Opinie o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. w Toruń

Patrycja

@Dziś konkurencja., czyli z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nowo zatrudniony pracownik na stanowisku przedstawiciela handlowego może liczyć na maksymalnie rok współpracy z firmą CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA? Zdarzały się sytuacje, że któryś z zatrudnionych przedstawicieli przepracował dłuższy okres czasu? Napisz, jak to wygląda.

Dziś konkurencja
@Patrycja

W przemyśle na pewno nie. w ostatnim roku odeszło 8 osób, kilka odeszło po miesiącu dwóch jak się zorientowali gdzie im przyszło pracować, reszta nie przepracowała więcej niż kilkanaście miesięcy. Wszystko w temacie.

Patrycja

@Sosna, przeglądasz wątek, który dotyczy pracy w firmie CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA, więc mogę przypuszczać, że posiadasz jakieś informacje na temat tego miejsca pracy. Czy możesz napisać swoją opinię na temat pracy u tego pracodawcy?

Patrycja

@Darek, skąd u Ciebie chęć na rozpoczęcie współpracy z firmą CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA? Możesz przedstawić na czym miałaby polegać ta współpraca między Tobą a firmą, której dotyczy wątek tego forum? @Krzysztof, dlaczego tak twierdzisz? Możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków zatrudnienia, które oferuje firma CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA? Sprecyzuj to, co napisałeś w swoim komentarzu.

Zenek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Krzysztof

A ci co piszą że wszystko jest w najlepszy porządku, to postawione słupy.

Gramp

Cześć. Mam rozmowę na pH w woj. Pomorskim. Ktoś coś czego można się spodziewać na rozmowie ? Jakie warunki ?

Dello
@Gramp

Masz kolego problemy z czytaniem???przeczytaj poniższe komentarze i wyciągnij wnioski.Ale tak w ogromnym skrócie ZDECYDOWANIE NIE!!!!!

Ksiegowy
@Gramp

1850 netto plus prowizja, mniej wiecej 300pln netto

joker
@Ksiegowy

3000 Brutto czyli 2050 Netto kolego

Emigrant

Drodzy Rodacy. Znam Dariusza Naderę od urodzenia i gwarantuję, ze jest uczciwym, pracowitym i dobrym człowiekiem. Szarganie ludziom opinii jest zabronione prze prawo i religię. Chrześijanie mają obowiązek kochać bliżniego swego jak siebie samego. Szanujcie sie wzajemnie to Swiat was będzie szanował. Nasz piękny kraj przechodzi smutną fazę kiedy sukcesy rodaków zamiast przynosić gratulacje przynosi zawiść.Za kilo korzyści tona zawiści.Inne narody się wspierają a Polacy podgryzają. Niech Was cieszy powodzenie ludzi to i do Was się los uśmiechnie w odpowiednim czasie. Szczęślwego Nowego Roku Pozdrowienia z Anglii. Mgr Irena Nawrocka - Little, księgowa , tłumacz i nauczycielka w Anglii of 1975 roku. Nasze biuro księgowe COMPACC w Sandy obsługuje Polków . Tel 0044 1767 68030 Zyczymy Wam wszystkiego najlepszego. Kochamy Polskę i naszych Rodaków.

Emigrantka
@Emigrant

Jak można wypowiadać się na temat pracy w tej firmie, nie pracując w niej? Opinia o pracodawcy znajomego który nie pracowal w CX-80 kończąc wypowiedź reklamą własnej dzałalności.

Ten co wie

Produkty marketowe czyli do roweru albo deskorolki ale nie dla profesjonalistow z branzy

Ja wiem
@Ten co wie

Że ty mało wiesz

Sebastian

witam ci co pisza ze sa zadowolenie szczerze pozdrawiam bo napewna sa najblirzszymi tej firmie i wcale sie nie zdziwie jak jutro bedzie RIPOSTA na ten temat PS pozdrwiam szczerych uzytkownikow tej strony .............

Sebastian

Apropo jezeli produkt jedne z lepszych na rynku Niemieckim kosztuje 95centow a ty musisz sprzedac za min 1.15centow masz rozpoczac nowa historie firmy od zera do bohatera po 6 tygodniach slyszysz ze nic nie sprzedales jak masz zaczac jesli firma nie jest kompetentna prosisz o zamowienie przyjerzdza na cpn arla gdzies 50 km od ciebie ktos proboje ogarnac twoj tel przez nastepne 3 godziny bo system ci nie dziala do zamowien marzniesz i przelykasz to bo chcesz pracowac dalej gdzies zamowienie z bagaznika wyciagniete nie kompletne prosiles o wizytowki i ekspozycje dla klienta dostajesz w ramach dobre slowa a nie ma? zapomnialem bedzie za tydzien o co tu chodzi zastanawialaem sie wczesniej pisze o tym ze mnie to boli ze dalej sa firmy ktore wywalaja ludzi w kosmos bo mozna by bylo sie za to wziac np czy maja atest np na Niemcy ktory spelnia pewne normy np spry itp i ze kazdego moze to spotkac z was chcesz proboj ja jak najbardziej odwrocil bym czas .Najlepsze jest ze jestem na zwolnieniu lekarskim i zostalem zwolniony przez pracodawce haslo w stylu bo jak nie pod podpiszesz to:::::::::: kto sie zgodzi na takie cos kto nie zna takiego produktu moim zdaniem kpina poszlem w plecy tylko zakupilem komputer stacjonarny w raz z internetem zeby mozna miec wieksza komunikacje zona ze mna siedziala przez 3 dni przy komputerze aby przetlumaczyc prodkty wraz z cenami nic nie przygotowane ..... jak i w sprawach logostycznych tak i w sprawach finansowych Tu musiz byc logistykiem menagerem skretarkom i przedstawiciecielem w jednym za psie pieniadze wiec zastanowcie sie nad tym przez ta firme stracilem plynnaosc finansowa i tego nie ukrywam odpowiem na wszystkie maile jakie z tym zwiazane jesli masz pytania pisz odpowiem smialo

Patrycja

@Gru co takiego zmieniło się w firmie w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy jesteś tą samą osobą, która wypowiadała się w czerwcu? Jeśli tak, to możesz powiedzieć co jest powodem zmiany Twojej opinii? Wcześniejsza wręcz polecała innym tego pracodawcę.

Jerzy

Witam, czy coś się zmieniło w podejściu firmy do pracowników, chodzi mi o charakter pracy, wynagrodzenie, czy jest jakaś baza klientów na start i jak wygląda sama sprzedaż bezpośrednio towar z firmy czy jakaś dystrybucja, a może faktycznie bagażnik?

Gru
@Jerzy

Wszystko po staremu a nawet jest jeszcze gorzej

Patrycja

@xyzzdecydowałeś się na aplikację do CX-80 POLSKA? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Wiesz może czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? @Gru rozumiem, że praca w firmie Ci odpowiada. Możesz powiedzieć czym CX-80 POLSKA wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży? Co sprawia, że warto pracować właśnie tutaj?

Gru

Ja pracuje od kilku lat w tej firmie. Jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, fajne pieniądze. Faktycznie to jest praca dla przedsiębiorczych i pracowitych.

wolny

Konkurencja nie śpi....A klient przejdzie razem z ph To wszystko,miłego dnia.

były

Posłuchajcie.Pracownicy ze stażem 4,5 letnim i większym zarabiają fajne pieniądze w tej firmie,są bardzo dobrzy w tym co robią. Są dla konkurencyjnych firm "smacznym kąskiem" !!! Młody pracownik - handlowiec może ewentualnie spróbować ale .....no właśnie i tyle w temacie. P.S Firma ogólnie ok,wypłaty,ubezpieczenie auto telefon wszystko jest na czas i wszystko sprawne

Stifler

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na teren woj.lubelskiego. Po przeczytaniu tych opinii mam bardzo duże obawy. Czy ktoś jest w stanie podać jakąś świeżą informację czy to prawda że proponują nadal 1700zł netto, sprzedaż z bagażnika, brak karty paliwowej, brak szkoleń wdrożeniowych, marketingu i wielu innych podstawowych spraw dla solidnej firmy ? Przecież w dzisiejszych czasach wiodący producent który szczyci się poruszaniem Mercedesem A klasą który wcale nie jest jakimś rarytasem w dzisiejszych czasach ( Renault Megane, Clio, Golf VII, Octavie, ). Proszę o szczerze opinie.

Ktoś
@Stifler

I jak byłeś na rozmowie ? Jak z tą podstawą i kartą paliwowo ?

xyz

Witam, Proszę obecnych pracowników lub tych którzy niedawno odeszli o szczerą odpowiedź. Jakie są zarobki jeśli chodzi o podstawę i jak wyglądają premie. Jak wygląda korzystanie z auta służbowego do celów prywatnych i jak z paliwem. Chodzi mi o szczerą odpowiedź gdyż jestem na etapie zmiany pracy i nie chce zmienić ca gorsze. Pozdrawiam.

roman
@xyz

praca za 1700 netto w dziale przemysł bez bazy klientów i pomocy firmy obowiązków więcej niż przy własnej działalności gospodarczej bezsensowne raporty dzienne brak karty paliwowej - aby zdobyć kasę sprzedajesz towar z bagażnika umowy na czas określony absurdalny system prowizji -wypłacana za wpłaty ale pod warunkiem zrobienia aktualnego planu po prostu tragedia nieuczciwość podczas rozmowy kwalifikacyjnej mercedes to jedyny plus

xyz
@roman

AŻ tak źle ?

Zzz
@xyz

Clio......:)

lubelski

miki.R ma rację.Prezes to normalny i ok facet ale ma fatalnych i bardzo słabych doradców którzy tylko robią mu kocioł w głowie i mieszają.A tutaj nie trzeba wielkiej filozofii,trzeba tylko zmienić sposób wypłacania premii,podnieść trochę podstawę i słuchać handlowców którzy jak "mrówki" harują w terenie a wtedy skończą się ciągłe rekrutację (ph pracują po parę miesięcy a potem NIE ZOSTAJĄ zwalniani SAMI ODCHODZĄ !!!!!!! )

miki.R
@lubelski

@lubelski - cieszę się ze popierasz moje zdanie. To są fakty. Analiza marketingowa w każdej firmie powinna polegać na dwu rzeczach - po pierwsze szukamy mocnych stron u konkurencji i je kopiujemy, a po drugie szukamy słabych stron własnych i je poprawiamy. A w CX-80 jest tylko poprawianie własnych słabych stron - czytaj - cięcie kosztów. Broń Boże zapłacić komuś więcej, broń Boże stworzyć produkty faktycznie potrzebne dla profesjonalistów na podstawie opinii i faktycznych wywiadów w warsztatach (innych niż rodzinny Mercedes Bęc). A nade wszystko - broń Boże oddać komuś zarządzanie kluczowymi decyzjami i powiedzenie wprost o co chodzi.

miki.R

Powiedzmy prosto i uczciwe: Prezes to normalny i porządny gość, ale prosty facet. Wielu rzeczy nie ogarnia - i nie kryje się z tym przynajmniej. To dobrze. Ale ma pewną wadę. Otóż jest dość skryty jeżeli chodzi o swoje pomysły. Taka trochęchytrość, jakby myślał, że ktoś mu jego pomysł na biznes ukradnie. I kiedy w pewnym momencie CX przeszedł przeobrażenie od firmy "partyzanckiej", do niby korporacji, to prezes po prostu popełnił błąd; Dalej był skryty i osoby które mówiły mu w miarę wprost o co chodzi zostały odpalone, zaś zostały same (usunięte przez administratora) które tej skrytości i brakowi planów przyklaskują. Głównie dlatego, że same nie mają o niczym pojęcia. To dlatego firma nie ma żadnych planów marketingowych. Tym sposobem prezes niechcący otoczył się niewłaściwymi, "kreatywnymi" doradcami, którzy planów sprzedaży nie stworzą, zaś szukają oszczędności gdzie się da. Zwłaszcza na kosztach pracowniczych.

Zostaw merytoryczną opinię o CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. - Toruń

• Jak się pracuje w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.?

Kandydaci do pracy w CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.
  • łęgowa 8
    62-800 Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP.J.