Uniwersytet Śląski

Katowice

Opinie o Uniwersytet Śląski

hjhjkl

no to jak na takie stanwoisko wydaje mi się dość rozsadne wymagania. Ale niestety juz znaleźli taka osobę @fd i nikogo teraz niestety nie poszukują. Jak sie zmieni to dajcie znac prosze. Z góry bardzo dziekuje

mieszkaniec Katowic

Omijaj z daleka, chyba, że chcesz być traktowany jak śmieć. I to bez względu na to, czy jesteś technikiem, magistrem, czy doktorem. O umowie na czas nieokreślony można zapomnieć. Jest maj i kończy Ci się druga umowa na czas określony? Zostaniesz zwolniony na 4 miesiące, po czym zatrudniony od nowa. A jeśli masz pecha i umowa skończy się w grudniu? Cóż, dowiadujesz się o tym dzień przed końcem owej umowy, po czym gorączkowo szukasz nowej pracy...

Zostaw opinię o Uniwersytet Śląski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Śląski