TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

Bielsko-Biała

Opinie o TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS

kamil

ale to zalezy gdzie chcesz aplikować i czy zostajesz w polsce czy wysylaja cie za granice na pordukcje czy magazyn, wiele osob ktore wyjezdza z nimi sobie chwala prace bo z pewnoscia o wiele wiecej zarobia tam niz w polsce

jadzia

czy pracuje ktoś w Trelleborg Bielsko z okolic Zywca? Chodzi o dojazd

genek

zarobki nie powalają ale ale atmosfera ok. nikt cie nie goni, czasem kier przyjdzie ale ogólnie sie nie czepia za bardzo

czarny

jak pracujesz przez adeco to porazka..a pracownicy firmy wcale nimaja lepiej..tydzien szkolenia dla osoby ktora nigdy niepracowala na produkcji..jesli potrzebujesz cos od brygadzisty zapomnij..mozesz sie prosic nawet do tygodnia..odradzam..

Zostaw opinię o TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRELLEBORG SEALING SOLUTIONS