Opinie o New Idea Mebel w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie New Idea Mebel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w New Idea Mebel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Idea Mebel w Błonie

dzidka

kiki - 2012-03-02 18:47:12 Przestrzegam wszystkich przed współpracą z firma NIM,firma nie reguluje swoich zobowiazań wobec swoich dostawcówta firma to wielkie nieporozumienie. Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą. Mają mnóstwo zobowiązań finansowych, których nie potrafią zapłacić. Załatwić jakąś reklamację to cud. Nie odbierają telefonów, nic nie można załatwić. [usunięte przez moderatora]

kiki

tgy

Ta wiadomość skierowana jest do osoby pod nickem Pracownik. Skoro ty oceniaż kogoś w sposób nie adekwatny, to czemu jak jesteś taki/ taka uzdolniony/na nadal pracujesz w takiej firmie. Widać że twoje umiejętności zawodowe znizają cię do pracy w takiej firmie.

vbgh

Witam znam tą firme bardzo dobrze. Wszystkie osoby piszą tu bzdury..Prawda jest taka ze płace w tej firmie są tak niskie że ledwo wystarczają na przeżycie kolejnego misiąca.A żeby coś odłożyc to można zapomnieć... jedynie panie które siedzą u boku pana dyrektorka maja przyzwoite pensje.A o podwyżkach można zapomnieć, tyle ile masz na umowie to tyle będiesz zarabiał...a zmienic można to jedynie w innej firmie...w tej podwyżki napewno sie nie dostaniesz.Wielkie obiecanki cacanki a pieniedzy nie ma i nie będzie.To prawda że meble które oferuje ta firma nadają sie tylko na te ich outlety, do sprzedania za marne grosze wtedy może ktoś to kupi..bo do użytkowania w domu to odpada..Ładnie wygłada na rysuku.. a gdy otwierasz paczki połowy asortymentu nie ma w paczkach,,, nawet jak jest całość, po użytkowaniu przez kilka miesiecy, nadaje sie do wyżucenia,, (pieniądze wyżucone w błoto)..Nie polecam nikomu pracy w tej firmie tylko sie zawiedziesz.i wykonczysz..Jak nie wierzycie to sami sprawdzcie....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie New Idea Mebel? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Błonie
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
klavy

spróbuj oddać, może wezmą na ekspozycję. he he he

świeca

Kupiłam te meble. na razie wszystko jakoś się trzyma, ale jak je składaliśmy to nie wyglądało to zbyt obiecująco, zobaczymy. Chociaż trochę żałuję, bo mogłam kupić obok w abrze ściankę podobnej klasy i trochę taniej

Wiesz jak zapracujesz to na zegarek z brylantami wystarczy :)

pracowniczek

Uśmiałem się, gdy przeczytałem o tej dwu- trzykrotności podstawy. A złotych zegarków z brylantami to czasem u nas nie rozdają?

błebłe

a mnie nic to nie obchodzi, najważniejsze żeby sie sprzedawało bo od tego zależy moja pensja. pozdro

gaza27

Mnie tam nie interesuje skąd te meble są. Mogą być nawet z Księżyca. Faktem jest, że też mi się trochę "rozeszły" i musieliśmy ze szwagrem nawiercać nowe otwory i wzmacniać kątownikiem. Chociaż fajnie wyglądają to jednak nie polecam. Oszczędźcie sobie rozczarowań i awantur w salonie, bo i tak powiedzą że źle zmontowaliście.

SYLVIA

U mnie to samo! Na głupią półke z reklamacji czekałam jakieś siedem tygodni i kiedy przy odbiorze dowiedziałam się że te meble są produkowane u ruskich, to już o nic więcej nie chciałam pytać. Ciekawe jak wielu niezadowolonych klientów tej firmy ma świadomość pochodzenia tych mebli? serdecznie odradzam!!! zakup

Drago

Nie wiem jakie sa te wasze meble, ale raczej się do nich nie przekonam, bo gdy tylko wszedłem do sklepu to jakaś siksa do mnie ze sztucznym uśmiechem i tym przesłodzonym "MOŻE W CZYMŚ POMÓC?"[usunięte przez moderatora]

zawiedziony nabywca

Okropne buble. kupiłem to dziadostwo i próbowałem złożyć razem z polecanym przez sklep montażystą, niektóre elementy nie pasowały do siebie bo były krzywo docięte. Kiedy po skręceniu ustawiliśmy szafę na miejscu gdzie miała stać, to zaraz zaczęła "chodzić na boki", a pan powiedział żeby jej w ogóle nie ruszać bo wkręty wyrwą wiór z płyty i nic juz się nie da zrobić. Efekt jest taki, że wyrzuciłem ponad 2 tys. w błoto i teraz muszę kupić nowy regał. Tylko was [usunięte przez moderatora]. a sprzedawczyni tak zachwalała że takie FAJNE!!!

megazadowol

Ja też pracuję w tej firmie i w zeszłym miesiącu wziąłem (usunięte przez administratora). Pojutrze mam wolne, więc pójdę do salonu mercedesa i wybiorę sobie jakiś środek transportu. Nie zamierzam przez całą moją karierę w NIM dojeżdżać autobusem. Pozdrawiam.

Oj tak , na sprzedaż jest duże parcie - czym większa sprzedaż tym większa pensja :)

Fajnie sie kupuje ale bardzo źle się tam pracuje to nie portal dla klientów tylko dla pracowników, spoko, że fajne panie tam pracują szkoda ,że nie mają co do gara włożyć po wypłacie, dlatego takie szczupłe są bo pewnie głodne.

Maximus

Ja na element z reklamacji czekam dopiero miesiąc:)

nieleniwy pracownik

Z kandydatami na sprzedawców w salonie postępują tak samo. podstawa plus bardzo wysoka, choć nigdy niedostrzegalna premia od wyników. ha ha ha. Jak ktoś jest naiwny - gorąco polecam.

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ OK .POLECAM

pracownik NIM

Ja nie wiem , co tutaj się wypisuje - ja pracuję w tej firmie i nigdy nie słyszałam o sytuacjach zdobywania stanowiska poprzez ......-aż nie chcę tego pisać . Ludzie zamiast wypisywać takie bzdury zajmijcie się swoją pracą!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o New Idea Mebel - Błonie

New Idea Mebel