Opinie o EDORADCA

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Paweł nikt Ci nie odpowiedział, czy mimo to skusiłeś się aplikować? Nie przeraziło Cie, że stanowisko jest odpowiedzialne? Mógłbyś się wypowiedzieć już na temat pracy inżyniera inwestycji w EDORADCA? Na pewno zainteresuje to osoby, które w tym roku będą się starały o posadę.

Paweł
użytkownik zarejestrowany

Pojawiło się ogłoszenie na inżyniera inwestycji, stanowisko wydaje się mega odpowiedzialne..warto składać cv? dzięki

b.czubacka@wp.pl

czy wykształcenie wyższe jest wymagane kategorycznie? Jestem w trakcie przebranżowienia, zupełnych zmian w życiu zawodowym, chciałabym zdobyć nowe umiejętności,wrócić na studia. Edoradca wydaje się stabilną firmą, która właśnie umożliwia rozwój pracownikom. Doradźcie mi coś....

Motoryka języka
użytkownik zarejestrowany

Przyznam szczerze, że spodziewałem się większego odzewu na pytanie o sens zatrudniania się u nich. Też jestem na zakręcie życiowym i nie wiem czy edoradca jest dobrym wyborem gwarantującym odpowiednio wysokie zarobki i możliwości rozwoju. Proszę o szybką odpowiedź, bo mam 2 inne równie obiecujące firmy.

MEGGIE

szkolenia oczywiscie są bezpłatne :) tzn pracownicy za udział nie płacą :)

MEGGIE

Nowi pracownicy przechodzą szkolenia stanowiskowe oraz/lub produktowe. Oprócz tego są organizowane rożnego rodzaju kursy i szkolenia np interpersonalne lub pracownicy są wysyłani na kursy doszkalające związane z zajmowanym stanowiskiem.

MEGGIE

a na jakie stanowisko składasz?

obiektywna

anonim - 2013-09-01 19:43:10 Cześć a zarobki są jakie w firmie EDORADCA Sp. z o.o. ? Czy niezbędne jest doświadczenie żeby się dostać do pracy w tej firmie?Tak jak pisałam w poprzednim wątku - osobiscie nie znam siatki płac w edoradcy, ale wydaje mi się, że jak na warunki tczewskie, pensje są spoko. A moze nie tylko jak na Tczew, o czym świadczy fakt ze ludzie dojeżdzają nawet po kilkadziesiąt kilometrów, wiec suma summarum musi się opłacać :) Co do doświadczenia, pewnie wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.

specialist

moja kumpela pracuje w Edoradcy od paru lat i jest bardzo zadowolona z warunków. wiadomo, ze wszędzie trzeba pracować i wykazać wiedzą i umiejętnościami, tam z tego co słyszałam jest podobnie, ale za to solidnych pracowników sie docenia.kumpela mówi ze czasami mają nawet co miesiac jakies szkolenie dla pracowników, do tego tez organizują coachingi!! jaka firma w dzisiejszych czasach inwestuje w pracowników i drogie szkolenia? u mnie w firmie ostatnie szkolenie było 5 lat temu hahaha

Ola

Praca w firmie Edoradca przynosi mi wiele satysfakcji, nie jest monotonna, liczne spotkania z klientami, wiele ciekawych inicjatyw. Pracodawca uczciwy i sprawiedliwie traktuje pracowników co w dzisiejszych czasach nie jest typowe. Polecam prace w tej firmie.

Specjalista

Edoradca jest organizacją dynamicznie się rozwijającą. Szefostwo ma cały czas nowe pomysły. Wymaga to systematyczności i zaangażowania się w pracę. Najwięcej zadań jest kiedy zbliżają się ku końcowi terminy składania wniosków o dofinansowanie, ale z drugiej strony jest duża satysfakcja w postaci pozytywnie zatwierdzonych projektów. Dzięki pracy zespołowej jej osiągane wyniki są naprawdę dobre co potwierdzają ogólnopolskie rankingi firm doradczych.

Zostaw opinię o EDORADCA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDORADCA