hrcompass

Kraków

Opinie o hrcompass

Stefano

hm, jak na firmę zajmującą się HRem, to chyba sami o siebie nie potrafili odpowiednio zadbać. Dziwna sprawa, ale ich strona nie działa, a na facebooku ostatni post pojawił się w 2014 roku. Dla mnie sprawa jest jasna.

biga

Bardzo profesjonalna agencja rekrutacyjna. Head hunting poufny i elegancki. Znalazłam nową pracę i jestem zadowolona

Rolnik

Polecam jak ktoś szuka pracy w branży rolniczej, mają kontakty w firmach.

Krzysztof

W pełni profesjonalna agencja rekrutacyjna. Mili i kompetentni konsultanci. Współpracują z ciekawymi pracodawcami. Warto zarejestrować się w bazie, co jakiś czas podsyłają ogłoszenia o pracy z branży na maila.

Zostaw opinię o hrcompass - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hrcompass