MEDI-SEPT Sp. z o.o.

Motycz

Opinie o MEDI-SEPT Sp. z o.o.

Weronika

@Bart co pomimo tego, że proces kwalifikacyjny był przeprowadzony profesjonalnie, sprawiło że firma nie zrobiła na Tobie dobrego wrażenia? Może warto napisać tu jakie były Twoje zastrzeżenia. Mogliby się wtedy do nich odnieść i potwierdzić lub wyjaśnić obecni pracownicy MEDI-SEPT.

Paweł

Bardzo wymagająca firma. Dużo pracy ale jeśli komuś zależy na podniesieniu kwalifikacji to trudno o lepsze miejsce. Jeśli chodzi o atmosferę to ciężko o lepszą a pracowałem już w kilku firmach. Fajna na start bo można nauczyć się naprawdę wiele i jeśli pracuje się uczciwie to można dostać niezłe premie. Jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować dość długi czas pracy to jest to firma naprawdę godna polecenia. Pozdrowienia dla fantastycznej ekipy.

Weronika

@Zawiedziony rozumiem, że rozczarował Cię brak informacji zwrotnej po tak długotrwałym procesie rekrutacyjnym. Może jednak się on przedłużył? Czy od czasu Twojego wpisu usłyszałeś od firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoim procesie rekrutacyjnym? To ważna informacja, że jest on wieloetapowy. Czego można się podczas niego spodziewać? Czy coś Cię podczas niego zaskoczyło? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które ten etap mają jeszcze przed sobą.

Zawiedziony

Aplikowałem na stanowisko DH i powiem Wam strata czasu - ponad miesiąc. Tyle etapów, assessment i ciągle przeciąganie terminów w decyzją. Mimo zapewnień Pani HR o decyzji nawet na koniec nie potrafią zadzwonić i podziękować za udział w rekrutacji. Słaba firma. Tylko świadczy o profesjonalizmie i podejściu do przyszłych pracowników.

Weronika

@weronik nie chodzi tutaj o pisanie tylko pozytywnych i jak sugerujesz wymyślonych wpisów na temat firmy. Również warto zaznaczyć, że nie jestem związana z MEDI-SEPT. Jestem pracownikiem gowork.pl. Zależy nam na tym, by osoby, które na wątek trafiają szukając opinii na temat swojego potencjalnego pracodawcy, mogły właśnie tutaj znaleźć pomocne informacje. Dlatego też ważne są wszystkie opinie. Zarówno od osób, które z pracy są zadowolone, jak i od tych, którzy mają jakieś zastrzeżenia. W jaki sposób jesteś związana z firmą? Byłaś lub jesteś w niej obecnie zatrudniona? Jeśli tak, to Twoja opinia również jest istotna. Jak Ty oceniasz MEDI-SEPT jako pracodawcę?

Gwarek

Aplikuję na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i przetargów i proszę o info?

Gwarek

@Aga Podziwiam Twoją wytrwałość, jak dokładnie pilnujesz firmy. Zapewne coś się zmieniło w firmie na lepsze i ludzie piszą .

Aga

Przez kilka lat, żadnej pozytywnej opinii, aż tu 02.12.2016 wysyp pozytywnych opinii - dopisywane co kilkanaście minut i wszystkie jakby napisane przez tą samą osobę. Czyżby ktoś z HR tu zajrzał i próbował zaretuszować obraz? Pojawiło się ogłoszenie na Doradcę na Toruń ale po tych opiniach zostaję przy swoim pracodawcy :-)

Weronika

@Paweł dziękujemy za Twoją opinię. Według Ciebie dzięki pracy w MEDI-SEPT Sp. z o.o. można się wiele nauczyć. To bardzo dobrze. Warunki pracy na jakim stanowisku opisujesz? Wspominasz również o bardzo dobrej atmosferze. Czy panuje taka w całej firmie, czy piszesz tutaj o konkretnym dziale?

Weronika

Pojawiły się nowe oferty pracy do MEDI-SEPT Sp. z o.o.. Firma poszukuje kandydatów na stanowisko Regionalny Doradca Handlowy ;)

Weronika

Wiedzieliście, że firma posiada również własnego bloga? Znajdziecie go pod linkiem- http://www.medisept.pl/category/blog/ Co sądzicie?

Swojak

Chcę być kolejnym pracownikiem MS broniącym swojego miejsca pracy. To jest normalna firma, w której pracują fajni ludzie. Drzwi dla leniuchów są otwarte.

Misio

Pracuję tu i nie zgadzam się , że słabo płacą. Zarobki zależą od tego gdzie pracujesz. Nie wszyscy mają mało. Firma daje pracę natomiast atmosfera w znacznej mierze zależy od pracowników. W sumie warto tu pracować.

Darek Wro

Wszedłem na tę stronę bo słyszałem że MS chce wykupić pewna duża firma produkująca pieluchy dla dorosłych. Myślałem że może znajdę tu coś więcej na ten temat. Jednak to co tu się wyprawia to jakaś masakra. Ten portal ma służyć osobą które szukają informacji na temat potencjalnego pracodawcy a nie wycieczką w prywatne życie innych ludzi. Pamiętajcie że takie wpisy mogą wyrządzić krzywdę wielu osobą. A skoro tu już jestem to dwa słowa o pracodawcy. Wymagają dużo, płacą słabo, ludzi traktują przedmiotowo.

eMdżeJ

hehehe widzę, że niektórzy nawet po odejściu nie mogą żyć bez życia firmy i potrzebują wylewać swoje żale - pytanie po co ? Ja pracuje tu 3 lata, sam święty nie jestem, ale każdy ma swoje życie i za nie odpowiada, w końcu to nie klasztor :) Wyciąganie takich historii świadczy chyba tylko o tym, że ktoś nie ma własnego życia i emocjonuje się innymi, smutne to i w sumie żal mi takich osób. Co do pracy, to raz lepiej raz gorzej - jak to w firmie zajmującej się sprzedażą, natomiast nikt nikogo nie może do pracy zmusić, jak komuś nie odpowiada, to zmienia. 15 wizyt dziennie ? :) to nie FMCG - nie będę się do tego odnosił, może i tak kiedyś było, teraz na pewno nie, wielu obecnie pracujących może to potwierdzić.

Marek

Chciałbym napisać kilka słów na temat tej firamy. Pracowałem tam rok, przez ten czas działo się sporo zarówno dobrego jak i złego (ale tak chyba jest wszędzie) Co do rzeczowych opini owszem plan był wysoki, ale szło go na ogół zrealizować. GPS w autach - widać była taka konieczność, a poza tym jak inaczej sprawdzić co robi pracujący daleko od siedziby firmy. Ze zarzutem że trzeba odjechać z pod domu u 7.30 - normalne. Pewnie można wstawać o 10.00 ale to chyba tylko na bezrobociu. Spotkania firmowe - jak zorganizpwac to inaczej, skoro pracownicy są w calym kraju. Zmiana warunków - osobiście tego nie pamiętam ale takie prawo właściciela. Zresztą jak było Wam tak źle to dlaczego nie odeszliscie sami i to szybko. Ja pamiętam że odeszły same dwie osoby (PH) a z biura chyba 1. W kapowanie zwłaszcza przez biuro ciężko mi uwierzyć. Gumowe ucho ze Szczecina to juz moim zdaniem totalna bzdura Natomiast jeżeli chodzi o Tomka bo sporo o nim tu jest - uważam że to co się wydarzyło na zjazdach powinno tam zostać (jak w Vegas) Jeżeli coś robił, to jest to tylko jego sprawa a już na 100% nie ma znaczenia przy ocenie firmy. Ja mogę osobiście ocenić go na plus i to nie tylko służbowo ale też prywatnie mimo ze to wlasbie on przekazal mi info o koncu wspolpracy. A ludzi pracujących tam wspominam dobrze. Co do warunków pracy i ogólnie firmy Jeżeli ciężka praca nie przeszkadza wam, to warto rozważyć Medi sept jako pracodawcę. Tak na marginesie wylewanie żali tutaj jest bez sensu.

kat

ludzie czym wy się zajmujecie?. gdyby chociaż 10% ww spraw była prawdziwa- o medi sepcie pisano by we wszystkich mediach. nakręcono by kilka filmów- również z Rocco w roli głównej. może się mylę ale nie słyszałem. łatwo w internecie wylewac zale i obrzucać ludzi błotem- czy taki portal jak ten ma służyć właśnie temu ? niesadze

ale tu wesoło

a morał tej opowieści jest taki taki: nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka... błagam nie piszcie nazwiska najlepszej...klientki TJ z Katowic jako nick :D :D :D Kobita zejdzie na zawał ;-)

TJ
@były 02.12.2016 08:23
racja. kilka fajnych osób tam spotkałem, są też takie którym ręki bym nie podał.

:) Panowie czuje sie wywołany do odpowiedzi bo tak namiętnie piszecie tego Harlequina, ze chyba trochę się zapominacie. Jeśli macie do mnie jakiś problem i moja osoba chcecie uleczyć swoje kompleksy, to przecież macie do mnie numer telefonu i możecie zadzwonić, przecież chętnie to z Wami omówię, no ale fakt do tego trzeba trochę odwagi , żeby się ujawnić... a tu można śmiało walić na kogo się chce i co chce i być chodź przez chwile ,, wielkim,, bo nikt się nie dowie od kogo te głupoty. zastanówcie się tylko czy coś dzięki temu macie dla siebie, poza rozładowaniem własnej frustracji, a z drugiej strony jakie te wpisy mogą wywołać konsekwencje dla osób , które tak śmiało wymieniacie z nazwisk. przemyślcie to sobie, bo tekst o wilku powyżej może i tez Was kiedyś spotkać, czego Wam nie życzę. o medisept nie musicie się już tak martwic, damy rade sobie bez Was :) uszanujcie życie innych, a inni tez Was będą szanować, a takie wspomnienie zostawcie dla siebie, spotkacie się na stadionie to się nimi wymienicie.

marek
@TJ 02.12.2016 10:48

ha ha

szczery

hmmmm, jakaś zmiana płci nastąpiła u Ciebie "Malaro" ? Wiesz, co do dziewczyn, to chyba cię poniosło, ale w sumie najlepiej szukać winy u kogoś, a nie u siebie. Nie każdy zostaje zwolniony za swoją nieudolność.

Obiektywny

Hehehe... Psy ujadają a karawana jedzie dalej :)

Oferta pracy przedstawiciela

Cześć, Czy może ktoś napisać czy to praca na stałe (długo) dla osoby zaangażowanej? Czy jest możliwość rozwoju? Czy jest możliwe zatrudnienie na umowę o pracę? Jak firma odbierana jest przez klientów (czy jest rozpoznawalna)? Czy jest jakiś socjal?

korpo

Kilka słów jeszcze o tym jak się traktuje byłych handlowców: -prowadzi się śledztwo gdzie pracują i co robią -rozpowiada się plotki, że jest im złe i żałują odejścia -powtarza się bzdury , że chcieli by wrócić do M-S -taki jeden gość opowiada bzdury jakie to niby dobre relacje ma z byłymi przedstawicielami (w rzeczywistości nikt do niego nie dzwoni)

Nauczyciel

Jeśli chodzi o filmy medyczne to wydaje mi się, że ta jest akurat najsensowniejszą w okolicy Lublina, wiele firm jest w nich zapisanych, ogólnie fajna sprawa

RKS

Czy ktoś wie jak wygląda tam praca na kierownika regionalnego ? Jakie warunki, jaka atmosfera ? czy samochód jest do dyspozycji po godzinach czy odstawiam pod domem?

Andrzej

Ktoś napisał, że po co zgadzają się na umowę skoro się z nią nie zgadzają. Otóż inteligencie.. Wszystkie praktyki stosowane przez dyrektora i prezesów tej firmy wychodzi dopiero po podpisaniu umowy.. Dlatego jest taka rotacja.

aper

Temat RKS -ów raczej sobie daruj. Rotacja na tym stanowisku ogromna, wszyscy rozsądni pouciekali jak Wawa Poznań czy Wrocław. Został tylko jakiś cudak na Krakowie, gość przed trzydziestką a już ze zgniłą wątrobą.

szef innej firmy

Jestem szefem innej firmy, również handlowej i szczerze mówiąc jak się czyta większość wpisów to słabo to wygląda. Nie chodzi mi o firmę ale o postawę pracowników lub potencjalnych pracowników. Większość patrzy tylko na to ile zarobi, jakie premie dostanie, samochody, laptopy, limity, gps itp. - pytanie tylko jedno... czy ktoś z Was kiedyś wyliczył ile jedno stanowisko takiego PH kosztuje??? No, pytam się ile? Jak myślicie? Przykładowo jeśli ktoś chce zarabiać na rękę 5 tyś netto to jego wynagrodzenie brutto wynosi ok. 7500 tyś. + 1500 zł netto rata za samochód, + 1000 paliwo + telefon - ogólnie minimum 10 tyś zł pracodawca powinien co miesiąc wyłożyć! Co miesiąc zaznaczam!!!. I tu moje drugie pytanie czy jesteście w stanie i w jakim czasie przynieść do firmy zysk, który pokryje wasze koszty utrzymania + pokryje koszty firmy związane z obsługą pozyskanych przez Was klientów. Tylko tyle!!! O rozwoju i inwestycjach + pieniądzach dla firmy już nie wspomnę. Myślicie, że pracodawcę cieszy rotacja i lubi robić rekrutację? Uwierzcie mi to nie jest nic przyjemnego. Zanim zaczniecie się tak wymądrzać, pomyślcie ile taka firma wyrzuca pieniędzy w błoto zatrudniając ludzi, którzy przychodzą i zaraz odchodzą. Nie każdy sprawdzi się i w branży i na takim stanowisku, ale zanim zaczniecie krytykować i wymagać, zastanówcie się co wy możecie dać od siebie? Jakie jesteście w stanie robić obroty bo przecież jako PH nie przychodzisz do firmy siedzieć przy biurku i czytać gazety ani jeździć samochodem po mieście. Zadaniem PH jest POZYSKIWANIE klientów, ich należyta obsługa, budowanie relacji z odbiorcami i przynoszenie zysku dla firmy. Kto tego nie zrozumie, niech idzie pracować gdzie indziej. W ten sposób oszczędzi sobie rozczarowań i a firmie kosztów związanych z kolejnym zatrudnionym pracownikiem. Dobra rada!!! jak ktoś nie wie o co chodzi w pracy PH to lepiej niech zmieni profil pracy. Powodzenia wszystkim!

Karol
@tomasz 29.05.2016 17:02
Cos mi się wydaje , że ten szef innej firmy to na co dzień pracuje w Medi-sept, i to już od 15 lat.

oj,chyba Waldemar się odezwał jak ów szef

Arash1983
@Szefowa innej firmy 13.07.2016 17:11
do @szefinnejfirmy - Szefie innej Firmy słabo również wygląda komunikowanie się za pomocą wołaczy, patrz "!!!" - o i...

Dobrze byłoby mieć taką wyrozumiałą Szefową. W dzisiejszych czasach to rzadkość niestety ... Wszystko o czym piszesz to absolutnie prawda. Sam jestem PH z kilkuletnim doświadczeniem (chwilowo poszukujący zatrudnienia) i wiem, jak reagują pracodawcy słysząc odpowiedź na zadane pytanie: Ile chciałby Pan zarabiać ? Kwoty wynagrodzeń, które przytoczyłaś jakoś dziwnie zwalają z nóg osoby rekrutujące. Moim zdaniem jest to minimum egzystencjalne w dzisiejszych realiach. Handlowcy wiedzą ile pracy trzeba włożyć, aby "dopinać" ambitne plany. Jeśli są realne to kwestia odpowiedniego zaangażowania, jeśli nie, cóż ...

Rak

A ja jestem ciekawy jak wyglada praca na stanowisku specjalista ds. Jakości . Byłem na rozmowie i wymaganie maja duże - obejmujące kilka stanowisk w innej firmie. Przyjęli kogoś ?

Aksa
@Rak 26.04.2016 07:53

do Rak też jestem ciekawa?bo byłam na rozmowie, rozmowa OK.Moje odczucia są takie, że wymagania są duże na to stanowisko(duży zakres obowiązków)Moje odczucia są takie, że firma nie ma pakietu socjalnego(słabo)i odniosłam wrażenie,że ma mało do zaoferowania pracownikowi. Takie są moje odczucia ale wcale nie oznacza, że są prawdziwe bo to tylko domniemania.

Aksa
@Rak 26.04.2016 07:53

Do Rak też jestem ciekawa czy przyjęli?byłam też na rozmowie-rozmowa OK.Moim zdaniem firma ma mało do zaoferowania(brak pakietu socjalnego).Szeroki zakres obowiązków na tym stanowisku.To są moje odczucia ale nie koniecznie muszą być prawdziwe bo to tylko odczucia....

Dobrodziej

Wszystko co jest tutaj napisane o firmie, niestety jest prawdą. Jeżeli miesięczne wynagrodzenie podzielisz przez godziny pracy wyjdzie Ci stawka na godzinę jak w osiedlowym warzywniaku. Duże wymagania za psie pieniądze. Zresztą, niekończąca się rekrutacja w całym kraju świadczy o tym najlepiej.

Marek

Wspomniane ,,seanse nienawiści" polegają na tym, że w sali konferencyjnej siada się naprzeciwko szefa przedstawicieli, RKS-a (prawie wszyscy to ludzie bez większego doświadczenia i wiedzy) kilku osób z biura i czasami przychodzi któryś z właścicieli. No i zaczyna się udowadnianie przedstawicielowi co w tym miesiącu źle zrobił. Donosicielstwo w firmie rozwinięte lepiej niż w SB.Biuro ma za zadanie informować o wszystkich zauważonych potknięciach u ph. W praktyce wygląda to tak, że przedstawiciel stoi najniżej w hierarchii firmy.

XXX

Po wielu latach doświadczeń w różnych procesach rekrutacyjnych, mogę powiedzieć, że przed całym działem HR dłuuuuga droga do profesjonalizacji... Nie mniej trzymam kciuki za rozwój firmy i budowanie właściwego PR-u na rynku pracy.

jo

Jedna z firm która buduje wizerunek fajnej przyjaznej i nowoczesnej firmy a w rzeczywistości pierwsze o czym mówią na rozmowie to że trzeba po godzinach zostać a umowa to pewien problem. Jednym słowem wielki zawód.

paweł

Znałem kiedyś przedstawiciela z Mediseptu który comiesięczne spotkania w biurze firmy określał mianem ,,seansów nienawiści". Myślę , że wystarczy to za cały komentarz jak tam jest.

włodek

W Medisept handlowcy są na własnej działalności. Atmosfera w firmie fatalna, rotacja ogromna wśród handlowców.Oczywiście na początek wszyscy dobrze udają jak to niby u nich jest fajnie.

gero

Napiszę krótko, wujek Piotrek powinien w końcu zrozumieć, że całe piękno pracy, w szczególności pracy handlowca polega na tym, aby dobrze było tam gdzie jesteśmy, tam gdzie pracujemy, gdzie pozostawiamy swoje serce, czas, nadzieję i dobre imię, amen.

Jp

Ìle można zarobić jako RKS?

alvin

święta prawda

superpolar

Jak czytam te wszystkie opinie, to sam nie wiem czy śmiać się czy płakać. zalatuje tu mentalną i intelektualną tandetą. Połowa psioczy na firmę, bo pewnie im się nie udało. Niestety praca PH nie jest dla każdego. To jak strażak, trzeba mieć powołanie. Dobry handlowiec jest MANAGEREM swojego klienta. GPS? to chyba normalne w dużych i rozsądnych firmach. Ci co płaczą, że GPS w aucie mają, to znaczy ze lubią przesiadywac w MC Donald albo KFC ( taka prawda ) Jeśli ktoś wykonuje swoja pracę profesionalnie, to nie interesuje go GPS. kilometry prywatne? no cóż, kwestia indywidualna pracodawcy. Ale skoro tu jest działalność to raczej normalne. aktualnie pracuje w firmie gdzie musze płacic z góry za miesiąc deklarowaną ilosc km prywatnych i jest to 35 zł za 100 km. czyli drozej. bo jak zrobie 102 km to policzą mi juz 75 zl. NIESTETY. Czyli tu jest lepiej:) Zresztą na działalności o wiele więcej się zarabia. aha 0,30 groszy za 1 km? czyli 30 zł za 100 km. reasumując za 500 km pryw. 150 zł. czy to dużo? i czy 500 km prywatnie zrobicie kazdego miesiąca??? wątpie. No dobra nawet jesli, to są to zasady Pracodawcy, o których informowani jestescie przy podpisaniu umowy. Wiec nie kumam ludzi, ktorzy pewnie zostali wywaleni i narzekaja teraz na cos na co sie zgodzili:-) i jeszcze jedno , NAJWAZNIEJSZE!!!!!!! dobra rada dla początkujących PH od wujka Piotrka z 11 letnim stażem Przedstawiciela WSZĘDZIE PIĘKNIE GDZIE NAS NIE MA

olo

zamawiałem u nich produkty i nie jestem zadowolony. niejaka pani ania t. - faktycznie miła nawet, nie powiem - pomyliła produkty. zamiast szybciej dostawy było odsyłanie tego, co do mnie przyszło. więcej u nich nie kupowałem

LB

A ja tam nie pracuję ale czasami wpadam do Konopnicy jako podwykonawca na pewne roboty i widzę, że atmosfera bardzo fajna, może nawet za fajna bo jestem facetem a jak słucham tego co te dziewczyny wygadują to bym nerwowo nie wytrzymał. Pamiętacie Camera Cafe? Coś w tym stylu. Za to szef zawsze zagadnie i pożartuje. W mojej pracy mimo normalnego szefa taki klimat nie panuje.

były

o co chodzi z tym hotelem bo ciekaw jestem? Za moich czasów był gościnny i ten drugi przy kraśnickich.

były

tak pamiętam tą historię, ale to o inna osobę chodzi. jedyny plus tych sabatów to fajny szkoleniowiec, reszta to męczenie ludzi. po powrocie do domu wielu nic nie robi przez kilka dni tylko odpoczywają - psychicznie. musimy się kiedyś byli gdzieś skrzyknąć, przynajmniej w necie bo w realu to trzeba by wynająć stadion.

niedoszła

Rekrutacja...co najmniej dziwna. Zadzwoniła pani i poinformowała mnie że praca jest na działalności i czy mnie to interesuje, bo jeśli nie to nie ma sensu się spotykać. Mimo to pojechałam. Firma reklamująca się jako Medi Sept z Konopnicy reklamująca się jako producent na stronie ponoś wcale nim nie jest. Taka informacje otrzymałam od osoby która rekrutowała i mówiła o sobie że jest szefem. Rozmowa trwała z 1,5 godz, a panie przepytywały na zmianę. Pytania w miarę normalne oprócz tego że rozmowa niezwykle szczegółowa jak na tego typu asortyment. Pytaja o techniki sprzedażowe, które to też trzeba pokazać w praktyce- scenka. Zaproszono mnie na 2 etap. Co może być na 2 etapie skoro 1 trwał ponad 1,5 godziny? Nie odpowiadał mi termin i gdy się zapytałem czy jest możliwość innego dnia pani odpowiedziała tylko że nie i zakończyła rozmowę. Nawet w dużych korporacjach rozmowy nie są często tak rozbudowane. Teraz widzę że szukają ponownie. Chyba ten kogo przyjeli wytrzymał miesiąc. Firmy nie oceniam bo w niej nie pracowałam, ale rozmowa słabo.

Adam

PrZecież tel i auto to standard w każdej firmie. Nie w każdej jednak tak skrupulatnie liczy sie km z GPS.Nawet za 1 km poza godzinami pracy. Pakiet socjalny dla przedstawicieli ? To chyba jakiś żart. Handlowcy są na działalności . nie dostają nic w ramach szerokorozumianego pakietu socjalnego. Pozdrawiam

xzy

ta firma nic ciekawego nie oferuje

Zostaw opinię o MEDI-SEPT Sp. z o.o. - Motycz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDI-SEPT Sp. z o.o.