Termo Profil Sp.J.

Opinie o Termo Profil Sp.J.

On

Witam. Ile na początek można zarobić na magazynie? Mam uprawnienia na wózki widłowe, znajomość systemu SAP, doświadczenie 7 lat w Polsce na wózku i magazynie i kilka lat za granicą również na magazynie. Teraz pracuję w pewnej firmir w Rybniku i zarabiam coś około 3000 pln na rękę. Dostanę podobnie? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Jerzy

Wiecie jak wygląda rekrutacja do Termo Profil? Na stronie firmowej szukają chętnych do pracy na produkcji oraz w biurze /www.termoprofil.eu/praca-w-termoprofil Czytałem że pracownikom oferują premie specjalne i pakiety medyczne. Jak wygląda to w praktyce?

Świetna atmosfera pracy!

Zmotywowany

Świetna 32stopnie na hali i każą ci zapieprzac pot się z (usunięte przez administratora) leje brak czegokolwiek (usunięte przez administratora) z pełną swiadomoscia tego co mówię brak zasad

Zlotowa to ja

Ciekawe kto sie pozalil administracji ? Jak myslicie ?

qwerty
@Zlotowa to ja

Pewnie Pan Ptak :)))

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Termo Profil Sp.J.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zlotowa

Witam Dzieki Szefowej (usunięte przez administratora)sa jeszcze pracownicy polscy w tej firmie bo to zawsze Szefowa idze za czlowiekiem ktory pracuje ktorego umi docenic nie raz podwyzki lub dodatek na swieta w zeszlym roku ktory byl wiekszy to jej zasluga a (usunięte przez administratora) to woli ukraincow zatrudnic niz dac zarobic swojemu pracownikowi polakowi . Chcialbym i nie tylko ja ale wszyscy jeszcze jedno (usunięte przez administratora)zeby te soboty byly 100% platne poniewaz zaslugujemy na to ciezka praca.

@Zlotowa

I sobota musi byc do wybrania za dzien wolny od pracy!

ALUMINIUM

ZMIANA BRYGADZISTY NA ALUMINIUM POTRZEBNA JAK NAJPREDZEJ!ROZWALA NAM CALY SYSTEM!

Drahon
@ALUMINIUM

Pisze o Pcv gdzieś mają starych pracowników wolą Ukraińców zatrudnić

Diesel

Panie adminie ile dostał pań do rączki za usuwanie prawdy?

haha

wszystkie prawdziwe opinie usuwane

Dragon

Widzę że komentarze po znikały prawda boli????

Zlotowa

Dlaczego moja prawda tak boli? Dlaczego moje komentarze zostaly usuniete przez administratora jak niezlamalem regulaminu i pisalem prawde ? Wiedzialam ze prawda zaboli

Masz całkowitą rację

michal

Skad masz takie informacje? Napisz cos więcej.

Kamil

?

Czy ktoś mi wyjaśni komu i na jakich zasadach jest wypłacany ten dodatkowy tysiąć zlotych za przejście do firmy? W kadrach mi nawet nie umią wyjaśnić :(

Nill
@Nowy

Hehe nie w tej firmie

Qwert

Wolą nowym placic mniej i tak oszczedzac.

Szczecina :)

Więcej szacunku dla przełożonego panowie i panie :)

Dragon

Przecież to jest praktykowane od lat niestety

termo

Nie polecam na dluzsza mete tej firmy. (usunięte przez administratora) Idzie porobic pare miesiecy ale nie dluzej. Szef (usunięte przez administratora)jak podniesie pensję o 50groszy to myśli ze pracownik ma go po piętach calowac. Śmieszna ta firma coraz bardziej ;(

Nina

Witam, czy mogę prosić o opinię nt pracy biurowej ze znajomością języka, jaka atmosfera, wynagrodzenie, czy trzeba podpisywać lojalke, itp. Będę wdzięczna! Pozdrawiam

Darek

Myśle, ze to sie już zmieniło. Byłem na rozmowie o prace i zaproponowali mi na prawdę fajna stawkę. Nie spodziewałem sie, ze bez doświadczenia i wiedzy mogę zarobić na prawdę fajne pieniądze. Niestety ze względu na wyjazd musiałem odmówić.. szczerze polecam !

Darek

Kto powiedział ze wyjechałem do pracy ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Termo Profil Sp.J. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Termo Profil Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo Profil Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo Profil Sp.J.?

Termo Profil Sp.J.