Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Rafuls

Nikt nie powiedzial. Pomocniku wroze Ci niezla przyszlosc w kone skoro juz mowisz, zeby szukali w lidlu. Widocznie dobrze zarabiasz i jestes traktowany z szacunkiem. Albo noewiele Ci wystarczy albo razem z wyplata dostajesz wiadro wazeliny zeby nie szczypalo.

Nowy10

W necie wszyscy fachowcy

Sebastian

Podasz namiary aby się z Tobą skontaktować?

El dzwig

znowu kogoś wyrzucili z kone? nie wiem, kto tam bedzie pracował, chyba ukraińcy. nie dość ze malo płaca, to jeszcze zero poszanowania dla człowieka

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bardzo fajna firma

Młody1988
@Kasia

Kasia w biurze napewno, wy tam nic nie robicie... plotki, kawka i herbatka. My konswerwatorzy was utrzymujemy a jesteśmy traktowani jak robole...

ed
@Młody1988

Młody, widać, że jesteś jeszcze młody... Gdyby nie ci pracownicy biurowi, którzy ,,tylko kawki piją" nie stawali na głowie, to byś nie miał gdzie i po co jeździć...

Biurwa:)
@Młody1988

Mlody1988. Taka wypowiedzia o pracownikach z biura, pokazujesz tylko to ze nie masz pojecia na czym polega ich praca. Pokazujesz rowniez brak szacunku nie tylko do tych ludzi ale tez do siebie samego. Gratuluje.

Młody
@Biurwa:)

Prawda boli. My jezdzimy pojedynczo , narazamy swoje zycie, a was pasozytow co raz wiecej... po co?

@Młody

Ktoś tu próbuje leczyć swoje kompleksy ;). Nikt Cię nie zmuszał przecież do pracy konserwatora. Trzeba było się zatrudnić do pracy biurowej, wtedy byś zobaczył jak to jest "malinowo" i jak wygląda "nic nie robienie". Zero szacunku dla drugiego człowieka.

Młody
@Gość

Pracowalem w korporacji w biurze. Nudzilo mnie siedzenie przy komputerze, oglafanie stron www. Plotkowanie i picie kawy cxy herbaty non stop. Na 9 h pracy - pracowapo sie 2-3h . Tylko na koniec miesiaca praca caly dzien przez dwa dni. Nudy.

TuroLesiu
@Młody

Mlody cos mi to smierdzi . Najpierw pracowales w biurze i cie nudzilo teraz "awansowales" na konserwatora i tez jest zle bo utrzymujesz krawaciarzy . Widze ze jestes typem czlowieka ktoremu nie dogodzi bo sam nie wie co chce . Ale fakt faktem dzwigow coraz wiecej konserwatorow coraz mniej , biuro sie rozrasta . Niestety ale firma kone pikuje ;)

młody
@TuroLesiu

pisząc "awansowales" z góry zakładasz, że konserwator to ten gorszy:) no tak w biurze czyste ubranku, pobrudzić sie nie lubisz:) pewnie do szefa na czworakach wchodzisz

Jaco

Kazdy wie, kto jest najwiekszym dupolizem w Kone. Duet kierowniczkow. ????

Stefan

Znalazłem taką ofertę pracy w Szwecji - Mechanik urządzen Dźwigowych dla KONE, płacą miesiecznie 30 000 koron brutto, platne zakwaterowanie 3000 koron, myślicie że warto?

zgred
@Stefan

Jak w dzielnicy no go to trochę mało :)

Ariel
@Stefan

Potrzebuje monterów Kone do pracy w Niemczech. (usunięte przez administratora)

Serwisoweic z Kone
@Ariel

A co by ci montezy mieli by tam robic ?Montaz wind czy tez inne prace i za ile?

Łysy

kierownik w Kone chyba nic nie robi? dobrze płaca? bo na miescie caly czas spotykam dwóch kierownikow a to na chinczyku, a to na silowni. normalnie jak dwa pedały. Chyba, ze K.R i R. Ł szukuja jaka brawurowa akcje.

Kapiszon
@Łysy

A na której siłowni, to przyjezdne chłopstwo, pakuje? Mógłbyś to kolego zdradzić ?

Łysy
@Kapiszon

Siłownia s4 Puławska.

Pracowik

Ja pracuję również w KONE ale po stronie niemieckiej :) Jestem zadowolony,szefostwo i ekipa OK.Praca bez stresu i nerwów.Samochód,telefon,tablet ,paliwo i dodatki do wypłaty,firma o wszystko dba i wszystko zapewnia pracownikowi.

Jarek
@Pracowik

Ja także planuje pracę w Niemczech kontrakt załatwiłem Ale nic tam o dietach może ktoś pomoże informacja Z góry dziekuje

Xxx

No, po za miastem na osiołkach pomykamy , a na dyżurach oświetlamy se drogę pochodniami...no ale co robić, toż to tylko ta ciemna Polska...nie to co wy w tych Niemczech...

zgred

Fajnie macie w tych Niemczech, my jezdzimy autobusami na konserwacje a jak jest zgloszenie to mozemy taksowke zamowic na koszt firmy, ale tylko do 5km.

Zbyslaw
@zgred

Chyba nie w kone. Kazda konserwa ma tam przecie rumaka

Xxx

W maju 3-ch konserwatorow odeszlo, to prawda? Bo chcialbym pracować w kone ale tyle negatow tu ze szok

Starakonserwa

Daj sobie spokój z pomocnikowaniem więcej dostaniesz w lidlu czy w castoramie na kasie lub obi nq dziale. A tutaj za grosze latasz jak wariat z torbą pod ręką. Do tego kone to słaba firma na rozwój, zostaniesz konserwatorem tylko od kone, więc będziesz bezwartosciowy na rynku pracy i będziesz konserwatorem za (usunięte przez administratora)netto. Jeżeli chcesz faktycznie iść w tą branże próbuj w firmie w której poznasz wszystkie typy sterowan czyli jakiś lift / windaw. Lub Thyssen gdzie poznasz trudne sterowania plus wszystko inne bo oni biorą wszystko jak prywaciaz.

K44
@Starakonserwa

Dokładnie tak jest. Idź do jakiejś firmy prywatnej poznasz sterowania różnego typu w tym i kone a jak zdasz egzamin i będziesz szukał zmian wtedy przyjdziesz do kone za ciekawsza pensje

Tomo

Caly czas ktos słychać ze ktos odchodzi z kone, a tu nowy kierownik. Czyli nie jest tak źle w tym kone.... Dziwię fakt że puścili tak dobrego handlowca jakim jest Darek

xyz

Moze ktos napisać jakie są zarobki w kone jako pomocnik konserwatora? Czy osoba bez doświadczenia da rade? Z pomocnika mozna awansować? Jesli tak to w jakim czasie okolo? Dzieki za odp..

Ludwik
@xyz

(usunięte przez administratora) netto. Po roku- dwoch awansujesz na zmieniacza płyt i bedziesz mial samochód i (usunięte przez administratora)

xyz
@Ludwik

(usunięte przez administratora)jak na dzisiejsza sytuacje na rynku pracy to dosyć malo.. Jakas premia kwartalna czy cos jest? Samochod dopiero po awansie, wczesniej nie ma opcji? Bez doświadczenia człowiek sobie poradzi jako pomocnik? Dzieki za odp

Konik

Widac zabolal awans kolegi. Z pewnoscia kazdy z Was "lepszy", madrzejszy..ale podpisac sie pod postem wlasnym nazwiskiem juz odwagi nie ma /*amatorszczyzna

xxx

Wysokie zarobki, świetna atmosfera w pracy, pełen socjal czego chcieć więcej

Koniak
@xxx

Wysokie zarobki ? Gdzie ?

Konserwator
@Koniak

W Finladni :-) a w realu mają Ciebie w nosie, po 7 dniach dają rejon - 100 dźwigów (zapomnij o KONE) i w pojedynkę walcz do upadłego, problemów nie zgłaszaj.

Tomasz

Niedługo zaczynam pracę w Kone Wroclaw zobaczymy jak będzie. Jak tak czytam to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w różnych firmach, między innymi w Warszawie i wszędzie robota wygląda podobnie. Powiedzmy sobie szczerze fach łatwy nie jest a i ludzi brakuje bo nikt nie chce w tym fachu się uczyć

konserwator
@Tomasz

a od kiedy zycze powodzenia

Tomasz
@konserwator

Od maja. Dziękuję. Zobaczymy najwyżej po 18 latach dam sobie spokój z windami ;)

Witam

Ja myśle że nowy kierownik sie nadaje na to stanowisko. Po prostu najważniejszym kryterium było znaleźć największego downa którym będzie łatwo kierować. Gratuluje Kasi i całemu działowe HR. Udało wam sie znaleźć właściwa osobę. Pozdrawiam

Franek
@Witam

Co do Medrzyckiego to mysle ze nie bedzie odbiegal inteligencja od obecnych juz kierownikow SFFiezaczka i Rudolfa . A fala heju na tym forum to po prostu typowa Polaczkowata zawisc .

Optymista
@Witam

Kiedyś juz wypowiedziałem sie na tym forum pełen optymizmu że w Kone jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Niestety po ostatnich wydarzeniach muszę nasrać w swoje gniazdo. Zgadzam sie ze słowami które napisałeś. Nowy kierownik to nieporozumienie. I to nie hejt to fakty.

Nie pozdrawiam
@Witam

Tak się przyglądam tej dyskusji i odnoszę wrażenie, że to takie Polskie koledze któremu się powiodło od razu są kładzione kłody pod nogi i wyzywa od " (usunięte przez administratora) w". Ludzie każdy z Was miał takie same możliwości wystartowania na stanowisko kierownika a ,że dostał się on a nie ktoś inny? Widocznie nie było odpowiedniego kandydata- i tutaj zaraz się rozpęta przysłowiowa "gównoburza", że jest synem prezesa, szwagrem dyrektora, i dlatego dostał tę robotę. Ale może prawda jest inna, może jest po prostu dobry i dano mu szansę i z niej skorzystał? Jedni się nadają do machania kluczem, drudzy do pracy biurowej a, że ktoś się czuje pokrzywdzony, mamy w chwili obecnej rynek pracownika i jak nie Kone pozostaje Otis, Schindler i całe multum polskich firm, komuś się znudziło byciem konserwatorem i zachciało się pracować jako kierownik? Nie przyjęli i wylewa swoje żale w internecie, a może Ty kolego jesteś winny . Człowiek najczęściej upatrywa porażki w kimś innym albo w rzeczach, ale przyczyna porażki najczęściej leży w osobie która jej doznaje. Jednak ktoś taki jak Piłsudski prawdę powiedział o polakach "Naród wspaniały tylko ludzie k....." i tym optymistycznym akcentem chciałbym podsumować te Wasze wspaniałe pozbawione zazdrości i jadu wypowiedzi, bo przecież nikt nikomu nie zazdrości ?

Koniak
@Nie pozdrawiam

No,ty zapewne nigdy nie ,,machałeś kluczem" tylko korzystałeś z okazji

gość

Podobno na Śląsku w Katowicach szukają teraz do pracy?

lipa

Urwany kontakt od zimnej Pani z HR. Brak obiecanej odpowiedzi po wstępnych rozmowach telefonicznych. Nieprofesjonalnie. Nie polecam.

L
@lipa

Nie poddawaj się, próbuj dalej, 6000 brutto na początek, warto.

WŁUCZYKIJ
@lipa

Nie tylko zimne ale i wstrętne baby pracują w KONE. Niczym obrzydliwe pielęgnice siedzą na stołkach i upatrują ofiary. Potem jak ośmiornice oblepiają się wokół twojego kubeczka, a Fuuu... Pozostały narybek siedzi cichutko i pomlaskuje. Generalnie ryba zawsze psuje się od głowy. Jeśli wkraczasz między wrony musisz krakać niczym ony...

Smuteczek
@WŁUCZYKIJ

Najnowsze wiadomosci z kone . Od 1 lipca w Warszawie 3 zmianowy system pracy . Uciekac komu zycie mile :D

Lerek

uu to juz doszlo do tego? praca 3 zmianowa jest fajna

Kowal
@Smuteczek

a Prawda, ze bedzie wieksza kontrola? Moj znajomy pracuje w ganeeflete( firma sprzedajaca gpsy dla firm) mowi ze KONE negocjcuje zakup 100szt. Chciałem przyjść od września jako konserwator i mam teraz obawy, mimo dobry warunków jakie mi przedstawiono.

stara habeta
@Kowal

Większej niż jest nie potrzeba robić, Kone wie o nas wszystko, wystarczy wiedzieć jak tej wiedzy użyć :)

bbb
@Smuteczek

co ty pieprzysz nic nie wiesz o kone w takim razie :):):)

alek
@bbb

widac ze nic nie wie. Sa dyzurni i nie bedzie 3 zmian

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35