Opinie o Eurokiosk Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurokiosk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurokiosk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurokiosk Sp. z o.o. w Poznań

mr

właśnie zakończył się mój spór sądowy z e. z radością pragnę oświadczyć że go wygrałem ;) jak jakiś były bądź obecny pracownik ma ochotę powalczyć o swoje to zapraszam do kontaktu ps. kiedyś używałęm stary telefon szefa, który po włączeniu pokazywał sentencję "wszyscy jesteśmy wilkami" niech to otworzy oczy wszystkim

Stefan

Eurokiosk - to instytucja, gdzie paru gości bogaci się na innych co pracują. Nie pomagają tylko wymagają, a bzdurnej umowy radzę nikomu nie podpisywać. Za stare graty każą sobie słono płacić. Wszystkim dobrze radzę z daleka z od Eurokiosku.

Rafał

Oni każdemu mówią ze ma się lepszy utarg niż poprzednik, wydoją wycisną i rzucą do śmieci jak starą scierę. Dziwie się ze jeszcze nikt ta firma się nie zainteresował !!!!?????

Wojtek

Witam Internet i fora internetowe są bardzo fajnym miejscem gdzie można swobodnie wypowiadać się prawie na każdy temat. Ważne jest jednak to czy piszemy prawdę czy \\\"mijamy się trochę z prawdą\\\". Myślę, że najlepszą metodą na uwiarygodnienie się jest podpisanie się pod swoją wypowiedzią imieniem i nazwiskiem. Czy Pani to zrobi Pani \\\" Kate\\\"????? Pozdrawiam Wojtek Majak opiekun Eurokiosk

Brałeś udział w rekrutacji do Eurokiosk Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
raczej zadowolony

Witam. Ja mam kiosk w Poznaniu od 6 miesięcy i jestem zadowolony. Opiekun informował, że trzeba będzie powalczyć. Z tego co mówi to mam jeszcze raz takie obroty co poprzednik no i o wiele wiecej towaru. Wielkiej kasy z tego nie ma, ale jak dla mnie przychody na poziomie powyżej 2tyś zł są zadowalające. No i sam sobie jestem szefem :)

gosiap1

Witam Myślę że tak napisać może tylko osoba która w Eurokiosku się nie sprawdziła z własnej winy ponieważ są osoby które pracują z tym właśnie prezesem już bardzo długo i nie narzekają !! Dla mnie najlepszy prezes jakiego miałam warunkiem jest tylko jedno trzeba pracować!!!

Beros

witam, ciekawe kto to napisał?

Kinga
@Beros

Czy jest szansa na umowę o pracę? 1 m-c zlecenie a potem rzekomo o pracę.Ktoś coś wie jak to działa w Poznaniu?

WW

Nikomu nie polecam bo atmosfera w pracy fatalna szczególnie z winy prezesa. Stabilność zatrudnienia praktycznie żadna.

MM

Fajna była by firma gdyby nie fakt że prezes znów zniszczy to co mu pozostało po Rolkonie i PDD

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokiosk Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Eurokiosk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokiosk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokiosk Sp. z o.o.?

Eurokiosk Sp. z o.o.