Uniwersytet Śląski

Katowice

Uniwersytet Śląski

Opinie o Uniwersytet Śląski

Nn

Nie polecam. Każdy sprzeciw lub zdanie niezgodne z opinią kierownictwa kończy się awanturą, zero szans na podpisanie kontraktu bezterminowego i rozwój, brak inwestowania w dobrych pracowników, którzy chcą się rozwijać, wciskanie na siłę zajęć do prowadzenia nawet z nie swojej dziedziny, byle zapełnić grafik. O szacunku do pracownika można zapomnieć po przekroczeniu progów uś, a niektóre sytuacje ocierają się o mobbing.

Leon

Jeśli ktoś wykaże się dobrą pracą to z pewnością ma szanse na awans.

antywazelina

Jeżeli chcecie podjąć pracę bez perspektywy awansu to dobra instytucja. Póki siedzisz cicho i nie pyskujesz jest ok i oczywiście wykonujesz najbzdurniejsze polecenia nie zastanawiając się nad ich zgodnością z przepisami. Nigdy tam nie awansujesz bo stanowiska obejmują osoby "zaprzyjaźnione" , zarobki też żałosne . Podsumowując chcesz być bezmyślnym robotem bez własnego zdania zatrudnij się na Uniwersytecie Śląskim.

hjhjkl

no to jak na takie stanwoisko wydaje mi się dość rozsadne wymagania. Ale niestety juz znaleźli taka osobę @fd i nikogo teraz niestety nie poszukują. Jak sie zmieni to dajcie znac prosze. Z góry bardzo dziekuje

mieszkaniec Katowic

Omijaj z daleka, chyba, że chcesz być traktowany jak śmieć. I to bez względu na to, czy jesteś technikiem, magistrem, czy doktorem. O umowie na czas nieokreślony można zapomnieć. Jest maj i kończy Ci się druga umowa na czas określony? Zostaniesz zwolniony na 4 miesiące, po czym zatrudniony od nowa. A jeśli masz pecha i umowa skończy się w grudniu? Cóż, dowiadujesz się o tym dzień przed końcem owej umowy, po czym gorączkowo szukasz nowej pracy...

Zostaw opinię o Uniwersytet Śląski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Śląski