BETATRANS Stanisław Dudek

Opinie o BETATRANS Stanisław Dudek

Witam są jakieś przyjęcia do BETATRANS

Czy BETATRANS ma ściśle ustalone godziny pracy?

.....

Tak od poniedziałku do piątku od 8 - 15......... Co to za pytanie przecież to firma transportowa.

Witam są jakieś przyjęcia do bety bo szukam pracę jako kierowca

Igo

1) Przyjęcia do pracy są. 2) Praca się ruszyła (ale słabo) 3) Nikt z biura nad tym wszystkim nie panuje,. I CO TERAZ ?

@Igo

Dlaczego nikt nad tym nie panuje?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BETATRANS Stanisław Dudek.
PUTIN

Tak czytam i widzę ze zdolne te szofery w BECIE FIATA wozić w kołku to naprawdę trzeba wielkich fachowców ...niech posla tych pupilków na francje to dronem go będą szukać ...???????????????? P.S. Długo jeszcze będzie te pauzę kręcić bo 2 miesiące przeleciały a żuki dalej stoją na placu ...????????????

Co tam
@PUTIN

Putin co tam nie trafiłeś do Wenecji mimo 3 nawigacji na szybie i cie Staszek wywalił z Bety, że tu tak płaczesz na forum ? haha

Jjssj
@PUTIN

Mogę nawet jechać do Afryki byle tego żaka dali a tu cisza i co tu robić

Jun

I jak Panowie, ruszyło się coś w firmie?

4sugar

To są jakieś szanse na pracę w Betatrans w najbliższym czasie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

A czy teraz gdziekolwiek przyjmują nowych pracowników?

K9

Jest tyle opinii, ilu kierowców. Ale jedno jest pewne, Dudek jest uczciwy i wypłaca co do złotówki.

Górnik
@K9

To prawda dobry szef :)

Byłem Widziałem
@K9

Trzeba się z Tobą zgodzić. Kto przerobił paru dziadów, wypłat na raty, wyeksploatowanego sprzętu i dziwnych kombinacji ten będzie sobie szanował robotę w BT.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w BETATRANS. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tab

Odpowiem pytaniem na pytanie w jaki sposób kierowca (jest to firma transportowa a nie spedycyjna) może się rozwinąć ? Dostać nowszy zestaw* ( *zestaw to taki TIR ) Jeżeli tak to jest możliwość rozwoju.

Górnik
@Tab

A te zestawy dostają pupilki i pałeczki a reszta lata manual 1milnem i szef ma ich ....

Hahah
@Górnik

Powiedz ile czasu pracujesz w becie górniku? miesiąc ? dwa miesiące ? i płaczesz, że jeździsz manualem, ja jeździłem przez trzy lata 440-stką i nie płakałem, bo przynajmniej norma była taka, że nie trzeba było się o nic martwić i premia zawsze była, a teraz norma jest tak wyżyłowana, że trzeba naprawdę dobrze jeździć, żeby wyjść na plus. Druga sprawa jest taka, że jeśli nie umiesz jeździć i robisz szkody to nigdy nie dostaniesz nowego zestawu, tylko będziesz skakał na auta po innych kierowcach, ale powiem ci nie martw się, bo manuali jest już bardzo mało chyba mniej niż 10, także tylko ci "najzdolniejsi" albo świeżaki jeszcze na nich jeżdżą, do końca roku wszystkie pójdą do żyda i się przesiądziesz na 410 :) ps. ciesz się, że wgl masz swój samochód, bo ja jak przychodziłem do firmy to trzeba było pierwsze jeździć w podwójnej(mi wyszło z miesiąc takiej jazdy) później na skoka ( ja jeździłem 6 miesięcy, bo nie było aut) , teraz robisz tylko 1 trasę w podwójnej i idziesz na chwilę na skoka albo od razu dostajesz auto i jeździsz, no chyba, że jesteś mega "zdolny" to wiem, że niektórzy jeżdżą po pół roku w podwójnej przez swoje "zdolności".

Faskro
@Górnik

I jak tam sytuacja w firmie Panowie? Jeździcie czy nie?

Tab
@Faskro

Kto ma jeździć ten jeździ zależy jak bardzo chcesz i ile masz kredytu.

Interesuje mnie, czy warunki pracy w BETATRANS są dobre. Firma ma nowoczesne wyposażenie? Mają duży tabor?

Ciekawy

Jak tam sytuacja w Becie odnośnie tego wirusa we Włoszech? Przyjmują do firmy?

Gregor

Jakie są trasy,tylko Włochy? Jakimi drogami się jeździ, autostrady czy landy, nawigacja dla ciężarówek na stanie auta czy trzeba sobie ściągnąć taka?

Ryszard

Dobra firma,więc jeśli ktoś zna swoją pracę to warto starać się o nią w BETATRANS-ie

Jun

Jak sytuacja w Beta trans obecnie? Warto przyjsc do pracy?

Madzia

Pozdrawiam Krzysztofa D-fajny pomocny gość z niego

Gutek

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dobrze sie pracuje to i zadowolenie pewne!

Matii84

Witam. Jestem świeżym kierowcą w kat c+e. Chciałem zapytać o wasze opinie ma temat tej firmy betatrans. Poprzednie są już z kilku miesięcy i lat.

plociuch

????????

Kamil

Jeśli już ktoś pisze jak przedstawiają się zarobki to niech pisze jakie są rozliczenia a najniższa krajowa!!

Normalka
@Kamil

Jak w większości firm w branży transportowej, nie wiem skąd to oburzenie..

Zostaw merytoryczną opinię o BETATRANS Stanisław Dudek - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BETATRANS Stanisław Dudek?

Zobacz opinie na temat firmy BETATRANS Stanisław Dudek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETATRANS Stanisław Dudek?

BETATRANS Stanisław Dudek