Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Prokuratura powinna zająć się Agencjami Pracy ze znakiem CONTRAIN . Agencje (usunięte przez administratora) pracownikow jak tylko się da. Nawet ZUSu nie płacą. Wiodącą Agencja Pracy w oszukiwaniu jest CONTRAIN Poland.Sp z o.o.. Contrain to kilka spółek, ktore zatrudniają setki pracownikow z Polski i Ukrainy w Holandii , Niemczech , Polsce i w innych krajach. Jesli nie musisz.... to nie jedź z CONTRAIN.

wojtek

Witam strasznie cięzko jest sie do tej firmy zadzwonic jest taka do dobra czy o co chodzi wie ktos ?

Dawid

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś może wie i się wypowiedzieć na temat zbiór ogurkow w maasbree z góry dziękuje i pozdrawiam

To tylko ja

Witam mam pytanie bo jestem ze swoją kobietom przed podpisaniem umowy, jeszcze nic nie wiem gdzie będziemy mieszkać i pracować. Czy ktoś wie jakie w tej firmie są warunki przy segregacji ciuchów, jakie dają zakwaterowanie dla par, jakie są tam realne zarobki? Jak pracują koordynatorzy i jaki jest kontakt z firmą powyjeździe?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Krystyna

Ta praca w magazynie z napojami z ogłoszenia jeszcze jest aktualna? W sumie to mógłby też ktoś dać znać, czy kobieta sobie poradzi w tej pracy, czy za dużo dźwigania jednak, bo nie wiem, co myśleć.

Poprostu człowiek

Rozmowa z Rekruterka to ciągnięcie ja za język , nic kobieta nie wie .Z rozmowy nie wiem nic .Rekruterka strasznie zaspana .Zmieńcie rekruterke

slawek poznań

Witam dostałem ofertę pracy od tej firmy dziś,praca w Kramp GmbH miasto Strullendorf ,czy ktoś z kolegów/koleżanek mógłby mi pomóc,tz.jak wygląda ta praca jakie lokum do spania pozdrawiam z góry.Jakbym mógł poproszę porady przesłać na emila: slawek.k.60@o2.pl pozdrawiam.

@slawek poznań

Praca jest od godziny 11 do czasu aż się nie skończą zamówienia (może to być 19 jak i 21). Dużo biegania, jedynym plusem, ze nie trzeba z kimś robić tylko człowiek pracuje sam dla siebie i pod swoje tempo. Nie wiem jak teraz, ale warunki mieszkalne nie były najgorsze.

Artur

Witam praca fajna nie narobisz się to jedyny pozytyw tej agencji ...po za tym to na budynkach zero dyscypliny chcesz się narano wyspać do pracy to naucz spać się w hałasie... nie polecam na pięć gwiazdek daje -5 plus 1 za pracę.....

@Artur

tylko na ten aspekt oni chyba nie mają bezpośredniego wpływu? a było to zgłaszane? co mówili?

RS

Dzień dobry, Proszę Państwa jeżeli chodzi o samo zatrudnienie przez Contrain wszysto było ok - praca, zakwaterowanie i płaca. Dopiero jak zdarzył się wypadek w miejscu zamieszkania to już tak ok nie było. Zero pomocy ze strony koordynatora oprócz wymiany sms. Natychmiastowe wypowiedzenie umowy ? ? W trakcie leczenia i pozyskania na własna rękę lekarza i zwolnienia lekarskiego?? Zero empatii ze strony ludzi którzy nazywani są szumnie koordynatorami obsługujących pracowników. Człowiek jest Im potrzebny tylko jak jest zdolny do pracy. Ale niestety wypadki się zdarzają i pomoc ze strony obsługi polskiej powinna być udzielona. Brak!! Proszę pamiętać że na dzisiejszym dniu świat się nie kończy i Państwo jako pracownicy ze strony Contrain -koordynatorzy, kierownicy i inni możecie się znależć w identycznej sytuacji lub ktokolwiek z waszej rodziny- będzie Wam przyjemnie ?? Myślę, że nie.

@RS

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem sytuacji - zależy nam aby przyjrzeć się zgłoszonej sprawie. Pozdrawiamy

Freddie

Dlaczego Contrain boi się teraz dawać niemieckie umowy? W zeszłym roku jakaś miałam. Bo boją się o swoje (usunięte przez administratora) A swoich koordyzatorów Adrian wereszczyński wziął dla ciebie pieniądze, za siedem dni roboczych mi zapłacił 150 euro i wyszłal mnie na dworzec,. Sobie wypłacił moje 430 pozostałe. Próbowałam tam sobie wyjaśnić z chwilą kontrain siedziałam 48 minut na telefonie jak ona usłyszała o co chodzi to się rozłączyła. (usunięte przez administratora)

@Freddie

piotr

Czesc, czy moze ktos napisac pare zdan jakie wrazenia z pracy w Horselgau/magazn thalia-zoo, jak warunki mieszkaniowe? Z gory dzieki i pozdrawiam!

Kris
@piotr

Praca w Horselgau jest spoko a warunki mieszkaniowe nie najgorsze ???? Polecam!!!

@Kris

Nie najgorsze to jakie tak w sumie? Po ile osób tu przydzielają na lokum?

Freddie
@piotr

Nawet się tam nie pchaj. Koordynatorem jest Adrian wereszczyński (usunięte przez administratora) który bierze wypłaty do swojej kieszeni bez żadnego pokwitowania ,upomnisz się ,wysłe Cię na dworzec w Eisenach. Bo powiedziałam z koleżanką że nie będziemy mieszkać w jednym mieszkanku z kryminalistą wytatuowanym od stóp do głów swastyki ,nie dawał spać,(usunięte przez administratora), chłopak 30 lat 12 spędził w kryminale tego nie sprawdzali. Spędziłam 15 godzin na komisariacie, bo nie miałam gdzie spać ,zanim mi przywiózł pieniądze chociaż na busa. A co dzwonimy do pani z Contrain, udaje że nie wie o co chodzi. Nawet daty od kiedy do kiedy pracowałam, zapisała na miesiąc później. Na czysto zarobiłam 420 euro a tak (usunięte przez administratora) przywiozła mi na dworzec 150

@Freddie

Dzień dobry. Prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem sytuacji. Zależy nam, aby przyjrzeć się tej sprawie. Pozdrawiamy

@Contrain

Szanowny Panie, Zweryfikowaliśmy podane przez Pana informacje. Nikt o podanym przez Pana nazwisku nie pracuje i nie pracował w Contrain. Musiał Pan pomylić firmy. Pozdrawiamy

doris

witam, nie polecam firmy zanim jeszcze podpisałam umowę,niekompetentni pracownicy obiecują gruszki na wierzbie po czym nie odbierają telefonów chyba że dzwonisz z innego numeru. Zwodzą z wyjazdem przekładając z dnia na dzień a wiadomo jak już ktoś się decyduje to zależy na czasie. NIE POLECAM ZDECYDOWANIE

Magda

Witam , Jestem osobą postronną. Obserwuje firmę od dłuższego czasu. Zadziwiające jest to że jeszcze dwa tygodnie temu były ogłoszenia same negatywne a nagle zrobiły się dobre mimo że pokazuje jako dodane 2 lub 4 miesiące temu. Myślę że spowodowane jest to tym , że najgorsze opinie firma co jaki czas czyści. Zdecydowałam się z przyjaciółką spróbować wystartować do pracy w Niemczech. Mamy ogromne doświadczenie gdyż pracowałyśmy parę lat w róznistych firmach . Prace były przy produkcji. Począwszy od kwiatów warzyw , mięs, ryb po rzeczy typu reklamy prezentowe. U mnie z rekrutacją szło wszystko dobrze ponieważ nie zadawałam wielu pytań. Moja przyjaciółka jest ostrożniejsza Kiedy zaczęła pytac o zdrowotne składki ubezpieczenia i bezpieczeństwo swoje w czasie pobytu w Niemczech pani (usunięte przez administratora) , nagle uciela rozmowę żeby się zastanowić czy aby napewno chce się wyjechać nie pytając już mnie czy ja jestem zainteresowana Obiecała że na drugi dzień zadzwoni i tak jak założyłam nie zrobiła tego. W celu wyjaśnienia sprawy napisałam emaill do pani (usunięte przez administratora) że proszę ją o kontakt ale pewnie po wystawionej opinie przez panią(usunięte przez administratora) też postanowiła się już nie.odezwac. Piszę to że względu na to że pod połową postów piszą prośbę w celu wyjaśnienia sprawy z firmą ale tam też zero jest odezwu. Nie pisałam tej opini gdyż szybko odpuściłam i zapomnialam o tej sprawie ale postanowiłam ostrzec i napewno opiszę sytulacje na.kazdym portalu podpisując się i imieniem i nazwiskiem Dodzwonić się do firmy graniczy z cudem. (usunięte przez administratora) i nie wyspecjalizowani ludzie w dziedzinie przygotowania bezpiecznie człowieka do pracy. (usunięte przez administratora) Każdy pracowanik to żyła złota i tylko to się liczy. Pracowałam w wielu firmach były to firmy gorsze i lepsze ślę każda firma odpowiadała na wszystkie moje pytania bez kretactwa i odkładania słuchawki. Nie polecam!!!! A ludzi przestrzegam bo zetują na naiwności. Pozdrawiam wszystkich odważnych którzy potrafią opisać swój problem bo obstawiam że większą połowa ludzi którzy stawiają dobrą opinię to albo znajomi albo sami pracownicy Pozdrawiam Magdalena Wasiak

Edyta
@Magda

Piszesz o tych paniach z imienia i nazwiska ale jakie funkcje sprawują w tej firmie? Nie myślałaś o tym żeby napisać do kogoś na innym stanowisku skoro te panie Ci nie odpisywały? Ciekawa jestem czy to kwestia tego że zawsze unikają pytań czy te panie po prostu nie znały odpowiedzi...

@Magda

Zgodnie z naszym oświadczeniem wszelkie zażalenia rozpatrywane są tylko za pomocą kanału wsparcie@contrain.pl, ale ponieważ się Pani podpisała, to jeśli zweryfikujemy istnienie takiej osoby w bazie, to na pewno skontaktujemy się, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację, ponieważ wszystkie głosy niezadowolenia traktujemy z powagą i są dla nas bazą do nauki. Jednocześnie zwracamy uwagę, że jako firma nie mamy na stronie GoWork możliwości czyszczenia komentarzy i może to Pani potwierdzić z administratorem serwisu. Pozdrawiamy, Contrain

damian
@Magda

no już pojadę na zachód bez ubezpieczenia zdrowotnego. haha i to w czasie epidemii. Rachunki potem na kilkanaście tysięcy euro będą

Ona

Ta Agencja to (usunięte przez administratora) .oszujali mnie.Z daleka od nich .Dzień przed wyjazdem dzwonią i gadają ze wyjazd odwołany i niema pracy. MASAKRA

Pracownik Nie podpisujcie żadnych umów w ciemno/ jednostronnie ( in blanco ) W żadnym wypadku nie podpisujcie druku ROZWIAZANIE UMOWY O PRACE ZA POROZUMIENIEM STRON. Nie podpisujcie żadnych aneksów przedłużających umowę o miesiąc. Do podpisania umowy żadajcie kogoś z Zarządu Spółki ( musi być w KRS) Nie zgadzajcie sie na wożenie ludzi za darmo. Ządajcie zapłacenia za czas transportu. Nie podpisujcie prośby o załatwienie zakwaterowania. Zabieranie Wam za zakwaterowanie ( na waszą prośbę ) jest niezgodne z prawem. W NIEMCZECH firmy płacą za zakwaterowanie i nie potracają pracownikom. Domagajcie się co miesiąc paskow. Gdzie będzie składka na ubezpieczenie i podatek. Domagajcie się druku A1 natychmiast po przyjeździe ( a nie kiedy jesteście chorzy / niezdolni do pracy. Wyproście z gabinetu koordynatora/koordynatorke . Lekarze mowia po angielsku i nieźle po polsku. Koordynator ma za zadanie dopilnować żebyscie nie brali zwolnienia BO NIE JESTESCIE UBEZPIECZENI w Niemczech Piszczie skargi do Agencji Pracy w Niemczech ( w jezyku polskim) Adresy znajdziecie w Informacji dla Pracownika (jez.pol/ jęz/niem) Na warunki mieszkaniowe ( (usunięte przez administratora) brud, itd ) idzcie na skarge do Stadtverwaltung / Urzad Miasta . Mozna pisać po polsku Składanie skarg na Contrain do Contrain nie ma sensu. Contrain to kilka spółek ktore sie mieszają w zależnosci od tego na jakim jestescie projekcie. Działanie Contrain jest kryminalne. Mozecie pisac również na policję niemiecką po polsku ( jako skarga na warunki zatrudnienie, niewłasciwe wynagrodzenie i obciażanie za noclego ktore wam się należą) Contrain ma kilkanascie spraw w miesiacu. Większość przegrywa. Składajcie wnioski o odebranie licencjidla Agencji Pracy CONTRAIN ldo Wojewody Wielkopolskiego (dla Poland) lub Łódzkiego (dla Global) Mozecie tez złozyc skarge do NIK i złozyc wniosek o KONTROLE CONTRAIN ....ze wzgledu na duzą szkodliwość społeczną działań Spółek Agencji Pracy CONTRAIN ZA OKRADANIE , ZA OSZUKIWANIE Napiszcie do TVN ,zeby zrobili reportaż o tym jak CONTRAIN (usunięte przez administratora) ludzi ktorych wysyłą do pracy w Niemczech za najniższą stawkę. Nie bójcie się . Nic Wam Contrain nie zrobi.

Ksiądz Halina z MPS-u

(usunięte przez administratora) nic nie jest zgodne ze stanem faktycznym...., wpłaty co najważniejsze mijają się z prawdą a na pewno nie mają nic wspólnego z wydrukiem z zakładu w którym się pracuje...., wystarczy poprosić kadry o wydruk z faktycznym przebiegiem pracy i wtedy okazuje się jak a,la agencja Contrain potrafi zagubić znaczącą ilość godzin która nigdy nie zgadza się z prawdą....., ostatnia moja praca zakończyła się jakiś czas temu ale znajomy który podjął pracę przez tą agencje powiedział mi dzisiaj że nawet po rzekomej podwyżce dostał mniej o jakieś 150€ gdzie nie opuścił ani jednego dnia roboczego......, nie wierzcie nikomu podczas rekrutacji bo wciskają same brednie nie mając żadnego pojęcia co się dzieje na miejscu boju czyli w danej pracy, koordynator niby jest ale nie wiadomo gdzie, mój kolega pracuje już kilka miesięcy i na oczy go nie widział czyli jest zdany sam na siebie...., nic dodać i nic ująć ale takie są realia w pracy przez agencję Contrain....., ja pracuję już na swoim i za żadne skarby świata nie polecam tej agencji.

@Ksiądz Halina z MPS-u

Dzień dobry, Jeżeli chciałby/chciałaby Pan/i wyjaśnić kwestię niezgodności wypłaty i z ilością przepracowanych godzin, prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem sytuacji. Pozdrawiamy

iklrltvnr

Początkowo Pani, która się ze mną kontaktowała była bardzo miła, chętnie udzielała odpowiedzi na pytania i sprawiała bardzo dobre wrażenie. Wydawała się "rozgarnięta". Problem zaczął się, kiedy odmówiliśmy bycia kierowcą za 1,5 euro dziennie (trzeba było służbowym samochodem wozić pracowników dziennie ok. 50km, za tak niski dodatek). Zastraszono nas, że wyjedziemy i nie będziemy pracować bez kierowcy, aż w końcu zupełnie przestano się do nas odzywać. Strasznie nieprofesjonalne, dwulicowe i w końcu bezczelne zachowanie. Pytając o miejscowość zakwaterowania i inne poboczne kwestie, nie udzielono nam odpowiedzi, bo Pani sama nie wiedziała. Już mieliśmy podpisywać umowę, kiedy pojawił się największy red flag i na szczęście odpuściliśmy. Nikomu nie polecam tak nieprofesjonalnej firmy - istnieje wiele bardziej godnych polecenia pośredników.

@iklrltvnr

Dzień dobry, Bardzo prosimy Panią o kontakt na wsparcie@contrain.pl - zależy nam aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy

Iza
@Contrain

Z tego co mi wiadomo to ta agencja pracy ma najlepsza opinie i jest na 1 miejscu na liście którzy polecają ta agencję więc nie rozumie co się stało że są takie opinie podzielone i negatywne

Mk
@Iza

Na pewno opinie,psują wam wasi pracownicy opiekuni,koordynatorzy bo to oni pracują na opinie które wystawiają zatrudnione osoby przez waszą agencje ,czy to jest tak trudno ogarnąć ludzią na waszym poziomie.

Kluseczka

Witam. Proszę bardzo o aktualne opinie nt projektu w magazynie ubraniowym w Mönchengladbach 1. Wynagrodzenie- czy się zgadza? 2. Warunki mieszkaniowe? 3. Dojazdy do pracy i praca w magazynie?

Jellllll

Uciekajcie!! Pracowałam dla tej firmy miesiąc wraz z moim chłopakiem, miesiąc który był katorgą. (usunięte przez administratora) ZERO pomocy, zrozumienia człowieka NIC. (usunięte przez administratora)Na wstępie miał pretesje do mojego chłopaka, dlatego (po 10h podróży) nie wypełnia odrazu papierow tylko sie rozpakowuje, że teraz on (usunięte przez administratora) bedzie musiał czekac godzinę aż mój chłopak to wypełni. (usunięte przez administratora)zero szacunku do drugiego człowieka,Krzywe spojrzenia ciagle patrzenie na ręce, nawet na „stołówce”,problem w jakiejkolwiek pomocy,Nie wspomnę tu już o nieodpowiadaniu na zapytania, nawet głupie DOWIDZENIA, udawał że nie słyszy, że nie widzi. Zero kultury tylko napluć w pysk. Ale to przed najlepszym. Kiedy przyjechaliśmy na zakwaterowanie jak i do pracy nikt nie raczył nas chociaż oprowadzić, czekaliśmy jak słupy dopytując się pracowników gdzie można znaleźć kogoś kto sie nami zajmie.(usunięte przez administratora) Każdy miły każdy uśmiechnięty, az pomyślałam ze to może być naprawde dobra robota co było głupota. Powiedziano nam,że mamy dwa tygodnie żeby zacząć zbierać normy, na spokojnie bez stresu.Większej ściemy nie słyszałam :D DRUGIEGO DNIA po pracy przyszedł do nas (usunięte przez administratora) powiedział ze za mało zbieramy, że MUSIMY WYRABIAĆ NORMĘ (która w przeciągu dwoch dni urosła od 20kg/h do 50kg/h(usunięte przez administratora) miałabyc gwarancja 36 godzin tygodniowo oraz PODSTAWA ZOSTANIE WYPŁACONA (usunięte przez administratora) Lecz praktycznie dzień w dzień kończyliśmy nie później niż 14.Ale nie martwiliśmy Się tym aż tak bo przeciez podstawę mamy mieć, ale bardzo zależało nam na nadgodzinach o czym wspominaliśmy contrein. O zaliczkę ciężko się doprosić, dzwoniliśmy do naszych koordynatorów ze potrzebujemy pieniędzy bo nie mamy jedzenia,zaliczkę otrzymaliśmy po wielu próbach. Pracowało się strasznie. Wyrzucili nas po 2 tygodniach ponieważ nie wyrabialismy normy( druga pare wyrzucili po 3 dniach) dwa dni próbowaliśmy się dodzwonić (usunięte przez administratora)Wydzwaniałam co wszystkich z contrein bo chciałam jak najszybciej iść do pracy, lecz spotkałam się z pretensjami „DLACZEGO JA WYDZWANIAM PO LUDZIACH?” Śmiechu nie było konca. Po tygodniu przenieśli nas do innego zakwaterowania „wyremontowanego” nie było tam nic, internetu, mikrofali,odkurzacza WODY W KUCHNI nawet szczotki do ubikacji SERIO NIC , z łazienki wylewała się woda bo nie było ściągacza do wody a prysznice pozatykane. (usunięte przez administratora)zapewniał ze wszystko nam dowiozą, dowieźli po tygodniu kiedy my już opuszczaliśmy kwaterę. Bo dłużej nie mogliśmy wytrzymac. Wypłata z ogórków wynosiła niecałe 300 euro. Byłam załamana. Tego samego dnia spakowaliśmy się i wyprowadziliśmy. Nie polecam nie przyjeżdżajcie tu każdy c contrein przedstawia wszystko w różowych barwach na miejscu jest odwrotnie.

@Jellllll

Szanowna Pani, Ponieważ ten wpis zawiera wiele informacji, które koniecznie jako firma musimy zweryfikować, żeby podjąć odpowiednią reakcję to prosimy Panią o kontakt na wsparcie@contrain.pl Pozdrawiamy

Arla
@Jellllll

Teraz ogłaszają zarobki od 9-12 tys więc (usunięte przez administratora)

@Arla

Więc co? Ale to chyba dobrze, że tyle ogłaszają, myślisz, że dotrzymają słowa?

Kris
@Łucja

1400/1700netto , to jest 11/12tys ?

Popieram
@Kris

Zarobki w Niderlandach ok. 1400-1500€ (1500€ jesli zrobisz ponad 180 godz.) i od tego trzeba odjać wyżywienie. Mieszkasz z patusami 15 osób na 1 domku, do pracy przyjeżdżają ludzie, którzy właśnie wyskoczyli z puszki, studenci niskich lotów, ktorzy imprezują całe noce i ludzie, nie majacy innych perspektyw. Nie zależy im na zarobku a na zabawie. Domek smierdzacy stęchlizna, 1 prysznic na wszystkich mieszkańców. Praca dla ludzi o niewygorowanych ambicjach życiowych i zarobkowych, w pracy normy do zrobienia. W domku dochodzi do różnych konfrontacji miedzy patusami, dzis pija i sie bija a jutro sie godza. Ogolnie dla ludzi o mocnych nerwach-nie polecam.

@Popieram

Dzień dobry, Jeżeli zauważył/a Pan/i niepokojące zachowania pracowników na kwaterach, prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym koordynatora i zgłoszenie maila na wsparcie@contrain.pl z opisem sytuacji - w naszej firmie absolutnie nie tolerujemy przejawów przemocy i nadużywania alkoholu.

Grzegorz
@Contrain

To rozumiem. Ludzie tam do pracy jeżdżą, a nie szukać wrażeń. Tylko co z taką liczbą ludzi na domek, czy to nie przesada? Co do zarobków, niech każdy sam oceni, czy to dla niego dużo, czy mało. Firmy mają wymagania, ludzie jadący do pracy również. Nie można lepszej stawki dla nich wynegocjować? Proszę o odpowiedź i reakcję. Z góry dziękuję.

Haha
@Contrain

Dobre sobie ! Możesz dzwonić do wszystkich w agencji każdy jak Cię wysłucha to cud albo Cię zaleje .. jak masz problemy na mieszkaniu to powiedzą że nie mają narazie na to czasu ale kiedyś się tym zajmą . Tragedia ! Zmieńcie podejście do ludzi i nauczcie się słowa Szacunek w stronę pracownika ..

Ktoś

Masz rację

jshs
@Popieram

haha tyle to ja w Polsce zarabiam

xyz
@Jellllll

Witam, ja pracowałam przy zbiorach pomidorów w Helenaheven w szklarni, przez firmę holenderską. Tam było to samo. Miało się dwa tygodnie czasu na wyrobienie normy, co było nierealne, bo oszukiwali na normach. Jak ci sie wydawalo, ze robisz szybko i wiecej, to tej normy było mniej, a jak robiles mniej to tej normy bylo wiecej. Nastepnego dnia wypisywali kto ile zrobił normy. Praca łatwa, ale robili problemy, że za wolno pracujesz. Dziwne, że jak się nigdy nie pracowało w takiej pracy to nagle będzie się szybko pracowało. Ogólnie w Holandii byłam 3 miesiące. Bardzo fajna przygoda życia, dobrze jest zabrać ze sobą walizkę samego jedzenia, odległość do sklepu jest bardzo duża. Sama praca w szklarni bardzo mi się podobała, a Polacy popędzali. Nie wiem czy jest sens wyjeżdżać z Polski. Na szklarni zarobi się nie więcej jak 4,5 tys.

xyz
@Jellllll

Tak jak Pani pisała, po dwóch tygodniach zaczęły się zwolnienia osób wolno pracujących. Zwłaszcza zwalniali starsze osoby z Litwy. One wolno pracowały, bo to była ich pierwsza taka praca. Widać było po innych pracownikach, kto już pracował przy zbieractwie. Sama praca w sobie jest lekka i przyjemna, samą pracę miło wspominam. Jednak radzę jechać przez firmę, która oferuje wynagrodzenie tygodniowe, jak się pracuje w szklarni to nocleg jest najczęściej na wsi, w domku gdzie mieszkają inni pracownicy, ten domek bardzo miło wspominam, lepsze jak hotel pracowniczy. Jak ktoś chce jechać, to niech jedzie i się nie boi, bo nigdy za granicą się nie wie co nam się przytrafi, warto zabrać więcej pieniędzy w euro, bo tam nie ma bankomatów do wymiany pieniędzy. Każdy wyjazd uczy i na następny raz wie się, co ze sobą zabrać. Praca z wypłatą miesięczną też jest dobra, ale trzeba zabrać dużo rzeczy na przetrwanie. Na wsi jest drogo, najtaniej jest w Lidlu, który jest oddalony o kilka km. Na innych produkcjach ulokowanych w miastach, jest większa nagonka pracy, bardzo dużo tam pracuje Polaków, a Polacy to chamy, przykro mi to mówić o własnym narodzie. Bardziej lubiłam pracować z obcokrajowcami, bo byli uprzejmi i pomocni, a Polacy robili wszystko, żebyś się zwolnił po godzinie. Jak bym miała znowu pojechać, to do pracy w szklarni, planuję wyjazd, jak ogarnę dentystę, bo dentysta w Holandii jest drogi, może z nowym rokiem wyjadę. Ogólnie Brabancja Północna w Holandii bardzo mi się podobała, lubię wieś i chętnie tam wrócę. Niestety wszędzie w Holandii trzeba szybko pracować.

skdksj
@xyz

no to skoro praca ma być szybka to kasy ma być sporo typu 2500 euro na ręke

Abhardżawedha
@Jellllll

Pracuję na magazynach już ponad 11 lat . Mam już 43 lata i nigdy nie miałem problemów z normą . Zawsze wyrabiałem normę 125-150 % Więc dużo ponad 100% , które jest minimum . Nic dziwnego , że was wyrzucili ........ w swoim życiu widziałem sporo leni którym się nie chciało pracować i nie wyrabiali normy . Kto uczciwie pracuje po szkoleniu zawsze wyrobi normę dużo większą niż jest minimum . Kiedyś na magazynie w Holandii pracowałem jako order picker na słuchawkach i po miesiącu wyrabiałem normę 140-150 % To podszedł do mnie koordynator i powiedział abym się uspokoił i nie szalał bo zawyżam strasznie normy . A lenie zawsze płaczą i wyrabiają coś w granicach 90 % więc nic dziwnego , że ich wywalają .

Rafi
@Abhardżawedha

Norma 150. Lekko przyglupawy jesteś. Jaka premia po za normę 50 e.

slawek

100% prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 443.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.