch tygodni, i to handlowiec tłumaczy się przed klientami dlaczego nie ma towaru.Podstawa wynagrodzenia śmieciowa. Zero jakiegokolwiek wsparcia ze strony firmy, brak jakiegokolwiek marketingu. Przełożeni nie mają pojęcia o handlu, o produktach ogólnie to o niczym nie mają pojęcia, no może poza Harleyem :) Jakiekolwiek zwolnienia lekarskie są z góry traktowane jako przekręt i wymuszenie. Ogólnie nie polecam nikomu. Krok w kierunku tej firmy był największym błędem w moim życiu. Na szczęście już jestem poza tym wszystkim i pracuję w normalnej firmie, za normalne pieniądze. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH!!! nie róbcie tego błędu i nie wierzcie "rozczochranemu kolesiowi w t-shircie" :)

Ur

Hej, mam pytanko dotyczące atmosfery w firmie, w dziale handlowym- jest ogłoszenie na PH i zastanawiam się czy aplikować- Wasze wcześniejsze opinie są różne ale nie na tyle złe by nie próbować a zależy mi na dobrej atmosferze, w obecnej pracy kaska się zgadza ale atmosfera jest grobowa, wszyscy by pod sobą dołki wykopali itd.. Więc proszę kogoś obiektywnego o jakąś opinię, no i może coś na temat samej pracy PH- czy plany realne, ilu Klientów dziennie, czy kaska w miarę :) pozdrawiam

ptak

Proponuje podpytać kolegów dlaczego z firmy w ostatnim czasie wiecej ludzi sie ZWALNIA niz jest przyjmowanych !!!!! "Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ?????????? odpowiedzcie sobie sami.......

apka

jest oferta tzn 5 wakatów na doradców na 5 województw ....co tam się dzieje ,,,,,aplikować czy odpuścić ???

zły_grzyb

Grubo. Nie ma co. Rynek na psy schodzi, skoro ludzie podejmują się takich prac.

an

Zasłyszane, że zarobki w przemyśle to około 1700 zł :D Ale niech się lepiej wypowiedzą sami pracujący ;)

wlkp
@an

Ooo to gruba waluta, nowy MB ale zarobek jak w Biedronce albo mniej. Chciałem aplikować ale teraz mam dwa razy tyle więc za mnie niż 3kzł to sorry...

zyczliwy

info dla doświadczonego handlowca....nie aplikuj...cofniesz się w rozwoju.."amatorka pełną gębą"

elemelek

Witam. Jakieś nowe informacje odnośnie CX-80? Ktoś coś się dowiedział jakiś nowości? Ewentualnie był może na rozmowie i chce się podzielić jak mniej więcej przebiegała rekrutacja?

slicznazebra
@elemelek

Nie

AT

Chyba Pan kierownik z przemysłu wszedł na goworka hehe to świadczy o desperacji tej firmy. - Chyba nikt już tam nie aplikuje ;)

Krzysztof

Info z pierwszej ręki. Pracowałem 2 lata w CX80 w dziale detal.Odszedłem z własnej woli do firmy z Krakowa (podobny asortyment na literę B).Wprowadziłem na moje miejsce szwagra który pracuje do dnia dzisiejszego. Najlepsi handlowcy w detalu zarabiają 7-8tys.brutto,dział przemysł śred. 3,5-4 tys.brutto.Jeżdżą MB gdyż dostają super rabaty ponieważ dostarczają do zakładów Mercedesa.Kierownicy jeżdżą GLK oraz klasą C Produkty nie są tanie ale jakość wysoka. Wurth może im pozazdrościć niektórych .Super jest Spawanie na Zimno ,CX80 TEFLON,silikony wysokotemp.Minus firmy -nie mają gadżetów dla odbiorców.Szef uważa że nie są firmą od rozdawania długopisów.Drugi minus to przymusowe urlopy od 20 grudnia-14 dni. Atmosfera super ale trzeba zrobić swoje -sprzedać ale i czasami zebrać kasę od dłużników . Dział przemysł również jeżdzi klasą A i z tego co wiem to mają 5 handlowców a do końca roku ma ich być 12. Ja niestety już nie pracuję w firmie krakowskiej (towar się nie sprzedaje-leży na półkach) a do CX-a chętnie bym wrócił ale szwagier się nie zwalnia. Polecam tym którzy lubią rzetelną i uczciwą pracę -szybko wykrywają szwindle.

bydle
@Krzysztof

Jak szwagier się nie zwalnia to róbta razem - przecież ma być do konca roku 12 ludzi a jest pieciu ze szwagrem. Jak nie narobiłeś trzody przy odejściu i nie ujadałeś na firmę jak to masz w zwyczaju - to drzwi powinny być dla ciebie otwarte kretaczyku.

Karamba

Hej a te wszystkie ogłoszenia na pH to pewnie tez na przemysł???????

gerda

bardzo fajna praca w dziale detalu ale niestety pracuja tam ludzie po pare lat i nie zamierzaja sie zwalniac.(usunięte przez administratora)Ogloszenie ktore wisi na stronie to wakat na przemysl nie na detal.jak to stwierdzila pewna osoba,praca na 2-3 miesiace przetrwania i poszukania sobie pracy w miedzy czasie.

AT

Witam - jestem byłym pracownikiem firmy CX80 działu przemysłu. Co sądzę o firmie CX80- dziale przemysłowym? - Jedna wielka amatorszczyzna!! Dyrektor przemysłu Pan K. nie ma zielonego pojęcia o handlu, konkurencji, cenach rynkowych, nawet nie zna dobrze produktów CX80, kompletnie nie wspiera handlowców tylko wymaga "cudów"- chłopak który robi plany robi to na DETALU nie na firmach przemysłowych- reszta co próbuje w przemyśle mają ciężko. Zresztą Pan (usunięte przez administratora) poza dobrymi relacjami z Prezesem nie ma nic wspólnego z tą firmą - Człowiek Widmo nie wiadomo po co i za co jest odpowiedzialny. Dziwie się Prezesowi że marnuje swoje pieniądze na ten dział- tylko psuje atmosferę w firmie. Nie polecam CX80 dział przemysłu - o detalu się nie wypowiadam bo dyrektor wydaję sie Ok człowiekiem a nie znam tak dobrze warunków pracy.

SA
@AT

Po takich opiniach często się zastanawiam co siedzi w człowieku,że zawsze w takich sytuacjach szuka winnego swojego niepowodzenia u innych i to wszyscy wokół są winni tylko nie on. A może warto się zastanowić Panie AT nad własnymi kompetencjami !!!

sigma

Detal ma spoko bo jezdza sobie osobowkami,gorzej w przemysle bo pracuja na busach jako auto-sklep ,na przemysl sie nie pchajcie bo bedziecie miec kiepsko,to Wam gwarantuje.Chlopcy ktorzy tam pracuja mowie o przemysle musza byc naprawde dobrzy albo zdesperowani.

bydle

anonim to to opcja w goworku - taki klient jeden z drugim im płaci za podbijanie dyskusji i zadawanie głupich pytań po to zeby był ruch w internecie - przekaż swoim anonimie, że kazda firma w imieniu której prowokujesz dyskusje jest hejtowana gamoniu.

Zostaw merytoryczną opinię o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. - Toruń

• Jak się pracuje w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Kandydaci do pracy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.
  • łęgowa 8
    62-800 Toruń

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.