Opinie o Bentom S.A. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bentom S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bentom S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bentom S.A. w Koziegłowy

nick

Zgadzam się z tym komentarzem napisanym przez kogoś a pro po tej pracy, ponieważ zakończyłem niedawno w tym zakładzie prace. Uważam ze opina powinła być jeszcze bardzie rozwinęta na temat tego co tam się dzieje i dlaczego dużo dobrych pracowników odeszło .W tym zakładzie nie szanuje się w ogle człowieka, mało płaca panują dziwne układy ,które nie powinny być , ludzie którzy tam są to z reguły osoby o niskiej kulturze osobistej niemąjace oleju w głowie tylko sieczka zamiast mózgu , spędzanie czasu na pierdołach ,zamiast wykonywać swoją pracę , a potem budzą się nagle ,że coś ktoś zrobił nie tak lub zostało to źle spakowane itp ......... taka jest niestety prawda , dlatego dobrze, ze już tam nie pracuje ......

Ja to mówię
@nick

Dawidus nie mówisz chyba o sobie Sam widzisz jak ciebie koledzy i koleżanki pożegnali Niestety Ta Panią z kompletacji podobne pożegnali wszyscy ryczeli. Hi hi Tapeta to nie wszystko . Poprostu Ci co sobie nie radzą zwalniają się.

@Ja to mówię

Zwalniają się też te osoby co znajdą lepszą pracę za lepsze pieniądze,proste.

@Ja to mówię

po co się zegnać z tak fałszywymi ludźmi co żyją cudzym życiem i wtykają nos w nie swoje sprawy :) zresztą bentom to nie wszystko aby ktoś kogoś żegnał najlepiej z bukietem kwiatków ........w pracy nie ma kolegów i koleżanek bo każdy jest tylko dobry na chwile i patrzy jak drugiej osobie zaszkodzić a siebie wybielić dlatego trzeba tylko liczyć sam na siebie .......

real

Poszukiwany jest brygadzista do pracy na dziale,gdzie są dwie zmiany,ciekawe który brygadzista już miał dość tam tej pracy i odszedł.

Xds
@real

I tak wiadomo ze pewnie ktorys ukrainiec pojdzie na to stanowisko ;)a odeszla ta najbardziej lubiana ktora byla za ludzmi:)

@Xds

Lubiana Brygadzistka,która była za ludźmi to kojarzy mi się jedna osoba,Paulina C z kompletacji.

Xds

Oj nie nie Jowita

@Xds

odszeła bo nie była doceniana przez kierownictwo niestety ,niedługo będą już sami ukraincy czy to sie komuś podoba czy nie....

@123

Od tego trzeba by zacząć czy ktoś w ogóle jest doceniany w tej firmie przez szefostwo?

@real

Nkt nie jest tu w tym zakładzie doceniany, jest wegetacja i nic lepszego nie będzie

xyz

ta praca nie jest nic warta tych małych pięniendzy 1600 na ręke plus pemia co to jest na te ceny w sklepach , do tego ci ludzie zawistni Z Koziegłów i Skoków nigdy nie spotkałem się z takim dziadostwem kultura świadczy tylko o inteligencji tych ludzi jaką reprezentują taka jest niestety prawda zachowanie tych ludzi nie zna granic moralnych i nie warto się denerwować bo tylko można sb zepsuć zdrowie przez tych głupich ludzi którzy są na nie własciwych stanowiskach albo nigdy nie pracowowali jako zarządzający zmianą

Dawid zamknij jadaczke

Ja to mówię
@xyz

Uwarzaj chłopczyku bo stąpasz. Po kruchym lodzie. A w piątek kończysz możesz mieć mile " pożegnanie "

@Ja to mówię

brak słów na te dwie odpowiedzi do komentarza,ktoś jest mściwy ..........

@xyz

Dawid zacznij książki czytać albo biegać....cokolwiek bo widzę brak zajęć u Ciebie.pozdrowienia dla Krzysia.

xyz

każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat tej pracy i wystawić opinie co sadzi ,po to to jest aby ludzie którzy są zainteresowani ta praca dowiedzieli się co jest na rzeczy w tej firmie jacy ludzie tu pracują .dlatego dobrze że jest tyle tu komentarzy to świadczy tylko o tym ze coś jest nie tak w tej firmie skoro jest tyle negatywnych opini widocznie kierownictwo tej firmy nie dba o pracowników jak powinno niestety

Aplikowałeś do firmy Bentom S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kriss

Witam wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie Bentom S.A Jakiś czas temu pracowałem w Koziegłowach przy produkcji tworzyw plastikowych. Łącznie przepracowałem tam 5 miesięcy. Muszę przyznać, że zrobiłem wielki błąd, zgłaszając się do agencji i decydując się na współpracę. Nie chciałem na początku czytać komentarzy o tej formie, stwierdziłem, że muszę się sam przekonać jak tam naprawdę jest. Teraz czytając powyższe opinie stwierdzam, że wszystko zgadza się w 100%. To obóz pracy, atmosfera jest bardzo niemiła, a poziom inteligencji u większości pracowników jest na poziomie zerowym. (Są tylko wyjątki, ale jest ich bardzo mało). Brygadzistki m.in. p. Paulina C. jak również Grażyna P. to osoby pozbawione nie tylko wiedzy i odpowiednich kwalifikacji, ale także kultury osobistej. Nie potrafią one zarządzać zespołem, pomagać nowym pracownikom, podsuwać wskazówki i ułatwiać wszystkim pracę. Te panie są jak marionetki, którymi kierują starsze pracownice Bentomu. Jeśli ktoś jest spokojny, nie przypadnie do gustu, na początku jest wykorzystywany, a później zwalniany "ad hoc", bez szansy wyjaśnienia czy porozmawiania. Pracownik jest traktowany jak zwierze, nawet gorzej, bo i zwierzętom powinno się okazywać szacunek. Trzeba tam wykonywać kilka czynności jednocześnie: gratowanie, foliowanie, etykietowanie, pakowanie i przynoszenie palet z drugiej części magazynu. Minusem jest także fakt, iż nie zatrzyma się w tym czasie maszyny, więc gdy miski czy inne naczynia plastikowe wylatują w zaskakującym tempie, to trzeba sobie samemu radzić, by nie zostać wyśmianym przez innych. Mechanicy celowo zwiększając cykl, żeby wszystko przebiegało w bardzo szybkim tempie..... nie ma szans na to, by ze wszystkim sobie poradzić.... wynagrodzenie bardzo niskie, a obowiązków ogrom. W agencji oczywiście zachwalają, bo zależy im na złapaniu każdego. Ta firma wg mnie jest na skraju wyczerpania i upadnie szybciej niż myśli. Żeby być brygadzistą potrzeba być nie tylko bardzo inteligentnym i wykształconym, ale także podchodzić do osób w sposób psychologiczny. Brygadzistki tych cech nie posiadają. TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE DNO.

@Kriss

Jak byle baba (usunięte przez administratora) a nie facet to nie dales sobie rady!!!!

@12345

Jak dla mnie to facet nie masz jaj skoro się tak uzalasz nad sobą. Pracowałeś tam 2 lata temu więc opinia jest conajmniej nie obiektywna. Pani Paulina jak i pani Grażyna są rzetelnymi brygadzistkami z doświadczeniem. Czasem wystarczy wskoczyć w kogoś buty i zobaczyć ile obowiązków ma drugą osobą. Wystarczy nauczyć się myśleć i chcieć pracować. Na produkcji ( praca fizyczna) nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

@99990

Wiadomo,że na produkcji nie jest łatwo ale z organizacją w tej firmie jest na bakier.Rozumiem,że brygadzista ma dużo swoich obowiązków ale przecież ma swojego pomocnika,po za tym pracownik,który odbiera towar z wtryskarki to zależy jaki towar idzie ale często jest naprawdę trudno sobie poradzić jak trzeba jednocześnie szybko wykonać kilka czynności naraz np.przy miskach czy wiadrach,taka paleta szybko się zapełnia a palety w drugim końcu magazynu i na dodatek brygadzistkę się kilkakrotnie nawet prosi o przywiezienie pustej.Nie jest to wcale ok.

@Kriss

Opis o dziale produkcji,tam tak jest niestety,potrzeba czasu aby się wprawić.

real

Brygadzistów w tej firmie przez te wszystkie lata do tej pory było już co najmniej kilku na każdym z działów czyli Produkcja,Szczotkarki,Kompletacja,bez kwalifikacji,bez kompetencji,wybierani z pośród pracowników,a niektórzy się po prostu na stanowisko Brygadzisty nie nadawają i potem w Bentomie jest jak jest.Są też sytuacje,że jedna osoba jest brygadzistą po kilka razy bo zdejmują z wyższego stanowiska kilkakrotnie i tak wymieniani są pracownicy między sobą.Nie jest to moim zdaniem przemyślane dobrze przez rządzących.

real

Jak przychodzą młodzi to tylko na chwilę,jakiś czas popracują i widząc jaka jest polityka rządzących w tej Firmie to szybko odchodzą,zresztą nie tylko młodzi.

xyz

prawda jest taka ze tu w tej pracy nie ma motwywacji z jakiejkolwiek strony , tu można pracować jakiś czas aby zdobyć doswiadczenie, ale nie na stałe, bo nie ma nic aby młodego człowieka zatrzymać jadą po najmniejszej lini jaka może być wszystko trzeba sb kupować zaczynając od nożyków a skończywszy na odzieży - czy to warto zawracać sobie głowę ta praca nie !!

real

Każdemu się podoba gdzie indziej,jednej osobie będzie pasować praca bardziej w Zakładach Drobiarskich a drugiej osobie w Bentomie a jeszcze innej w Bridgestone,na to nie ma reguły.W każdej pracy są plusy jak i minusy,każda branża ma swoje zalety i wady.Bentom od początku swojej działalności w Koziegłowach szedł względem pracowników po najmniejszej linii oporu,jeśli chodzi o jakość pracy,organizację i narzędzia do pracy.

Janusz

Jeśli nie potraficie docenić , że macie pracę w dobrej firmie ale wymagającej to zawsze można zmienić!!!

zatroskana
@Janusz

Bentom to dobra firma?Chyba sobie żartujesz,pod jakim względem?

Realistka
@Janusz

Panie Januszu - dobra firma to jest dla Ukraińców. Od czasu jak sie pojawili ,Polacy sa traktowani jak gorszy sort. Dla Pana to moze byc dobra firma. Jak sie siedzi sie na stolku i pierdzi w niego, a wyplata sie zgadza to kazdy bylby zadowolony. Nie musisz swojej premi tracic, za to ze poraz kolejny wraca pepco robione przez Ukraine lub towar nie spelnia warunkow jakosciowych dla klienta. Pomijajac to ,ze pracownicy biurowi podszywaja sie pod pracownikow na forum internetowym oraz to ,ze ciezko sie pracuje w temperaturze +30 stopni przy wiatraczkach ,które sa niedostosowane do klimatyzowania takiej hali.

zatroskana
@Realistka

W pełni się zgadzam z powyższą wypowiedzią.

Zatroskana
@Janusz

Jak wam coś nie pasuje to idźcie do kurczaków albo opony robić i tu itu czysto pachnie i nie trzeba nic robić...Ja tam byłam Powodzenia

Tomasz

Wiecie może coś o ofercie pracy w firmie?

dasa
@Tomasz

pewnie szukaja na produkcje osob

@Tomasz

A są ogłoszenia do tej firmy?Tam są ostatnio przyjmowani sami Ukraińcy.

xxxs
@anonymous

A kto inny ma byc przyjmowany jak ci madrzejsi juz nie chca pracowac na produkcji za 1800zl

xyz

czy tam warto pracowac za małe pieniądze ? ,nie warto to są grosze ,ale dla ukrainców to duża kasa !! dlatego jest ich tam pełno jak pszczół w ulu, bo Polacy nie chcą pracować za tak małe pieniądze niestety

Henryk

Zawsze można zmienić pracę tylko czy trafi się na równie dobą to już jest zagadka!!

Igor

Może czas docenić pracę w dobrej formie zamiast tak narzekać?

malaszarancza
@Igor

Igor tak to ty mozesz mowic jak siedzisz w tej firmie na (usunięte przez administratora) w klimatyzowanym biurze idziesz do kibla bez proszenia sie o to by ktos cie wymienił a nie zapierdzielasz na hali produkcyjnej czasem na 2 maszynach w upale

Paulina

@ds ds se, jesteś pracownikiem firmy? Może w związku z tym napiszesz jak oceniasz atmosferę panującą w Bentom? Czy sprzyja ona pracy zespołowej? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi.

Paulina

@Xyr, a jak Ty postrzegasz pracę w Bentom? Może rozwiniesz swoją wypowiedź o konkretne przykłady? Co się dzieje w firmie, że sytuację w niej nazywasz cyrkiem? Myślę, ze takie wpisy pozwolą przyszłym kandydatom lepiej poznać sytuację Bentom przed złożeniem swojego CV.

Ds ds se
@Paulina

Nie ma sensu skladac Cv podstawa w tej firmie to 1690netto. Pozatym firma jeszcze troche i beda robic sami Ukraincy

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Bentom S.A.?

Xyr

A jaka ma byc sytuacja bez zmian moze z mala ze Ukraincy juz tez dosc maja tego cyrku

Iza

Każda firma pracuje żeby wypracować zysk. Każdy pracownik pracuje i ma za to płacona wypłatę.

robol666

Sytuacja w firmie jest coraz gorsza tak jak na szczotkarkach bylo w miare tak teraz sie sypie wszystko pracownicy zatrudnieni na tym dziale sa traktowani jak "tanie przydrozne panie " wszedzie wysylani i oczekuje sie ze bede (usunięte przez administratora) jak chinczycy ;) Zebranie z kierownictwem marzenie kierownik boi sie rozmawiac z ludzmi przykladem jest nie jedna osoba.. szczyt bezczelnsci podejsc do pracownika powiedziec ze wezwie sie go na rozmowe jutro.. jutro to pojecie wzgledne w tej firmie... Za nie cale 2 tysiace traktuja pracownika jak gowno.Inspekcje pracy hahaha dobry zart tyle ich bylo w 2017r i co i (usunięte przez administratora) bo idealnie w dniu chodzi;) pomiar halasu ?,kolejny zart kontrola jakie zarządzenie kierownictwa szczotkarki dwie wylanczamy pracownicy maja sie schowac minie kontrola wracacie na stanowisko pracy

gość

Jak jest taki (usunięte przez administratora) to czemu nie ma inspekcji pracy , zbadają sprawę na miejscu jeżeli są takie nie prawidłowości , a ludzie pracują jak niewolnicy za grosze ale mają wolność , rubpta co chceta :-) :-) :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Bentom S.A. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Bentom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bentom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bentom S.A.?

Bentom S.A.
2.5/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Piaskowa 1 B
    62-028 Koziegłowy