Opinie o Trelleborg w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trelleborg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trelleborg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg w Skoczów

Za chwilę braknie miejsca w biurze i przeniosą się na halę :D

LG

Dlaczego jest tak mało pracowników na produkcji? Są zwalniani czy sami odchodzą?

No i jak robaczki, na ekstruzji krucho z panami... Na lego też skromnie. Za to w biurze urodzaj...

robol

No i kierownictwo doprowadziło do ruiny zakład ale w biurze musi być 12 ludzi gdy na produkcji zostało 20 jak nie jeżdzisz z kierownikem na grzyby albo nie kablujesz nie masz szans

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trelleborg? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Stonoga

Ha ha! Nie rozśmieszaj mnie! Angielski jest wszędzie potrzebny, ha ha!

Rafalala

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak jest to się po prostu zatrudnij. Fabryka jak każda inna. 3 zmiany, premia uznaniowa (masz albo nie masz). Praca przy gumie a więc do najzdrowszych nie należy. Latem jest gorąco. Atmosfera w pracy jest zależna od samej kondycji firmy. Nadgodziny są płatne (50-100). Powodzenia

Demot

Szybki kurs - Jak zostać pracownikiem miesiąca: "Nie pytaj, co korporacja może zrobić dla Ciebie. Lepiej zapytaj, czy możesz zostać po godzinach".

Ludwig von Mises

"Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem".

idę się myć ;)

A teraz poprawione ogłoszenie: Operator maszyn i urządzeń Trelleborg 2014-10-24 Żródło: Gowork.pl Skoczów (śląskie) Miejsce pracy: Skoczów. Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku, będzie miała za zadanie obsługiwać maszyny produkcyjne wraz z przeprowadzaniem wstępnej kontroli jakości gotowego wyrobu. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, sprawność fizyczna, manualna, dyspozycyjność i motywacja do pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Firma oferuje stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie, pracę w systemie III zmianowym oraz przyjazną atmosferę w pracy. (dziękuję za uwagę)

Ludwig von Mises

lolo

Produktywność siły roboczej i temperatura na hali produkcyjnej, rośnie szybciej niż wysokość wynagrodzeń.

Oferty Pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ 2014-05-12 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie: obsługiwać maszyny produkcyjne przeprowadzać wstępną kontrolę jakości produktu

gwóźdź
@Oferty Pracy

Taa! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie: obsługiwać gwoździa na rozrywaniu i przeprowadzać wstępną kontrolę jakości produktu na rozciągarce.

szukam lepszej pracy

Bardzo twarzowe zdjęcie. Śliczny ten plażowy parasol. Pasuje do wypolerowanych lakierków. Hmm... Czy teraz nosi się lakierki? Chyba nie. Oj, ten pan chyba jest na bakier z modą. Ups! Te dżiny też mają jakiś dziwny krój. Ojej. To smutne. Widzę małą łysinkę. A może był duży wiatr? Cóż, kurteczka gdyby miała kapturek, nie było by problemu. A tak na marginesie, pan z parasolem dziwnie stoi względem tego pana we fioletowej kurteczce :/

Wurst

Link do zdjęcia trzeba wysłać do Szwecji. Niech zobaczy szefostwo jak pracują te dwie Conchity z lewej.

ccc

Zagadka. Kogo widzisz na zdjęciu nr 9? (Podpowiedź: pracownicy z biura w godzinach pracy). (usunięte przez administratora) Jeśli link nie działa, wpisz w googlach: Powódź 2014: Ewakuacja na Śląsku. Dramat mieszkańców Skoczowa [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] miłego dnia :)

Niedługo zapanuje nowy "lepszy" kierownik produkcji... Jeszcze zatęsknimy za odchodzącym. Logistyka też w osłabieniu. Takie zmiany na pewno wiele mówią o sytuacji w trele.

Re: Zainteresowany

Do Zainteresowanego wyżej: Praca jest bardzo fajna ale tylko dla pracowników umysłowych. Pracujesz sobie w biurze. Siedzisz sobie przy swoim komputerze z kawą i śmigasz po internecie. Latem chłodzi Cie przyjemna klima. Od czasu do czasu jedziesz sobie za granicę lub zaglądasz na halę produkcyjną (nie za często bo tam się nie da wytrzymać), full relax. Wynagrodzenie to sprawa umowna. Ale spoko, nie będziesz dziadował jak produkcja. Tak więc polecam.

ktosia

Załatwcie swoim pracownikom jakieś karnety na litość boską. Zadbajcie o ich samopoczucie np: karta multisport plus. (...) "Przeznaczając pieniądze na konkretny, imienny produkt taki jak karta MultiSport umożliwiasz swoim pracownikom poprawę kondycji oraz polepszenie samopoczucia. Nasza karta to świetny sposób na zwiększenie efektywności pracy, wzmocnienie lojalności oraz obniżenie absencji chorobowej. Dodatkowym atutem jest również jej stała, atrakcyjna cena." (...) Oprócz pieniędzy na wczasy (za taka sumę można wyjechać jedynie na dłuższy weekend) pracownicy nic nie otrzymują a pracują niestety w warunkach szkodliwych. Chyba należy im się jakaś gratyfikacja... Pozdrawiam

Witam, obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko inżyniera procesu. Jestem zainteresowany tym stanowiskiem. Czy ktoś byłby w stanie rzeczowo i obiektywnie opisać warunki pracy na tym stanowisku? Jakie szacunkowe wynagrodzenie, jaki jest wymagany poziom mobilności (częstotliwość wyjazdów za granicę)? Możliwa bezpośrednia praca z klientem, czy też każdy projekt, jak i niezbędna korespondencja przechodzą przez tysiące osób? Z góry dziękuję za odpowiedź.

wolny piątek

dragon, kulpa, Gorag, anonim - to prawdopodobnie nie operatorzy maszyn i urządzeń a ludzie z wyższych sfer (czyt. biuro). Zamieszczają podpuszczające pytania. Chcieliby się więcej wywiedzieć. Jakoś wątpię aby wchodzili tutaj ludzie niepracujący w trele... :(

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg - Skoczów

Trelleborg