Opinie o Lightcraft Sp. z o.o. w Warszawa pl. Konstytucji 5/14

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lightcraft Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lightcraft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lightcraft Sp. z o.o. w Warszawa pl. Konstytucji 5/14

Dżejson

@silius Nie wiem jakie dziwne zapisy masz na myśli? Nikt się nie skarży o jakiś zapiskach może to wymyśliłeś albo to specjalnie dla Ciebie zrobili :D Jeżeli chodzi o umowy to są to o dzieło przedłużane co miesiąc, niestety robi tak większość firm, ponieważ przy płacy minimalnej na umowę o pracę pracodawca musi zapłacić ok. 1000zł państwu(w zależności od wysokości wynagrodzenia), więc woli je oddać nam. Podsumowując, jak dla mnie atmosfera pracy - ok!, wynagrodzenie - ok!. Firma jest otwarta na młodych ambitnych ludzi, którzy znają się na swojej robocie. Takie jest moje zdanie.

Dżejson

Widzę jakaś skrzywdzona osoba :( Mi osobiście podoba się robota a Prezes jest skłonny do pertraktacji. Moja opinia firmy (od 0 do 6) to 5. Jedyne co mi się nie podoba to umowy o dzieło ale sam jak miałbym kogoś zatrudniać to też brałbym pod uwagę te umowy.

Dżejson

Jeżeli chodzi o płace pracowników to jak najbardziej polecam. Płacą przed terminem całą pensję co do grosika. A jeżeli chodzi o nie płacenie faktur to nie mam pojęcia, może firma źle wypełniła robotę albo sprzedała bubel i dlatego lightcraft nie chce zapłacić, bo przecież ma do tego prawo. Ja tam pracuję i sobie chwalę.

psyhowizzard

To jak pracujesz z nimi skoro Ci nie płacą?:) a na końcu piszesz że i tak w końcu zapłacą? Mi jakoś płacą oczywiście mogliby więcej i szybciej, jak wszędzie.

Miś

Faktycznie duzo ludzi przychodzi sie chyba szkolić. Wymagania jednak sa wysokie, i wynikają z tego rożne nieporozumienia.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Ola

czy to prawda ze zainwestowal w nich fundusz ok. 20 mln USD? maja podobno swietny software. czy ktos moze to potwierdzic?

Pracuję w Lightcraft od kilku miesięcy. Dziś przeczytałem wasze opinie i zdziwiłem się bardzo. Chyba sporo się tu zmieniło od czasu kiedy odeszliście, a ponieważ tu pracuje a opinie wasze sa raczej negatywne, zdecydowałem się odpisać. Tak jak już wspomniałem chyba sporo się tu zmieniło od czasu kiedy tu byliście. To jest świetna firma. Ludzie są rewelacyjni, pracujemy nad fascynującymi projektami filmowymi, mamy okazję spotykać prawdziwych twórców filmowych. W tej firmie można o wszystkim pogadać. Ludzie z którymi pracuję są świetni.(usunięte przez administratora) Wydaje się wam, że to duże opóźnienie? To idźcie do innej firmy postprodukcyjnej. Znam inne firmy i pracowałem w kilku, wszędzie kasa była opóźniona i jeśli mnie pamięć nie liczy to w Lightcraft dostaję ją najszybciej. Pozdrawiam sfrustrowanych i życzę by wreszcie znaleźli dobrą pracę. Do nas nie wracajcie bo pewnie się nie sprawdziliście.

Hub

ja sie fajnie bawilem w tej firmie, poznalem pare ciekawych ludzi, bylo duzo smiechu i robilismy utopijne projekty, ktore nigdy nie powstaly ;) Zawsze bede temten czas wspominal z usmiechem na twarzy.

3D

Jedna z najfajniejszych firm w Warszawie, a juz na pewno w tej branzy. Moim skromnym zdaniem nie tylko dobrze placa, ale tez robia bardzo ciekawe rzeczy w swojej dzialce (usunięte przez administratora) Zgadzam sie ze zdaniem ze super klimat, chociaz sa za duzi na te 500 m kw

Zostaw merytoryczną opinię o Lightcraft Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lightcraft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lightcraft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lightcraft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lightcraft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lightcraft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lightcraft Sp. z o.o.