MEDISEPT Sp. z o.o.

Opinie o MEDISEPT Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Preferowanym rodzajem umowy jest umowa o pracę. Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

Rekrutowany

Nie rozumiem po co zapewnienie po rozmowie kwalifikacyjnej (nawet drugim etapie) o odpowiedzi skoro jej brak. Brak poszanowania czasu kandydatów.

@Rekrutowany

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Standardem w naszej firmie jest informacja zwrotna dla kandydata z którym podjęliśmy rozmowę o współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby na bieżąco udzielać informacji na temat przebiegu procesu rekrutacyjnego. Jeśli nie skontaktowaliśmy się z Panią/Panem przepraszamy za zaistniałą sytuację. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem: rekrutacja@medisept.pl - udzielimy wszelkich informacji na temat aktualnego statusu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

Niestety dział na GoWork poświęcony firmie Medisept sprawia wrażenie jakby był prowadzony przez samą firmę a nie potencjalnych bądź byłych pracowników. Wygląda to sztucznie....

Happy

W firmie w ciagu ostatniego miesiąca nowy Dyrektor Handlowy wprowadził bardzo dobre zmiany. Wszyscy widza, ze idzie to w dobrym kierunku. Nowa jakość myślenia i podejścia… a przede wszystkim każdy widzi jasny plan działania i stawianie na zespół. Facet wie co robi i każdy to czuje. Zdecydowana wiekszosc kibicuje i dokłada starań do rozwoju firmy ????

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dyrektor Handlowy (Chief Sales Officer) w firmie MEDISEPT Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
recenzja strony

Gratulacje......sam nie wiem dla kogo? Gowork, który to portal powstał pierwotnie w celu zamieszczania opinii i ocen Pracowników/ kandydatów na temat pracodawcy/potencjalnego pracodawcy. I za odpowiednią stawkę przekazał administrowanie tą stroną. A może dla Firmy Medisept za całkowite przejęcie administracji i moderowania tej strony, z jej zamianą w witrynę firmową :-) spokojnie. Mam świadomość, że żywotność tego wpisu będzie trwała krócej niż płomień zapałki:-) pozdrowienia dla obu Podmiotów.

@recenzja strony

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Chcemy dostarczać naszym pracownikom oraz kandydatom do pracy bieżące informacje na temat aktualnych wydarzeń i wspólnych osiągnięć, nasz profil na GoWork stanowi dobrą platformę do dzielenia się tego typu informacjami, które wskazują na pozycję firmy i marki MEDISEPT na rynku.

Czy ktoś wie jaka atmosfera w laboratorium w Lublinie, ile osób pracuje i jaka atmosfera? Czy oferują wsparcie i szkolenia wstępne. Podobno potrzebują fachowców, ale ogłoszenie wisi zbyt długo. HR nie odpowiada na pytania kandytatów

@Kandydat

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Aktualnie do nowo budowanego Centrum Badawczo-Rozwojowego szukamy Specjalisty laboratoryjno-technicznego ds. wirusologii. Zapraszamy do złożenia aplikacji, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kandydatom, z którymi spotkamy się na rozmowie, przedstawimy wszystkie aspekty współpracy z naszą firmą i odpowiemy na ewentualne pytania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem: rekrutacja@medisept.pl - udzielimy wszelkich informacji na temat aktualnego stanu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

Jak w MEDISEPT Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Stefan

Wyglądają jak przez okno ;)

Dzień dobry, w naszej firmie oferujemy ścieżkę rozwoju oraz awans dla każdego ze stanowisk, wszystko zależy od zaangażowania pracownika, czasu pracy oraz zajmowanego stanowiska. Pozdrawiamy. Zespół MEDISEPT

Slask

Czy to prawda że znowu widnieje wakat na Śląsk? Czy to są realne ogłoszenia Czy ktoś co chwilę dodaje dla beki? Jacek

@Slask

Dzień dobry! Aktualnie w ramach dynamicznego rozwoju poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie woj. śląskiego, dolnośląskiego i lubelskiego. Szukamy sprzedawców z pasją – jeśli nie masz doświadczenia chętnie podzielimy się swoją wiedzą. W zamian za Twoje zaangażowanie możemy zaoferować możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem w swojej branży, pracę z najlepszymi produktami, które doceniło tysiące zadowolonych klientów, realny wpływ na rozbudowywanie rynku oraz opiekę nad klientami stałymi. Jako firma stawiająca na rozwój zapewniamy kompleksowy program wdrożeniowy – wiemy jak ważne są pierwsze dni w pracy, bogaty pakiet szkoleń, komfortowe auto oraz narzędzia pracy o wysokim standardzie, możliwość nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet sportowy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.medisept.pl oraz śledzenia aktualności! Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

Dzień dobry, Pojawiło się nowe ogłoszenie na południe polski - Śląsk na Przedstawiciel Handlowy ds. Obsługi Szpitali Czy ktoś może opisać jakie realne warunki daje firma Medisept. Czy to jest jakieś nowe stanowisko bo pojawiło się na kilka lokalizacji? Budowanie rynku od zera? Marek

@Kandydat

Dzień dobry! Aktualnie w ramach uzupełnienia zespołu ds. obsługi szpitali poszukujemy przedstawicieli handlowych na teren woj. śląskiego, dolnośląskiego, lubelskiego oraz mazowieckiego. Poszukujemy sprzedawców z pasją – jeśli nie masz doświadczenia w rynku szpitalnym chętnie podzielimy się swoją wiedzą. W zamian za Twoje zaangażowanie możemy zaoferować możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem w swojej branży, pracę z najlepszymi produktami, które doceniło tysiące zadowolonych klientów, realny wpływ na rozbudowywanie rynku szpitalnego oraz opiekę nad klientami stałymi. Jako firma stawiająca na rozwój zapewniamy kompleksowy program wdrożeniowy – wiemy jak ważne są pierwsze dni w pracy, bogaty pakiet szkoleń, komfortowe auto oraz narzędzia pracy o wysokim standardzie, możliwość nauki języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet sportowy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.medisept.pl oraz śledzenia aktualności!

Krzysztof
@MEDISEPT Sp. z o.o.

Szanowni Państwo zamieściliście ogłoszenie na pewnym portalu wskazując jako region wykonywania pracy: PODLASKIE natomiast w formularzu e-rec(tup) widnieje MAZOWIECKIE Można prosić o wyjasnienie zamieszania?

@Krzysztof

Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy kandydata z woj. mazowieckiego lub podlaskiego. Teren działania przedstawiciela handlowego to część województwa mazowieckiego, województwo podlaskie oraz województwo warmińsko-mazurskie. Pozdrawiamy Zespół MEDISEPT

DCh

Polecam !!!

Wiecie czy MEDISEPT Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wiemy.

Szuka pracy

Widziałem ogłoszenie na Doradce do szpitali teren Wielkopolska, mam pytania, ile wizyt dziennie, jaka pensja podstawa, czy plany sa realne, czy kierownik jest normalny dla pracowników, czy opłaca się zmieniać prace dla firmy Medisept. Z góry dziękuje za wszelki informacje

Wschodni

Na portalu "pracuj.pl" pojawiło się ogłoszenie na "Export Sales Managera rynki wschodnie". W związku z tym że zastanawiam się czy nie aplikować to proszę o w miarę OBIEKTYWNE informację: 1) jakie zarobki oferuje mniej więcej firma "na start"? 2) jaka forma współpracy jest preferowana: UOP czy działalność? 3) czy targety narzucone przez kierownika/dyrektora/ prezesa są realne do zrealizowania i czy w zamian za to są premie ? 4) jakie narzędzia oprócz telefonu i laptopa oferuje firma? Samochód na codzień czy tzw. "carpooling" czyli do użytku na konkretne wyjazdy? 5) czy ktoś poświęca nowemu człowiekowi czas na wdrożenie technologiczne, czy działa to raczej w myśl zasady "masz telefon i sprzedawaj"? 6) w ogłoszeniu jest możliwość pracy w systemie łączonym: 3 dni w biurze i 2 zdalnie ? Jak to rzeczywiście funkcjonuje? 7) w jakim stanie jest biuro? Kawa ,parking klimatyzacja? Proszę o info

Wschodni

Na portalu "pracuj.pl" pojawiło się ogłoszenie na "Export Sales Managera rynki wschodnie". W związku z tym że zastanawiam się czy nie aplikować to proszę o w miarę OBIEKTYWNE informację: 1) jakie zarobki oferuje mniej więcej firma "na start"? 2) jaka forma współpracy jest preferowana: UOP czy działalność? 3) czy targety narzucone przez kierownika/dyrektora/ prezesa są realne do zrealizowania i czy w zamian za to są premie ? 4) jakie narzędzia oprócz telefonu i laptopa oferuje firma? 5) czy ktoś poświęca nowemu człowiekowi czas na wdrożenie technologiczne, czy działa to raczej w myśl zasady "masz telefon i sprzedawaj"? 6) w ogłoszeniu jest możliwość pracy w systemie łączonym: 3 dni w biurze i 2 zdalnie ? Jak to rzeczywiście to funkcjonuje? 7) w jakim stanie jest biuro? Kawa ,parking klimatyzacja? Proszę o info

Wschodni

Na portalu "pracuj.pl" pojawiło się ogłoszenie na "Export Sales Managera - rynki wschodnie". W związku z tym że zastanawiam się czy nie aplikować to proszę o w miarę OBIEKTYWNE informację: 1) jakie zarobki oferuje mniej więcej firma "na start"? 2) jaka forma współpracy jest preferowana: UOP czy działalność? 3) czy targety narzucone przez kierownika/dyrektora/ prezesa są realne do zrealizowania i czy w zamian za to są premie ? 4) jakie narzędzia oprócz telefonu i laptopa oferuje firma? 5) czy ktoś poświęca nowemu człowiekowi czas na wdrożenie technologiczne, czy działa to raczej w myśl zasady "masz telefon i sprzedawaj"? 6) w ogłoszeniu jest możliwość pracy w systemie łączonym: 3 dni w biurze i 2 zdalnie ? Jak to funkcjonuje w praktyce? 7) w jakim stanie jest biuro? Kawa , parking klimatyzacja? Proszę o info

Szuka pracy

Jaką otrzymuje pensji PR do obsługi szpitali, czy sa realne plany, czym jeździ przedstawiciel regionalny, jaki szef teren pomorskie. Jaka umowa. Poproszę o precyzyjna odpowiedz, ponieważ bardzo się zastanawiam czy zmienić prace.

@Szuka pracy

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nasi doradcy poruszają się autami marki Skoda Octavia. Plany są jak najbardziej skrojone na miarę możliwości. Zapraszamy do złożenia aplikacji. Kandydatom, z którymi spotkamy się na rozmowie z przyjemnością przedstawimy wszystkie aspekty współpracy z naszą firmą i odpowiemy na ewentualne pytania. Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT

odpowiedź
@MEDISEPT Sp. z o.o.

1. Jaką otrzymuje pensji PR do obsługi szpitali? - na start coś w granicach(usunięte przez administratora) oczywiście po odliczeniu kosztów prowadzenia działalności 2. Czy są realne plany? - raczej nie bo opierają się na wymyślonej cyfrze podstawionej w tabeli excel, nigdy nie przeanalizowanej pod kątem faktycznego zapotrzebowania i możliwości zakupowych klientów. 3. Czym jeździ przedstawiciel regionalny? - Skoda Octavia Kombi 1.6 lub 2.0 diesel z automatyczną skrzynią biegów. 4. Jaki szef teren pomorskie? - ten sam co na resztę Polski ponieważ kierownicy regionalni się pozwalniali. Został dyrektor który od roku jest nowy. 5. Jaka umowa? - umowa B2B musisz założyć działalność gospodarczą. 6. Poproszę o precyzyjna odpowiedz, ponieważ bardzo się zastanawiam czy zmienić prace. - myślę, że odpowiedziałem precyzyjnie. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy i chcesz iść do Medisept, to dobrze się zastanów ;)

@odpowiedź

Dziękuje za informacje, poproszę tylko, ile Doradca może zarobić netto na miesiąc, jesli chodzi o kierowników to słyszałem z rynku, ze sa nowe osoby. Uważasz, ze nie opłaca się zmieniać pracy i przechodzić do Mediseptu? Z góry dziękuje za wszystkie informacje.

@Szuka pracy

Podobno (usunięte przez administratora)tys na konto, ( uważam, ze nie dużo ponieważ musisz założyć działalności, premie nie realne, samochód Skoda Octavia, szefa nie znam jest nowy. Zastanów się czy chcesz zmieniać prace. Pozdrawiam

Odpowiedź odpowiedzi
@Szuka pracy

Realnie C z t e r y . Niestety plany sa bardzo nierealne nie maja odniesienia do sytuacji rynkowej. Aktualnie jest przesyt na rynku, niestety szefostwo w prasie i internecie samo o tym mowi a wewnątrz organizacji jest inny wydźwięk. Plan jaki masz zrealizować dostaje sie w ostatnim tygodniu, mówiąc że dasz rada a ty masz 10 proc realizacji jego. Praca na podstawie GPS, z którego jesteś rozliczany. Pełno raportów, które musisz przygotowywać po pracy. Jest aplikacja mobilna w której robisz notatki a następnie pod koniec dnia przepisujesz je do Excela. Pierwsza wizyta u klienta 8:15 musi być a ostatnia musi się zakończyć po 16. (usunięte przez administratora) Jak nie masz pracy, spoko opcją na 3 miesiące aby szukać dalej, ale jeśli masz już coś to bardzo szybko pożałujesz.. Jak wytrwasz 3 miesiące to będzie cud. Aktualnie ludzie sami rezygnują (rekord 5 dni) albo oni rezygnują z nich jak zaczynają się upominać o "norlmalnosc". Przykro to pisać ale nic się nie nauczysz w firmie, czas będzie jako stracony. Za każdym razem usłyszysz ze sie mylisz bo za biurka wiedza więcej co się dzieje w terenie. Ciągle zmiany, nikt nic nie wie. Jak poprosisz informacje na maila, nikt nie wysle bo się boją, że możesz wykorzystać przeciwko nim. Wszystko fakturuja na ciebie, nawet komputer i telefon (wątpliwej jakości), teoretycznie możesz wykorzystywać prywatnie bo wypożyczają Ci, ale dostajesz Wszystko poblokowane, że nawet USB nie możesz używać. Nie łódź się, że coś zmienisz..

SZuka pracy
@Odpowiedź odpowiedzi

Dziękuję za wszystkie informacje, tylko 4 tysiące na działalności to masakra ktoś tam jeszcze pracuje, maja chętnych?, W rynku mówią, ze nastąpiły duże zmiany wśród kierowników i Ph tylko czy na lepsze czy gorsze ?Pozdrawiam

Bezrobotny
@Odpowiedź odpowiedzi

Czyli od 8-16 wizyty w terenie plus dojazd i powrót i jeszcze kilka godzin dziennie na tabelki ? Praca po 10-12 h dziennie za 4 tys na własnej działaności ?? Naprawdę dla desperatów ..

były mobilek

Witam wszystkich, Jako były współpracownik postaram się dodać neutralną opinię, która część kandydatów zachęci, a część odwiedzie od podjęcia pracy/współpracy z Medisept, według indywidulanych preferencji. Zacznę od tego, że większość rzeczy, o których napisane na forum jest w mniejszym bądź większym stopniu prawdą. Jeszcze 2 lata temu poleciłbym Medisept każdemu chcącemu pracować w handlu. Dlaczego? Ponieważ: kwestią czasu było kiedy ta branża - dezynfekcja wystrzeli, były dobre możliwości rozwoju osobistego, były sztywne zasady i reguły, których przestrzeganie zapewniało że każdy zaangażowany pracownik będzie miał wyniki, dobre pieniądze i wiedzę, a także rozwinie umiejętności sprzedażowe. Niestety obecnie nie jest już tak dobrze. Większość każry odeszła, resztę zwolnił Medisept. Skutkiem tego jest obniżenie kompetencji zespołu i nie ma od kogo się uczyć. Pandemia spowodowała, że cele ambitnego Zarządu zwiększyły się do poziomów bardzo mało realnych, a pieniądze na wynagrodzenia uległy uśrednieniu - proporcjonalnie do kompetencji handlowców. W związku z powyższym obecnie Medisept polecam wszystkim użytkownikom, jako profesjonalny i bezpieczny produkt, ale jeśli chodzi o Pracę to tylko dla osób bardzo mocno zmotywowanych, aby nie napisać zdesperowanych... Mimo wszystko nie żałuję lat spędzonych w Medisept przede wszystkim za możliwość poznania i pracy ze świetnymi ludźmi zarówno w terenie jak i w Lublinie. Firmie jestem wdzięczny za ogromny wkład w mój osobisty rozwój. Nie zmienia to faktu, że mały krok wstecz i rachunek sumienia by się przydał, ponieważ czasem spojrzenie wstecz pozwala dostrzec "co" było kiedyś a :co" jest obecnie. Podsumowując życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Dzień dobry, ostatnio słyszałem trochę złych słów na temat pracodawcy Medisept. Niestety potwierdzają się te informacje we wpisach tutaj na stronie, przez wpisy przez byłych czy aktualnych pracowników ale co jest bardziej przez samą firmę Medisept. Tak się nie robi a jeżeli dochodzi do takich wpisów że co trzeci wpis jest "firmowym" wpisem to jest to kiepska sytuacja. Nie mam pozytywnych myśli o tej firmie ale żeby nie było mam olbrzymi szacunek do Polskich firm i do firm z mojego terenu, z Lubelszczyzny i takie widoki jak tutaj widzę strasznie mnie bolą. Pozdrawiam serdecznie i proponuję aby zarząd firmy zastanowił się nad swoim postępowaniem.

Wcale nie frustrat sprzedazowy

W roku pandemii firma zrealizowala plany sprzedazowe pieciokrotnie. Przyplyw gotowki nakrecil wizje wlascicieli. Niestety ta nowa pewnosc siebie poskutkowala takze arogancja wobec dlugoletnich pracownikow, ktorzy nie podzielali opinii, ze skoro mozna pieciokrotnie, to w nastepny roku bedzie dziesieciokrotnie a za dwa lata to bedzie potega swiatowa. Takich krytycznych pracownikow firma sie szybko pozbywa. Wiec jesli chcesz pracowac w Medisept w dziale sprzedazy, zalozyc dzialalnosc z VAT bo to warunek konieczny, podpisac lojalke ze przez 5 lat nie pojdziesz do 40 firm z konkurencji pod kara finansowa 50 tys zl ( rowniez warunek konieczny), pisac forecasty sprzedazy po produkcie, po miesiacach i po klientach a nastepnie byc z tego rozliczanym a przede wszystkim akeptowac wszystkie targety to ta praca jest dla ciebie. Jesli lubisz tez 50% aktywnosci poswiecac na tabelki, zestawienia, prognozy, prezentacje, raporty na jutro - to sie odnajdziesz. Ale jak sobie potem zestawisz swoja prace do zarobkow to zobaczysz, ze ciagle pracujesz a i tak nie wiesz, czy ci wyplaca i czy w ogole z ciebie nie zrezygnuja.. I wtedy przychodzi mysl, ktora nosza w swoich glowach wszyscy w Medisepcie - a moze poszukac sobie lepszej pracy? Powodzenia zycze wszystkim szukajacym pracy!

Pracownik biura
@Wcale nie frustrat sprzedazowy

Trzeba było wzionść się do roboty a nie oglądać filmy na Netflixie podczas pracy. Medisept jest jedną z najlepszych w kraju firm pod katem poszanowania pracownika, wynagrodzenia, dbałości o jego dobro. U nas ludzie pracują latami i nie chcą odchodzić. Owszem, przedstawiciele odchodzili bo zarobili tak dużo pieniendzy, ze starczy im na kilka lat. Medisept to hojna firma ze standartami o światowym poziomie. Ale nie dla nierobów i dla leniwych (usunięte przez administratora)

Hahahahaha
@Pracownik biura

Dobre sobie haha

ex wawa
@Pracownik biura

Nie da się tego czytać, trzeba mieć nasrane w głowie żeby pisać takie bzdury. To że w Lublinie 2000zł po premiach wystarczy na życie nie znaczy że w innych częściach Polski jest podobnie. Wynagrodzenie handlowca wystarczy na normalne funkcjonowanie i nie martwienie się o jutro ale o odkładaniu na kilka lat to bzdura. Jeszcze kilka lat temu pamiętam że jak szeryf po korytarzy szedł to wszyscy przestraszeni więc dobra atmosfera to sztuczność na potęgę.

Ciekawy

Cześć, Na portalu "pracuj.pl" pojawiło się ogłoszenie na "sales managera rynki zachodnie". W związku z tym że zastanawiam się czy nie aplikować to proszę o w miarę OBIEKTYWNE informację: 1) jakie zarobki oferuje mniej więcej firma "na start"? 2) jaka forma współpracy jest preferowana: UOP czy działalność? 3) czy targety narzucone przez kierownika/dyrektora/ prezesa są realne do zrealizowania i czy w zamian za to są premie ? 4) jakie narzędzia oprócz telefonu i laptopa oferuje firma? Samochód na codzień czy tzw. "carpooling" czyli do użytku na konkretne wyjazdy? 5) czy ktoś poświęca nowemu człowiekowi czas na wdrożenie technologiczne, czy działa to raczej w myśl zasady "masz telefon i sprzedawaj"? 6) w ogłoszeniu jest możliwość pracy w systemie łączonym: 3 dni w biurze i 2 zdalnie ? Czy rzeczywiście tak to funkcjonuje? 7) w jakim stanie jest biuro? Kawa ,parking klimatyzacja? Proszę o info

Ex medis
@Ciekawy

Jak chcesz aplikować to się lepiej zastanów 10 razy. Kasa obcinana, plany z palca pisane z miesiąca na miesiąc, żadnych benefitow. Praca ogólnie chaos, działania bez żadnego pomysłu. Wybujałe ego właściciela, brak szacunku do ludzi i wybuchowe podejście powodują że każdy w firmie ma stres przychodząc do pracy. Człowieku daj sobie na prawdę spokój. Jak chcesz mieć spokojną głowę ...

@Ciekawy

Dzień dobry! Dziękujemy za komentarz. Na stanowisko Sales Managera poszukujemy osoby z doświadczeniem w obszarze sprzedaży eksportowej, zaangażowanej i chcącej się rozwijać. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy oparty o precyzyjnie określone cele. Targety są jak najbardziej skrojone na miarę możliwości, które wspólnie wypracujemy. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapewniamy nowoczesne narzędzia, niemniej auto nie jest przewidziane w pakiecie. Zapewniamy kompleksowy program wdrożeniowy prowadzony przy zaangażowaniu różnych działów naszej organizacji oraz pracę w systemie dzielonym dla osób spoza naszej lokalizacji. W biurze zapewniamy zarówno klimatyzację, pyszną kawę, jak również świeże owoce w pracy. Aktualnie trwa również budowa naszego nowego biura do którego planujemy przeprowadzić się za kilka miesięcy gdzie będzie większa powierzchnia parkingowa niż obecnie. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie pytania! Pozdrawiamy, Zespół MEDISEPT :)

SUMIENIE
@MEDISEPT Sp. z o.o.

Słyszałem na rynku opinie, że jak się przetrwa MEDISEPT to się przetrwa wszystko.. (i wcale nie w pozytywnym znaczeniu tego sformułowania). Miałem wysyłać do was CV...Wiecie co na prawdę nie wstyd komuś w biurze pisać takie bzdury ?? Ludzie tyle ofert się pojawiło w tej firmie nie dlatego, że jest rozwój (rozwój to jest ale finansowy Pana (usunięte przez administratora)- nie koniecznie pracowników (tutaj raczej regres), tylko ludzie się zwalniają na potęgę. Jak ktoś przychodzi do pracy z organizacji gdzie było mniej więcej wszystko poukładane to tutaj się przerazi. Nawet jak wszystkich zwolnicie i zatrudnicie nowych pracowników to i tak ten swąd będzie za wami się ciągnął latami... Życzę owocnego rozwoju !!

Zostaw merytoryczną opinię o MEDISEPT Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDISEPT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDISEPT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEDISEPT Sp. z o.o.