opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Contrain Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 867 ocen
Opinie(3053)
Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)

Opinie(3053)

Dodaj opinię
Aktualności(28)
Wywiady(2)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wyróżnienia
  • .
  • Misja, wizja i wartosci
  • .
  • Kariera

O nas

Nasze wyróżnienia

Misja, wizja i wartosci

Kariera

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Contrain Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Contrain Group S.A.

Opinie

Opinie o Contrain Group Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 37

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Contrain Group S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dorota

    07.06.2022 19:48

    Inne

    Hejj wybieram się z grupą znajomych na zbiór i sortowanie papryki był ktoś może i powie jak to jest ?
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    12.04.2022 11:00

    Były pracownik

    Polecam. Kwatery(2) nie miały gwiazdek ale dało się żyć. Praca (w Szchlitz) bardzo dobra, lekka w ciepłe i dużo Polaków. W Szchlitz Polecam "LAMPENWELD), unikajcie ZUFALL.
    ReviewUserIcon
    Ina

    12.04.2022 21:28

    Pracownik

    Możesz napisać coś o tej pracy. Jakie zarobki i czy są godziny..
    ReviewUserIcon
    Szef Lampen

    05.06.2022 14:49

    Były pracownik

    Lampen fajne miejsce ale z godzinami loteria. Byliśmy pracownikami tam 12 miesięcy po czym z dnia na dzień zwolnienie przez brak zamówień.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    31.05.2022 15:50

    Były pracownik

    Kordynator w mieście SCHWALMTAL poprostu nie istnieje zawsze zajęta żadnej pomocy z tego co zauważyłem pomaga tylko kobietom nawet mikrofalówki załatwi itp my mężczyźni możemy liczyć tylko na siebie nie polecam miła tylko na starcie potem nie istnieje. Inaczej jej poprostu nie ma dla niektórych osób ma swoje grono i koniec
    ReviewUserIcon
    Paula

    30.05.2022 23:37

    Kandydat

    Ktoś pracował z tej agencji jako kelner?
    ReviewUserIcon
    Angelika

    27.05.2022 18:10

    Inne

    Witam, czy pracował ktoś może na magazynie w Niemczech i mógłby się wypowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Jarek

    19.05.2022 23:24

    Kandydat

    Witam, pracował ktoś przy produkcji palet w Badenia-Wirtembergia i może coś opowiedzieć o atmosferze w pracy oraz o zarobkach?
    ReviewUserIcon
    Manna

    17.05.2022 21:39

    Były pracownik

    Racowalam w firmie Tacken z contrainem , praca spoko nie jest super ciężka , zależy jak się trafi i jak się chce pracować ,ale wiele do rztczenia pozostawia(usunięte przez administratora)Nie potrafi nic zatwic ,nigdy nie ma czasu i wiecznie jakiś problem . Warunki mieszkaniowe.... Za ciekawe nie są jedna pralka na 10 osob (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.05.2022 13:37

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracuje ewentualnie pracował przy produkcji i pakowaniu paneli w Brandenburgii i może napisać coś o pracy i warunkach?
    ReviewUserIcon
    Praca Holandia

    10.05.2022 17:47

    Inne

    Czy firma zapewnia darmowy transport do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania? Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze pomidorów w Holandii. Ktoś może wie jak to wygląda, tzn zakwaterowanie, dojazd itp?
    ReviewUserIcon
    Contrain

    16.05.2022 08:29

    Pracownik

    Dzień dobry, Zapewniamy darmowy transport z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania oraz do pracy :) Jest to albo rower albo auto, w zależności od odległości do miejsca pracy :)
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    13.05.2022 14:52

    Inne

    Cześć, czy jest ktoś może na roślinach i sadzonkach w Meijel? Mam kilka pytań
    ReviewUserIcon
    Kudłaty

    30.04.2022 03:59

    Pracownik

    Firma Tacken sałatki w Schmaltal to najgorsze na co możecie trafić (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mar3k

    01.05.2022 14:44

    Kandydat

    Dlaczego możesz coś więcej powiedzieć
    ReviewUserIcon
    nicky

    12.05.2022 15:55

    Kandydat

    Kudłaty , dlaczego najgorsze ? rozważam ofertę wiec napisz co tak mocno nie pasowało ? plizz
    ReviewUserIcon
    Kasia

    12.03.2022 11:25

    Inne

    Hej Chciałabym wyjechać na początku kwietnia do Holandii na zbiór truskawek do Maasbree, ktoś może był,poleca ? A może ktoś chętny na wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    Karolinna

    02.05.2022 19:13

    Kandydat

    Też bym z Chęcią wyjechała do pracy gdzieś zagranice ale sama się jakoś nie mogę odważyć.Mam swoje auto, jak coś to proszę o [email protected]
    ReviewUserIcon
    Laura

    12.05.2022 14:22

    Kandydat

    Lubin
    ReviewUserIcon
    Krystyna

    08.03.2022 18:46

    Pracownik

    Hej wyjeżdżam za kilka dni na szparagi i pory sortowanie dokładnie zamysł.jedt na poniedziałek czy ktoś był i czy może ktoś jedzie ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Krzys

    14.04.2022 10:57

    Kandydat

    mozesz juz cos powiedziec ?
    ReviewUserIcon
    Iza

    11.05.2022 21:51

    Kandydat

    Hej. Jak jest na szparagach i porach,? Ciężka praca??
    ReviewUserIcon
    Kuba

    03.05.2022 19:50

    Kandydat

    Planuję jechać do Niemiec do pracy po 10 maja. Chcę jechać tam PRACOWAĆ, ewentualnie trochę pozwiedzać, a nie na melanż :) Jeżeli jest ktoś kto chciałby się dołączyć podajcie email w odpowiedzi, odezwę się do Was :)
    ReviewUserIcon
    Dycha

    09.05.2022 13:22

    Kandydat

    Też planuję wyjazd ale jak czytam te wpisy to trochę mi się odechciewa. Daj znać czy jeszcze jesteś za wyjazdem a jak tak to kiedy na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.04.2022 17:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mar3k

    01.05.2022 14:47

    Kandydat

    A nie można tego jakoś zgłosić
    ReviewUserIcon
    Mysza

    05.05.2022 11:14

    Pracownik

    To Niemcy czy Holandia?
    ReviewUserIcon
    Zołza

    27.04.2022 12:40

    Były pracownik

    Agencja Contrain jest nierzetelną firmą. Koordynatorzy, gdy pojawi się jakiś problem odnośnie zmiany pracy, nie odbierają telefonów lub po prostu blokują numer pracownika (boją się, że stracą swoich klientów, którzy są ważniejsi niż ciężko pracujący i (usunięte przez administratora) pracownik), a główna księgowa nie potrafi wypełnić swoich obowiązków jak należy. Nie dajcie się zwieźć opisom prac przedstawianych w samych superlatywach, ponieważ jest to najzwyczajniejsze kłamstwo. Ostrzegam przed firmami: Kopperts, Stals i Burs - istny wyzysk Polaków niczym w Auchwitz za śmieszną stawkę. Mogłabym dużo opowiedzieć, bo pracowałam w jednej z tych firm ponad pół roku, ale "mowa srebrem, a milczenie złotem".
    ReviewUserIcon
    b

    27.04.2022 14:38

    Pracownik

    ok
    ReviewUserIcon
    Contrain

    28.04.2022 12:48

    Pracownik

    Dzień dobry, Jeżeli ma Pani zarzuty do pełnienia obowiązków koordynatorów i innych pracowników, bardzo prosimy o kontakt na adres [email protected] w celu weryfikacji sytuacji i rozmowy. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Karolina

    28.04.2022 09:25

    Kandydat

    Gdzie polecacie wyjechać do pracy?
    ReviewUserIcon
    Sebix

    23.04.2022 15:30

    Pracownik

    Czytam i nie zgadzam się firma dobra przyjechali po mnie żeby zawieźć mnie na miejsce miesięczne wyplaty bardzo ładny pokój koordynator fajny praca też więcej godzin też można robić i nie ma patologi
    ReviewUserIcon
    Czat

    27.04.2022 19:56

    Kandydat

    A jaka praca? Jestem ciekaw pracy komisjonera w Niemczech jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Damian

    20.04.2022 10:15

    Kandydat

    Polecacie szczepienie kurczaków oraz mycie klatek?...jak z godzinami oraz z kasą?
    ReviewUserIcon
    Rafał

    19.04.2022 12:17

    Kandydat

    WItam, był lub ktoś jest w pracy w Holandii miejscowość Kessel, przy czyszczeniu i kontroli jakości, stanu namiotu, Agencja pracy Cotarian? Będę za informacje zwrotną co do warunków, jakie zapewnia agencja oraz warunki pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Contrain Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Contrain Group S.A.

    3 Maja 14a 93-408 Łódź

    NIP:7811812623

    KRS:0001105613

    http://www.contrain.pl/
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    17.04.2022 10:05

    Kandydat

    Jest ktoś na tych szparagach i porach ? Może ktoś co powiedzieć o warunkach mieszkalnych , czasie pracy i czy można tam jechać czy lepiej nie .
    ReviewUserIcon
    Martyna

    13.04.2022 10:18

    Kandydat

    Hej! Był ktoś może w Holandii w miejscowości Ell/Weert na kwiatkach? Jak było i czy polecacie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.04.2022 09:01

    Pracownik

    Ja jestem daj mi kontakt do siebie.
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    11.04.2022 14:33

    Pracownik

    Czy ktoś pracował przy zbiorze i pielęgnacji pomidorów lub papryki i jakie panują warunki?
    ReviewUserIcon
    Ang

    07.04.2022 01:02

    Kandydat

    Cześć, planuje wyjechać do Holandii na zbiór ogórków lub pomidorów przez agencję jakoś jeszcze w kwietniu. Czy ktoś może tez się wybiera?
    ReviewUserIcon
    Łuki toki

    07.04.2022 21:01

    Kandydat

    Ja właśnie ze znajomym startujemy w poniedziałek na kwiatki do Holandii
    ReviewUserIcon
    Marcelina

    06.04.2022 04:46

    Kandydat

    Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje do Niemiec albo Holandii na pracę przy kwiatach albo warzywach/owocach. W ogłoszeniach jest mowa o 12,28€ i 9-12 000 zł. Faktycznie można z tego wyciągnąć 9-12k brutto miesięcznie? Czy są potem na umowie kruczki drobnym drukiem?
    ReviewUserIcon
    Olaf

    07.04.2022 19:58

    Pracownik

    Do tego odjąć 12-13 euro dziennie za mieszkanie ale i tak aż tyle się nie zarabia. Przy dobrych wiatrach 1800 E
    ReviewUserIcon
    Waldo

    07.04.2022 10:03

    Pracownik

    Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy na sałatkach w Niemczech?
    ReviewUserIcon
    Addd

    15.03.2022 15:18

    Kandydat

    Cześć, planuje wyjazd z koleżanką od lipca 2022. Może ktoś był by chętny do nas dołączyć? Zależy nam na kimś zdecydowanym, kto bierze pracę na poważnie. Miejsce do ustalenia. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Filipas

    04.04.2022 12:07

    Kandydat

    a ładna ta koleżanka chociaż?
    ReviewUserIcon
    Ronx

    30.03.2022 13:17

    Kandydat

    Hej chciałabym jechać do praca przy pielęgnacji pnących roślin ozdobnych czy ktoś tam był i może powiedzieć jak tam jest ??
    ReviewUserIcon
    karola

    18.01.2022 12:38

    Pracownik

    polecam prace na kurczakach, jestesmy juz dlugo i jest ok
    ReviewUserIcon
    Ina

    29.03.2022 18:38

    Pracownik

    A gdzie ta praca jest? Możesz napisać jaka stawka
    ReviewUserIcon
    Sadzenie kwiatów Roggel

    25.01.2022 11:19

    Kandydat

    Witam. Czy pracował ktoś na sadzeniu kwiatów w Roggel w Holandii i może wydać swoją opinię?
    ReviewUserIcon
    KGB

    30.01.2022 21:11

    Były pracownik

    Roggel ? Uciekają stamtąd jeśli chodzi o Kopra. Jedna klika rządzi i mają od szefów pozwolenie na dręczenie Polaków. Do tego szef i jego córka to jakaś kpina. Prawdziwi (usunięte przez administratora). Praca dość ciężka ale kasa dobra jedyny plus
    ReviewUserIcon
    AB

    25.03.2022 21:23

    Pracownik

    Wszystko potwierdzam.Po paru miesiącach cieżkiej pracy na kolanach słynna klika wyrzuca ludzi z pracy.Mobing zastraszanie i krzyki na porzadku dziennym. Ty harujesz a oni tańczą z wózkami I nalepiają naklejki.Jeszcze się dowiesz że nic nie robisz a ta klika pracuje za ciebie.Na koniec usłyszysz, że to ty zastraszasz ludzi a oni są poszkodowani.To co tam wyprawia słynna klika jest nie do opisania. I wszystko to Polak dla Polaka.
    ReviewUserIcon
    .

    17.03.2022 13:08

    Kandydat

    Czy ktoś może chciałby jechać od maja 2022 do Someren na pomidory i chciałby się wybrać razem? Najlepiej przedział wiekowy 18-22 lata. Kontakt na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Scyzoor

    25.03.2022 09:53

    Kandydat

    Sylwia ja się będę wybierac
    ReviewUserIcon
    Damian

    23.03.2022 15:59

    Kandydat

    Pracował ktoś w Seasun w nadmorskiej miejscowości. Jak wygląda praca i zakwaterowanie w domach campingowych? Chodzi o pracę na szklarni przy zbiorze pomidorów i papryki.
    ReviewUserIcon
    Kamo

    22.03.2022 11:39

    Kandydat

    Pracuje ktoś z was w Holandii l w szklarnia, jaką pracę możecie polecić o lokalizację? Jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    On

    07.03.2022 10:44

    Kandydat

    Cześć, wam na początku Kwietnia mam jechać do Holandii do pracy na recyklingu sprzętu AGD odzyskiwanie metali. Czy może ktoś był w tej pracy i mógł by coś nie coś powiedzieć? Bardzo proszę o realne opinie. 731 225 462 dziękuję
    ReviewUserIcon
    Piotr

    22.03.2022 11:17

    Kandydat

    A pracowałeś już kiedyś przy recyklingu?
    ReviewUserIcon
    Casio

    09.03.2022 11:46

    Kandydat

    Ja planuje pojechać do Niemiec, Kelheim na magazyn z oponami. Ktoś tam jedzie? Był? Jak warunki?
    ReviewUserIcon
    Casio

    15.03.2022 10:38

    Kandydat

    N - nie mogę na ten mail wysłać do Ciebie wiadomości. Masz inny @?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    22.03.2022 11:03

    Kandydat

    Witam i jak w sprawie pracy odezwali się do ciebie?
    ReviewUserIcon
    Flaqiu

    07.03.2022 17:04

    Inne

    Jest ktoś chętny na wyjazd w marcu?
    ReviewUserIcon
    Mx

    13.03.2022 21:22

    Kandydat

    Ja się zastanawiam Gdzie chcesz jechać?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    22.03.2022 08:39

    Pracownik

    Aktualne ?
    ReviewUserIcon
    Karol

    19.03.2022 15:53

    Pracownik

    Serdecznie odradzam. Przyjechaliśmy z kolegą na miejsce zakwaterowania i było ok. Po rozpoczęciu dniu pracy okazało się że miejsce pracy się nie zgadza , godziny pracy się nie zgadzają , i wynagrodzenie się nie zgadza.. poprosiliśmy o zmianę projektu. Zmieniono nam projekt i miejsce zakwaterowania. Miał być domek 16 osobowy po czym dostaliśmy przyczepę holenderska z pleśnią przy łóżkach , zepsutym oknem, dziurami w ścianie i brakiem ogrzewania. Serdecznie odradzam każdemu myślącemu człowiekowi.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    19.03.2022 08:54

    Kandydat

    Był ktoś na magazynie w Niemczech w Soltau? Jakie warunki zakwaterowania? Wybieram się marzec / kwiecień 2022.
    ReviewUserIcon
    Rick

    18.03.2022 19:43

    Kandydat

    Cześć, szukam do wspólnego wyjazdu 1 osoby, najlepiej jeszcze w marcu, kobieta/mężczyzna, bez znaczenia. Praca na magazynie Rhenus, w Hörselgau Odezwij się na maila [email protected], tam się złapiemy i dogadamy a później możemy przejść na FB. Mam 19 lat, prawka nie mam, niemieckiego nie umiem, angielski podstawy. Wymagam jedynie brak nałogów, zero ćpania. Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu.
    ReviewUserIcon
    Magelan

    03.12.2021 18:28

    Pracownik

    Solidne biuro na Klosterpark , zaskoczenie dla mnie ze w piątek można pracować tak jak pokazują godziny na drzwiach.pełen szacun dla P.Kasi i P. Marcina ,tak trzymać dzięki pozdrawiam Tadeusz
    ReviewUserIcon
    Haha

    16.03.2022 08:24

    Kandydat

    Solidne biuro, bo pracuje w wyznaczonych godzinach pracy, hahaha, nie mogę XD
    ReviewUserIcon
    Pisarka

    17.03.2022 13:58

    Były pracownik

    Przecież biuro na kloster jest wiecznie zamknięte, a koordynatorzy traktują ciężko pracujących w rhenusie ludzi jak (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Group S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.