M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA

Częstochowa

Opinie o M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA

Kamil

Witam, chciałbym podjąć współpracę z firmą M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA, pracuję w branży już kilka lat i mam sporą wiedzę, jednak odwiedziłem ich stronę i nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Szkoda, bo mi zależy, ale może ktoś z Was wie o aktualnych przyjęciach?

gosc

radzę omijać ten serwis,długie czekanie tam zawsze,nawet z wymianą oleju niemrawo im idzie a ceny??? strach

AL

Fajny salon i serwis ,dobry kontakt - fajni ludzie ....Lubię TOYOTE i doczekałem się serwisu w Częstochowie ,,polecam salon ,serwis

Zostaw opinię o M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA