Opinie o REGAMET CLASIC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie REGAMET CLASIC. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REGAMET CLASIC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REGAMET CLASIC w Szczecin

regamex

pracuje i szukam coś innego bo u Polaka nie zarobisz 17zl i 15 euro diety masakra ja też rozmawiałem już do Niemieckiej firmy za 14.50eur brutto i 43eur diety jeżeli firma ma opłacać hotel to około 15-20euro diety i można znaleść panowie to robota na hali.

monter

każdy opisuje swoje i powiem że można zarobić w regałach tak siggi pracuj dla Niemca to smiało masz min.10 euro i dieta 15 reszta na hotel i dojazd jak chcesz to znajdziesz i nigdy u polskiego pracodawcy ponieważ wiecznie płacz że jest na zero lub do tyłu.

SIGGI

Chłopaki widzę ze robicie mi reklamę.Naprawdę nie trzeba.Nigdy nie brałem udziału w takich wypocinach do tego anonimowo,ale widzę że co niektórzy to maja niezłą fantazję.Do tych co zarabiają na halach po 14 albo 11.50 euro plus 15 euro diety mam pytanie.Gdzie kupujecie towar bo widzę że dobrze kopie.Pozdrawiam cały Regamet w którym spędziłem fajne 5 lat IMPET Zbigniew Daniłowicz PS. Weźcie się w końcu do roboty i tępo k.....

były

regamet był kiedyś dobrym miejscem teraz mały (usunięte przez administratora)spóbuj do IMPET daniłowicz zbigniew kolo jest ze szczcecina też robi regały ale na hali bo regamet to praca na zewnątrz pada zimno lipa

Firma REGAMET CLASIC prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA POKRYĆ DACHOWYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
były

jeżeli szukasz pracy i w regałach to regamet był dobrym miejscem teraz jest tam mały kołchoz na starcie 23zł i 20eur diety to kasa w miare ok ale miejsce lipa na powietrzu czy deszcz czy zimno robisz i nie ma mowy o wolnym praca od marca- kwiecień do pazdziernik jak dobry rok zima zero kasy i to lipa też ale spróbuj do firmy IMPET zbigniew daniłowicz kolo jest ze szczecina znajdziesz na internecie adres i telefon robota na hali jest ok troche się nie znają na robocie ale kasa jest.

GOŚĆ

WITAM WSZYSTKICH SĄ ZWOLENNICY I PRZECIWNICY TO JEST WIADOME JEŻELI DLA KOGOŚ 23ZŁ TO DOBRA KASA NA DESZCZU I W ZIMNIE TO POWODZENIA DOBRE MYŚLENIE NA PRZYSZŁOŚĆ WIEM ŻE NA WSI O NAZWIE SZCZECIN NIC JUŻ NIE ISTNIEJE BIEDA I NĘDZA MIASTO WIDMO ALE WYSTARCZY POSZUKAĆ W REGAŁACH PRACY JA MAM 11.50 EUR/H I DIETA 15 EUR I TEŻ REGAŁY NA HALI BARDO FAJNA PRACA CIEPŁO I SUCHO!!!!! POZDRO.

mustafa

niby lakto gościu zapewne pracujesz w Regamecie i włazisz tam gdzie połowa dupowłazów i 23zł na deszczu to dla ciebe dobre pieniądze tak i praca 7-8 miesięcy w roku ja mam 14 euro/h plus 15 euro diety i robie regały w halach pod dachem pracowałem u krzysztofa i miałem dobrą stawke ale pogoda i warunki plus zjazdy wszytko do dupy panowie mam kontakt z byłymi regametowcami i też mają lepej.

mustafa

(usunięte przez administratora) te silosy i regamet jak pies za 23zl na deszczu

REGAMETOWIEC

CHLOPAKI FIRMA JEST OK, TAK JAK Z SZEFOSTWEM UMOWIONE TAK JEST, NIE MA LIPY, KASA NA CZAS.PRACA NIE NALEZY DO LEKKICH, TRZEBA SIE NAPRAWDE NAROBIC ABY ZAROBIC .KLIMAT I ATMOSFERA?! BYWALO DUZO LEPIEJ-TERAZ JUZ SZEF NIE DOCENIA TAK BARDZO STARYCH PRACOWNIKOW tz.CHLOPAKI KTORZY ZNAJA NAPRAWDE ROBOTE MAJA TYLE SAMO CO CI CO KRECA PRZYSLOWIOWO SRUBKI -SERIO TEGO SIE TYLKO NIE KRECI(DLA NIE WIEDZACYCH)- DALEKO SZUKAC NIE TRZEBA I NIE MOWA TU O BRYGADZISTACH ANDRZEJU CZY DAMIANIE "MUSTAFA" BO ONI SA OK JEST TO JASNE.ZOBACZCIE TYLKO NA PRZYKLADZIE ROBERCIKA JAK ON PRACUJE PONAD 4 LATA,JEST KUMATY ZAWSZE JEST PODPORA BRYGADZISTY A JEST DOCENIANY JAK ZWYKLY PRACOWNIK (NO CHYBA ZE KLAMIE ZE MA TAKA SAMA STAWKE).JEST NAPRAWDE PARU DOBRYCH LUDZI W NASZEJ FIRMIE I SZEF NAPEWNO TO WIE.W ROZLICZENIU POLECAM FIRME BO NIGDZIE NIE JEST TYLKO KOLOROWO A TU JEDNAK WSZYSTKO JEST WIADOMO NA POCZATKU.SZEFOSTWO JEST WYROZUMIALE I ZAWSZE MOZNA SIE JAKOS DOGADAC.ZYCZE CALEJ FIRMIE WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH I DO ZOBACZENIA CHLOPAKI PO SWIETACH NA BUDOWIE .

ghj

Kazdy pisze ze 23 zlh ale juz nie napisze ze do tego dochodzi 20€ diety dziennie wiec jak siedzisz 3 lub 4 tyg to kasa nie jest aż taka zla a w sezonie siedzi sie nawet 6 tyg no i oczywiscie nocleg i dojazd zapewniony. Poważnym minusem jest to ze jak jest praca to nie ma unormowanych zjazdów a jak jest przestój to siedzisz za frajer w domu. Trzeba jednak przyznac ze szefostwo wpoezadku i uczciwi tak jak sie dogadales tak jest. To tyle pozdro

GOŚĆ

witam młdy ma racje pokażcie jak macie jaj i załużcie swoje firmy!!!! zobaczymy jakie stawki będą u was??????? byłoby tak samo także nie buntować ludzi tylko pracować a jak komuś nie odpowiada to zabierać zabawki i do innej piaskownicy pozdrawiam (usunięte przez administratora)fajnie u was było.

młdy

załużcie swoją firme to pogadamy ile co kosztuje jakie koszta trzeba ponieść żeby to wszystko utrzymacz każdy myśli że są to kokosy to przyszli szefowie pokażcie na co was stać a nie tylko narzekanie że mało!!!!!!!!!!

były

powstały dwie nowe firmy IMPET I REGALBAU potrzebują ludzi praca na halach regały do 17 metrów wysokie szefowie też kiedyś pracowali na silosach jak popracujesz na magazynowych to już nigdy nie wrócisz do silosów i praca przez cały rok!!!! pozdro.

koper

Hmmmm zarobki:) na początek 23 zł/h (ok 6 euro- tyle ile można zarobić pracując na kasie w Mcdonaldzie w Niemczech. Kasa to poważny problem w tej firmie, bo każdy na nią narzeka!!! Nawet w roli "majstra" dostaniesz lipne wynagrodzenie, ale na majstra to musisz złożyć odpowiednią ilość donosów:))) cdn

Koper

Widze ze coraz większej ilości ludzi się ta praca nie podoba:) Ja zmarnowałem półtora roku w tym syfie i tylko dlatego ze nie było czasu niczego innego znaleźć, naszczeście trafił się przestój i odszedłem:)))) Powodów dla których nie warto tam pracować jest sporo, najważniejszy z nich to kasa - jak na niemieckie warunki to bardzo słabo jak za taką ciężką robote, no i tez dobrego słowa nie można powiedzieć o ludziach szczególnie tych starszych pracownikach, którzy sami nakręcają denną atmosferę w pracy i prześcigają się w tym kto pierwszy podliże się szefowi. Dlatego można tu znaleźć wpisy od tych najlepszych dupowłazów. Najlepszą osobą w firmie jest szefowa!!!! pozdro cdn

onn

jest lipa dużo ludzi się podlizuje majstrom i szefowi jeden na drugiego nadaje do szefa przestój zimą i nigdy nie wiadomo ze zjazdami deszcz śnieg jesteś w pracy na zewnątrz nie za ta kasę

Robert

Dokładnie Adi.Firma ok-szef i szefowa życiowi !!!Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni a nie narzeka,a pracować trzeba wszędzie!!!!Pozdrowionka dla całego regametu.R.B

adi

witam jeżli chodzi o firmę to naprawdę jest w porządku dostajesz to co trzeba szef naprawdę ok!!!!! trudno takiego drugiego zarobki też dobre jak komuś się nie chce pracować to może tylko ponarzekać jest paru innych ale to jak wszędzie pozdro dla całego Regametu powodzonka.

ogółem to syf w robocie dużo(usunięte przez moderatora) mam już dosyć takich ludzi szef jest ok kase wypłaca bez żadnego ale tylko że urlopu nie masz a podpisujesz że brałeś wyzysk co? masz 25 zł/h a szef 10 eur + diety 90 eur tak chłopaki mówią w firmie.

anonimowy

wszystko to prawda jest przerąbane tak naprawde jak ktoś nic nie umie to srubki może skręcać myśle żeby odejść już czas za taką kase nie ma sensu chyba jak ktoś nie lubi przebywać w domu z rodziną to dobry wybór ta praca pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o REGAMET CLASIC - Szczecin

REGAMET CLASIC
3.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Welecka 11B
    72-006 Szczecin