Eurokiosk

Poznań

Opinie o Eurokiosk

Asia

Prezes jest cudownym człowiekiem, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jeśli się cieżko pracuje i jest się uczciwym to Prezes to docenia :)

Oskar

Ja prowadzę kiosk już ponad 5 lat i daje radę więc to co nie którzy piszą są wiadomości wyssane z palca pozdrawiam Poznań

gsisjo

Idealnie, że można liczyć u nich n dobre wynagrodzenie, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie?

Lidia

nie polecam kiepskie zarobki ludzie rezygnują kioski są zamykane bo nie warto je prowadzić nędza już dużo punktów padło zobaczcie ile punktów jest zamkniętych już w Poznaniu to nie prawda że można u zarobić chyba że z plajtować

Partner

Nie warto

benito

czy pracujac w eurokiosku mozna miec straty na prasie/jak to wyglada w rzeczywistosci?postraszono mnie /ze moga byc z tym klopoty ,zastanawiam sie wiec czy podjac prace?

opole

mieszkam w opolu i eurokesz ma nie czynny info punkt kierownik wo gule sie tym nie interesuje zgłaszano mu juz miesiac temu a nie mam jak sprawdzic ile zebralem punktów

Obywatel

Nie rozumiesz Człowieku istoty rzeczy. To Oni są od zarabiania pieniędzy a Ty jesteś tylko narzędziem, który nawet ubikacji nie ma! Jeżeli można byłoby zarobić to da Tobie ktoś kurę znoszącą złote jajka! Nikt Tobie nie powie prawdy na tematy finansowe. Zawsze jak się nie powiedzie to będzie Twoja wina. Bo na niczym się nie znasz. Jeśli chcesz pokażę Tobie ich świat zza parawanu.

Imo

Spotkałem ich ostatnio na targach franczyzy w Poznaniu. Nie odniosłem wrażenia, że ściemniają - otwarcie informowali o wystawce papierosów, prasy, a także karach za nieprzestrzeganie standardów, ryzyku prowadzenia swojej firmy, marży na sprzedaży. Podkreślali, że inaczej niż w agencji ma się tu większą swobodę - ustalanie cen, zatowarowanie lokalnie... Nawet mnie to troche zaskoczyło, zwłaszcza na tle niektórych innych systemów ;-)

Obywatel

Szukam Osób, które czują się pokrzywdzone przez firmę Eurokiosk. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów i spotkania. Andrzej 608-139-379 Pozdrawiam

Marketing Eurokiosk

Prosimy nie kojarzyć sieci franczyzowej zarządzanej przez EUROKIOSK Sp. z o.o. wyłącznie z kioskami. Aktualnie prowadzimy 100 EURO-SALONÓW Prasowych w całym kraju i ten format intensywnie rozwijamy, głównie w sąsiedztwie marketów dyskontowych, a więc miejsc o dużej "odwiedzalności" potencjalnych klientów. Kioski znajdują się wyłącznie w Poznaniu (ok. 40 punktów sprzedaży). Szczegóły: www.eurokiosk.pl

Bartek

Moim zdaniem wszystko zależy od punktu jaki się podejmie. Niedługo rozpocznę współpracę z ta firmą i czytałem chyba wszystkie opinie w necie. Opinie są różne, ale to jak wszędzie chyba w każdej firmie. Zanim się zdecydowałem odwiedziłem kilka punktow zeby zaczerpnąć wiedzy. Rozmawiałem z właścicielami i wychodzi na to że można prowadzić taki punkt. Dużo zależy od lokalizacji. Większość była zadowolona, ale zdarzyli się tacy co narzekali

frytka

I co z tym sądem o co poszło bo mi chyba też to zrobię.

mr

właśnie zakończył się mój spór sądowy z e. z radością pragnę oświadczyć że go wygrałem ;) jak jakiś były bądź obecny pracownik ma ochotę powalczyć o swoje to zapraszam do kontaktu ps. kiedyś używałęm stary telefon szefa, który po włączeniu pokazywał sentencję "wszyscy jesteśmy wilkami" niech to otworzy oczy wszystkim

Stefan

Eurokiosk - to instytucja, gdzie paru gości bogaci się na innych co pracują. Nie pomagają tylko wymagają, a bzdurnej umowy radzę nikomu nie podpisywać. Za stare graty każą sobie słono płacić. Wszystkim dobrze radzę z daleka z od Eurokiosku.

Rafał

Oni każdemu mówią ze ma się lepszy utarg niż poprzednik, wydoją wycisną i rzucą do śmieci jak starą scierę. Dziwie się ze jeszcze nikt ta firma się nie zainteresował !!!!?????

Wojtek

Witam Internet i fora internetowe są bardzo fajnym miejscem gdzie można swobodnie wypowiadać się prawie na każdy temat. Ważne jest jednak to czy piszemy prawdę czy \\\"mijamy się trochę z prawdą\\\". Myślę, że najlepszą metodą na uwiarygodnienie się jest podpisanie się pod swoją wypowiedzią imieniem i nazwiskiem. Czy Pani to zrobi Pani \\\" Kate\\\"????? Pozdrawiam Wojtek Majak opiekun Eurokiosk

raczej zadowolony

Witam. Ja mam kiosk w Poznaniu od 6 miesięcy i jestem zadowolony. Opiekun informował, że trzeba będzie powalczyć. Z tego co mówi to mam jeszcze raz takie obroty co poprzednik no i o wiele wiecej towaru. Wielkiej kasy z tego nie ma, ale jak dla mnie przychody na poziomie powyżej 2tyś zł są zadowalające. No i sam sobie jestem szefem :)

gosiap1

Witam Myślę że tak napisać może tylko osoba która w Eurokiosku się nie sprawdziła z własnej winy ponieważ są osoby które pracują z tym właśnie prezesem już bardzo długo i nie narzekają !! Dla mnie najlepszy prezes jakiego miałam warunkiem jest tylko jedno trzeba pracować!!!

Beros

witam, ciekawe kto to napisał?

Kinga
@Beros 21.07.2010 11:36
witam, ciekawe kto to napisał?

Czy jest szansa na umowę o pracę? 1 m-c zlecenie a potem rzekomo o pracę.Ktoś coś wie jak to działa w Poznaniu?

WW

Nikomu nie polecam bo atmosfera w pracy fatalna szczególnie z winy prezesa. Stabilność zatrudnienia praktycznie żadna.

MM

Fajna była by firma gdyby nie fakt że prezes znów zniszczy to co mu pozostało po Rolkonie i PDD

Zostaw opinię o Eurokiosk - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurokiosk