STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.

Maja

W dzisiejszych czasach @Weronika rzeczywiście trudno o wysoko wykwalifikowaną kadrę, w szczególności, że wiele osób wyjeżdża za granicę. Ale warto wziąć też pod uwagę, jakie dana firma ma wymagania przy przyjmowaniu do pracy. Ktoś wie jakie ma STALBUD WROCŁAW?

Weronika

To się nieźle nudzicie .Ogólnie firm budowlanych jest pełno ale do roboty ludzi brak. Przetargów masa , mieszkania wycenione w euro na ponad pół miliona a uczciwych firm i ludzi nie ma..Przetargi we Wro lecą już po raz 6 te same..

Maja

@miska udało Ci się dostać pracę w STALBUD WROCŁAW? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Już od ponad roku nie było na ten temat nowych opinii. Jakie w tym czasie zaszły zmiany? Na co teraz mogą liczyć pracownicy?

miska

mimo waszego sarkazmu naprawdę nadal chętnie chciałabym zdobyć zatrudnienie - wiem jak jesteście znani w branży konstrukcji stalowych, jakąś macie dobrą wyrobioną renoimę w okręgu śląskim. prestiż pracodawcy liczy się dla mnie bardziej niż wynagrodzenie.

Weronika

Miska może czas na Ciebie? :) pokaż co potrafisz:)

Weronika

Raz już pozowałam z łopatą ale przy piecu kaflowym:) chłopaki pamiętają bo nie było wcale tak źle. Ubaw po pachy ale za to jakie wspomnienia:)

Weronika

No ale takich pracowników bylo pełno dla chcącego nic trudnego

Weronika

Wszystko widać tylko szkoda że najwięcej widzi się po fakcie.

Komornik sądowy KM 375/10

Weronika

Dla ułatwienia podaje dokładną date przetargu a mianowicie jest to 15 kwiecień 2014

Weronika

No co jeszcze,może to że działeczka poszła w pierwszej licytacji w poprzednim roku 2014.

Weronika

Zródło masz w necie. Wystarczy wpisać w google i tam notka komornicza o sprzedanej hali. Ja to wiedziałam ale ciekawiło mnie czy @czekoladka coś w tym temacie miałeś/aś

ja

Każdy taki dług informuje w jakiej jest kondycji firma. Takie dlugi ile zalegają są jak najbardziej dla pracownika.

ja

Jak najbardziej dla pracownika!..Zwłaszcza takie informacje.

Weronika

Rami i jeszcze jedno czy komornikowi udalo sie sprzedac budynek produkcyjno-magazynowy? Mowa oczywiscie o stalbudzie kostom.

Weronika

Rami powiedz mi prosze czy udalo sie Tobie dodzwonic do stalbudu kostomloty? Na stacjonarny?

Weronika

Oj jaki tu balagan masakra nikt z nikim nie moze sie dogadac

Weronika

Omega umiesz czytac ze zrozumieniem? Jak tak to ponownie przeczytaj posty .

bee

Przypominam ze to firma Stalbud Kostomloty to chyba zrozumiale ze ludzie chca dowalic przy tylu klamstwach i innych zawirowaniach

kola
@bee 21.10.2014 23:40
Przypominam ze to firma Stalbud Kostomloty to chyba zrozumiale ze ludzie chca dowalic przy tylu klamstwach i innych zawirowania...

Mole....stowanie ....

jajo

Tak tak masz racje , no no oczywiscie, pewnie wszyscy sie zhadzaja no ba...

aaa

Kombinatorzy numer Jeden same fikcyjne adresy, ściemy i ściemy...

abcd

Wybacz ale całego krsu to tu nie zamięszczę. A sporo jest tego.

ababc

Pisma od Naczelnika Urzędu Skarbowego itp..w tym numery dowodów osobistych wraz z peselem

ab

w aktach wszystko jest

Ja

Oczywiście że Tak

Ja

Jak jesteś ciekawy co z tym Stalbudem to możesz podjechać do Sądu na Poznańską i sprawdzić w KRS-ie jak tam jest. Wgląd w akta jest darmowy. Polecam termos kawy i sprawdzanie akt. Pozdrawiam dzielna:)

Niki

Tak tak pracownicy..

kw.
@Niki 21.05.2014 17:58
Tak tak pracownicy..

Ironia to podstawa u niewypłacalnych pracodawców. Są ważniejesze sprawy np. Uniwersytet Wrocławski, gwałty zbiorowe..

she

od 2008r wszystko ładnie opłacane. NIe ma żadnych długów. Nie ma postępowania administracyjnego. Na koncie sa mega kokosy. Wszystko mają na plus.

she

Mega kokosy;)

bi

Mega kokosy. Od 2008 r pracodawca jest BARDZO uczciwy dla WSZYSTKICH.

Kika

Tak Tak Tak....

Kwiatuszek

Również z postanowienia z dnia 23.06.2012 nie ma informacji o tym żeby zalegała firma Stalbud swoim pracownikom. Zatem nie ma dowodów sądzić iż pracodawca zalegał z wypłatami. Na podstawie braku dowodów nie wiadomo jak naprawdę było. Jedynie można stwierdzić po opini pierwszej iż była to jakaś osoba z Vratislavi albo rzeczywiśćie konkurencja. Mimo wszystko uważam żebyś zadzwonił lub zadzwoniła pod wskazany numer jaki jest wyżej podany na portalu.

Jasne że Tak:)

Kwiatuszek

Ja Tobie nie odpowiem , ponieważ nie wiem ile dokładnie tam działali ale w krs-ie możesz sprawdzić czy firma jest nadal aktywna. Z postów jakie leciały na innym forum wynikało że i w Stalbudzie byli ludzie oszukani. Firma może jest pod zastaw.Wiesz hale fabryczne różnego rodzaju urządzenia jak również maszyny czy też linie produkcyjne to wszystko nadaje sie jak najbardziej.

Kwiatuszek

No raczej nie jedna jeśli już . O tej firmie mało kto napisze , bo firmy już nie ma z tego co mi wiadomo. No to kto ma dodawać opinie? Zadzwonić przecież możesz i śmiało zapytać czy są przyjęcia. Numer widać że jest już wyżej podany na stronie.

Tak, bo na pewno chetnie mi odpowiedzą i powiedza prawdę, po to pytam na forum, by dowiedzieć się jak się czują pracownicy, jesli sam mam zostac pracownikiem Stalbud. No, ale rozumiem, że nie polecacie, tylko dziwi mnie, że na forum pisze tylko jedna osoba.

No koleś z pierwszego posta napisał krótkną zwięzłą negatywną opinię o Stalbud, tylko jej niczym nie uargumentował, więc mało kto zwróci uwagę, bo to mogła byc opinia klienta lub konkurencji. Pracujecie obecnie i wiecie w ogóle o co ta sprawa dokładnie?

Kwiatuszek

Sprawdz sobie oferte sprzedaży wierzytelnośći a konkretnie mówiąc niezły dług ..Numer sprawy jest podany.

Kwiatuszek

Od dawna jest Vratislavia Invest . Nie ma już Stalbud.

Kwiatuszek

anonim - 2013-05-26 16:28:26 Wie ktoś coś więcej o pracy w Stalbud? Jak to jest teraz? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Jak wygląda kwestia dogadania się z szefem, jest skłonny pójść na rękę, bo tutaj to tylko jakieś głupie posty o (usunięte przez moderatora) i nie idzie się nic dowiedzieć :/ ? A z czym ma być skłonny pójść na rękę? O ile mi wiadomo to ani Vratislavi Cars ani Stalbud nie ma.Jak to teraz jest? że tych firm już nie ma. Pozdrawiam

Ilu zalega ? już coś pisali na innych portalach że w stalbudzie 40 , innym jeszcze z Vratislavi Cars a teraz czas na Vratislavie Invest ....ha ha ha bizmesmen bez kasy co za porażka

Informuję że czekam na swoje wynagrodzenia !

(usunięte przez moderatora) to prawdziwy krętacz , zawsze ucieknie od wypłacenia wynagrodzeń. Za to obiecywanek co nie miara , tyle że te bajki ludzie już znają i fatwo można to sprawdzić z opini innych pracowników.

Zostaw opinię o STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STALBUD WROCŁAW SP. Z O.O.