Opinie o Bentom S.A. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bentom S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bentom S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bentom S.A. w Koziegłowy

Paulina

@on2 a czy Wasz pracodawca zauważył, że Ukraińcy niszczą produkty? Może powinniście zgłosić takie sytuacje swojemu przełożonemu? Może zauważają takie sprawy tylko najbliżsi pracownicy w firmie Bentom S.A.

xyz
@Paulina

pracodawca ma to wszystko gdzieś liczy sie tylko siano zarobione na tych ludziach i tyle dlatego jest totalny (usunięte przez administratora)

on2

co do pracy w tym zakładzie to nie polecam ponieważ nie ma jakiejkolwiek motywacji niestety taka jest prawda zero szacunku do pracownika ,wolna zatrudniac ukrainców któży konocą towar niż dać więkrze pieniądze polakom generalnie jest totalny chaos, zabieganie i bałagan tak jest naprawdę a co do [pana J.jest nie ogarniety zwala winę i błędy popełnone przez siebie na pracowników co owocuje utratą premii

Paulina

@... a czy potrafisz to jakoś uzasadnić? Czemu masz takie zdanie o firmie Bentom S.A.? Takie pisanie komentarzy bez uzasadnienia po pierwsze powoduje, że jesteś niewiarygodny, a po drugie nie za wiele mówi o firmie. Dlatego zdecydujesz się coś więcej powiedzieć?

A ta pani K kierująca kompeltacją ona jest dopiero niedowartościwana i zakompleksiona swoje frustracje przelewa na pracowników . Nie ma to jak małolata która ma manie wyższości i na każdym kroku okazuje to pracownikom . Potrafi nawet zadzwonic z domu wieczorem gdzie sa ludzie bo nie ma ich na stanowiskach - podgląd z kamer w domu . Pewnie przed znajomymi jak ich ma pokszuje jaka ma władzę .

pracownicy

racja Pan Jacek jest nowy, ale lubiany przez większość pracowników wymagający i dbający o pracowników, częste zmiany pracy przy maszynach, nareszcie ktoś kto widzi OBIBOKÓW którzy wcześniej byli pod parasolem OCHRONNYM pani JW a pieniądze brali te same, trzymamy kciuki za takich ludzi jak Pan Jacek( może firma zatrudni kogoś jeszcze zewnątrz )

@pracownicy

Panie Jacku jak pan może takie coś o sobie napisać przecież to jest już szczyt bezczelności . Pan dba o pracowników - ALE KŁAMSTWO o jakich zmianach na maszynach pan pisze przecież to jest żart . A co do OBIBOKÓW to pan jest największym i cały czas się zastanawiam jak pana widzę co pan robi z tymi rękoma w kieszeni bo jestv to bardzo obleśne . Pozdrawiam.

...

Ona to wogóle jest nie normalna

Aplikowałeś do firmy Bentom S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
...

Ta firma to jedno wielkie dno.. i po prostu brak słów ..

Paulina

@Blabla z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że nikt nawet nie próbowała interweniować u kierownika. Może mu zależy, żeby pracownicy czuli u niej respekt i normy były wyrabiane, ale pewnie nie jest świadom, że jego pracownik przychodzi do pracy w firmie Bentom S.A. pijany. Myślę, że powinniście zgłosić to ze względu na bezpieczeństwo nawet tej brygadzistki.

Paulina

@aaaaa jak to nie są dodawane? Każdy wpis publikuje się po napisaniu, więc nie wiem o czym piszesz. @pracownica a czemu nie zgłosisz tego komuś wyżej, jakiemuś kierownikowi w Bentom S.A.? Przecież takie zachowania nie mogą być akceptowane, bo po pierwsze są karygodne, ale zagrażają innym osobom.

Blabla
@Paulina

Moze dlatego ze kierownika obchodza tylko cyferki I fakt ze akurat ta brygadzistka ma najlepsze wyniki I cisnie ludzi nie patrzac ja nic

pracownica

prosze porozmawiac z prowadzaca po raz kolejny wyczułam alkohol pracuje juz kilka lata i sobie niepozwole oby na mnie krzyczec i obrażać . To nie jest tylko moje zdanie, ale to juz przesada .

Paulina

@ali dzięki za odpowiedź, jednak przez 11 lat mogło sporo się zmienić w firmie Bentom S.A. Dlatego poproszę jeszcze o wypowiedź osoby, które aktualnie pracują w tej firmie.

aaaaa
@Paulina

a dlaczego posty nie sa dodawane jesli sa prawdziwe i rzetelne?

Paulina

@ali to forum Bentom S.A. i tu każdy ma prawo dodać swoją opinię, która jest PRAWDZIWA, merytoryczna i rzetelna, ale nie piszemy tu o innych firmach i ofertach pracy. Jeżeli pracowałeś w Bentom S.A. to poproszę o opinię.

ali
@Paulina

Ja pracowałam w bentom poł roku szybko zaczęłam szukac pracy ze wzglendu finansowych bo wypłata była grosze a ja się utrzymuje sama wiec na wiele by mi nie starczyło to było 11 lat temu jak pracowałam w bentom i poszłam do rpc bebo i teraz zarabiam 2700zł na reke bez nadgodzin wiec z tej obecnej pensji przezyje ze spokojem i bogaty socjal jeszcze mamy w firmie no i umowa na stałe.

zatroskana

Witam.Nie polecam pracy w tej firmie,szczerze odradzam tym,którzy zamierzają tutaj pracować.Pracownicy często są wymieniani i mieszani w brygadach,nie masz swojego stałego miejsca pracy na dłuższy czas.Bywa,że pracuje się na dwóch stanowiskach jednocześnie z powodu braku ludzi,w dodatku bez żadnej premii i szacunku.W całej firmie kompletny brak dobrej organizacji pracy i wyzysk.O podstawowe narzędzia do pracy trzeba się prosić brygadzistom,najlepiej jak się kupi własne.Za odzież roboczą dostaje się ekwiwalent pieniężny 10 zł miesięcznie i trzeba samemu sobie kupować odpowiednią,ustaloną przez firmę.

Bentom masakra dno totalne .Ostrzegam ludzi przed tą pracą.Wymagania kosmiczne za nędzne pieniądze ,szczególnie trafić tam przez agencje.Przerwa trwa 15 minut, i tylko wtedy można wyjść .Jak się zachce siku to zapas pampersów na zmianę ,wychodzą tylko wybrani przez brygadzistę .Praca stojąca ,ciężka nie do wytrzymania, ręce poparzone od gorącego plastiku,słabo się robiło od gorączki na niektórych stanowiskach.Na końcu ostatni tydzień pracy brałem leki na uspokojenie. Najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem.Odradzam .

P.

Jest Mi ktoś w stanie określić ile u was zarabia mechanik maszyn?

nick

Gdyby było tak źle jak mówicie to w w firmie nikt by nie pracował. hehe zapraszam do pracy do Zakładów Drobiarskich tam pracowałem . 1500 zł na rekę zarabiałem i praca w ciężkich śmierdzących warunkach. Tutaj to ja odpoczywam .

Paulina

A czy w Bentom S.A. jest możliwość rozwoju pracownika? Jak oceniacie ten aspekt?

on2

tragedia jedna wielka ten zakład brak słów na to co się tam wyprawia wyzysk nie skończony trzeba pracować za dwóch gdy niema ludzi do tego dochodzi te traktowanie ze strony kierownictwa p Sowa ma gdzieś ludzi liczy się tylko pieniądz dla niego a nie pracownicy . człowiek haruje cały miesiąc za marnie grosze i konca nie widac a co do brygadzistów banda idiotów wszczegulności pan Jacek Cz facet nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu zmiany popełnia takie gafy że w pale się nie mieści robi z ludzi idotów po to aby zabrać premnię do siebie ostrzegam wszystkich nie podejmujcie tej pracy tylko można sb nerwy zepsuć przez takich ludzi za 1800 zł brak słów na takie jebanie i oni mają mieć ludzi nigdy nie będą mieli bo nie ma szaczunku i dobrego wynagrodzenia

ali
@on2

Zapraszam do rpc bebo sa przyjęcia na produkcje i tu dziewczyny maja dużo dużo więcej na tej produkcji w systemie 4 brygadowym tylko trzeba się dostać tylko na początek ma się mniej i co roku jakas podwyzka jest ja pracuje w rpc bebo z 12 lat i jestem zadowolona .

on

Nie polecam tej firmy, kierownik niesłowny, obiecuje na początku awanse i podwyżki po to tylko żeby zatrzymać ludzi. Po okresie próbnym ani złotówki podwyżki. Praca z braku ludzi na zmianach często ponad siły za dwóch trzeba pracować. Brygadziści penery krzyczą i wymachują pięściami. W lecie gorączka taka że trzeba wypijać po 4 litry płynów na zmianie. Przy gorących wtryskarkach nie da się wytrzymać. Trzeba mieć nerwy ze stali. Za te pieniądze 1900zł nie warto.

Podobno to żaden problem bo wystarczy zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną

Adaś

no podobno dobrzy są tylko jak się tam dostać

niezdecydowany

też słyszałem że Ravi wymiata

Zostaw merytoryczną opinię o Bentom S.A. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Bentom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bentom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bentom S.A.?

Bentom S.A.
2.5/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Piaskowa 1 B
    62-028 Koziegłowy