Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Rogerio

Jak jest tam jako operator wozka widlowego jestem szybki na wózku mam opanowane w jednym palcu chętnie wyjade macie jakąś taka prace proszę o kontakt

Barbara

Porażka każą pisać na wsparcie contrain a jak się napisze to nikt nie odpisuje na wiadomość. Po co wam ta poczta contrain??

LidiaDye

Hejka,czy pracuje ktoś na magazynie Bönen? Jak się tam pracuje oraz jakie są warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam

Samocha
@LidiaDye

Warunki mieszkaniowe da dobre, praca nie jest zła. To zależy też co kto oczekuje byli tacy co myśleli, że przyjadą jak na wakacje a są tacy którzy wiedzą, że jadą robić i robią.

Ilona
@Samocha

Macie pokoje osobno czy jakaś konkretna liczba osób jest w pokoju? Dasz znać jak to wygląda? Na jakie zarobki można tu liczyć? Macie zapewniony transport do pracy?

@Samocha

Mnie najbardziej interesuje ile można zarobić oraz czy mieszkania są darmowe czy odpłatne.

Piterson

Witam, mam oferte pracy w w Contrain, co sądzicie? Oferują nam hotele pracownicze, jak to wyglada?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Przyszły pracownik

Pracuje ktoś na magazynie w Horselgau ? Bo dostaliśmy taką ofertę i nie wiemy czego się spodziewać, jak tam praca i warunki mieszkaniowe ?

nowy pracownik

Witam. Pracował ktoś kiedyś w Horselgau? Jak wygląda praca? Lub mieszkał w hotelu pracowniczym w pobliżu firmy? Jakieś opinie/podpowiedzi?

Cześć, Czy pracował ktoś w Rosenheim na pakowaniu wyrobów medycznych? Mogę prosić o info jakie zakwaterowanie i mniej więcej zarobki wychodzą na miesiąc?

Mateusz
@Tomek

Dołączam się do pytania . Również dlaczego umowa zawiera 140 stron . Są badania lekarskie w dodatku trzeba jechać do jednego z oddziałów . Nie można załatwić nic przez internet. Proszę o szybką odpowiedź .

@Tomek

Nie polecam, ciągle patrzą ci na ręce, najlepiej znać język niemiecki bo bez tego ciężko się dogadać i tylko obrobią ci (usunięte przez administratora) Praca męcząca musisz wszystko dokładnie oglądać po kilka razy aż oczy bolą. Zakwaterowanie też nie za ciekawe zimna woda, nie ogrzewany domek wlasciciel chodzi po pokojach gdy jest sie w pracy i możesz spać w domku z ludźmi zupełnie nie z tej firmy tylko jakimś obcokrajowcem.

@Ania

I Trzeba robić wcześniej badania medyczne?kurde a jak kasa? Opłaca się chociaż trochę ? Dzięki za odpowiedzi

@Tomek

Tak trzeba mieć badania medyczne, warunki tam są bardzo sterylne i musisz mieć kombinezon,maseczkę i rękawiczki,do pracy to już daja na miejscu, czy się opłaca to ci nie powiem bo każdy wydaje inaczej 12,40 chyba jest za godzinę i podnieśli też ceny za mieszkania od stycznia więc to już sam musisz policzyć ile wydajesz.

Chris

Trzymajcie się z dala od tej agencji złodziejskiej. Koordynatorem naszym był niejaki matias pilseck, nie wypłacili nam pieniędzy a teraz mówią że taki człowiek u nich nigdy w życiu nie pracował koordynator był z nami we włosie a mieszkał Stuttgarcie. W jakim groziłam sprawę sądową za przejazd i wyjazd z powrotem bo się okazało że za dużo ludzi przyjęli przestali mi odpisywać na Messengerze

Contrain
@Chris

Dzień dobry, Taka osoba nigdy nie pracowała w Contrain, a Messenger nie jest naszym kanałem komunikacji z pracownikami Pozdrawiamy

daccx

Robiłem u nich na projekcie w Soltau. Komisjonowanie towaru. Ekipa fajna a do pracy było można się przyzwyczajić oprócz: brygdzistów. Ten główny szef nawet spoko, ale reszta to bezna..../ Praca fizyczna i bez wózków elektronicznych ciężko się wozi palety, które ważyły po 300 parę kilo. Robiło się czasem na zewnątrz - gdzie wiało i padało. Nie polecam tam jechać na lato, bo nie pozwalają nosić krótkich spodni a w zime - szkoda gadać. Zaletą tej firmy na miejscy było to, że kawa była darmowa i było niedaleko do pracy.

Nowy pracownik

Witam Agencja oferuje mi prace na szklarni z Pomidorami w miejscowosci beek en donk u verejkena jak wyglada tam praca dzieki za opinie pozdrawiam

@Nowy pracownik

Są wysokie normy do zrobienia. Na przerwie widzisz na tablicy swoja normę i jak masz mala, to musisz poprawic. Ogolnie ta firma nie jest zła, ale norma goni normę i normą pogania. Patrza na ciebie przez pryzmat normy. Nie polecam tej pracy na dlugo, bardzo męczy.

jak jest

witam mieszkal ktos tam na domku Groeneweg 5 ??

adam
@jak jest

groeneweg 5 5712 rk someren

Człowiek który ma dużo czasu

Od 10:30 do 11:30 dzwoniłem i nikt nie raczył odebrać, byłem szósty w kolejce itd.. później byłem 1 w kolejce, po pół godziny bycia 1 w kolejce mowi infolinia ,że jestem 4 w kolejce, co się tam dzieje to nie wiem..

Moon,
@Człowiek który ma dużo czasu

dzwonie tak samo kilka razy , wisze na tel po 3 minuty moze dluzej , to jest kpina aby tak czekac na tel dzwoniac smiech na sali !!! totalna olewka

Przyszły pracownik

Witam agencja proponuje mi prace na magazynie komisjonowanie artykułów lekkich po nieduże szafki, stoliki nocne. Czy jest ktoś kto mógłby dać swoją szczerą opinie odnośnie tej pracy o całej agencji :)

marcin
@Przyszły pracownik

jak chcesz dzwigac to nie ma problemu :D

wojtek

Praca przy drzewkach ozdobnych w Holandii! Holandia, Swolgen Pracował ktoś na tej ofercie jak to wyglada ??????

Bryłka

Nie polecam, zostaliśmy zablokowani do dalszej rekrutacji bez żadnego wyjaśnienia.Nikt nic nie wie.Co miesiąc dzwonisz do kadrowej bo coś się nie zgadza . Mieszkania w Holandii karygodne klatki dla (usunięte przez administratora) Ciągłe odsyłanie do innej osoby kierownik-kadrowa-kierownik.

@Bryłka

A o jaką dalszą rekrutację chodzi? Jakaś zmiana stanowiska, miejsca pracy czy jak? Napiszesz coś więcej na ten temat? A co do mieszkania, to nie ma opcji zmiany skoro warunki są tak ciężkie?

Nie polecam, ciężko się do nich dodzwonić a jak się już człowiek dodzwoni to ciągle nikt nic nie wie i nie mogą pomóc. Chciałam wyjaśnić sytuację dlaczego nas zablokowali w systemie to nikt nie wie dlaczego i tylko nas odsyłają od jednego do drugiego. Nic złego nie zrobiliśmy a jesteśmy zablokowani w systemie i to bez powodu. Chora sytuacja, gorzej jak w przedszkolu.

przyszly pracownik

Jakieś opinie o Rhenus w Huckelhoven ?

przyszły pracownik 2
@przyszly pracownik

jedziesz tam?

przyszły pracownik 2

dlaczego? dowiedziales sie czegos?

M.Magda

Witam ja jestem zadowolona z pracy w firmie contarin. Oczywiście jak większość firm i ta ma swoje - jednak + Przeważają. I polecam tą firme kazdemu kto pyta o zdanie. Pozdrawiam

Ina
@M.Magda

Jestem ciekawa czy dokładnie przeczytałaś umowę. Składki odprowadzane na emeryturę są tak małe, że jeśli przejdziesz na emeryturę to nawet najniższej krajowej nie dostaniesz..masakra..teraz zarabiaz lepiej niż inne firmy,a potem będzie płacz..Umowę ma ta firma polską,ubezpieczenie polskie(nie dostajecie dofinansowania do ubezpieczenia..czyli zwrotu ubezpieczenia)...

Łucja
@Ina

Czyli, przekreślasz ze względu na to ubezpieczenie? Czyli mimo wszystko bez niego to już problemów zbyt specjalnych to nie ma?

Bravo
@Ina

Dokładnie tak Magda jak piszesz ludzie się życia na pieniądze a żaden na umowę nie zobaczy emerytury z takiej umowy to nie będzie

Julka
@Ina

w nl masz dofinansowanie do ubazpieczenia na szacowanych dochodach. Jesli Belastingdienst da ci za duzo, pozniej zwracasz, przez co mnostwo Polakow pozniej ma długo bo nie zwraca, a odsetki rosną. niestety musialam isc do szpitala, byłam leczona w nl, zaplaciłam a NFZ zwrocił mi tą kwote. wiem, ze kolega z innego domku nie musial placic bo mial karte ( ja nie mialam) nfz rozliczyl sie z placowka. pracowalam w 3 innych agencjach i mimo, ze są minusy, polecam tą agencje bo i tak ma wiecej plusów nniz te poprzednie w ktorych parcowałam.

Czekam na odpowiedz
@Ina

jak skladki sa slabe 1300zl miesiecznie to malo ?

Artchaos
@M.Magda

Czy mogłabyś napisać do mnie na maila: martacyb36@gmail.com coś więcej o pracy dla contrain? Mamy wyjechać z mężem i trochę się boimy po przebojach z OTTO

Psychotesty na kierowce

Witam warto robić psychotesty na kierowce czy nie ?

Enzo
@Psychotesty na kierowce

Tak zrob, kaskę dostaniesz , niewiele ale zawsze co miesiąc coś wpadnie

Agata

Ktoś poleca ta firmę teraz w contrain teraz (usunięte przez administratora) czy nie

Aga
@Agata

Też czekam na info, zastanawiam się nad ofertami w Niemczech, jak wyglądają zakwaterowania z tej firmy ? Nie znalazłam żadnych zdjęć miejsc noclegowych.

@Agata

Nie. Podpisujesz w listopadzie umowę do marca jedziesz na Niemcy potem ci po miesiącu wpisują w powód rozwiązania umowy paragraf 17.8 ( zle zachowanie w pracy) i tak 100 osób zostało na lodzie. Tak tego nie zostawimy do zobaczenia w sądzie.

Samocha
@Aga

Zakwaterowania są bardzo fajne w Niemczech, ale cena to 12 euro za dzień od 1 stycznia.

Idź do Sądu Pracy. Skarż o odszkodowanie. Contrain ma setki spraw w Sądach . Mają nawet kilku prawnikow do "załatwiania" pracownikow. Zyczę powodzenia Były Pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 443.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.