Opinie o Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie w Częstochowa al. Wojska Polskiego 68/76

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie w Częstochowa al. Wojska Polskiego 68/76

Roman
Kandydat

Jaka atmosfera panuje w oddziale w Częstochowie? Czy Kadra jest pozytywnie nastawiona do nowych kandydatów czy raczej każdy każdemu dołki kopie?

Roman

Euzebiusz
@Roman

Atmosfera jest okropna, organizacji pracy brak, obietnice bez pokrycia. Od początku 2021 zwolniło się prawie 20 osób.. To chyba mówi samo za siebie. Nie polecam, chyba że chcesz trafić do psychiatryka

Zbigniew
@Euzebiusz

I firma nic nie chce z tym zrobić? Przecież w takim tempie w końcu wszyscy od nich odejdą...

Andrzej
@Zbigniew

Nie wierz w te bzdury, które tutaj wypisują jacyś frustraci. Na miejscu pełno Klientów i bardzo dobra jakość obsługi. Nie widać żadnych braków kadrowych. Jestem bardzo ciekawy, co kieruje ludźmi by pisać takie bzdury jak w tym wątku - zawiść, brak kompetencji, czy to konkurencja osłabia pozycję tej firmy.

Joanna Nowy wpis
@Euzebiusz

To ile ludzi w sumie tam pracuje?

Iksmen Nowy wpis
@Andrzej

Bo łapią kolejnych pracowników i jakoś sie kręci. Magia marki robi swoje.

Andrzej Nowy wpis
@Iksmen

No właśnie, "się kręci", w przeciwieństwie do innych salonów w Częstochowie.

Iksmen Nowy wpis
@Andrzej

Skąd taki wniosek? Jakos chyba sobie większość radzi. A zresztą to sa opinie o pracodawcy a nie marce Toyota. Jakby z ich podejściem sprzedawali Honde to by dawno juz nikt tam nie chcial robić.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie?

tere1962

BARDZO DOBRY SERWIS POLECAM

Czy pracownicy Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

logo firmy Specjalista utrzymania ruchu
TORA Sp. z o.o.
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Częstochowa
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paweł

Czy był postój w pracy?

Jak jest z pakietem medycznym w Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie? Można dołączyć rodzinę?

Dział HR Toyota Katowice
 Problem
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w firmie Toyota Katowice. Jednocześnie informujemy, że informacje dotyczące systemu motywacyjnego przekazujemy kandydatom podczas rozmów rekrutacyjnych. Dział HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Czy dyżury międzyświąteczne w Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie obstawiają najmłodszymi stażem?

Toyota Katowice O/Częstochowa
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w Toyota Katowice. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące organizacji pracy w bezpośredniej rozmowie, jeśli zdecyduje się Pan / Pani aplikować na dane stanowisko. Pozdrawiamy.

Adrian

Ile aktualnie można zarobić na początku zatrudnienia w tej firmie? Proszę również o informację, czy możliwe jest otrzymanie od pierwszego dnia umowy o pracę. Będę wdzięczny za rzetelną informację.

@Adrian

Zapraszamy do kontaktu na toyota@toyota.katowice.pl. Odpowiemy na pytania dotyczące rekrutacji. Agnieszka Klimek Dyrektor HR

Magda

Ile trwa okres probny ? Ktoś wie ? Zatrudniają młodych bez doświadczenia?

@Magda

Czy w M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Dzień dobry, prostując: nasza firma nazywa się Toyota Katowice Sp. z o.o. , Oddział w Częstochowie. (GoWork wkrótce poprawi tę nazwę). Wszelkie pytania odnośnie rekrutacji prosimy kierować na adres e-mail: toyota@toyota.katowice.pl. Z poważaniem Agnieszka Klimek Dyrektor HR Toyota Katowice Sp. z o.o.

Filip

@Wac. Dziwą opinię wystawiasz bo firma jest dobra i jest dobrym pracodawcą!

Wac.

Komentarze wcześniejsze za pobraniem odebrał gowork????????. Ale jest i dobra wiadomość bo i z opiniami zabrali królewnę serwisu????????????

Witold

Od kiedy mają taką nazwę? Czy to coś więcej się zmieniło czy tylko sama zmiana nazwy?

kolo

ta nazwa jest nieaktualna teraz firma się nazywa Toyota Katowice

OOO

Chcecie mieć problemy w pracy, więc dołączcie do tej firmy w Częstochowie. Na pewno nie zabraknie wam prymitywnych zagrań kierownictwa oraz intryg, które mają na celu motywować do pracy:( Pozdrawiam

Jak dziś przedstawia się sytuacja M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Częstochowa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Kamil

Witam, chciałbym podjąć współpracę z firmą M.G. CENTRUM SP. Z O.O./TOYOTA CZĘSTOCHOWA, pracuję w branży już kilka lat i mam sporą wiedzę, jednak odwiedziłem ich stronę i nie znalazłem aktualnych ofert pracy. Szkoda, bo mi zależy, ale może ktoś z Was wie o aktualnych przyjęciach?

gosc

radzę omijać ten serwis,długie czekanie tam zawsze,nawet z wymianą oleju niemrawo im idzie a ceny??? strach

AL

Fajny salon i serwis ,dobry kontakt - fajni ludzie ....Lubię TOYOTE i doczekałem się serwisu w Częstochowie ,,polecam salon ,serwis

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie - Częstochowa

Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Toyota Katowice Sp. z o.o. Oddział w Częstochowie