HOCHTIEF Polska S.A.

Kraków

Opinie o HOCHTIEF Polska S.A.

GAl ANONIM

A teraz rekrutują na stanowisko: Specjalista ds. Współpracy z Dostawcami i Podwykonawcami Może ktoś powiedzieć na jakie zarobki można tam liczyć i czy firma w miarę poukładana? Dzięki.

jarooo

Nie wiem czy widzielisie, że obecnie prowadzą dosyć spora rekrutacje ponieważ poszukują Specjalistów ds. Instalacji Elektrycznych

zorro

Kolego co Ty piszesz. odzial malopolski sie skonczyl jak odszedl R.S teraz tylko traca kontrakty . Kadra zarzadzająca to barany które nawet nie potrafią utrzymać istniejących kontraktów nie mowiąc o nowych.Nadgodziny i nagminne łamanie prawa to standard.Nie polecam

kolega

Atmosfera bardzo pozytywna, kadra zarządzająca normalna,relacje ok,zarobki średnie. Reszta zależy od klienta i obsługiwanego obiektu.Z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawce

Zostaw opinię o HOCHTIEF Polska S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOCHTIEF Polska S.A.