Kom-Net Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Kom-Net Sp. z o.o.

Remik

Zgodzicie się ze mną że Kom-Net to fajna firma i nawet pisać się nie chce?

Iwona

@zamer Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w niej? Co mógłbyś wymienić jako plusy swojej pracy? Czy w Kom-Net Sp. z o.o. zaszły ostatnio jakieś zmiany? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając czegoś więcej na temat Kom-Net.

zamer

love, tak naprawdę to nie będziesz mieć żadnych dodatków gdy nie udowodnisz swojej przydatności

henryk

@paweł macik nie wiem do końca jak to wszytko wygląda, ale wydaje mi się, z ejednak spokojnie można do nich aplikowac, bo nie mają jakiś zatrwazających długów, społka też całkiem spora, więc moim zdaniem nie ma przeciwności jeśli masz odnpowiednie komeptencje do tego to moim zdaniem jak najbardziej próbuj, powodzenia!

paweł macik

Od początku swojej działalności spółka świadczy usługi telekomunikacyjne dla podmiotów administracji samorządowej, lokalnej i ogólnopolskiej oraz firm i korpororacji. klientów obsługują profesjonalnie wykwalifikowani pracownicy- z tego co wiem działają nadal tylko sam się zastanawiam na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy i jak wygląda proces rekrutacji oraz rozmowa kwalifikacyjna?

Wywalony??? Sam odszedłem z tej pracy, najgorzej pracować z niekompetentnymi przełożonymi!!! A ty to chyba z fanclubu Pani(usunięte przez moderatora) He he podlizuj się dalej, może dostaniesz premię - bo na utrzymanie się to tam nie zarobisz. Pozdrawiam

Witam, pracowałem u Pani Moniki jest super jako przełożona .Wiele można nauczyć ponieważ posiada ogromne doświadczenie w sprzedaży. Zawsze pomagała była człowiekiem dla innych. Jak masz pretensje, że zostałeś wywalony z pracy za brak wyników to tylko do siebie.Pisząc takie bzdury świadczy tylko o Tobie. Powodzenia w kolejnych pracach jak ktoś będzie chciał Cię zatrudnić.

Pani (usunięte przez moderatora)kariery jako koordynatorka telemarketingu to nie zrobi, ta Pani nie nadaje się do zarządzania ludźmi, współpracowałam już z różnymi koordynatorami jeszcze w ramach pracy w CTDP, ale tak nieudolnej osoby to nigdy nie miałem nad sobą. BEZ KOmentarza - ktoś chyba powinien sprawdzić jej referencje przed zatrudnieniem....

700 zł??? takie tam sa zarobki za cały etat ??

Marek

Proponuje Ci abyś roznosiła ulotki niż pisała bzdury .Szkoda słów na takich jak Ty.

obiektywnie

hm... koleżanka "Zosia" też chyba ma "problemy emocjonalne" jak to ładnie ujęła. Po tych wypowiedziach od razu widać i poziom osób pracujących, jak i ogólną atmosferę. Bez dalszych komentarzy, dużo mógłbym napisać, ale szkoda mi czasu ...

Zosia

Koleżanka jak ma problemy emocjonalne to powinna się udać do specjalisty a nie pracować z ludźmi . Jak brak realizacji planu to brak premii podstawa jest płacona na czas zawsze. Atmosfera jest dobra bo już Ciebie nie ma. Współczuje, każdemu pracodawcy kogoś takiego jak Ty.

bleee

nie polecam tej firmy, kto tu przychodzi to nie zagrzeje miejsca na długo,

Hm, co mam powiedzieć o tej firmie: chyba tylko że nie polecam! pracowałam 2 tygodnie zostałam zwolniona bo nie spodobałam sie koordynatorce. Zarobki marne, lokalizacja beznadziejna, brak szkolen, właściwie to nie ma tam osob które pracują dłużej. ATMOSFERA BEZNADZIEJNA, szkoda gadać, nie polecam

niezadowolona

ludzie, tu nikt nic nie wie -ja w tej pracy się po prostu gubie - to jakaś masakra - jeśli tak wyglada praca w cc to nie polecam, nie ma szkoleń ani żadnych konretnych informacji-już szukam innej pracy

i się mądrzą swoim doświadczeniem, a najzabawniejsze jest to, że i tu nie dają sobie rady:)

Najbardziej śmieszy mnie kiedy TMy odchodzą z CTDPe i lądują w Cemtelu lub Kom-necie (choćby pani J.A.) i narzekają jeszcze bardziej :))) Cała branża telemarketingowa jest do bani - wciskasz jakąś lipę, a jak się zużyjesz to cię wywalą z dnia na dzień.

a ja sie zgadzam z anonimem

On miał racje. teraz mlodzi mysla ze pracodawcy beda sie z nimi cackac. nic bardziej mylnego. za duzo jest ludzi wolnych na rynku zeby sie przejmowac nienauczonych pracy malolatami. a jak wam sie tam nie podoba to sprobojcie znalezc cos innego a nie walicie zenujace komentarze na formu. zobaczymy jak bedziecie cwaniakowac gdy przez kilka miesiecy nie zalapiecie sie nigdzie do pracy. ale was pewnie mamusia karmi podcierajac jednoczesnie....wiecie co.

chyba bardziej doświadczony

moja wypowiedz odnosiła sie do anonima, który dał wypowiedź: "jak jesteście beznadziejni w sprzedaży to nie ma dziwu że was zwalnia....taka specyfika branży. Pewnie jesteście bandą gówniaży która myśli że robi łaskę że wogóle przychodzi do pracy. pamietajcie jak jest ciezko teraz o prace i o fakcie ze na wasze miejsce jest chetnych 200 osob. zamiast sie zalic- do pracy..."

chyba bardziej doświadczony

kolego, zastanów się co piszesz na tym forum, bo najlepiej dajesz obraz firmy w której pracujesz

Masz rację- przepraszam Wszystkich. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Za to Wszystkich należy szanować. Poza tym jednak praca w call center nie należy do najłatwiejszych. Jeszcze raz przepraszam i życzę miłego dnia.

montezuma

możesz mi powiedzieć, co sprzedaje ta firma ? Ile osób zatrudnia ?

nic mi sie nie pomylilo. sam prowadze rekrutacje w call center i w przeciagu jednego tyg naplynelo ponad 200 podan o prace.

hehe

Szybko się jej udało pozbyć całej grupy, kilka dni i nikt tam nie został

weszla nowa koordynatorka i juz na wstepie poszly wypowiedzenia, ta laska nie ma zadnych kompetencji, poprzednia szefowa byla the best, ale odeszla. I teraz jest jakas [usunięte przez moderatora], ktora zwolni wiekszosc ludzi

W pełni się zgadzam z przedmówcą - słyszałem, że [usunięte przez moderatora] na maksa, omijać z daleka!!!

Ta firma to porażka, nikomu nie polacem tam pracy - w dodatku za marną kasę

Zostaw opinię o Kom-Net Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kom-Net Sp. z o.o.