Opinie o New Idea Mebel w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie New Idea Mebel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w New Idea Mebel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Idea Mebel w Błonie

Tuk tak Nowy wpis

Ładnie to ujmę :) czym bliżej jesteś tym mają floł zamiast mózgu.

Honorata Nowy wpis

Fajnie, że napisałeś na forum, ale możesz udzielić więcej info na temat New Idea Mebel jako pracodawcy? Przydatne okażą się między innymi newsy dotyczące aktualnej sytuacji w niej oraz coś na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Pomagajmy sobie nawzajem.

Cezary Nowy wpis

Słyszałem o firmie , że to bardzo dobra firma. Czy z tego powodu przestaliście pisać?

plik

witek, nie słyszałem żeby teraz kogoś szukali - może bliżej wakacji pojawią się jakieś oferty. Musisz wiedzieć, że na rynku meblowym sprzedaż trochę spadła.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie New Idea Mebel? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
gand

Generalnie to gdzie byś nie poszedł na produkcję to dużo pieniędzy nie zarobisz, dopiero na wyższych stanowiskach są lepsze pieniążki. Ale to tak zawsze było. A New Idea Mebel nie należy do dużych firm więc też na duże wydatki nie mogą sobie pozwolić, lecz jednak w stronę internetową to powinni zainwestować. Wiecie czy osobiście można składać CV ?

Wolak

Z tego co widzę zajmując się produkcją w miejscowości Błonie można chyba nie dorobić się zbyt wielkiej kasy. Odnoszę wrażenie, że jeżeli byłoby inaczej to ludzie by tutaj trochę wspomogli kandydatów i podpowiedzieli na co zwrócić uwagę i czy generalnie warto w ogóle się tutaj pchać. Liczę na to, przy poszukiwaniu roboty od wszystkich firm i jakoś tam pomagają:)

tojuzjestkoniec

Praca jak praca, nie było źle. Raz lepiej, raz gorzej... prawdę mówiąc trochę tęsknię za nią. Klimat w NIM był ok. Z czasem będziemy tę pracę wspominać... pytanie jak...? ja dobrze

antyformer

Właśnie NIM prężnie weszła na rynek i prężnie z niego wyszła . Wszyscy byli pracownicy nie piszcie już nic bo już nic nie ma :(

Former

Zgadza się, byłem byłym pracownikiem Skądinąd wcale tego nie ukrywam- inicjały [usunięte przez moderatora] powiedzą cokolwiek wyłącznie byłym pracownikom;) Ja nie pomstuję- NIM dla mnie przeszłość Nie że wszystko jest Ok, i że zamknięcie retailu i wywalenie dyrektorów świadczy o sukcesie

arni

następny były pracownik pisze bzdury... [usunięte przez moderatora] aby mówić pralnia pieniędzy trzeba mieć dowody ! Dość poniewierania tą firmą ! ZAZNACZAM W NECIE NIE JESTEŚ ANONIMOWY (MOŻE TOBIE SIĘ TAK WYDAJE )

xyz

Do Formera Salon w Wawie- czasem tak była ,że firma zamyka oddział Numery telefonów komórkowych - są likwidowane jeśli osoba nie pracuje Strona internetowa - nie każda firma musi ją posiadać Jeśli ktoś nie chce rozmawiać przez telefon , bo twierdzi , że osoba nie mówi sensownie to zawsze może napisać jeśli ma problem Naprawdę widać , że byłeś byłym pracownikiem i nie dziwie się ,że nie pracujesz skoro jesteś tak zorientowany.

antyformer

Po Twojej odpowiedzi można się domyśleć , że jesteś byłym pracownikiem :) więc numery stacjonarne telefonów znasz , a jak nie możesz się dodzwonić to pisz - a nie ściemniasz ( najpierw odbiera babka a później wymieniasz inicjały - dobre :))

former

antyformer - 2012-04-13 20:58:48 Former , ja nadal pracuje w tej firmie więc głupoty piszesz .... głos z zaświatów... jeśli tam pracujesz, czego oczywiście winszuję, to powiedz gdzie te firmę znaleźć? Na drzwiach salonu w Wawie wisi ogłoszenie o zajęciu za niepłacenie, strona www zniknęła, telefon po kilku próbach odbiera jakaś babka, która na pytania sensownie nie potrafi odpowiedzieć, telefony [usunięte przez moderatora] nie istnieją- a Ty piszesz że tam nadal pracujesz. W głębokiej konspiracji?

antyformer

Former , ja nadal pracuje w tej firmie więc głupoty piszesz ....

former

Wypowiadacie o tej firmie tak, jakby ona jeszcze istniała. Przecież NIM już NIMa. Fiuu, rozpłynęła się w powietrzu rosyjska mrzonka. Spokój wieczny racz jej dać Panie...

smutna

Zgadzam się z -ktoś taki- pracownicy nie są winni - Ci co jeszcze pracują lub pracowali dawali bądź dają z siebie wszystko . Serce człowieka boli , bo bardzo dużo każdy pracownik zrobił dla tej firmy - choć nie było czasem łatwo- a teraz ......szkoda słów.... Życzę wszystkim powodzenia w dalszej drodze!- może kiedyś się spotkamy :)świat jest mały!

ktoś taki...

Znam ta firmę, pracowałem jakiś czas temu. To nie wina sprzedawców, tylko tych co siedzą wyżej na stołkach. Na tych wysokich stanowiskach pracuje praktycznie wielka familia, dbają tylko o swoje interesy, a księgowość sobie po prostu z tym nie radzi, bo chciwość szefostwa jest większa... :) Życzę dyrekcji aby byli w takiej sytuacji jak ludzie z salonów,że beda musieli odebrać pare telefonów z pretensjami klientów ze firma ich [usunięte przez moderatora], niech sie sami potłumaczą, niech sami oberwią po papie.... Pozdrawiam Sprzedawców :) Nie dajcie się :) jesteście i tak najlepsi, tylko szkoda że wam sie dostaje :)

monia

również należę do klientów, którzy se zawiedli...Ale muszę powiedzieć, że zanim zdecydowalismy sie z mezem na zakup na Bielanach W. odwiedzilismy ten sklep z 5razy, i tak sie stało, że mielismy okazję rozmawiaćy z kazdym pracownikiem i trzeba przyznać, że obsługa jest fachowa i zna sie na rzeczy. Pracowałam wczesniej w handlu w calkiem innej branzy także żadna znajoma nie jestem ale niestety wiem ze winne to sa osoby odpowiedzialne na finanse, które rządzą kasa a oni sa odpowiedzialni za to by wyrobic plan i sprzedaż. zrezygnowalismy z zamowienia w styczniu bo nie owijali nas w bawelne ze sytuacja jiest niezaciekawa i maja problemy z realizacja zamowien.

AGA

Odradzam zakupy w tym sklepie.Od 5 miesięcy przemiła pani twierdzi,ze nasze zamówienie(kanapa) będzie gotowe i nagle na tydzień przed terminem dzwoni z wiadomością,że jeszcze nie gotowa. [usunięte przez moderatora] PO CO TE KOBIETY PRZYJMUJĄ NOWE ZAMÓWIENIA SKORO FIRMA Z POWODU DŁUGÓW NIE DOTRZYMUJE TERMINÓW, SUGERUJĄC,ZE WSZYSTKO JEST OK. odradzam,odradzam odradzam. STRATA CZASU,BRAK PROFESJONALIZMU DBAŁOŚCI O KLIETNA.PORAŻKA

ambi

Teraz wiele firm z branży meblowej dotknął kryzys - niestety ludzie już tak nie kupują mebli bo nie mają za co - taka jest prawda. [usunięte przez moderatora] Ja akurat mam stały kontakt z daną firmą więc stwierdzenie , że nie odbierają telefonów chyba raczej nie na miejscu - no chyba , że dzwonisz na jakiś inny numer .

Zostaw merytoryczną opinię o New Idea Mebel - Błonie

New Idea Mebel