Opinie o Eurokiosk Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurokiosk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurokiosk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurokiosk Sp. z o.o. w Poznań

:) Nowy wpis

A eurokiosk jeszcze istnieje?

Kataryna Nowy wpis

Eurokiosk to pieśń przeszłości, chwila moment a będzie bankrutem, znikają kioski w najlepszych punktach miasta, nikt poważny nie będzie się wiązał z firmą widmo, której siedziba jest w bloku mieszkalnym.

klient Nowy wpis
@Kataryna

cos chyba tym jest, bo w Poznaniu najwiekszy eurokiosk zmienia sie w swiat prasy - moze ich wykupili?

bulba Nowy wpis

po 15 latach pracy w tej firmie w kilku punktach sprzedaży mam prawo wypowiedzieć opinię, ze kto powaznie traktuje ten maly biznesik i wie jak zarzadzac pieniedzmi uzyskanymi z obrotu i przeznacza je na zaplate towaru na wydluzonym terminie płatnosci, rozlicza terminowo faktury za prase i zwroty prasy ( czyli pilnuje terminów zwrotów wywoływanych tytułów) i po 3 miesiacach nie kupuje w lisingu wypasioną furę ( raty!!), ten nie będzie narzekał i wygłaszał nieprawdziwych opinii i ocen. Jasne , ze sa różne lokalizacje punktów handlowych ,lepsze i gorsze ale gdzie tak nie ma ?? w konkurencji tez tak jest, Prawdą jest , ze ogolnie ta branża nie nalezy juz do HITÓW i ma tendencje schyłkową ale w marketach i galeriach saloniki są i będą, choć z pewnoscią z coraz mniejszymi obrotami. Warto wiec czytając wszystkie opinie (także moją) rozważyć całokształt, bo na tym interesie ( tej branzy) jak na wszystkim innym co sie robi, trzeba sie troche znac i polubić to co sie robi.

Fryderyk

Pewnie nie jest idealnie w firmie ale generalnie nie jest źle wystarczy zaangażowanie w pracy!

Brałeś udział w rekrutacji do Eurokiosk Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
AS

Witam ... prowadziłem punkt do niedawna .... i mam pare spostrzeżeń na temat tej firmy i systemie pracy. Oszcywiscie są plusy , kierownictwo nie wtrąca się w styl prowadzenia punktu bardzo duża swoboda w działaniu nie uprzykszaja życia, prowadziłem punkt przez 3 lata i Pani Kasia ( która serdecznie pozdrawiam ) która była kierownikiem rejonu na WRO bardzo fajna same plusy :) Prowadziłem salonik Kolportera i wiem co mówię .... mam porównanie. Ale do szczegółów ... mało inwestujesz ( dobrze zaopatrzony salonik ok 70tys. Inwestycja ) i przy 100 tys. Obrotu na kasie plus Lotto można zarobić na pracowników ZUS opłaty ... i pare groszy zostaje. Jest jeden minus i to niestety bardzo poważny ... firma Eurokisk nie ma pomysłu na siebie ... firma biedronka z jaka głównie współpracują i według mojej oceny z niej żyją nie traktuje Eurokiosku jak partnerów biznesowych tylko jak .... właśnie . Niestety nie można wiązać przyszłości z ta firma brak stabilności nigdy nie można być pewnym kiedy biedronka wypowie umowę i wywala nas z punktu w jaki wsadziliśmy mnustywo kasy i serce bo kiosk fukcjonwal a tu nagle z zaskoczenia dziękujemy za 2 tyg zaczynamy remont ... i już nie ma powrotu na punkt ... Niestety według mojej ceny firma Eurokiosk się kończy więcej zamykają niż otwierają, brak nowych firm z którymi mogli by nawiazac współpracę i brak nowych punktów które mogą otworzyć nie wróży nic dobrego ... a szkoda bo przy małym nakładzie finansowym można się sprawidzic jako człowiek interesu i dojrzeć do chce się bawić w handel czy tez nie ... pozdrawiam wszystkich :)

oszukana

takiego czegoś co nazywa się eurokioskiem jeszcze nie widziałam. Sprzedają stare kalendarze na 2018 rok i jeszcze nie chcą tego wymienić na 2019 . Obsługa tylko patrzy jak wcisnąć klientowi starą rzecz i być zadowolonym ,ze się upchnęło stary nieaktualny towar. Taka sprzedaż na pewno zniechęca klientów.

Robert
@oszukana

Rozumiem, że przez nieopatrzność kupiłeś stary kalendarz na 2018 rok? Jaka była reakcja pracownika, gdy próbowałeś zgłosić reklamację? Może warto to opisać dokładniej. Na forum zaglądają także właściciele firm. Dzięki takim opiniom łatwiej im będzie podnieść jakość obsługi.

Filip

Czy tak dobrze się pracuje w firmie? Czy z tego powodu przestaliście pisać?

Asia

Prezes jest cudownym człowiekiem, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jeśli się cieżko pracuje i jest się uczciwym to Prezes to docenia :)

Oskar

Ja prowadzę kiosk już ponad 5 lat i daje radę więc to co nie którzy piszą są wiadomości wyssane z palca pozdrawiam Poznań

gsisjo

Idealnie, że można liczyć u nich n dobre wynagrodzenie, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie?

Lidia

nie polecam kiepskie zarobki ludzie rezygnują kioski są zamykane bo nie warto je prowadzić nędza już dużo punktów padło zobaczcie ile punktów jest zamkniętych już w Poznaniu to nie prawda że można u zarobić chyba że z plajtować

Partner

Nie warto

benito

czy pracujac w eurokiosku mozna miec straty na prasie/jak to wyglada w rzeczywistosci?postraszono mnie /ze moga byc z tym klopoty ,zastanawiam sie wiec czy podjac prace?

opole

mieszkam w opolu i eurokesz ma nie czynny info punkt kierownik wo gule sie tym nie interesuje zgłaszano mu juz miesiac temu a nie mam jak sprawdzic ile zebralem punktów

Obywatel

Nie rozumiesz Człowieku istoty rzeczy. To Oni są od zarabiania pieniędzy a Ty jesteś tylko narzędziem, który nawet ubikacji nie ma! Jeżeli można byłoby zarobić to da Tobie ktoś kurę znoszącą złote jajka! Nikt Tobie nie powie prawdy na tematy finansowe. Zawsze jak się nie powiedzie to będzie Twoja wina. Bo na niczym się nie znasz. Jeśli chcesz pokażę Tobie ich świat zza parawanu.

Imo

Spotkałem ich ostatnio na targach franczyzy w Poznaniu. Nie odniosłem wrażenia, że ściemniają - otwarcie informowali o wystawce papierosów, prasy, a także karach za nieprzestrzeganie standardów, ryzyku prowadzenia swojej firmy, marży na sprzedaży. Podkreślali, że inaczej niż w agencji ma się tu większą swobodę - ustalanie cen, zatowarowanie lokalnie... Nawet mnie to troche zaskoczyło, zwłaszcza na tle niektórych innych systemów ;-)

Obywatel

Szukam Osób, które czują się pokrzywdzone przez firmę Eurokiosk. Proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów i spotkania. Andrzej 608-139-379 Pozdrawiam

Marketing Eurokiosk

Prosimy nie kojarzyć sieci franczyzowej zarządzanej przez EUROKIOSK Sp. z o.o. wyłącznie z kioskami. Aktualnie prowadzimy 100 EURO-SALONÓW Prasowych w całym kraju i ten format intensywnie rozwijamy, głównie w sąsiedztwie marketów dyskontowych, a więc miejsc o dużej "odwiedzalności" potencjalnych klientów. Kioski znajdują się wyłącznie w Poznaniu (ok. 40 punktów sprzedaży). Szczegóły: www.eurokiosk.pl

Bartek

Moim zdaniem wszystko zależy od punktu jaki się podejmie. Niedługo rozpocznę współpracę z ta firmą i czytałem chyba wszystkie opinie w necie. Opinie są różne, ale to jak wszędzie chyba w każdej firmie. Zanim się zdecydowałem odwiedziłem kilka punktow zeby zaczerpnąć wiedzy. Rozmawiałem z właścicielami i wychodzi na to że można prowadzić taki punkt. Dużo zależy od lokalizacji. Większość była zadowolona, ale zdarzyli się tacy co narzekali

frytka

I co z tym sądem o co poszło bo mi chyba też to zrobię.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokiosk Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Eurokiosk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokiosk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokiosk Sp. z o.o.?

Eurokiosk Sp. z o.o.