Opinie o Bentom S.A. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bentom S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bentom S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bentom S.A. w Koziegłowy

madzia

Jakie teraz są zarobki i socjal w bentomie pytam z ciekawości bo ja pracowałam ale 13 lat temu pól roku bo to było na przetrwanie dopóki nie znajde za lepsze pieniądze pracy i tak tez się stało .

wszyscy pytaja o płace jaka tam jest wystarczy się zatrudnić i wszystko będzie jasne ile dają na rękę ,zręsztą ta mało pewno płacą jak ciagle przyjmują ukraińców bo każdy dobry pracownik się ceni.

@111

Twoja wypowiedź sugeruje tylko tyle, że obcokrajowiec nie zasługuje na dobrze płatną pracę, gdyby było tak jak piszesz nikt by w BENTOMIE nie pracował.

@Aśka

ludzie pracuja z ukrainy bo polscy pracownicy nie chcą tam pracować, jak tak kiepsko płaca jak jest tutaj w komentach to się wcale nie dziwie.

@111

Jesteś pracownikiem firmy Bentom?

@Aśka

pracowałem tam 4 lata wiec wiem co jest w temacie i jak ta sprawa z ludzmi wygląda ,stawią na ukraińców bo to tania siła robocza która będzie robić za małe pienądze, dobry pracownik się ceni

@111

'Pracowałem'? Czyli już nie pracujesz. Skąd natomiast masz wiedzę co dalej się dzieje w firmie BENTOM.

@Aśka

bo mam kontakt z ludzmi tam pracującymi i z paroma ukraińcami wiec wiem jak to wygląda nawet oni twierdzą że to są grosze

@111

Dawid,a ile teraz zarabiasz?Na ile cie cenią? A co do pracowników z Ukrainy z którymi rozmawiasz to nikt ich na siłę nie trzyma.Twoja dobra koleżanka Svietłana pracowała w innych firmach,a jednak wróciła do Bentomu.

Więc czemu tam pracują?

@Aśka

może innego wyjścia nie mają z pracą nie to co my Polacy możemy zmienić bo jesteśmy u siebie i znamy zasady pracy

@111

Nie zgadzam się, wiele osób z zagranicy pozwala sobie na zmianę pracy "jak rękawiczki". Agencja pracy zapewnia im kilka możliwości nie jedną opcję.

@Aśka

no może i tak ale oferty są za małe pieniądze nie ma co się oszukiwać, dlatego w większości firm brakuje ludzi do pracy.

tylko stękać potraficie zamiast zrobić coś ze swoim życiem i zmienić prace .....

@000

Każdy z nas nieco inaczej postrzega pewne rzeczy. Stąd też zapewne wynikają tak różne opinie na temat pracodawcy, jakim jest Bentom. O jednym powinniśmy jednak pamiętać - zawsze szanujemy tu zdanie innych, nawet, jeśli nie do końca się z nim zgadzamy. Ty chyba - jak sądzę - jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Napiszesz nam coś odnośnie warunków zatrudnienia w niej? Proponuję, abyś zaczął od określenia poziomu zarobków.

@000

Dawidek wez przestan juz tu pisac...

@Paulina

Ta osoba to byly pracownik ktory mial zatarg prawie z kazdym...zreszta oczekiwal od kazdego pomocy samemu nikomi nie pomagajac.. Jego ulubiome zajecie to obserwowanie kto co robi i pozniej obrabianie tylka.. Sflustrowany zyciem czlowiek..

ooo

smieszne ;)

Ooo
@Xyz

Pisać to każdy może ile chce i nikt nie przeszkodzi to jest forum dla wszystkich ! I nikt mi nie zabroni sie odezwać

@Xyz

Waż słowa bo sama tak traktujesz ludzi pokazałas nie raz jaka jesteś wstrętna i wredna jak ktoś tobie nie pasował do kontekstu było robione tak aby sie tej osoby pozbyc tak tak znamy te numery ,zresztą tam kto tylko dostał trochę władzy wyładowywał swoje złosci na tych którzy byli zbędni

(usunięte przez administratora) w tej w firmie jaki był taki jest do dziś ..

Bernadetta
@0000

A można jaśniej o co chodzi,że w tej firmie jak było tak jest?

@Bernadetta

Że nic się tam nie zmieniło.. tak jak było tak jest

Aplikowałeś do firmy Bentom S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dejw

witam czytając te komenty śmiać mi się chce ja już tam nie pracuje 7 mięsięcy i nadal nic się tam nie zmieniło i sadze że nadal tak będzie bo kierownictwo myśli o swoich 4 literach a ludzi ma gdzieś taka polityka . Dlatego cieszę się ze w tym dziadostwie nie robię , bo tam można było tylko wykończyć swoją psychikę . Byłem bardzo zmęczony już tą pracą szacunku woglę nie było i nadal tego nie ma tylko liczy się kasiorka w portwelu . dlatego jeszcze raz mówię ludzie obódźcie się i olejcie to raz na zawsze i pokażcie że jesteście mądrzejsci i za ochłapy nie będziecie robić i wykańczać zdrowia

@dejw

Dawidek a teraz za ile robisz w ochronie? Tam cię szanują? Jedyny plus tego że odeszles to to że teraz jedyny monitoring na hali to kamery a nie jeszcze Ty... Pierdzielisz tu 3po3 a sam siedziałes w tej firmie tyle czasu

Dejw
@Xyz

Tak ale to jest juz przeszłość która nie wróci a co do wiesci szybko sie rozchodzą niestety monitoring 24h

@Dejw

Ale ty za nami ciagniesz się jak smrud po gaciach

@Xyz

Zeby pracować w ochronie to trzeba mieć licencję.Dawidek jest zwykłym oddzwiernym :-)

Dejw
@666

Czy ktoś ma coś jeszcze do napisania ? Mam zwiss na to ,przynajmniej nie musze (usunięte przez administratora) na 3 zmiany za grosze i oglądać co poniektórych naczele z górą ???? mam ludzik i reszte w głeboko w 4 literach

dejw

wam jest wstyd po prostu że siedzicie tam (usunięte przez administratora) dlatego tak piszecie , chwila moment i ukraina was tam wyźre nie rusza mnie to wcale to co piszecie bo mam zwiss na to wszystko

@dejw

Dawidzie skoro jest tak jak piszesz to co tutaj robisz? Jest to forum dla osób pracujących w Bentomie, Ty jak sam zgodnie twierdzisz w owej firmie nie pracujesz już 7 miesięcy, więc nie masz nowych informacji na temat struktury firmy. Skoro jednak tu piszesz komentarze widocznie szukasz tanich sensacji, więc dla Twojej informacji, kondycja firmy ma się bardzo dobrze, wszyscy brygadziści pracują na pełnych obrotach a "góra" nie zmieniła się od lat. Mam nadzieję, że wiadomość Cię satysfakcjonuje.

@98732

numerze ujawni swoje imię? i nazwisko wszyscy tylko pod pseudonimem albo pod numerem ale nikt nie odważy się napisać swego imienia

@dejw

Masz zwiss na to a piszesz takie głupoty że szok

@Dejw

Oj nie musisz na 3 zmiany ,ale za to piątki srądki itd musisz ,to czy ja wiem czy to jest na lepsze .. ????

@0988

widocznie macie stare info ale niech będzie tej osobie co rozsiała to info .......... bo rozmowa nigdy by się tutaj nie zakończyła .

zuza

witam w końcu odwarzyłam się na napisanie opini o pracy ,robiłam jeszcze w zeszłym roku ,pracowałam na dziale szczotkarek no i na samym początku było ok ,ale pewnym czasie zaczęło robić się nie ciekawie nie zgadzały się pieniądze, premnie były zabierane nie mogłam akordu wyrobić , ciągle byłam na dziale produkcji bo ludzi nie mieli ,no i odbierałam marną wypłatę .byłam zmęczona j€z tą pracą bo nic dobrego nie robiono aby pracownika zatrzymać wręcz odpychano i dlatego zwolniłam się , gdy byłam u kierownika na rozmowie aby powiedzieć ze rezygnuje z jakich powodów co ja no to pani poradzę , zawsze można zmienić jak się nie podoba ...... dlatego zrezygnowałam bo nie było szacunku i docenienia a ja miałam dość tych śmiesznych wypłat i tego olewactwa ze strony góry

@zuza

zuza zgodze sie z ta opina w 100 % i nic sie nadal nie zmieniło jeden wielki bałagan żeby nie ując to wulgarnie ..........

Xxl

Pluja wszyscy dlaczgo to każdy wie ,a podejście takie jakie ona reprezentuje nic nie zmieni w tej firmie wiec po co ? Lepiej zmienic prace i zacząc od nowa i zapomnieć o tym dziadostwie

Wera

Witam bardzo serdecznie. Odnosze wrażenie iż pewna opinia odnosi się do mojej osoby. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania, wolałabym aby ktoś powiedział pewne rzeczy mi w twarz. Ale jeżeli brak odwagi ok, przyjmuję negatywny komętarz co do mojej pracy. Wyrażam skruche i postanowienie poprawy. Pragnę zauważyć iż każdy ma prawo awansu w firmie, wystarczy podjąć odpowiednie kroki w tym kierunku. Osoby zarządzające moim zdaniem są otwarte w pełni na nowe propozycje zmian. A co do komętarza na temat zmiany pracy to narazie zmiany nie przewiduje w drastyczny sposób gdyż jestem emocjonalnie związana z firmą Bentom.

@Wera

Weronika brawo ! Mi też nikt nic w twarz nie powie ale pisać każdy głupi potrafi "anonimowo" ;)

@Mariola

Bo to jest forum dla anonimowych ty byś wszstko chciała wiedzieć za bardzo ciekawska

Blebla la
@Wera

Ciekawe czy w ogóle będziesz miała gdzie wracać...

@Blebla la

Jeżeli nie no cóż, w firmie są osoby posiadające kompetęcje do podejmowania takich decyzji. Jeżeli będzie tak jak twierdzisz to się przekonamy. Zawsze będzie wolne stanowisko i będzie możliwość zgłoszenia swojej kandydatury.

Blabla
@Wera

Twoje stanowisko już zajęła ukrainka

@Blabla

I ja się cieszę, że dziewczyna ma możliwość rozwoju. A ta UKRAINKA ma imię pragnę zauważyć, i zaczynała pracę w Bentomie na szczotkarkach na mojej zmianie i ja ją szkoliłam. Ja bynajmniej agresją czy negatywnymi emocjami pałać nie mam zamiaru z tego powodu. Ja widzę że naprawde niektóre osoby posiadają mało problemów. Ja bardzo dziękuję za troskę i zainteresowanie ale naprawdę są one zbędne. Jeżeli zostaną podjęte jakiekolwiek decyzje dotyczące mojej osoby to będzie tylko i wyłącznie mój problem. Więc tego typu dyskusje, sugestie, domysły proszę zatrzymać dla siebie.

nick
@Wera

dobrze to ujełaś Wera prawda jest taka ze każdy w tej firmie trudni się pierdołami , każdy każdemu zazdrości stanowiska pieniędzy a i tak (usunięte przez administratora) jest tutaj .ludzka głupota w tym zakładzie nie zna granic żal mi tych którzy to robią bo są naprawdę bez mózgu , albo im mózg wparował od tej beznadziejnej roboty dlatego to robią

selena
@Wera

Ja tam byłam 12 lat temu to była praca na przetrwanie poł roku pracowałam bo wypłata marna była udało mi się dostać na produkcje do niemieckiej firmy i tez w 4 bryg i teraz wiem ze zarabiam bo ponad 3 tys zł na rekę mam plus socjal i w Poznaniu pracuje.Pamietam z brygadzistek dwie Jole i Grażynke z kompletacji fajne osoby a i jeszcze pani Kinga nie wiem czy jeszcze pracują.A kierownika Sowa dziwny gość.W zadnej firmie takiej rotacji nie ma jak tu zauważyłam nie dziwie się jak mało płaca.

@selena

egoizm nie zna granic jak ktoś dostanie się do koryta to ma wszystko gdzieś bo ma sianko i ma gdzieś ludzi i tak samo jest z naszym rządem egoizm goni egoizm i tak dlatego jest jak jest

Ona

Jak tak czytam te komentarze to smiac mi się chce ,dlaczego bo jeden jest mądrzejszy od drugiego w tej firmie od kont pamiętam zawsze był bałagan i będzie tak już a przekrzykiwanie nic nie da oni i tak nic sb nie robia z tych komentarzy.ludzie obudzcie sie co was tam trzyma w tej firmie ? ?!!

Mariola

Przestańcie już wylewać te gorzkie żale. Większość z Was pracuje dalej w tej firmie po mimo takich "okropnych" warunków pracy, pomimo tak "kiepskiego wynagrodzenia", pomimo " nie interesującej się niczym góry" i pomimo "niekompetentnych brygadzistów". Czytam te opinie i nie wierzę, że komuś chce się co chwilę wymyślać nowe pierdoły byle by był jakiś temat na forum. Pracy jest dużo, czy to na produkcji czy w sklepach wszędzie. Dziwi mnie, że po za tak zła atmosfera, złymi zarobkami itp. jeszcze tam jesteście. Każdy z Was pisze pod pseudonimem a żaden nie potrafi powiedzieć prosto z mostu co jest nie tak. Pracuje w tej firmie 3 lata jedni powiedzą, że to krótko ja jednak uważam, że wystarczająco długo aby zobaczyć plusy i minusy tej firmy. Ja mam zamiar jeszcze tam popracować ;) pozdrowienia dla wszystkich anonimowych ;)

@Mariola

Pani nie powinła wogle sie wypowiadać ,bo pani nie ma obecnie w pracy .Niech tak nie broni tej firmy bo to co zostało napisane to jest prawda i nic sie tam nie zmieni.

@Mariola

Zresztą ty tez nie jesteś święta mariola dobrze wszyscy wiedzą jakie z ciebie niezłe źółko . Jak potrafiłas niektórym ładne zaszkodzic aby sb wybielic, tak Wiec nie udawaj swietnej pracownicy !!

@Ona

Świętej nie muszę udawać bo tutaj nikt taki nie jest, a nie ma mnie w pracy ile? Zanim mnie zaczniesz obrażać może warto się przedstawić? Napisałam każdy mądry pod "pseudonimem" a nikt w oczy nie powie. Taka opinia dla mnie jest nie subiektywna ;)

@Mariola

Co by ktos nie napisał i tak będzie nie subiektywna opinia ale i tak dużo poszło wiesci poza firmie i sa braki w ludziach których nie ma i nie będzie. Wiec nic sie tam nie zmieni ,poczekamy co to będzie dalej ale dobrze nie wróże bo podpierają się Ukrainą która w każdej chwili może wyjechac do Niemiec i wtedy jest koniec !!

Bernadetta
@Ona

Co się dzieje we firmie każdy widzi,ostatnio znowu dużo ludzi się pozwalniało a o czym to świadczy?Obecnie prawda jest taka,że gdyby nie pracownicy z Ukrainy to firma leży na łopatkach.

@Mariola

a co ty sb myślisz Mariola że każdy będzie podawał swoje dane osobowe to jest forum dla anonimowych ,i nikt tu nie jest zobowiązany do podawania danych !!

real

Okazuje się,że jak tylko ta firma rozpoczęła działalność od 1993 roku to przez te wszystkie lata nic kompletnie się nie zmienia jeśli chodzi o podejście szefostwa do pracowników,ech szkoda gadać.

qw
@real

dokładnie nic się nie zmieniło jeden wielki (usunięte przez administratora) w tej firmie i nic więcej

@qw

brawo za komentarz cała prawda w jednym zdaniu

real

To się dzieje w tej firmie,normalnie można by książkę napisać i to całkiem pokaźną hi hi.Nie wiadomo tylko,śmiać się czy płakać?

@real

same cuda i niewidy się tu dzieją bo to zakład o niskim progu inteligencji tych ludzi co tam pracują i dlatego dzieje się tam ,wszystko czego nie powinło być cały przykład idzie od góry. Jeśli góra ma olew na to wszytko to znaczy ze nic sb nie robi z ludzi tylko jaja i zgarnia kasę i pozwala aby był taki bałagan jaki jest polska rzeczywistość

jestem ciekawa jak On jeszcze długo wytrzyma, przy tylu maszynach samemu nie jest łatwo pomocnica to nygus której po prostu nie chce sie pracować ????? juz słyszeliśmy ze sie rozgląda za inna pracą.

@123456

nie ma co sb zawracać głowy tą robotą i tymi ludźmi

Ina

Cóż to jest za osoba ..

@123456

jak tak można obgadywać na forum zastępce z produkcji nie macie co robić ,widocznie za mało problemów ktoś ma jak się trudni pierdołami

@123456

Co Ty tu znowu za głupoty piszesz. Z zastępców na produkcji zostały tylko 2 kobiety to kto jest nygusem? Piszesz jak on długo pociągnie czyli chodzi zapewne o Jacka. Proszę o skonkretyzowanie o kogo chodzi a nie pisanie trzy po trzy.

@Nala

widzę że ktoś bawi się detektywa i chce rozwiązać zagadkę ?? prawda jest taka że każdy chce być lepszy od drugiej osoby ale przepychankami słownymi do niczego się nie dojdzie jedynie można skłucić całą zmianę i doprowadzić do bardzo poważnego konfliktu z którego mogą być wyciągnięte konsekwencje czyli każdy sb podkłada świnie pod nogi :)

@ona

Skoro ktoś już sieje fermen. Konsekwencje Powinny już dawno być wyciągnięte jak pojawiły się pierwsze nieprawdziwe wpisy a teraz znowu ktoś się bawi i nie jestem to ja.

Qqq
@Nala

No właśnie kogo nazywasz nygusem ?

@Qqq

Ja nazywam? Czy osoba o pseudonimie 123456? Proszę czytać uważnie komentarze.

Qqq

Osoba o @123456

była pracownica

pracowałam jakiś czas temu na szczotkarkach ale po pewnym czasie odechciało mi się tej pracy gdy odbierałam kiepską wypłatę masakra nawet zapisałam się do kierownika a on mnie nie przyjął tylko olał sprawę gdy więkrzą grupą z dziewczynami chcieliśmy z nim porozmawiać tez nas nie przyjął tylko pozabierał premie to było przed świętami tego roku jak można tak zrobić człowiek robił a on nagle takie coś brak mi słów dlatego odeszłam bo mi nerwy puściły dlatego nie polecam tej pracy kiepskie warunki i małe wypłaty zabierane są premie jak coś nie pasi to do widzenia taka polityka

@była pracownica

co za pierdoły wypisujecie, brak słów

@12345

wystarczy cofnąc się myślami do kwietnia i maja tego roku bo tak niestety było z tym potraktowaniem nas nie ma co ukrywać prawdy

Paulina

@Nick Przykro mi, że nie jesteście doceniani przez tego pracodawcę. Jak konkretnie się to przejawia? Proponuję Wam bezpośrednią rozmowę z zarządem firmy Bentom - może wówczas dojdziecie wspólnie do jakiegoś optymalnego rozwiązania. Jak myślisz - istnieje na to szansa? @real Rozumiem, iż problem stanowi tu także wysokość wynagrodzenia - to jednak kwestia uzależniona od potrzeb danej osoby. Ale może zatem jest to dobre miejsce zatrudniania dla tych, którzy dopiero poszukują swojej pierwszej pracy?

@Paulina

Tą prace można traktować na początek jak ktoś zaczyna pracować ale nie żeby bardzo długo siedzieć poniewarz tutaj obecne jest wegetacja nic nie trzyma tutaj młodych ludzi ,nie ma jakiejkolwiek motywacji ani materialnej ani rozwijania zawodowego, dlatego jest tak duża rotacja pracowników .

Rozbawiona
@123

Teraz to Dawid zabłysnąłes, mam rozumieć, że praca w ochronie jest szczytem marzeń i tam można pracować na stałe i się rozwijać zawodowo, intelektualnie i dają szansę rozwoju ? Oraz kasa jest przyzwoita? W sumie teraz możesz powiedzieć, że pracujesz za 1600 zł. P.S. pisze się "ponieważ", radzę wsiąść kilka lekcji od nauczyciela.

@Paulina

Proponuję zweryfikować opinię ponieważ nie są one subiektywne. Wypowiadają się tutaj maksymalnie 4 osoby, które już nijak są związane z firmą, nie wiedzą jakie są teraz zarobki jakie warunki a firma się ciągle rozwija. Są pewne niedociągnięcia ale jak wszędzie. Każdemu pieniędzy jest zawsze mało ale nie uważam aby w Bentomie zarabiało się mało. Na pewno nie jest to 1600 zł jak się tutaj pisze.

@99990

Z kąd ta pewność,że te osoby,które się wypowiadają nijak nie związane są z firmą?I tu się nie zgodzę.No powiedzmy,że teraz zarabia się w firmie trochę więcej niż 1600 zł.ponieważ ostatnio była podwyżka,chociaż coś ale i tak szału nie ma.I tak niedługo zarobek będzie taki jak przed podwyżką bo wchodzi przepis,że zarobki mają być bez przyznawania premii.

@99990

Firma się rozwija,z której strony?bo nie widać.Chyba tylko w tym sensie,że pracuje coraz więcej osób z Ukrainy a nas Polaków jest coraz mniej.

@real

"Ministerstwo chce ograniczyć uznaniowe składniki pensji i określić ich procentowy udział w całej pensji, którego pracodawca nie będzie mógł przekroć". Zamiast ciągle narzekać, że jest tak źle może warto zastanowić się nad zmianą pracy? W Poznaniu jest jej pod dostatkiem. Dają podwyżkę źle nie dają też źle. Zresztą jak cierpimy na niedosyt pieniędzy zawsze można przyjąć na nadgodziny, które są ale lepiej wiedzieć na tyłku i narzekać.

@99990

No na szczęście od dłuższego już czasu jest pracy pod dostatkiem wszędzie teraz i można bez problemu zmienić na lepiej płatną,nawet daleko od Bentomu nie szukając.

@99990

Co do obietnic ministerstwa i naszego rządu to jest jedna wielka sciema gadaja tak tylko a ukrainy jest co raz więcej a polacy sa spychani na boczny tor i sa traktowani byle jak a najlepiej aby wyjechali za granicę a Ukraina będzie dobrze traktowana taka polityka w tym kraju i lepiej nie będzie'........

Ale problem,że sa ludzie z Ukrainy,a w waszych rodzinach nie ma nikogo na emigracji?

@666

A niech sobie przyjeżdżają do pracy ale żeby było równe traktowanie wszystkich a nie,że rodacy są spychani na boczny tor a ludzie z Ukrainy ważniejsi.

Rozbawiona

Miałeś tu więcej "przyjaciół", zgaduj dalej.

@Rozbawiona

Ja juz tam niepracuje i zapomniałem o tej pracy w tej firmie wiec po co te komentarze

i chwała ci za to :-)

dawny pracownik
@Rozbawiona

Gdy chce się poprawiać innych, to wypadałoby samej pisać poprawnie, prawda? wziąć! a nie wsiąść!

@Paulina

Osoba ktora to pisze jej struktura polegala na produkcji, jest to osoba nie wiarygodna i pisze bzdury- taka jest prawda, nie podobalo sie wiec wywale opinie o firmie negatywna, ale ze pracowal tam 4 lata to nie wspomni. Firma sie rozwija, dla osob ktore sa chetne pracowac i umieja pracowac kierownictwo z cala pewnoscia widzi.

real

Gdyby firma rozwijała się dla ludzi to dużo osób naprawdę pracowitych i rzetelnych nie odeszło by z Bentomu.Ta firma niestety nie docenia i nie szanuje pracowników.Dobry szef nie pozwoliłby żeby odchodziły osoby,które pracują i się starają.

ewa
@123

Zgadzam się z toba ja tam pracowałam 11 lat temu i poł roku bo to było tylko na przetrwanie bo musiałam podjąć prace bo w poprzedniej były zwolnienia i w bentomie ja podjęłam ale wiedziałam i widziałam jak płaca a utrzymuje sie sama itp. szukałam lepszej płatnej pracy i nie załuje bo pracuje w Poznaniu tez na produkcji i za ponad 3 tys zł na reke plus socjal i takiego bałaganu nie ma co zauważyłam w bentomie i ciagła rotacja i widze ze nic się nie zmieniło wiec dziwie się ze ludzie jeszcze tam pracują.

Obserwator
@Rozbawiona

[wziąć, nie wsiąść]. Widzę, że tutaj każdy chce być lepszy od innej osoby. Należy dokładnie przemyśleć, co chce się napisać. Wypowiedzi "ad hoc" nie są czymś wiarygodnym. Każdy ma prawo wyrazić subiektywne zdanie, lecz debata nie polega na odbijaniu piłeczek w różne strony, ponieważ tym sposobem nie dojdzie się do celu. To tak, jakby ktoś ciągle szedł z pustą taczką (metafora taczki) i nigdy nie zapełniłby jej czymś pozytywnym. Przedszkole!!!

ciesze się że już tam nie pracuje ponieważ ta praca nie była warta niczego mało płacili dużo wymagali premie były zabierane w zalerzności co było z towarem .jak tylko zaczęto przyjmować ukraine to polacy byli gorzej traktowani spychani na boczny tor .pracowałem bardzo długo i nie było żadnego docenienia ze strony szefostwa i to mnie zniechęciło do tej pracy. bardzo dużo polaków dobrych pracowników odeszło z tej firmy bo nie byli doceniani przez kierownictwo a dlaczego tak było bo liczyła się tylko kasa a nie dobry pracownik i to ze dostawali i dostawali dotacje z urzędu na Ukraiców i dlatego polscy pracownicy byli tak traktowani jak byli ja uważam że w tej pracy jest wegetacja która do niczego dobrego nie prowadzi człowiek w tej firmie się nie rozwija tylko stoi w miejscu .

obecny pracownik

Witam , opinie na temat pracy są rózne tyle ile jest ludzi tyle opini , nie da sie dogodzic kazdemu. Zgłsoiłam sie do Agencji i jestem zadwowolona, wczesniej pracowałam w firmie w której zarobiłam max 1400 netto a teraz zarabiam ponad 2 tys. Amosfera fakt jest rózna w zależności od zespołu , ja jestem raczej osoba neutralną , która przychodzi i wykonuje sowja prace i wtedy jest dobrze . Jezeli ktoś szuka pracy na stałe , to firma tez daje umowy o pracę . I nie zgodzę sie z opinia ze to (usunięte przez administratora) ludzie konflikty są zawsze , wszedzie i o wszytko !!!

Zaciekawiony
@obecny pracownik

To ile się u Was zarabia? 1600 czy 2000 złotych, ile jest premi? Jaka pracę się tam wykonuje?

Ina
@Zaciekawiony

2565 brutto

@Ina

tylko w ta kwote wypłaty wchodzi premia uznaniowa 15 % która może być zabrana w każdym miesiącu w zależności co będzie nie tak z towarem a ta premia to wysokość 250 zł czyli mało bez premii kwota nie przekracza 2000 tysięcy

Malutka

Witam.Czy w Bentomie przyjmują do pracy?Kiedyś były ogłoszenia,teraz już nie i praca jest przez agencję?

pl
@Malutka

nie tylko ukrainców przez agencje ukrainską Nordstaff

@pl

To tylko przyjmowani są Ukraińcy?Nieźle.

Szukają na brygadziste

na jaki dział?

@Pracownik1

Zależałoby mi na dwóch zmianach i jako pracownik produkcyjny,ktoś się orientuje czy jest jakaś szansa?

@Malutka

Dwie zmiany są na kompletacji

@Pracownik1

A potrzebują?Gdzie składać Cv,przez agencję czy do kadr?

Do kadr

zca

wszystkich przyjmują

Dział HR

Na stronie internetowej firmy podany jest adres mailowy pod który należy wysyłać CV. Cały czas firma poszukuje brygadzisty.

@Dział HR

Czy są przyjęcia także na dział kompletacji jako pracownik produkcyjny?

Paulina

@Pracownik Jesteś pewien swoich racji? Pamiętaj, nie należy wszystkiego oceniać w sposób pochopny. Za co jesteś odpowiedzialny w Bentom? Twierdzisz, że firma daje możliwości rozwoju - czy zatem organizuje Wam jakieś cykliczne szkolenia? @real Oczywiście, możesz mieć inny pogląd na tę sprawę, niż @Pracownik. Jednak powodów odejścia tych pracowników może być naprawdę wiele. Dalej jesteś ta zatrudniony? @Malutka Już postanowiłaś złożyć tam swoje CV? Daj nam znać, jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bentom S.A. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Bentom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bentom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bentom S.A.?

Bentom S.A.
2.5/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Piaskowa 1 B
    62-028 Koziegłowy