Termo Profil Sp.J.

Opinie o Termo Profil Sp.J.

Pracowałem dwa lata w eko oknach, praca z dojazdem na trzy zmiany,praca we wszystkie święta, w sobotę, niedzielę.Nie mówiąc już o (usunięte przez administratora) w eko oknach, gdzie brygadziści traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) W termo profilu praca dużo łatwiejsza, przyjemna, rodzinna atmosfera. Nigdy nie pracujemy w niedziele i w święta, ani w nocy. Hajs też się zgadza i zawsze na czas. :)

Mechanik

Chcę zmienić obecną pracę. Na jakie zarobki na rękę mogę liczyć? Szukam czegoś w utrzymaniu ruchu mechanik, elektryk

Witam serdecznie jak wygląda praca w termo profil? Na ile zmian się pracuje? Ile się zarabia na rękę na początek

Witam jak wygląda praca w termo profil? Na jakie zmiany się pracuje? I jakie są zarobki na początek

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Termo Profil Sp.J.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
zlado

ile sie da zarobic na reke u was Obecnie firma dala ogloszenie ale troche slabe zarobki miedzy 3000 a 4000 zl brutto z wymaganym doswiadczeniem Czy lepiej zostac w ekooknach czy przejsc do was ?

@zlado

z tego co czytam to te firmy są na jedno kopyto. pracuje tutaj kilka lat juz i widzę że wszedzie jest to samo...

Andre
@zlado

Zarobki to 12.50zl na rękę porażka

BylyPracownik

W wielkim skrócie: Firma godna polecenia:)

@BylyPracownik

ani zła ani dobra, do zaakceptowania

Ktos

Na ile zmian praca na produkcji

@Ktos

2 zmiany

Mateusz

A jak z przerwami w firmie?

@Mateusz

średnio 15 minut

Witam jak wyglada sytuacja obecnie w pracy? Jak zarobki? sa 3 zmiany czy 2, praca obowiazkowa w weakendy? jakie szefostwo tzn maja cos kultury osobistej czy to typowi poganiacze bydla? Prosze o konkretna odpowiedz bo nie chce zas przechodzic tego samego dziadostwa co w innej podobnej firmie Pozdrawiam

Maria
@Michał

Cześć Michał, podłączę się pod Twój wpis bo także chętnie uzyskałabym odpowiedzi na pytania, które zadałeś. Czy chcesz aplikować o pracę w Termo Profil? Tutaj w ostatnim czasie pojawia się dość mało opinii więc wydaje mi się, że najlepiej by było dopytać o większość kwestii bezpośrednio pracodawcę. Masz to może w planach?

@Maria

mobbingu nie ma, kasa jest na czas - jest jaka jest, reszta do dogadania z przelozonymi, wiekszość się dowiesz na rozmowie rekrutacyjnej no i szału nie ma tak jak mowie ale bardzo źle też nie jest...

Czy mogę liczyć na 2600 wypłaty bez weekendów ?

@Nowy

lekko, ale czy to duzo?

Ono

Witam miała miejsce ciekawa scena pewien brygadzista notorycznie opuszczał miejsce pracy nie odpisując sobie godzin dobrzy koledzy odbijali mu dyskietkę kiedy prawda wyszła na jaw nie zrobiono z tym nic ba w nagrodę za to dostał jeszcze podwyżkę śmiech na sali

Joko do Ono
@Ono

Sam pewnie robiłeś to samo tylko, że podwyżki nie dostałeś co? Żal pupalca ściska, że jest się pracownikiem, któremu się nie należy. To według rozumowania pięciolatka trza (usunięte przez administratora) innym, skoro samemu się nie ma. Biedny, skrzywdzony, upokorzony, niesprawiedliwie potraktowany człeku potrafiący jedynie hejtować w necie.

Ono

Opowiem pewną hostorie był sobie pewien pracownik uciekajacy z pracy którego koledzy odbijali na skanerze że niby był do końca proceder ten trwał nikt nie wie jak długo ale najlepsze jest to że firma pozwala na takie numery żadnych konsekwencji pracownik nie poniósł ba dostał podwyżkę taki to oto przykład od brygadzisty

Czy na dzień dzisiejszy są przyjęcia na produkcje i jakie są zarobki pracowałem wcześniej w eko oknach

Ble ble

Palacze to wcale nie największy problem Alu kierownik rozdziela sobie premie jak sie mu widzi a zabierając ją komuś nie jest łaskawy nawet powiedzieć z jakiego powodu mało tego ma swoich przydupasów którym wolno wszystko do tego stopnia że potrafią sobie zrobić majówkę w pracy pić vódkę i nikt z tym nic nie robi. Niby jest 15 min przerwy ale niektórzy mogą siedzieć oprócz przerwy 40 min w szatni pijąc kawę z tym też nikt nic nie robi. Jedyny normlany na tej hali to brygadzista czasem mi go aż szkoda jest między młotem i kowadłem

Konik garbusek

Dzieki.zobaczymy na jak długo sie poprawi......

Konik garbusek

Praca jes ok.tylko palacze na alu utrudniaja zycie.wszystko smierdzi fajkami i nikogo to nie obchodzi.... Moze Szefowa by sie tym zainteresowala?

Content

Firma wypłacalna (kasa na koncie zawsze uczciwie i na czas, plus za social), praca w fajnym zespole, nie ma mobingu i jakiegoś nienormalnego stresu, szefostwo w porządku, a o pracy w dziale aluminium wszyscy marzą i śnią, wystarczy zapytać pierwszego lepszego z magazynu albo hali PVC...

sision
@Content

Dokładnie!Robota spokoja i ze 2 tys na rekę można bez problemu zarobić!

ROTOX
@sision

Czyli mniej niż kasjerka w biedronce?

Blee
@sision

sision chyba jesteś chory

tester
@Content

Owszem,kasa na czas...ale mała kasa:) (usunięte przez administratora)

Maria
@tester

Konkretnie ile jest w Termo Profil na start w dziale aluminium? I ile na magazynie? Gdzie lepiej się załapać?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Termo Profil Sp.J.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wkrętarkę i miarę. Na ubranie robocze trzeba sobie zapracować.

michal

Noe jestem tym michalem ktorego masz na mysli :) Pytalam o informacje na temat eko w pszowie i rydułtowach. Czy to pewne? Pozdro

Zmotywowany

W różnych firmach pracowałem ale brygadzista zawsze pracowal z innymi a nie siedział na socjalu

Pete
@Zmotywowany

Masz racje. Nie robiom tylko paszą cztery litery z koleżkami na socjalu a potem pretensje do pracownika jak cos jest nie tak.

Zal
@Pete

W pomieszczeniu socjalnym na aluminium to norma. Moze czesciej szefowa powinna monitoring przejrzec i zainteresowac sie co robi osoba odpowiedzialna za ludzi na produkcji!

Olo

Na ile na początek na rękę może liczyć doświadczony już operator wózka widłowego? Pracuję na tym stanowisku od 9 lat i znam się na rzeczy.

Daro
@Olo

12 zl /h na reke.

Zostaw merytoryczną opinię o Termo Profil Sp.J. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Termo Profil Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Termo Profil Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termo Profil Sp.J.?

Termo Profil Sp.J.